Gittigidiyor
GG

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Philips Lumea IPL Hair EPİLASYON CİHAZI

(#59942966)

Bu Nedir?

Bu rozet, müşteri memnuniyetini kazanmış, çok başarılı satıcılara verilir.

maximrolon (1621)
Satıcının Diğer Ürünleri maximrolon
Fotoğraf 1
 • Fotoğraf 0

Philips Lumea IPL Hair Removal System

HEMEN AL FİYATI 1899TL

DİKKAT: AÇIK ARTIRMA 1800TL ALTINA GİDERSE SATIŞ OLMIYACAKTIR...

 

Philips Lumea hair removal system is suitable for bikini area Philips Lumea hair removal system is suitable for legs Philips Lumea hair removal system is suitable for armpits

HILIPS LUMEA IPL EPİLASYON CİHAZI

***YENİ ÜRÜN***

BEKLEMEYE SON SİZİN İCİN BİZ TEĞMİN EDECEĞİZ SORUNSUZ BİR SEKİLDE MNG KARGO İLE EVİNİZE GELECEK SADECE BİRAZCIK SABIRLI OLMALISINIZ AMA UNUTMAYIN GÜZELLİK SALONLARINA HARCADIĞINIZ ZAMAN VE PARA GÖZE ALDIĞINIZ ZAMAN BU SÜRE SİZE KISA GELECEKTİR ARTIK EVİNİZDE RAHATCA EPİLASYON YAPABİLİRSİNİZ.

TEMİN SÜRESİ 8-12GÜN

2 YIL YURTDIŞI SERVİS GARANTİSİ

Türkce kullanım kılavuzu İNDİR

 

, Turkish

PDF file, 3.93 MB, Date published: 2012-02-02

http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?scy=GB&slg=ENG&sct=LUMEA_SU2&cat=PC_SKINCARE_CA&grp=PERSONAL_CARE_GR&session=20110722210503_66.249.72.3&ctn=SC2001/00&mid=Link_UserManuals&hlt=Link_UserManuals

 

80.000 ÜZERİ ATIŞ KAPASİTESİ

YEDEK PARÇA İHTİYACINIZ YOK.

PHILIPS KALİTESİ VE GÜVENCESİYLE.

 

 

Üretici Açıklaması

 
Philips Lumea: epilasyon geleceği

Philips Lumea IPL epilasyon sistemi istenmeyen tüylerden bağımsız olmalı ve her gün pürüzsüz bir cilde tadını çıkarmalarını sağlayan bir devrimci cihazdır. Philips Lumea bir dinlenme fazına saç kökü uyarmak için ışık yumuşak darbeleri kullanır. Saç doğal tutuyor ve yeniden gelişimi engellenir. Koltukaltı ve bikini bölgesi her iki haftada Philips Lumea kullanarak ve bacaklarınızı her dört hafta, gün dışarı, cildinizi pürüzsüz ve saç serbest gün devam edecektir.

Size kalıcı pürüzsüzlük hediye istiyorsanız, bugün Ürünü İstek Listenize eklemek için Philips Lumea. Philips Lumea epilasyon için profesyonel güzellik salonlarında kullanılan teknoloji elde yoğun darbeli ışık olarak adlandırılan yenilikçi bir ışık tabanlı teknolojisi (IPL) ile çalışır. Artık evinizin konforunda bu yenilikçi teknolojisini kullanabilir. Ita sonsuz düzgünlüğüne sonuca ulaşmak, inhibe edilmesi doğal ve saç çıkma döken saçları neden, saç köküne ışık yumuşak darbeler geçerlidir kolay bir kullanımı, elde tutulan bir cihaz var. "Benim Uygulamada, hastaların her zaman epilasyon için daha etkili bir çözüm isteyen. Philips Lumea yenilikçi, el epilasyon çözümdür. kadınların güvenli ve etkili kendi evinizin konforunda saç çıkma önlemek için verir. " (Vic A Narurkar, ABD Kozmetik Dermatolog)


 

