Gittigidiyor
GG

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

"ALLEN CARR",Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu

(#53144519)

!...............DVD+Kitap,Kafada Bitirmek İçin.!

umutaktar (360)
Satıcının Diğer Ürünleri umutaktar
 • Fotoğraf 0
 • Fotoğraf 1
 • Fotoğraf 2
İNANIYORUZ VE İDDİA EDİYORUZ...! 

SİGARAYI HERKES BIRAKABİLİR

SORUN , PAYLAŞALIM , BİRLİKTE ÇÖZELİM 

Nikotin bağımlılığınız ve sigarayı bırakmakla ilgili tüm sorularınızı umutaktar a  sorabilir,hikayenizi paylaşabilir,çözüm yolu talep edebilirsiniz

               En kısa sürede sorularınız yanıt bulacaktır r Allen Car
-----------------------------------------------------
BAYANLAR ve BAYLAR...!
SİGARAYI KAFADA BİTİRMEK İÇİN,
----------------------------------------------------
Bir DVD izleyin.....!
Bir KİTAP okuyun...!
             Hayatınız değişsin...!
 
 
Bu set sizin için..DVD (Allen Carr ve en iyi terapistlerinden Robin Hayley in anlatımı ile)  +   KİTAP(Dünyanın en çok satan kitaplarından birisi- 8 milyondan fazla baskı)
           
 
         1O MİLYONDAN FAZLA BAĞIMLI
   "ALLEN CARR" YÖNTEMİ İLE BIRAKTI

  arr Allen Carr Allen  Carr Allen Carr Allen Carr Allen
 

            Yasak diye değil,tuzak diye bırak..!

 

* Eşiniz kızıyor diye değil

* Çocuğunuz istiyor diye değil

* Doktorunuz bırak dedi diye değil

* İşyerindeki baskıdan dolayı değil

* Yeni yasaklar getirildi diye değil

 

Sadece kendiniz için ve sadece kendiniz karar verdiğini için dünyanın en sinsi tuzağı sigaradan kurtulun...!

  
                                               HAZIR OLUN...!
  DÜNYANIN EN İYİ SİGARA BIRAKTIRMA YÖNTEMİ İLE
           "ALLEN CARR" İLE TANIŞMAK ÜZERESİNİZ...!
                                               
 Farzedelim ki....
 

Siz de dahil tüm sigara içicilerinin sigarayı şu şekilde bırakması için sihirli bir metot olduğunu farz edin;

 

·        Aniden

 

·        Sürekli

 

·        İradeyi kullanmadan

 

·        Sürekli,tekrar içme isteğinin yarattığı semptonlar olmadan

 

·        Kilo almadan

 

·        Hızlı etki gösteren şok taktikler,ilaçlar,bantlar ve başka araçlar olmadan

  

Farz etmeye devam edelim,
 

 • Başlangıçta ,kendinizi,bezgin,yoksun ve berbat hissetmeyeceksiniz

 

 • Sosyal hayattaki durumlardan hemen daha fazla keyif almaya başlayacaksınız.

 

 • Kendinize güveniniz artacak ve stresle başa çıkmak daha kolay olacak.       

 

 • Daha kolay konsantrasyon sağlayacaksınız.

 

 • Hayatınızın geri kalan kısmında kendinizi çeşitli durumlarda ortaya çıkan,bir sigara yakma isteğiyle savaşırken bulmayacaksınız.

 

 • Sigarayı bırakmayı sadece kolay değil,aynı zamanda bu bırakma girişiminde son sigaranızı söndürdüğünüz andan itibaren keyif almaya başlayacaksınız. 

 

           Eğer böyle sihirli bir metot olsaydı kullanır mıydınız.....? 

 


Allen CARR Kimdir?

 

33 sene boyunca günde ortalama 5 paket sigara içen Allen Carr ,1983 yılında son sigarasını söndürdüğü gün eşine inanılması güç bir cümle söyler:
          "Dünyayı sigaradan kurtaracağım"...!

Allen Carr,

02 Eylül 1934 yılında, İngiltere'de çok sigara içen bir babanın oğlu olarak dünyaya gelir. Babasını akciğer kanserinden kaybetmesine rağmen 16 yaşında sigara içmeye başlar. Bir kaç yıl içinde günde yaklaşık 100 sigaraya çıkar. Birçok kişinin denediği gibi Allen Carr da tanınan ve bilinen her sigara bıraktırma yöntemini dener. Ancak başarısız olur. 33 sene boyunca günde ortalama 5 paket sigara içen Allen Carr, 1983 yılında kendisi için sigarayı bırakmanın tek kolay yolunu keşfeder ve nihayet kurtulur. Bu seferki bırakışı daha önceki denemelerine hiç benzemez.

