Gittigidiyor
GG

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Grayban 200 ml Saç Beyazlamasına Etkili Formül

(#65214945)
Satıcının Diğer Ürünleri botanikdepo
Fotoğraf 1
 • Fotoğraf 0

Grayban, Şimdi Türkiye'de Saç beyazlamasına
karşı vazgeçilmez yardımcınız


"SAÇLARIM BEYAZLADI" DİYE ÜZÜLMEYİN!

Grayban Sprey Amerika ve Avrupa'da Yüz binlerce erkek ve bayanın saç rengi problemine çözüm olmuştur. Günümüz yaşam şartlarında saçlarında beyazlama problemi yaşayan birçok kişi Grayban saç losyonunu sprey şeklinde uygulayarak saçlarında aradığı rengi ve hacimli görünümü yakalamıştır.
Grayban dünya piyasasında 10 seneyi aşan süredir satılan ve kendini kanıtlamış bir üründür.
Grayban Üstelik "200 ml." ekonomik ambalajında.

Beyazlamış saçlarınıza boya yapmadan sadeceGrayban Sprey kullanarak eski saç renginize dönmenize yardımcı olan saç bakım losyonudur.

Grayban saç dökülmesine karşı saç köklerini destekler.
Kesinlikle Boya Değildir ! (Renksiz bir Solüsyondur)

Grayban kısacası beyazlamış saçlarınıza boya yapmadan sadece Spreykullanarak eski saç renginize dönmesini sağlayan saç bakım ve destek spreyidir.
Graybançlara devrim niteliğinde bir etki ile beyaz saçlardan kurtulup eski saç renginizi yeniden kazanmanızı sağlayacaktır.Görüntünüzdeki değişime siz de çok şaşıracaksınız.

Günlük kullanım ile doğal saç renginize kavuşmanızın ilk etkileri 28 gün içinde olacaktır.
Grayban Sprey daha doğal bir gürüntü vermek için saçınızdaki akları zamanla ortadan kaldırmak ve hatta yeniden koyu rengine dönüştürmek için tasarlanmıştır.

Grayban sprey kulanımının içindeki özel kondisiyonlama içerikleri bulunduğundan saçınızı yumuşak canlı ve daha iyi hale getirir dolayısıyla saçınızın daha sağlıklı görünmesi gibi ek avantajlarıda vardır.

Grayban Sprey Nedir?

Melanin üretimini artırarak saçınızdaki doğal renk verici maddelerin üretimini artırır ve saçınızın kendi tabii rengine dönüşmesine yardımcı olur. Özetle saçınızın melanin üretebilme kabiliyetini arttırır.

Her renkteki saça uygulanabilir.

Rahatsız edici kokusu yoktur ve elbiselerinizde leke yapmaz.

Günlük kullanım ile ilk etkilerini 28 gün içinde göstermektedir. Aksatmadan günlük kullanımın yapılması ile önemli sonuçlar elde edilebilir.

Uzmanlar etkili sonuçlar için minimum ortalama ile 2 ay kullanım gerekliliğini öngörmektedirler. Saçlarınızın beyazlaşmasını önlemek için saçlarınız eski haline kavuştuktan sonra periyodik aralıklar ile kullanmanız tavsiye edilir.

Saça zarar vermez, saç derisini tahriş etmez.

Grayban Orjinal Ürün

Saçın hacim, canlılık ve parlaklık kazanmasına yardımcı olur.

200 ml. hacmindeki sprey şişe, saça kolay uygulama ve ekonomik kullanım sağlar.

Grayban Sprey sizin saç pigmentinin yeniden canlanmasını ve yavaş yavaş eski gücüne ulaşmasını sağlayacaktır.
Ürünün etki süresi beyazlaşmış saçların yoğunluğuna, yaş ve kalıtımsal özelliklere göre farklılık gösterebilir.

Grayban neden farklı bir üründür?

 • Kurşun Asetat ve zararlı kimyasallar içermez,
 • Her renkteki saça uygulanabilir,
 • Melanin üretmek için saçtaki doğal proteini kullanarak saçın kendi doğal rengine kavuşmasına yardımcı olur,
 • Herhangi bir araç veya gereç ile özel bir uygulama gerektirmez,
 • 200 ml. sprey formdaki şişesi ile saça püskürtülerek kolayca uygulanır,
 • Uzun süre kullanımı ile ekonomik bir üründür,
 • Rahatsız edici kokusu yoktur ve ürünün saça uygulandığı fark edilmez,
 • Boya değildir, kıyafetlerde ve yastıklarda leke bırakmaz,
 • Saçın hacim, canlılık ve parlaklık kazanmasına yardımcı olur,
 • Saça zarar vermez, yağlanmasına sebep olmaz ve cildi tahriş etmez,
 • Günlük düzenli kullanımda ortalama 3-4 hafta içinde ilk etkilerini göstermeye başlar.
 • İstenilen sonuç elde edilene kadar uygulandıktan sonra ara sıra periyodik olarak kullanılması saçın doğal ve genç görünüşünün devam etmesine yeterli olur.
Grayban Orjinal ürün Satınal

Grayban Tüm Saç Renklerinde Aynı Etkiyi Verir mi?