Philips Lumea SC2001/00 Intense Pulse Light (IPL) epilasyon sistemi
Philips Lumea epilasyon sistemi bikini bölgesi için uygundurPhilips Lumea epilasyon sistemi bacaklar için uygundurPhilips Lumea epilasyon sistemi koltukaltı için uygundur
Neden Philips Lumea seçim 

pürüzsüz bir cilt hergün
istediğiniz zaman zaman istediğini hazır giyim - Hayır daha anız, artık koyu gölgeleri veya kıl dönmesi. Güvenli kullanım Philips Lumea güvenli, nazik için özel önde gelen dermatologlar ile birlikte geliştirilmiştir ve koltuk altı, bikini bölgesi ve bacaklar üzerinde etkili ev kullanımı. Biz 1000'den fazla kadını kapsayan klinik ve taşıma çalışmaların altı yıl yaptık. Nazik tedavisiBeş ayarlanabilir ışık yoğunluğunu ayarlar, farklı cilt tonları ve saç renkleri çok geniş bir ağrısız tedavi sağlamak. Kolay kullanımlı El, telsiz cihaz maksimum sunuyor koltuk altı, bikini bölgesi ve bacaklar tedavisi sırasında özgürlük ve manevra kabiliyeti. Affordable Philips Lumea salonu tabanlı lazer epilasyon tedavisi için uygun maliyetli bir alternatif. Birleşik Krallık'ta ortalama 2009 fiyatlarına dayanarak, salon epilasyon tedavisi üzerinde Philips Lumea seçerek £ 2000 arasında ortalama kurtarabilirdi! Kaynak: Birleşik Krallık, 2009 yılında Lazer epilasyon genel ortalama fiyatlarında, www.hairlaserremoval.co.uk karmaşa yok TV izlerken bile, banyo dışında kullanılabilir! Stres yok Philips Lumea sizinle evde kullanım için, diğer IPL epilasyon sistemleri, aksine herhangi bir ek aksesuar veya yedek parça satın almak gerekmez. Andan itibaren size sonsuz düzgünlüğü elde etmek için gereken herşeye sahip Philips Lumea satın aldınız!
 

Philips Lumea nasıl çalışır? Bulunmamış

ışık Nazik darbeleri saç doğrudan uygulanır.  Saç ve kıl kökünü melanin ışık darbelerini emer.  Bu proses, bir dinlenme faz girmeden kökü ile sonuçlanır.  Saçların doğal tutuyor ve yeniden gelişimi engellenir.  Her iki ila dört hafta bir kez basit ve nazik tedavi yeniden etkin hale saç kökleri önlemek ve geri büyüyen yeni saç önleyecektir.

Saç büyüme üç evresi

Düzgün yoğun darbeli ışık nasıl çalıştığını anlamak için, ilk üç saç büyüme evreleri anlamak gerekir.

 1. Aktif faz: 
  saç kökünden büyüme başlar ve giderek daha da cilt üzerinde uzanır. Bu aşamada, melanin maddesi (saç rengini verir) en yüksek düzeyde. Saç kökü saç rengi koyu olarak daha fazla melanin. Bu pigment bağlandıktan olarak Philips Lumea SC2001/00 'nin yoğun darbeli ışık (IPL) teknolojisi koyu renk saçları en iyi çalışır.
 2. Regresyon aşama:
  Saç büyüme durur ve kök saç döken hazırlık küçülmeye başlar.
 3. Dinlenme fazı: 
  eski saç kökünden ayrılır ve yavaş yavaş altında büyüyen yeni saç, tarafından zorlanır. Vücudun yeniden girin aktif faza söyleyene kadar kök kalanı kalır.
Nasıl Philips Lumea saç büyümesini engeller mi? 

Philips Lumea SC2001/00 yoğun darbeli ışık (IPL) hair en melanin tarafından emilen ışık yumuşak darbeleri kullanarak, derinin altındaki saç kökü ısınma çalışır. Dahili bir optik filtre UV ışığı cilde ulaşır sağlar ve zarar görmeden bırakır. Bu ışık enerjisi bir dinlenme aşamasına geçmesini saç kökü uyarır. Şu günlerde saçların doğal tutacak ve saç büyümesini inhibe edilir. Kökü yeni bir saç büyümeye yeniden etkin hale gelmesi birkaç hafta sürebilir. Her iki haftada ikinci sonsuza kadar ipeksi cilt güven keyfine varacaksınız.

Philips Lumea hassas vücut bölgelerinde bile çalışır

Philips Lumea bile hassas bölgelerine güvenli, etkili ve nazik tedavi için beş ayarlanabilir ışık yoğunluğunu ayarlar ile dermatologlar lider ile yakın işbirliği içinde geliştirilmiştir.

Philips Lumea gelen ışık Nazik darbeleri hair Kullanıcı melanin tarafından absorbe Philips Lumea SC2001/00 Intense Pulse Light (IPL) bir dinlenme aşamasına geçmesini saç kökü uyarır
 
Önceden tıraş tedavisi alan Sonsuz düzgünlüğü için beş adım:

Önceden tıraş tedavisi alan

Işık enerjisini kökü için en etkin şekilde kanalize sağlamak için tedaviye alan Pre-shave. Bu sadece ilk birkaç tedaviler için gereklidir.

