Gittigidiyor
GG

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

HYLEXIN GÖZ ALTI TORBALARI MORLUKLARI İÇİN

(#38594340)

EN BÜYÜK BOY 0.78 OZ 100% ORJİNAL KUTUSUNDA

Bu Nedir?

Bu rozet, müşteri memnuniyetini kazanmış, başarılı satıcılara verilir.

korhan (20844)
Satıcının Diğer Ürünleri korhan
 • Fotoğraf 0

BU ÜRÜN RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ

ORJİNAL KUTUSUNDA ELİNİZE ULAŞACAKTIR

EN BÜYÜK BOY 0.78 OZ


Göz altı morlukları için bir ilk olanHylexin™ sahip olduğu etken maddeler sayesinde, kozmetik dünyasındabir ilki gerçekleştirmiştir. Hylexin™ gün boyu göz çevrenizdeyer alan, sizi yaşlı, yorgun, bitkin gösteren, endişe veren vegiderilmesi güç olan göz altı morluklarınızdan (siyahhalkalardan) kurtulmanız için özel olarak formüle edilmiş ilk üründür.

 

Göz altı morluklarınız sabahları,belli bir süreden sonra yok oluyorsa büyük olasılıkla Hylexin™’eihtiyacınız yoktur. Fakat göz altı morluklarınız kalıcıysa,basit bir göz kreminden daha fazlasına ihtiyacınız var demektir.Bu sorununuz için Hylexin™’i kullanmalısınız.

HYLEXİN™ normal bir göz kremi veya kapatıcıdeğildir

Çoğu insan göz altı morluklarınedenlerinin yoğun gece hayatı, geç saatlere kadar çalışma,yorgunluk veya basit alerjiler olduğunu düşünür. Fakat yapılandermatolojik araştırmaların birçoğu gösteriyor ki; siyahhalkalar göz çukurlarındaki kılcal damarların içinde yer alanhemoglobinin oksidasyonuna bağlıdır.

Başka bir deyişle göz çukurundaki kılcaldamarlar, kanı sızdırarak oksijene maruz kalmasına(hemoglobin degradasyonu) yol açarlar. Bu sızıntıyla meydanagelen oksidasyon göz çevresinin mor hatta siyah renge bürünmesine nedenolur.

Bilimsel araştırmalar

Bilimsel araştırmalarda Hylexin™’in, içeriğiyleenzim aktivitesini ayarlayarak hemoglobin degradasyonunu düşürmeye yardımcıolduğu kanıtlanmıştır. Bunun sonucunda mor rengin dahaaçık olan normal ten rengine bürünmeye başladığı gözlenmiştir.Ayrıca Hylexin™’in kılcal damarları güçlendirerek bu bölgeyehücum eden hemoglobin sızıntısını durdurmaya yardımcıolduğu bilimsel çalışmalarca ispatlanmıştır. Busayede göz çukuru bölgesinin daha fazla zarara uğraması önlenmiştir.

Double-Blind* klinik deneyler

Double-blind klinik deneylere katılan, kalıcıgöz altı morluklarına sahip kadın deneklerin %72’sinden fazlasındaHylexin™’le birlikte göz altı morluklarının renginde açılmave yoğunluğunda somut bir şekilde azalma görülmüştür. Busonuçlar yüksek çözünürlüklü laboratuar fotoğraflarıyla da doğrulanmıştır.

*Modern bilimsel araştırmalarda kullanılan,sonuçların daha objektif alınmasına imkan sağlayan bir araştırmatekniğidir. Bu teknikte testi uygulayan ve de teste tabi tutulan kişiürünlerden hangisinin gerçek ürün hangisinin plasebo (sahte ürün ya dailaç) olduğunu bilmiyor.

Güçlü bir antioksidan olan Hylexin™ göz altımorlukları için bir ilk olmasının yanı sıra hem kadınlarahem erkeklere hitap eden ilk göz kozmetik ürünüdür.

Hylexin™, göz altı morluklarının,şişliklerinin ve torbalarının oluşmasına yol açanfaktörlere yönelik, göz çevresi görünümünü iyileştirdiğibilimsel olarak kanıtlanmış bir bileşim içerir. Günde ikikez hafif dairesel hareketlerle az miktarda kullandığınızHylexin™ sayesinde göz çevrenizde değişim yaşanacaktır.Göz çevrenizdeki kronik şişkinliklerin ve göz altı morluklarınınazalmasına yardımcı olur.
Hylexin™ bir kapatıcı değildir, kalıcı bir çözümdür.

Hylexin™ bileşiminin etken maddeleri

 • Hesperedin metil kalkon; göz çevresindeki kılcal damar geçirgenliğini azaltarak kılcal damarların sıvı ve hemoglobin sızdırmasını en aza indirmeye yardımcı olur.
 • Dipeptide valyltrytophane (VW); lenf bezlerinin dolaşımını düzelterek göz altı morluklarına neden olan renk hücrelerinin bir yerde toplanmasını engellemeye çalışır, şişkinlikleri azaltır.
 • Lipopeptide Pal-GQPR; göz çevresine sıkılık ve elastikiyet sağlar.Hylexin™ sıkça sorulan sorular

Hylexin™ nedir?

Hylexin™ göz altı morluklarınınazalmasını sağlamak amacı ile özel olarak geliştirilmişilk üründür. Hylexin™ bir kapatıcı değildir, kalıcıbir çözümdür. Göz çukuru çevresindeki rengin belirginliğiniyitirmesini ve göz altı morluklarının azalmasını sağlayanilk üründür.