İster koyu, ister açık veya sarışın olsun, doğal saç renginin tonu saç kıllarındaki pigment miktarı tarafından belirlenir. 'in etkisi de aynı prensibe göre oluşur. Ve böylece pigmentlere etki ederek saç renginizin eskiye rengine dönmesine yardımcı olur.

UYARI : Grayban röfleli saça direkt uygulanmaz. Röfleli saçlara uygulama, saç ana doğal rengine boyatıldıktan sonra yapılmalıdır. Saçta bulunan mevcut boya Grayban uygulamasını olumsuz etkilemez.

Grayban Kullanımı

Grayban 'in kullanımı basit, hızlı ve problemsizdir.

Her kullanımdan önce şişeyi iyice çalkalamayı unutmayın. Grayban ile her gün uygulama yapılır ve kullanıldıktan sonra saç diplerinde kalabilir, rahatsızlık vermez.Losyonun saçlarınızda gün boyu kalmasında fayda vardır. Saçınızı yıkamak isterseniz de en az 2-3 saat süre geçmelidir.

kötü bir kokuya sahip değildir. Kullanım esnasında fark edeceğiniz gibi hoş bir kokuya sahiptir. Grayban kullanıldıktan sonra saçta yapışkanlık veya sertleştirme gibi bir etkileşim yaratmaz. Aksine saçınıza hacim ve kondisyon kazandırır.

Losyonu sadece kuru saça uygulayın ve saçınızda uygulayacağınız alan yeterince ıslanacak şekilde saç diplerine yedirin.

Grayban Kullanım

Ürünün etkisinin tam olarak görülebilmesi ve kalıcılık sağlayabilmesi içinuzmanlar tarafından minimum ortalama ile 2 ay kullanım gerekliliğini öngörmektedirler. Saçlarınızın beyazlaşmasını önlemek için saçlarınız eski haline kavuştuktan sonra periyodik aralıklar ile Grayban losyonu kullanmanız tavsiye edilir.

Uzmanların diğer bir görüşü, ürünün kişiden kişiye göre değişen süre aralıklarında sonuçlar verebileceğidir. Sonuca ulaşana kadar uygulamaya devam edilmesinde ve daha sonra haftada iki güne indirerek saçınızın doğal rengini korunmasında fayda vardır.

Grayban kullanıldığı süre içerisinde saç jölesi, köpük, briyantin ve benzeri saç ürünleri kullanılmaması tavsiye edilir.

Saçında boya mevcut olan kişilerde de uygulanabilir.

Grayban Kullanım UYARILARI

Kafa derisinde açık yara, deri kesikleri, bozuk cilt veya yıpranmış ciltlerde mutlaka doktora danışarak kullanım önerilir.
-Saç derisi dışında kirpik, kaş ve diğer vücut tüyleri için kullanılması önerilmez.
-Göz ile temas ettirilmemesi gereklidir. Temas etmesi durumunda bol soğuk su ile yıkanmalıdır.
-Yutulması zararlıdır.Yanlışlıkla yutulması halinde profesyonel yardım alın veya en yakın sağlık kuruluşuna başvurun. İstifrağı bastırmayın. Bol miktarda su için veya içirin.
-Alkol ve sigara kullanan veya kullanmış olan özellikle koyu renk saçlı kişilerde vücutta biriken toksinler nedeni ile saçın kendi rengine dönmesi aşamasında geçici olarak saçlarda sarılaşma görülebilir.
-Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza edin.

Beyaz Saçların Sebebi Nedir?

Saç ağırlıklı olarak proteinlerden oluşur ve doğal rengini aldığı "Melanin'leri ihtiva eder. Melanin hem koyu hem de açık renk saçlarda mevcuttur. Saç rengindeki farklar saçın içindeki melanin pigmentlerinin miktarına bağlıdır. Yani koyu renk saçlarda açık renk saçlara oranla daha fazla melanin bulunur. Zamanla saçtaki melaninler azalır ve saç beyazlaşır. Bu durum saçın tamamıyla aynı zamanda oluşmaz. Tek tek saç kıllarıyla başlar, zamanla artar ve melanin kalmayınca saçlar tamamen beyazlaşır...

Grayban ile beyaz saçlara dur diyerek eski saç renginize kavuşmanızı sağlayabilirsiniz.

