Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

SORCİERE HAİR TONİC (SAÇ TONİĞİ)

(#88598411)

GARANTILI * ORJINAL* FATURALI ÜRÜNLER

Bu Nedir?

Bu rozet, müşteri memnuniyetini kazanmış, çok başarılı satıcılara verilir.

perfect_style_2011 (5762)
Satıcının Diğer Ürünleri perfect_style_2011
Son Gezdiklerim
Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 0
a
 
1
1
1
1
 
 
JAPON MENŞELİ SORCİERE HAİR TONİC (SAÇ TONİĞİ)
 

Saç bakımı üzerine geliştirilen ürünleriyle sağlığınız ve güzelliğiniz için çalışmayı amaç edinen Sorciere, ürettiği saç toniği ile bu amacına ulaşmaktadır. Sorciere saç toniği saç dökülmelerine karşı çok etkilidir. Tamamen doğal bitkisel bileşenlerden elde edilmiştir. İçerisinde faydaları saymakla bitmeyen sarımsak iyodürü bulunmaktadır.
 
Sarımsak iyodürlü olmasına rağmen son derece hoş kokulu olup, saçlı deriye hemen nufuz etmesi sebebiyle yağlanma ve rahatsız edici bir tortu bırakmaz.
 
Sorciere saç toniği saç dökülmesine engel olmakla birlikte yeni saç gelişimini de destekler ve zayıflayan saç foliküllerini güçlendirir. Saç tellerini kalınlaştırarak saça hacim ve güç kazandırır. Tamamen doğal bitki özlerinden elde edilmiştir.
 
Saçımız için gıdalardan alamadığımız vitamin ve mineralleri saçlarımıza kolay bir şekilde ulaştırır. Böylece yetersiz beslenmeden zayıflayan saç folikülleri, Sorciere saç toniğinin ulaştırdığı vitaminler sayesinde tekrar güç kazanır ve saç uzamaya başlar. Sarımsak iyodürünün bir başka özelliği, kepeği kesmede, saç diplerini ve kökünü korumada, güçlendirmede çok etkilidir. Ph seviyesi vücudunkiyle aynı olduğundan, vücut karşı direnç göstermez ve faydası artar.
 
Sorciere saç toniği saçın kökten uzamasını engelleyen saç folikülü üzerinde baskı yapan her türlü etkiyi yok eder, örnek olarak saç folikülünün nefes almasını sağlayan folikülün ağzını tıkayan yağ, kepek ve kiri ortadan kaldırır ve saçların rahat bir nefes almasını sağlar.
 
 
Sorciere saç toniği hem kadınlar, hem erkekler için uygundur.
 
 
Kullanımı

Baş sağlığı bakımı artık diş fırçalama ve yüz yıkama gibi günlük yaptığımız rutin faaliyetlerden biri olmalıdır. Bu nedenle Sociere Saç Toniğini günde iki defa ( sabah ve akşam) kullanmak faydalı olacaktır.
 
Saçlarınızı saç deriniz görünecek şekilde ayırarak başınıza ya da elinizin içerisine bir miktar Sorciere Saç Toniği dökünüz ve bunu saçlarınıza ve kafa derinize uygulayın. Parmak uçlarınızla masaj yaparak derinizin ve saçlarınızın toniği iyice emmesini sağlayın.
 
Kafa deriniz banyo sonrası yumuşadığı ve saç kökleriniz de açıldığı için banyodan sonra toniği kullanmak daha etkilidir.
 
Yağlı bir kafa dersine sahipseniz, kafanızı bir havlu ile kuruladıktan sonra toniği kullanınız.
 
 
 Sorciere saç toniği T.C Sağlık Bakanlığı 03.12.2010/809712 sayılı izni ile Japonya'dan ithal edilmiştir.
 
1
 
 

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 580 alışverişten %100 olumlu puan aldı.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Sayfa Başına Dön
X