Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Priorin Şampuan 200 ml (Saç dökülmesi)

(#56052885)
hcogal (66)
Satıcının Diğer Ürünleri hcogal
Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 0

2 ADET FİYATINA  3 ADET

 

 

Priorin normal / kuru saçlar için şampuan:

Priorin Normal ve Kuru Saçlar için şampuan, normal ve kuru saçların bakım ihtiyaçlarına cevap veren, Priorin kapsül kullanımını tamamlayıcı nitelikte ideal bir bileşene sahiptir.

 

 İnsan kafa derisi üzerinde bulunan saç  yapısı  tıpkı bir ağacın yapraklarına benzer. Doğar , büyür , dökülür ve tekrar doğar. Aynı yapraklar gibi gelişme evresine ve dökülme evresine haizdirler.  İnsan saçı dayanıklı bir protein olan keratin yapısından oluşmaktadır. Keratin aşınma ve kopma olaylarına karşı direnç gösterir. Zamanla doğanın dış etkileri , perma , boya , güneş ışınları ve diğer kozmetik ürünler  gibi kimyasal etkiler sonucu saç içindeki sistin adı verilen özel yapı bozulabilmektedir. Bunun sonucu olarak da saç dökülmesi ve kırılmalar gözlemlenmektedir. Dolayısıyla bu tür etkileri ortadan kaldırmak maksadıyla saçın gerekli bakımı aksatılmadan yapılmalıdır. Priorin şampuan saç dökülmesini engelleyici  doğal özler ve vitaminler içeren saç bakım şampuanıdır.  Saç dökülmesini engelleyici özelliğinin yanı sıra saç yapısını güçlendirerek kırılmalara karşı korur. Uzama hızına etki eder. Saçın canlı , parlak  ve yoğun bir görünüm kazanmasını sağlar.

    İçeriğinde ; doğal özler ve vitaminleri yanı sıra aktif bileşen olarak glikoprotein , elma suyu amino asitleri , sarı darı ekstresi  ve B5 vitaminini barındırmaktadır.

    Glikoprotein sayesinde saç kökü hücrelerine canlılık kazandırarak uzama hızını arttırır. Dökülmeyi önce yavaşlatır sonra durdurur.Sarı darı ekstresi ile saçı derinlemesine besler ve onarır.Elma suyu amino asitleri sayesinde saç diplerini ölü hücrelerden temizler ve kepek oluşumun engeller.  B5 vitamini sayesinde saçı nemlendirir ve hacim kazandırır.

 Kullanım Şekli ;

   Avuç içine alınan priorin şampuan hafif masaj eşliğinde saç ve saç derisi üzerine uygulanır ve köpürmesi sağlanır. Köpürdükten sonra 2-3 dakika belenir. Bol su ile durulanır.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 3 alışverişten %100 olumlu puan aldı.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X