Doğru ışık yoğunluğu seçin Doğru ışık yoğunluğu seçin

Cilt ve saç tipi matris danışın ve cilt tonu ve vücut saç rengi için uygun ışık yoğunluğu seçin.

Saça ışık darbeleri uygulayın Saça ışık darbeleri uygulayın

Saça ışık yumuşak darbeleri uygulayın. Işık saç folikülü aktarılır saç, ısı üretir. Bu bir dinlenme aşamasına geçmesini saç folikülü stimüle eder.

Saç doğal dökülür ve saç yeniden büyümesini tedavisi birkaç kez tekrarlayarak engellenir Etkili saç çıkma önleme

Bunun bir sonucu olarak, doğal saç dökülür ve saç çıkma engellenir.

Her iki hafta sonra Philips Lumea tedaviyi tekrarlayın Her 2-4 haftada tedavi tekrarlanarak

Geri büyüyen tüyleri önlemek için, tedavi kademeli bir asgari saç çıkma azaltacaktır iki haftada bir (veya bacaklar için her ay) tekrarlanmalıdır. 

 

Ortalama tedavi süresi

Koltukaltı: Koltuk altı başına iki dakika 
Bikini hattı: Yan başına iki dakika        
Tüm bikini bölgesi: Sekiz dakika 
Bir alt bacak: 15 dakika 
Bir tam bacak: 30 dakika

Şarj edilebilir pil

Hızlı şarj işlevselliği ile (1 ½ saat içinde tam şarj, bir saat içinde% 80 şarj). Cihaz şarj edilebilir pillerle çalıştığı için, taşınabilir ve her yerde kullanılabilir. Philips Lumea SC2001/00 yoğun darbeli ışık (IPL) epilasyon sistemi aşağıdaki teknik özelliklere sahiptir.

 • 3 CMA 7.5W güç ile geniş alanlarda etkin tedavisi için ² uygulama penceresi.
 • Entegre UV filtresi UV ışınlarından cildi korur.
 • Cilt tipinize göre ayarlanabilir Beş ışık enerjisi ayarları.
 • 'Hazır flash' ışığı cilde doğru konumunu gösterir.
 • Bir saatlik hızlı şarj işlevselliği ile şarj edilebilir pil.
 • Voltaj: 100-240 V.
 • Işık enerji düzeyi: 2 ila 6,5 ​​J / cma ² (seçilen ayara göre).
 • Işık tayfı:> 570 nm.
Philips Lumea Epilasyon Sistemi şarj edilebilir  
Philips Lumea Epilasyon Sistemi şarj edilebilir
Philips Lumea için uygun cilt ve saç tipleri

Philips Lumea (doğal olarak) koyu sarı, kahverengi ve siyah saç üzerinde etkili çalışıyor. Bu, (doğal olarak) kırmızı, gri ve açık sarı saçlı veya çok koyu cilt tiplerinde (deri tipi VI) için uygun değildir. Eğer değilse ışık yoğunluğunu cilt ve vücut saç rengi için en uygun olduğunu belirlemeye ve bu yöntem hiç de sizin için uygun olup olmadığını denetlemek için aşağıdaki tabloya bakınız (bu belirtilir 
sağdaki tabloda bir x ile ). Anketi 2009 test edildiğinde *, ağda, tıraş ve epilasyon gibi konvansiyonel yöntemlerle, Philips Lumea Kullanıcı IPL epilasyon sistemi tercih kadınların% 82. * İspanya'da 315 Lumea kullanıcılar (MetrixLab, 2009) dayanarak


 
Cilt ve saç renk tablosu
Ben ışık tabanlı epilasyon sonuçları sonsuza kadar bekleyebilir miyiz? 

Profesyonel, ne de ne - ev ışık tabanlı epilasyon tedavisi kalıcı epilasyon sunabilirsiniz. Saç büyümesini döngüsü nedeniyle, hafif bazlı tedavi, genellikle bir dizi seans yapılır. Bir önceki tedavi sırasında uykuda olabilir Kıllar şimdi büyüme aşamasında olabilir. Profesyonel ve evde hem de tedavi ile, tipik olarak daha az miktarda ya da daha ince versiyonu ile bir süre sonra genellikle yeniden tüyler.Profesyonel tedavi için, bakım seansları bir veya iki kez yıl genelde tavsiye edilir. Philips Lumea profesyonel tedaviler daha düşük bir yoğunlukta kullanır, ancak daha düzenli kullanarak evinizde atılım sonuçlar verir.