Hylexin™ nasıl uygulanıyor?

Temiz ve kuru cilde, sadece göz çukuru bölgesine,günde iki kez hafif dairesel hareketlerle Hylexin™'i uygulayınız.Hylexin™ yoğun bir formüle sahip olduğundan ürünü az miktardakullanmanız yeterli olacaktır. 24 saat içinde üç defadan fazlakullanmayınız. Hylexin™'i kullandıktan sonra hafif bir sıcaklıkhissedebilirsiniz, bu durum Hylexin™'in etki etmeye başladığınıgösterir ve normaldir.

Hylexin™ nasıl etki ediyor?

İçeriğindeki bileşenlerle göz çukurudokusunun enzim aktivitesini en iyi duruma getirerek göz altı morluklarınınoluşmasına neden olan hemoglobin degradasyonunu düşürmeye yardımediyor. Böylelikle göz altı morluklarının azalmasınısağlıyor.

Hylexin™'in etkisini kanıtlayanklinik deney var mı? Sonuçları nelerdir?

Hylexin™ üzerinde double-blind klinik araştırmayapılmıştır. Bu araştırmaya katılan kalıcıgöz altı morluklarına sahip ve Hylexin™ bileşenini kullanankadın deneklerin %72’sinden fazlasında göz altı morluklarınınrenginde açılma ve yoğunluğunda somut ve gözle görülür biçimdeazalma görülmüştür.

Sonuçları ne zaman görmeye başlarım?

Kişilerde oluşan göz altı morluklarıbirbirinden farklıdır. Hylexinä’in etkisini göstermesi bazıkişilerde daha uzun sürebilir. 30 gün içerisinde göz altımorluklarınızda belirgin bir değişiklik görülmesibeklenir.

Hylexin™'i diğer cilt bakımürünleriyle kullanabilir miyim?

Hylexin™ diğer tüm yüz ürünleriyle kullanılabilir.Ancak kullanmadan önce kolunuzun iç kısmında, Hylexin™'le diğerürünün karışımını denemenizi öneririz. Eğer reçetelibir cilt bakım ürünü kullanıyorsanız Hylexin™'i kullanmadanönce doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Her zaman önceHylexin™'i kullanınız sonra diğer kozmetik ürünleriniziHylexin™'in üstüne uygulayabilirsiniz (nemlendirici, güneşten koruyucuvb...).

Hylexin™'i ne miktarda kullanmalıyım?

Hylexin™ son derece yoğun bir formüldür. Gözçevresindeki problemli bölgeyi tamamen kaplayacak en az miktarı kullanmalısınız.Bezelye tanesi büyüklüğüne eşit miktar yeterli olacaktır.

Hylexin™ güvenli midir?

Hylexin™'in içeriği güvenli ve etkilidir.

Kaynak: http://www.maksimum.com/kadin/haber/45/56349.php 02.03.2006

 

BU ÜRÜN RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ

ORJİNAL KUTUSUNDA ELİNİZE ULAŞACAKTIR

EN BÜYÜK BOY 0.78 OZ

 

ÜRÜNLERİMİZ 100% ORJİNALDİR
BİZE VERİLEN YORUMLARDAN DA ANLAŞILACAĞI GİBİ
ÖNCELİK GİTTİ GİDİYOR KULLANICILARININ MEMNUNİYETİDİR
ÖDEME YAPTIĞINIZ ANDA, KARGO SÜRESİ BEKLENMEDEN EN KISA SÜREDE ÜRÜN KARGOYA VERİLECEKTİR.


KARGO İÇİN SİZDEN BİR TALEP YOKSA GG UN ANLAŞMALI OLDUĞU
YURTİÇİ KARGO (35% indirimli) İLE GÖNDERİLİR.

HEM HIZLILIKHEM DE FİYATIN 
DÜŞMESİ AÇISINDAN 
ÜRÜNÜNÜZ KARGO ŞUBESİNDEN KARGOYA VERİLİR.

TESLİMAT ESNASINDA UYGULANABİLECEK EN UYGUN TARİFE OLMASINA 
ÖZELLİKLE DİKKAT EDİLECEKTİR.
TAVSİYEMİZYAKINSA ŞUBEDEN ÜRÜNÜNÜZÜ TESLİM ALMANIZDIR.
SATIN ALMIŞ OLDUĞUNUZ ÜRÜNÜ TEL İHBARI YAPILMADAN ŞUBEDEN TESLİM ALIRSANIZ
GECİKME VE HASAR GÖRME RİSKİ AZALMAKTA
VE KARGO ÇOK DAHA UCUZ OLMAKTADIR
BÖYLE BİR TALEBİNİZ OLURSA ÜRÜNÜ SATIN ALDIKTAN SONRA BİZE BİLDİRİNİZ.

ÜRÜN ELİNİZE GEÇTİĞİNDE BİR İTİRAZINIZ OLURSA YORUM BIRAKMADAN ÖNCE İRTİBATA GEÇİNİZ. SORUNU ÇÖZMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPARIZ.

KREDİ KARTINIZ YOKSA , EFT İLE ALIŞVERİŞ İÇİN , VEYA DİĞER SORULAR İÇİN BURAYA TIKLAYIP MESAJ ATINIZ


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 1080 alışverişten %99 olumlu puan aldı.

Satışları için aldığı yorumlar ()


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X