Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

SHILIBAO Yüz Temizleme Peeling Leke Çıkarıcı

(#37326074)
oozyoldas (7213)
Satıcının Diğer Ürünleri oozyoldas
Son Gezdiklerim
  • Fotoğraf 0

SHILIBAO

KÖPEK BALIĞI ÖZLÜ

YÜZ

TEMİZLEME JELİ

 ( PEELİNG ETKİLİ )


 Kuru ve yorgun ciltler için - 125 gr



 

İçindekiler:

Sgualiolus extratum,Cera apis,Algae,Amino asid.

Köpek balığının yağıA,E, vitaminleri, squalen, squalamine içermektedir. Bu maddenin aktif bileşenleri �squalen ve squalamine doğal antibiyotik gibi etki yapmaktadırlar.

A VİTAMİNİ (Vitamin A) veya retinol; ciltte çıkan retinol ve eterleri retion aside dönüşmektedirler, bu epidermi hücrelerinin bölünme proseslerini düzenleyen en çok aktif olan biyolojik şekildir. Bunun dışında, retinol metal proteinaz seviyesinin yükselmesini önlemektedir ve ciltte kolajen sentezini teşvik etmektedir. 

Deniz yosunları yaşam fonksiyonları ve dengesi için eşsiz mikro elemanlar, protein, aminoasitler ve vitaminler bakımından zengindirler. Çok büyük aktif maddeler konsantrasyonuna sahipler ve dokularında toprak bitkilerinden iyot, kalsiyum ve magnezyum içermektedirler. Dıştan tesir ederek (kozmetik) yosunlar teşvik edici, kuvvetlendirici, nemlendirici, denge onarıcı ve temizleyici özelliklere sahipler.

Temizleyici Jel �cildin ölü hücrelerini temizler ve onların doğal yenilenme prosesini önemli ölçüde pekiştirir. Temizleme çok yumuşak ve incedir, tesir derecesi �ert�peeling�ere taviz vermez, hatta onlardan daha kuvvetlidir. Cildinize sürdüğünüz andacildinizin rengini açarak cildin doğal rengine kavuşmasında ve lekelerin kaybolmasında etkilidir, Yüzdeki  kir yağ ve ölü deriyi mükemel ve etkili  temizleyerek gözeneklerin nefes almasını sağlar, cildi besler nem dengesini korur,  cildi sıkılaştırarak kırışıklıkların oluşumunu engeller, siyah noktaları giderir, kan dolaşımını düzenler bu aşamadan sonra maske uygulamaya hazırdır .

KULLANIMI:

Hassas ciltlerin 15 günde bir kez, diğer ciltler için haftada bir kez kullanması yeterlidir.Cilde ince bir tabaka halinde sürülür 35 saniye bekletildikten sonra ve ovarak çıkartın cillt ılık su ile yıkanıp kurulandıktan sonra uygun olan maskeyi kulanın.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 1094 alışverişten %100 olumlu puan aldı.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcıya Sorulan Sorular (4)Soru sor
  • S: Ürünün durumu nedir?
  • C: Ürünün durumu:
  • S: Ürün nereden gönderiliyor?
  • C: Bu ürünün gönderildiği yer: .
  • S: Ürünün kargo ücretini kim ödüyor?
  • C: Bu ürünün kargo ücretini "Alıcı" öder.
  • Tüm sorulara bak
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X