Çok rahat, kolay, acı çekmeden ve keyifli bir biçimde sigaradan kurtulur. Ne kilo alır, ne gergin günler yaşar. Bu olağanüstü tecrübesini çevresindeki sigara içen insanlar ile paylaşmaya başlar ve böylece adım adım dünya çapında kabul edilmiş ve denenmiş Easyway-Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu yöntemini geliştirir. Birebir seansları çoğaldıkça grup seansları yapmaya başlar. Londra'da kurduğu ilk Kliniğe dünyanın her yerinden onbinlerce insan katılır. Sonunda, hem kendisi gibi uzmanlar yetiştirmeye hem de sigara bırakma konusunda kitap yazmaya başlar. Yazar olmadığı için kitabına şüphe ve kaygı ile başlar ancak kitap milyonlarca insan tarafından okunur ve 47 dile çevrilir. Dünya çapında yaklaşık 10 milyonun üzerinde sigara içicisinin Allen Carr - Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu yöntemiyle sigaradan kurtulduğu bilinmektedir.

 

Allen Carr Terapisinin farkı Nedir..?

 

10 milyondan fazla sigara içicisinin hiç bir makineye bağlanmadan, hiç bir ilaç içmeden, sigarayı bir daha özlemeden, kilo almadan,sigaradan kolayca kurtulduğunu duysaydınız...                             
nasıl olur! diye merak etmez misiniz...?
 

Karşılaştırmalı Sigarayı Bıraktırma  Yöntemleri


Allen Carr yöntemi ile sigara bırakma başarı oranı %62 iken, diğer bilinen sigara bırakma yöntemleri başarı oranları aşağıdaki grafikte gösterildiği gibidir.len Carr Allen Carr Allen Ca

Neden bu kadar başarılı...?

Allen Carr' ın "Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu Metodu", dünyanın en başarılı sigara bırakma programıdır,çünkü asıl sorun olan nikotinin yarattığı psikolojik bağımlılıkla etkili olarak başa çıkan tek yöntemdir.

Sigarada fiziksel bağımlılık vardır, ancak asıl sorun bu değildir. Nikotine olan fiziksel bağımlılık bittikten uzun süre sonra bile pek çok insanın aşırı sigara arzuladığını herkes bilir.Devam eden aşırı arzu, Allen Carr yönteminin büyük bir başarıyla ortadan kaldırdığı, psikolojik bağımlılıktan ileri gelir.

Allen Carr ile sigara bırakmanın en güzel yanı, irade gücüne ihtiyaç duyulmaması ve diğer pek çok sigara bıraktırma programının yarattığı "yoksun kalma"duygusunun yaşanmamasıdır.  Carr Allen C

 
 

ALLEN CARR,  SİGARAYI BIRAKMANIN KOLAY YOLU

 HAKKINDA GÖRÜŞLER...

 

Sigara içmek çok karmaşık bir labirentin içinde kaybolmak gibi.Ama Allen Carr bu çıkışını gösteren planını bulmuş .Anında bağımlılığımdan kurtuldum ve özgürüm.

                                       Anthony Hopkins(Oskar Ödüllü Aktör)

 

Yüzyılın bu en büyük bağımlılık maddesi sigaradan kurtulmanın en kolay yolu bulundu diyebiliriz artık. Benim de uyguladığım Allen Carr methody size neden bir sigara tiryakisi olduğunuzu ve bunun gerekçelerini çok güzel çürüterek anlatıyor, işin psikolojik tarafının ne kadar ağır olduğunu gerçekte nikotin bağımlılığının çok kolay atalatılabileceğini kafanıza işliyor. Ben size ve çalışanlarınıza sağlık,iş kaybı gibi dünyanın bu en büyük illetinden kurtulma yolunda Allen Carr methodunu şiddetle tavsiye ediyorum.

                                    Pınar Eczacıbaşı(GYİAD Başkanı )

 

Allen Carr yöntemi kurumlar içerisinde sigara içme oranını etkileyici bir ölçüde düşüren tek yöntemdir. Araştırmalarımız gösteriyor ki yöntem kurumlarda çalışanların sağlık ve memnuniyet derecelerini oldukça olumlu yönde etkiliyor. Allen Carr denediğimiz diğer yöntemlerden ciddi bir fark ile daha başarılı olmuştur.

                                    Prof. Dr.Manfred Neuberger

                         (Viyana Üniversitesi Tıp Fakültesi Başkanı)

 

 Allen Carrın Methodu ile tiryakilere verilen 6 saatlik Allen Carr Seminerine hayatında hiç sigara içmemiş biri olarak katılmaktan büyük keyif aldığımı belirtmeliyim. 1994 yılından bu yana ömrünü sigara denilen insanlığın baş belası ile savaşa adamış bir Sivil Toplum Kuruluşu Başkanı kimliğimle şunu ifade etmek isterim,sigara bırakmak üzerinde son derece etkili olacak bir metot. Sigarayı beyninde çözmek isteyenlere yılların birikimi ve nerdeyse dünyanın her yanında kazanılan deneyimle sunulan bir yöntem.Tiryakilerin kendilerine sunulan bu fırsatı kullanmamaları sigaraya başlamaktan sonra yapacakları ikinci büyük hataları olacaktır. Böylesine hayat kurtaran bir şansı dünyaya sunduğu için Allen Carrı kutluyorum.

