Gittigidiyor
GG

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

PRESEED Hamile Kalma Jeli+Tükürükten Ovulasyon

(#59646144)

Kutu üzerinde Distribütör Etiketi ve Hologramı

Bu Nedir?

Bu rozet, müşteri memnuniyetini kazanmış, başarılı satıcılara verilir.

bakimhome (3507)
Satıcının Diğer Ürünleri bakimhome
Fotoğraf 1
Fotoğraf 0
Fotoğraf 1
 • Fotoğraf 0
 • Fotoğraf 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ORJİNAL YENİ PRESEED HAMİLE KALMA JELİ
(40 gr. tüp, 9 ad. uygulama aplikatörü)

+ + +
BABYSTART TÜKÜRÜKTEN
OVULASYON-YUMURTLAMA TESTİ
 
Preseed Jel Son Kullanım Tarihi : 31 Mart 2013
Babystart Focus Ovulasyon Mikroskobu : Sınırsız-süresiz kullanım !

 
PRESEED HAMİLELİK JELİ 

Doğal yolla hamile kalmaya yardımcı-destekleyici, sperm dostu vajinal jeldir. Bu jel haricindeki tüm vajinal jellerin, yağlandırıcıların sperm ve embriyo üzerinde zararlı etkileri olduğu klinik çalışmalarla tespit edilmiştir. Orjinal Preseed Hamilelik jeli, içerdiği doğal Arabinogalaktan bitki şekeri sayesinde antioksidan desteği vererek, spermlerin hücre yapılarını güçlendirir. Bu sayede spermlerin daha güçlü bir şekilde, yumurtaya doğru olan yolculuğunda, onlara büyük destek sağlayarak, döllenmenin gerçekleşmesine yardımcı olur. Ayrıca, kadınlarda ovulasyon(yumurtlama) dönemlerinde serviks tarafından sümüksü bir sıvı (mukus) salgılanır. Bu sümüksü sıvı spermlerin rahimde kalmasını sağlamakta ve döllenmeye yardımcı olmaktadır.  Orjinal Preseed Hamilelik jelin pH dengesi bu sümüksü sıvıya en uygun yapıdadır. Bu sebeple doğal yolla hamile kalmaya yardımcı-destekleyici, benzeri olmayan bir üründür.
 
2008 yılı Kasım ayında yayınlanan American Society of Reproductive Medicine (Amerikan Üreme Tıbbı Cemiyeti) Uygulamalı Komite Raporlarında,  Orjinal Preseed Hamilelik jelin Doğal Üremeyi En İyi Şekilde Sağladığı yönünde tavsiye kararı verilmiştir.
 
Bu sebeple, kısırlıkla ilgili hiçbir problemi olmamasına rağmen çocuk sahibi olmaya çalışıp başaramayan çiftlerde, IUI (aşılama) ve IVF (tüp bebek) uygulamaları öncesinde doğal yolla hamile kalma başarısını arttıran en iyi ürün olarak tavsiye edilmektedir.
 
Bu jel doğal yolla hamile kalmaya nasıl yardımcı-destek oluyor?
 
Orjinal Preseed Hamilelik jeli içerdiği doğal bitki şekeri olan Arabinogalaktan ile spermlere antioksidan desteği sağlayarak, sperm hücrelerini güçlendirerek, kadınların üreme organında üretilen servikal sümüksü sıvının yapısına en uygun pH dengesine sahip olarak, uygulama sonrası vajina ve serviksi kaplayıp sperm için en uygun doğal ortamı sağlayarak doğal yolla hamile kalmaya yardımcı-destek olmaktadır. Üretici firma, çiftlerde yaşanan sebepsiz çocuk sahibi olamama problemlerinde, jelin 6 ay süre ile kullanılmasını tavsiye etmektedir. Bu süre içinde hamilelik gerçekleşmez ise, kadında ya da erkekte üreme sağlığı ile ilgili daha detaylı bir araştırma yapılması gerektiğini bildirmektedir.
 
 Orjinal Preseed Hamilelik jelin herhangi bir yan etkisi yada zararı var mı?
 
 Orjinal Preseed Jelin içerdiği doğal bitki şekeri Arabinogalaktan ve pH dengesi sayesinde herhangi bir yan etkisi yoktur. Çünkü, içerdiği doğal Arabinogalaktan bitki şekeri, bilinen gliserin şekeri moleküllerine göre, çok daha büyük moleküle sahiptir. Bu büyük moleküllü bitki şekeri, bakteriler tarafından sindirilemez. Bu nedenle, herhangi bir enfeksiyon, mantar, kaşınma gibi etkiler görülmez. Ayrıca, Jel üzerine yapılan klinik çalışamlarda spermlere, vajina ve sevikse zarar vermediği kanıtlanmıştır. Hatta  Orjinal Preseed Hamilelik jelinin embriyo gelişimine bile zarar vermediğine ait klinik çalışmalar mevcuttur.
 
 Orjinal Preseed Hamilelik jeli kadında yada erkekte, üreme ile ilgili rahatsızlıkları tedavi eder mi?