Bazı rakiplerinin Â'permanent saç reduction iddia ediyor. FDA göre (Richard Felten, ışık tabanlı epilasyon sorumlu FDA regülatör) "Kalıcı saç azaltılması bir tedavi rejimi sonra regrowing kılların sayısında uzun vadeli, istikrarlı azalma olarak tanımlanır. Kalıcı epilasyon mutlaka anlamına gelmez Tedavi bölgedeki tüm kılları ortadan kaldırılması. " Ne yazık ki, en tüketicilerin bir efsanedir 'Â'permanent saç removal için (ki yetersiz bir sonuç olurdu sadece% 40 azalma anlamına gelebilir)' hata Â'permanent saç reductionÂ. Önemli güvenlik danışma Ne yazık ki, Philips Lumea tasarlanmamıştır herkes için. Aşağıdakilerden herhangi biri sizin için geçerliyse kullanmak için, daha sonra bu cihazı uygun değildir. 

 • Tedavisi alanlarda, doğal saç rengi açık sarı, beyaz, gri ya da kırmızı olursa.
 • Eğer cilt tipine VI iseniz (nadiren veya asla çok koyu kahverengi güneş yanığı ve sen). Philips Lumea kullandığınızda, bu durumda böyle güçlü kızarıklık, yanık ya da renk değişikliği gibi cilt reaksiyonları gelişme riski yüksek çalıştırın.
 • Philips Lumea yüzünde kullanım için uygun değildir.
 • Philips Lumea kullandığınızda istenmeyen reaksiyonlara yol açabilir ilaçlar ve sağlık koşulları vardır. Biz tam güvenlik bilgileri okumak için www.philips.co.uk / Lumea ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.
 • Ayrıca önce ve www.philips.co.uk / Lumea az bronzlaşma sonra Philips Lumea kullanımı hakkında tam bilgi bulabilirsiniz
Philips Lumea salon tedavileri için uygun maliyetli bir alternatif

, lazer epilasyon maliyeti tedavi edilecek alan, alan üzerinde saç büyüme miktarı, gerekli tedavi sayısı, kullanılan lazer türü dahil olmak üzere birçok faktöre bağlıdır " bireysel ya da pratisyen hekim ve coğrafi konumu. Fiyatlar klinikten kliniğe büyük ölçüde değişmektedir. Lazer epilasyon belirtilen bölgede yaklaşık% 80'inde saç azalması nihai bir sonuç için dört ila altı seans ortalama ihtiyacımız var. "(Www.hairlaserremoval.co.uk: 2009)

Kutu İçeren

 • 1 x Philips Lumea
 • 1 x Saklama çantası
 • 1 x Temizleme bezi
 • 1 x Demo DVD
 • 1 x AC / DC şarj cihazı / adaptör (110V-240V) ABD Adaptör dahildir
 • 1 x bilgilendirme yazısı

 

 
Teknik Özellikler
Işık akıcılık (J/cm2): Vücut eki: 2-6.5, Hassas eklenti: 2-5,5
Işık tayfının: Vücut eki> 570 nm, Hassas eklenti> 600 nm
Yüksek performanslı lamba:> 80.000 yanıp söner sunar.
Uygulama alanları
Gövde: Bacaklar, koltuk altı, bikini bölgesi, kollar, Mide
Yüz: Üst dudak, çene, favori
Eklentiler
Vücut eki (3 cm2): yaka altında kullanım için
Hassas eki (2 cm2): yüz güvenli uygulama için
Öğeler dahil
Şarj: Çok gerilimli şarj
Kullanım yönergeleri: Demo DVD, Tam kullanım kılavuzu, Hızlı Başlangıç ​​Kılavuzu
Depolama: Güzellik durumda
güç
Güç sistemi: Şarj edilebilir pil
Şarj süresi: 100 dakika
Çalışma süresi: Dk. 320 yanıp söner
Voltaj: 100-240 V
Güvenlik ve ayarlanabilir ayarları
Entegre UV filtresi: UV ışınlarından korur.
Güvenlik ring sistemi: kasıtsız yanıp sönen önleyin
5 ışık enerjisi ayarları: cilt tipi için ayarlanabilir
hizmet
Garanti: 1 yıl global garanti
 
Her gün pürüzsüz bir cilde tadını çıkarın
zahmetsizce etkili
 
Kendi evinizin konforunda güvenli kullanım için uyarlanmış
Uygun saç ve cilt tipleri
 
Hatta hassas ciltler ve hassas vücut bölgeleri
Uygulama alanları
Özellikle yüz için ekstra koruma sağlamak üzere tasarlanmıştır
 
Şarjlı kolaylık
Yedek parça gerek yok
 
 
 
iki haftalık tedaviden sonra elde edilen en iyi saç sonuçlar klinik çalışmalarda, iki haftalık tedavi en az iki önemli saç azalma göstermiştir. Bu sonuçları korumak için, sadece her dört ila altı hafta tedavi tekrarlayın.Tedaviler arasındaki zaman bireysel saç regrowth göre değişebilir.
 