                                Profesör Doktor Ubeyd KORBEY
                        (Sigarayla Savaşanlar Vakfı Kurucu Başkanı)
 Allen Carr Allen Carr Allen Carr Allen Carr Allen Carr Allen Cararr Allen Carr

 

Allen Carrın çalışmalarını hiç çekinmeden destekliyorum. Pekçok yöntem onun bazı tekniklerini kullanmaya çalışıyor ama hiç birisi onun yakaladığı başarıya yaklaşmıyor
                                          Prof. Dr. Judith Mackay

                 (Dünya Sağlık Örgütü-WHO-Tütünsüz Dünya Başkanı)

Ulaştığınız başarı oranı-%75-80- diğer tüm yöntemlerin çok üzerinde. Tüm Allen Carr programını muhteşem bir başarı ile tamamladık.
Dr. Ricardo Serralta Gonzalez (Schweppes Medikal Hizmetler Kordinatörü)

Allen Carr yöntemini bizzat kendim gözlemledim ve çok başarılı buldum. Bu yöntemi tüm kalbimle etkili bir sigara bıraktırma yöntemi olarak destekliyorum.

                 Dr. Anil Visram (Royal Londra Hastanesi Danışmanı) 

Siz sigara içmeye devam ederken, sigaraya bağımlılığınızı ortadan kaldıran, tamamen eşsiz ve özel bir metot. Büyük bir keyifle söyleyebilirim ki, metot benim pek çok çalışanımı ve arkadaşlarımı sigaradan kurtardı.

Richard Branson (Virgin Air Sahibi) 

Allen Carr ile bırakmak çok kolaydı

Gianlucca Vialli (İtalyan Milli Futbolcu) 

Allen Carr ile sigarayı bıraktığıma çok memnunum.

Ferzan Özpetek (Ödüllü Yönetmen) 

 Siz hiç sigarayı eğlenerek bırakabilen birisini duydunuz mu?

                                                      Nişantaşı Dergisillenllen Carr

Kitabı satın almış ve okumuş 2 okuyucunun görüşü...

Gerçekten İnanılmaz...

Sigarayı bırakalı tam bir hafta oldu,yaklasık 1 yıldır sigarayı bırakmak için kendimi psikolojik olarak hazırlıyordum geriye sadece düğmeye basmak kalmıştı ama ben o düğmeye nasıl basacağımı bilemiyordum, yine arayış içerisindeydim ve şans eseri internette gezinirken bu kitabı buldum siparişimi verdim ve 2 gün sonra elime geçti ,sipariş etmemdeki ana sebep bilinen diğer sepeblerden çok farklı bir yöntemle sigarayı bıraktırmayı vaad ediyordu.ilk başlarda biraz önyargılıydım ama kitabı okumaya başladıktan sonra önyargımdan da kurtuldum. İlk elime aldığımda 70 sayfa okudum ve bu kitabın bana sigarayı bıraktıracağını hissettim ve okumaya 2 hafta ara verdim bırakmaktan korkmuştum ve 2 hafta sonra okumaya devam ettim ve sanırım 2-3 gün içerisinde bitirdim.şu an sigara içmiyorum bu kitap sayesinde sorun yaşamadım aşırı stres baş ağrıları vs. hiç bir şey olmadı gayet kolaydı ben bile hala inanamıyorum bu kadar kolay olmasına.Ama kitabı okumadan once kesinlikle sigarayı bırakma isteği içerisinde olmalısınız!

Yaş: 27 , ÜSKÜDAR/İstanbul/Türkiye

İnanılmaz...

Kitabı aldığım zaman kesinlikle kafamda şüpheler vardı fakat şuan sigara içmeyen eski bir tiryaki olmanın mutluluğunu yaşıyorum. İnanmak zor olabilir fakat Allen Carr size neden sigara içmek istediğinizi anlatıp bu nedenleri tek tek çürütüyor ve kitabın sonunda siz sigara içmek istemeyen bir insan olarak bırakmış oluyorsunuz ve irade gücünüzü kullanmanıza da bir gerek kalmıyor.

Yaş: 21 , TİRE/İzmir/Türkiye  

------------------------------------------------------------------------
 
"KADINLAR İÇİN" ve "HERKES İÇİN" olmak üzere iki set bulunmaktadır.İki setin tek farkı kitaplardır,DVD iki sette de aynıdır.Lütfen siparişiniz sonrası hangi seti istediğinizi mesajla belirtiniz...
-------------------------------------------------------------------------

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 3 alışverişten %100 olumlu puan aldı.

Satışları için aldığı yorumlar ()

Sayfa Başına Dön
X