Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Sab Simplex gaz giderici damla

(#34470320)
yasar-ak (445)
Satıcının Diğer Ürünleri yasar-ak
 • Fotoğraf 0
Sab Simplex gaz giderici damla

ÜRÜNÜMÜZÜN SON KULLANIM TARİHİ  04-2013

Bebeklerin ilk 6 aya gelene kadar en büyük problemlerinden biri GAZ şikayetleridir..Uykusuz ve huzursuz geceler  anne babaları gerçekten çok üzer...... Tüm dünyada ve Avrupada en çok kullanılan BEBEK GAZ DAMLASI  SAB SIMPLEX   Orjinal ALMAN MALI ve BEBEK GAZ ŞİKAYETLERİ için DOKTORLARIN reçetelerine yazdıkları en etkili damladır
.

 • BEBEĞİNİZİN HUZURU VE RAHATI için gerçekten geliştirilmiş formulüyle oldukça etikili
 • Her mamadan sonra 7-8 damla ağzına damlatılarak Bebeğinizin gazını çıkarmasına yardımcı olabilirsiniz

 • HİÇ BİR YAN ETKİSİ OLMADIĞI GİBİ DOĞUMDAN İTİBAREN BÜYÜYENE KADAR GÜVENLE KULLANILACAK BİR ÜRÜN


 • Bebeği olup da Sab Simplex isimli ilacı duymayan herhalde yoktur. Pfizer’ın bu ilacı birçok bebeğin gaz sorunlarını gideren ve anne babalara biraz da olsa rahat nefes aldıran bir mucize. Her bebekte etkinliği farklı olsa da tüm dünyada kullanılan bir ilaç. Nasıl mi işe yarıyor? Ufak bir araştırma yaptım ve dolayısıyla konumuz bugün Sab Simplex…
  Sab Simplex

  Sab Simplex

  SS bebeğe ağızdan verilen hazır sıvı bir karışım. Ufak şişelerde satılıyor. Doğumdan itibaren kullanılabilen nadir ilaçlardan biri. Genelde anneler bebeğin gazını azaltmak için çaylar içerler ama hiçbir zaman bunlar direk bebeğe verilmez, anne sütü vasıtasıyla bebeğe geçer. SS de ise ilaç doğrudan bebeğe veriliyor. SS her sıvı ile örneğin anne sütü formula ile kolayca karışabiliyor.

  Bebeklere 15 damla yani 0.6ml beslenmeden önce verilmesi tavsiye ediliyor. 5-6 saatte bir tekrar edilebiliyor ve uzun süre kullanılmasında bir sakınca yok. Bebekler için asıl olarak gaz gidermek için kullanılıyor. Aynı zamanda deterjandan zehirlenmelerde de etkili.

  İlaçtaki etken madde aslında kimyasaldan ziyade besine fiziksel olarak etki ediyor ve bu yüzden de bebeklerde kullanımında bir problem çıkmıyor. İlaç sütte oluşmuş olan veya oluşabilecek hava kabarcıklarını yüzey gerilimini düzenleyerek engelliyor. Yani sütten gazın serbest kalmasını sağlıyor ve bu gaz da vücut tarafından geri emiliyor ya da doğal yollardan sesli bir şekilde vücuttan atılıyor :)

  Eşim Pfizerın Avrupadaki en büyük arge merkezinde İngiltere’nin Sandwich şehrinde bir dönem çalışmıştı. Onun ve diğer bilim adamlarının eline sağlık diyor bu yazımı noktalıyorum.


  Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
  Satıcı Bilgileri:

  Yaptığı 24 alışverişten %96 olumlu puan aldı.


  Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
  Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
  Sayfa Başına Dön
  X