 
Philips Lumea profesyonel güzellik salonlarında kullanılan teknoloji türetilmiş IPL (Intense Pulse Light) adı verilen yenilikçi bir ışık tabanlı teknoloji kullanır. Philips, kendi evinizin konforunu güvenli ve etkin kullanımı için bu teknolojiyi adapte olmuştur. Philips dermatologlar atılım epilasyon sistemi geliştirmek için önde gelen ile yakından çalıştı. 10 yıldan fazla bir süredir biz 1500'den fazla gönüllü ile kapsamlı bir tüketici araştırması gerçekleştirdi.
 
 
 
 
Philips Lumea nazik ama etkili bir tedavi sağlamak için beş adet ayarlanabilir ışık enerjisini ayarları vardır. Doğru kullanıldığında, Philips Lumea IPL tedavisi güvenli ve nazik, hassas ciltler ve hassas vücut alanlarla tedavi süresi ve pil şarj frekans enerji belirleme ve uygulama alanında seçilen bağlıdır bile kullanmak.
 
 
Lumea benzersiz bir kablosuz tasarımı istediğiniz zaman, istediğiniz alanları tedavi için mükemmel.
 
 
 
 
Yüz saç kaldırmak (üst dudak, çene ve favori) ve bacaklar, koltuk altı, bikini bölgesi, mide ve silah da dahil olmak üzere vücut parçaları güvenle kullanın.
 
 
Hassas tutuculu yüz uygulama için özel olarak tasarlanmıştır. Yüz için ek bir koruma sağlar, ekstra bir entegre ışık filtresi içerir. Küçük bir uygulama alanı, üst dudak ve diğer ulaşılması zor alanlarda kullanım için uygun.
 
 
 
 
Philips Lumea (doğal olarak), koyu sarı, kahverengi ve siyah kıllar üzerinde etkili bir şekilde çalışır. Diğer ışık bazlı tedaviler olduğu gibi, Philips Lumea kırmızı, açık-sarı veya beyaz / gri saç etkili DEĞİLDİR. Philips Lumea de çok koyu cilt için uygun değildir.
 
Philips Lumea kutunun dışına doğrudan çalışmaya hazır gelen komple bir çözüm. Daha da önemlisi, herhangi bir yedek lambaları veya jeller gerektirmez.
 
Technical specifications
Light fluency (J/cm2): Body attachment: 2-6.5, Precision attachment: 2-5.5
Light spectrum: Body attachment > 570 nm, Precision attachment > 600 nm
High performance lamp: Delivers > 80,000 flashes
Application areas
Body: Legs, Underarms, Bikini area, Arms, Stomach
Face: Upper lip, Chin, Sideburns
Attachments
Body attachment (3 cm2): For use below the neckline
Precision attachment (2 cm2): For safe application on face
Items included
Charger: Multi voltage charger
Instructions for use: Demo DVD, Full user manual, Quick Start Guide
Storage: Beauty case
Power
Power system: Rechargeable battery
Charging time: 100 minutes
Running time: Min. 320 flashes
Voltage: 100-240 V
Safety and adjustable settings
Integrated UV filter: 

 

Philips Lumea IPL Hair EPİLASYON CİHAZI


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 137 alışverişten %100 olumlu puan aldı.

Satışları için aldığı yorumlar ()


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcıya Sorulan Sorular (5)Soru sor
 • S: Ürünün durumu nedir?
 • C: Ürünün durumu: %s
 • S: Maxim’ i nasıl ve ne zaman kullanabilirim?
 • C: Ter bezlerinin geceleri inaktif olması nedeniyle gece yatmadan önce kuru ve temizlenmiş koltukaltına uygulanmalı, ertesi sabah yıkanmalıdır.
 • S: Maxim’ in bilinen bir yan etkisi var mıdır?
 • C: Maxim, cilt pH’ ı ile son derece uyumlu bir üründür. Rapor edilen hiçbir ciddi yan etkisi yoktur. Ancak çok nadir olarak ciltte hafif kızarm
 • Tüm sorulara bak
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X