Hayır. Bu jel bir ilaç değildir ve herhangi bir hastalığı tedavi edici özelliği yoktur.  Orjinal Preseed Hamilelik jeli doğal yolla hamile kalmaya yardımcı-destekleyicidir ve vajinal kurulup problemlerinde güvenle kullanılabilen bir jeldir
 
 Orjinal Preseed Hamilelik jeli hamile kalmaya yardımcı-destekleyici olmasının haricinde, başka hangi rahatsızlıklarda, hangi dönemlerde ve alanlarda kullanılmaktadır?
 
• Timed Intercourse ( zamanlı cinsel ilişkiden kaynaklanan vajinal kuruluk problemlerinde),
• Ovulasyon (yumurtalama) takibi için ultrason muayenelerinde,
• Disparoni hastalarında ( ağrılı cinsel ilişkide ),
• Menapoz sonrası yaşanan vajinal kurulukta,
• IUI-Intrauterin inseminasyon (aşılama) da kullanılan katater ve benzeri malzemelerin yağlanmasında,
• IVF-In vitro fertilisation (tüp bebek) de embriyo transferinde kullanılan katater ve benzeri malzemelerin yağlanmasında,
• IUI ( aşılama ) ve IVF ( tüp bebek ) tedavisi görmüş ve negatif sonuç almış olan hastaların, bu uygulamalarda kullanılan hormon ilaçları nedeniyle artmış olan hormon seviyelerinin, normale inmesi için gerekli bekleme süresinde veya bir sonraki IUI ( aşılama ) ve IVF ( tüp bebek ) uygulamasına kadar geçecek olan zamanlarda, doğal yolla hamile kalmaya yardımcı-destekleyici olarak güvenle kullanılmaktadır.
 
 
Orjinal Preseed Hamilelik jelini ne zaman kullanmalıyım?
 
Bu jel vajinal nemlendirme amacı ile kullanılacağı zaman, cinsel ilişkiden 15 dk. önce kullanılması, vajinada ipeksi bir rahatlık sağlayacaktır.
 
Hamile kalmaya yardımcı-destekleyici olarak kullanılacak ise, kadının hamile kalma başarısının daha yüksek olduğu bilinen ovulasyon (yumurtlama) döneminin doğru olarak tespit etmesi gerekmektedir. Kadınlar bu dönemlerini kendince, vücutlarında olan bazı değişikliklerle ya da adet günlerini sayarak belirlemeye çalışır. Bu tespitler genellikle doğru olmasına rağmen ovulasyon(yumurtlama) döneminin belirlenmesi için daha kesin sonuç veren ve evde basitçe idrardan yapılan, %99 doğruluk payına sahip Babystart FertilTime Ovulasyon testi kullanılabilir ya da doktor tarafından yapılacak olan ultrason takibi ile en doğru döneminizi belirleyebilirsiniz.
 
Bu dönemlerde cinsel birleşmelerden 15 dk. önce  Orjinal Preseed Hamilelik jelini kullanılarak doğal yolla hamile kalma çalışmalarına destek sağlayabilir.
 
Unutmayınız ki,  Orjinal Preseed Hamilelik jelini kullanarak, büyük maddi külfet aldına girmeden, hamile kalma çalışmalarınıza önemli ölçüde destek sağlayabilir ve belkide bebek sahibi olabilirsiniz.

---------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Babystart Türkürükten Ovulasyon-Yumurtlama Testi

Babystart FertilFocus Ovulasyon Testi, yüksek kalitede, tükürüğe dayanan bir üretkenlik testidir. ( Kişisel Ovülasyon Mikroskobu ). Ovülasyonu doğru bir biçimde tahmin etmenizi sağlar. Hamilelik planlanırken en iyi yardımcıdır.

Babystart FertilFocus yeniden kullanılabilir, ovülasyon tahmini testi, kişisel ovülasyon mikroskobundan dolayı düşük maliyetli, yüksek kalitede, sınırsız bir kullanım sunar. Testin doğruluk oranı %98 dir.

Mikroskopla birlikte, bütün talimatlar ve sonuçları izlemek için, ovülasyon üretkenlik tablosu yer alır. Mikroskobu anlamak hiç zor değildir. Güçlü bir cam olan 60X len ile yumuşak LED ışığı vardır. Test sonucunuzu görmek için gözünüzü odaklamanız yeterli. Doğru sonuç vermesi için sabahları yeme, içme ve diş fırçalaması öncesinde yapılması gerekmektedir. Sonrasında sonuçları bir yere veya üretkenlik ile iligili tabloya kaydediniz. Tükürük örneğiniz; üretken, üretken değil veya geçiş döneminde olduğunuzu gösterecektir.

Hamile kalmaya mı çalışıyorsunuz? Belirsizlikleri ortadan kaldırarak şansınızı arttırın.

* Dayanıklı metal muhafaza
* Uzun ömürlü pil
* Atık ve kimyasal içermez.
* İhtiyatlıdır ve ruj görünümündedir.
* İdrardaki LH'ı test etmez.
* Sadece 5 dakikada test edebilirsiniz.
* Bütünüyle doğal, hijyenik ve güvenlidir
.

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 264 alışverişten %100 olumlu puan aldı.

Satışları için aldığı yorumlar ()


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X