grayban , greyban , greyben , graybn , grayban sprey , grayban losyon , grayban saç spreyi , grayban saç losyonu , grayban saç , grayban saç beyazlık giderici , grayban beyazlık giderici , grayban yetkili satıcı , grayban ana bayi , grayban bayi , grayban dağıtıcı , grayban türkiye , grayban almanya , grayban istanbul , grayban ankara , grayban izmir , grayban sipariş , grayban satınal , grayban fiyatı , grayban fiyatları , grayban hakkında , orijinal grayban , grayban nasıl kullanılır , grayban uygulama , grayban kullanımı , grayban kullanma , grayban kullanan , grayban kullananlar , grayban kullanıcıları , grayban kullanan var mı , grayban sprey kullanıcı yorumları , grayban kullanıcı yorumları , grayban yorumları , grayban yorumlar , grayban yorum , grayban uzman yorumları , grayban doktor yorumları , grayban sorular , grayban etkileri , grayban yan etkileri , grayban zararları , grayban zararlı mı , saç beyazlık giderici , beyazlık giderici şampuan , saç çıkarıcı , yılan yağı , sarımsak şampuanı , doğal saç bakımı , beyaz saç giderici , bitkisel saç bakımı , saç bakım maskeleri , saç beyazlaması , saç bakım ürünleri , lacinia şampuan , beyaz saç önleyici , saç beyazlamasına son , beyaz saçlara çözüm , revivogen şampuan , saç bakım , doğal saç boyası , saç beyazlamasına çözüm , beyaz saç , saç bakım yağları , bitkisel saç boyası , saç beyazlamasına şampuan , beyazlık giderici , saç çıkartıcı , erkek saç bakımı , saç uzatıcı , saç beyazlamasına kesin çözüm , saç beyazlığına bitkisel çözüm , beyazlık giderici losyon , saç bakım yağı , beyazlayan saçlara çözüm , saçlar neden beyazlar , beyaz giderici losyon , beyaz saça çözüm , şaç dökülmesi , saç dökülmesine son , saç dökülmesine , ozoderm grey hair , saç bakımları , evde saç bakımı , doğal cilt bakımı , yılan yağının faydaları , schwarzkopf beyaz saç giderici , saç çıkaran , minoksidil sprey , saç çıkaran ilaçlar , zigavus sarımsak şampuanı , minoxil saç spreyi , saç bakımı bitkisel , beyaz saçlara kesin çözüm , saç neden beyazlar , hc saç bakım , revigen şampuan , yılan yağı şampuanı , saç ilaçları , beyazlamış saçlara çözüm , saç dökülmesi şampuan , beyazlayan saçlar , saç ilacı , yuda saç çıkarıcı , moliva grey , sarımsaklı şampuan , beyaz saçlar için şampuan , bitkisel saç boyaları , minoxidil şampuan , saç bakım maskesi , minoxidil sakal çıkarıcı , saç dökülmesinin sebepleri , saç beyazlamasına karşı , saç çıkarıcı ürünler , saç dökülmesine şampuan , saç çıkaran şampuan , keramine h , revigen şampuan fiyatı , saç sağlığı , saç beyazlamasına , moliva saç losyonu , saç çıkarıcı sprey , saç losyonu , minoksidil saç spreyi , saç çıkaran sprey , en etkili saç çıkarıcı , beyaz saçlar için , minoksidil şampuan , saç dökülmesinin tedavisi , yeni bioxcin şampuan , beyazlamış saçlara bitkisel çözüm , bitkisel sakal çıkarıcı , super youthair , beyazlayan saçlara kesin çözüm , saç dökülmesini önleme , toppik saç tozu , bioksin şampuan fiyatı , grecian 2000 , saç dökülmeleri , biogreen sarımsak şampuanı , saç beyaz giderici , kepek önleyici şampuanlar , saç çıkartıcı sprey , keramine h saç boyası , saç çıkartıcı ilaçlar , ozoderm grey , şaç bakımı , garlex sarımsak şampuanı , ozoderm saç çıkarıcı , sakal çıkarıcı minoxidil , beyaz saç çözüm , minoxidil losyon , beyaz saçlara , saç dökülmesi minoxidil , sac boyası renklerı , beyaz saça kesin çözüm , toppik saç ilacı , beyaz saçın tedavisi , rogaine solüsyon , toppik saç , saçlarda beyazlama , beyaz saçlara şampuan , yudali saç çıkartıcı , beyaz saç şampuanı , beyaz saçların tedavisi , saç beyaz , beyazlık , inneov saç , schwarzkopf saç bakım ürünleri , minoxidil şampuan fiyatı , saç beyazlama , saç beyazlamasına karşı şampuan , bıoxcın şampuan , saç beyazlaması çözüm , keramine h stop grey , bioksin forte sprey , saç dökülmesine çözümler , beyaz saçların çözümü , saç güçlendirici şampuan , yudali saç çıkarıcı , saçın beyazlaması , saçın dökülmesini önlemek , şaç boyaları , revigen saç şampuanı , kesin saç çıkarıcı , moliva saç boyası , saç dökülmesini önleyici , saç dökülmesine bitkisel şampuan , saçlarımız neden beyazlar , saç dökülmesi minoxil , saç çıkartıcı ürünler , grecian 2000 losyon , saçların beyazlamasına karşı , sarmısak şampuanı , saç toppik , zigavus sarımsak şampuanı fiyatı , minoxil 5 deri spreyi , saç dökülmesi sprey , saç dökülmesine sprey , saç dökülmesi bioxcin , beyaz saç şampuan , beyaz saç rengi , 100 saç çıkaran , saç bakım ilaçları , saç niye beyazlar , saç dökülme tedavisi , saç bakım losyonu , bitkisel saç beyazlik giderici

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Satıcı Bilgileri:

Henüz yaptığı bir alışverişi yok.

Satışları için aldığı yorumlar ()


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X