Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

POWERBOX ELEKTRİK TASARRUF CİHAZI

(#55997368)

FIRSAT ÜRÜNLER KAÇIRILMAZ FATURANIZDAN KAZANIN

Satıcının Diğer Ürünleri sifaburada
Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 0

Powerbox Tasarruf Cihazı

Yüksek elektrik faturalarına son!

İleri teknolojisi sayesinde hatlarda oluşan ve tüketimi arttıran fazla gerilimi elimine eder, böylece aylık elektrik faturanızı %25'e varan oranlarda azaltır.

Evinizde kullandığınız birçok eşya elektrikle çalışır. Bu yüzden de elektrik faturalarınız sürekli artmaktadır. Powerbox Tasarruf Cihazı sayesinde tüketiminiz artsa da tasarruf yapabileceksiniz. Powerbox Tasarruf Cihazı hem elektrikli cihazların ömrünü uzatır, hem de paradan ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. Powerbox Tasarruf Cihazı kullanmak için karışık bağlantılara ya da elektrik ustalarına ihtiyacınız olmayacak. Powerbox Tasarruf Cihazı prize takmanız yeterlidir.

Elektrikli aletlerinize büyük zarar veren voltaj düşmesine karşı da çok etkilidir. Gelen elektriği filtreler ve bu şekilde cihazlara ulaştırır. Böylece elektrikli aletlerinizin ömrü uzar. Ayrıca Powerbox Tasarruf Cihazı evinizde sağlığınızı tehdit eden elektro manyetik dalgaları azaltır ve elektrik tüketimini düşürerek çevreyi dolayısıyla da dünyamızı korumamız sağlar. Evinizde, iş yerinizde, dükkanınızda, deponuzda, fabrikanızda, kısacası dilediğiniz her yer de kullanabilirsiniz.

Powerbox Nedir?

Powerbox;evlerde ve işyerlerinde kullanılan enerjinin efektiflik oranıdır. Örnegin Powerbox ise gelen enerjinin tamamı kullanılıyor demektir. Fakat neredeyse heryerde bu oran 0,75'dir. Bu da gelen enerjinin %75'inin kullanılabildiği anlamına gelmektedir.

Geriye kalan %25 enerji ise Endüktif yük olarak bilinen cihazlarda kullanılamadan yok olmaktadır.Etc cihazı da burda devreye girerek ortamda kaybolan enerjiyi toplayıp depolayarak sisteme yeniden kompanze eder ve kaybolan enerjinin kullanılmasını sağlar.

Faydaları:

Yüksek hızda Enerji düzeltmesi yaparak elektrik verimini artırır. Kullanıldığı yerlerde motorların , bilgisayarların tv lerin dvb lerin kısacası tüm elektronik cihazların ömrünü uzatır.

İndüktif yüklerin anlık companzasyonu optimum düzeyde tutmak kaydıyla %25-%40 lara varan elektrik enerji tasarrufu sağlar. Reaktif gücü azaltarak cihazların daha performanslı ısınmadan çalışmasına olanak verir. Elektrik endüstrisinde COSFI olarak bilinen yük açılarını düzenler. Kablo ısınmalarından doğan kayıpları önler.

İnsan Sağlığına Faydası:

Kullanılan alanlarda insan sağlığına zararlı değildir. Kullanıldığı yerlerdeki elektromanyetik salınımları minimize ettiği için insan sağlığına zararlı, insanda sinir stres yaratan elektromanyetik yayılımları yok eder. Bu durum insanların kendilerini daha iyi ve zinde hissetmelerine yol açar.

Hangi Cihazları, Ne Şekilde Korur?

İndüktif olarak bilinen florasan klimalar,televizyonlar,çamaşır makineleri, buzdolapları, aspiratör, havaperdesi, pompalar, müzik setleri, tv(plazma) vs. gibi cihazlar başta olmak üzere tüm ürünlerde etkilidir.Orantıları yoğunluk süreklilik durumlarına göre %25 ile%50 arasında tasaruf sağlar.

Kutu içeriği: 1 adet cihaz, kullanma kılavuzu ve Bağlantı şablonu mevcuttur.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Henüz yaptığı bir alışverişi yok.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X