Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

STUD 100 GECİKTİRİCİ SPREY +PREZERVATİF

(#67613640)
Satıcının Diğer Ürünleri orjinalvitamin
Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 0

 

Stud 100 20 ml geciktirici sprey amerikadan ithal prezervatif hediye

PAKETLEME VE GİZLİLİK: 
Gizliliğiniz bizim için son derece önemlidir. Bu sebepten dolayı sitemizden almış olduğunuz cinsel sağlık ürünlerin paketlemesi içeriği belli olmayacak şekilde yapılır. Kargo görevlisi dahil olmak üzere 3. şahıslar paketin içeriğinde ne olduğunu bilmezler.

Ürünümüzü kredi kartınızla satın aldığınızda hesap özetinde ürünümüzle ilgili herhangi bir bilgi yer almayacaktır.

Ürünlerimiz kapalı poşette teslim edilir. Kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerinizde, faturaya "sağlık ürünleri" ibaresiyle yansıtılır.

  • Gizli Paket

Bütün ürünlerimiz gizli paketlerde kargo firmasına verilir. Kargo kutusu üzerinde marka ismi, resim ya da logo kullanılmaz, kargo yetkilisi dahil, kimse ne aldığınızı bilmez.

  • Aynı Gün Kargo

Saat 16.30 a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. 

 

Cinsel yaşamınızı kontrol altına alarak zevkli ve uzun süren cinsel birliktelik yaşamak istiyorsanız  tam sizin için!

 

Ereksiyon halinde aşırı duyarlılığınızı hafifleterek erken boşalmanızın gecikmesineyardımcı olan  zevkli ve uzun süreli cinsel birliktelik sağlayarak partnerinizle birlikte daha fazla mutlu olmanıza yardımcı olur.
 

Kalitesi onaylı,  başta Almanya olmak üzere Avrupa’nın birçok ülkesinde en çok satan geciktirici spreyler arasında yer almaktadır.

 

Hoş kokusu ve aromatik çilek tadı ile etkileyici özelliklere sahip geciktirici spreykişiden kişiye farklılık göstermekle beraber, ilişki süresini 45 dakikaya kadar uzatır.

 

Geciktirici sprey nedir?

 

Erken boşalma sorunu yaşan erkekler için bilimsel yöntemler kullanılarak üretilmiş bir üründür. Cinsel ilişki süresini uzatarak çiftlerin daha sağlıklı bir cinsel yaşama kavuşmasını sağlar.

 

Geciktirici sprey kullanımı:

 

-Harici kullanım için uygundur.

-Spreyi sıkmadan önce çalkalayınız.

-Genital bölgeye 2-5 kez (1-2 ml) sprey sıkınız. Sıvının yoğunluğu, etkisini azaltmaz.

-18 yaşından küçükler için uygun değildir. Küçük çocuklardan uzak tutunuz.

-Oda sıcaklığında kuru bir mekânda saklayınız.

 

Geciktirici spreylerin yararları:

 

Kullanmış olduğunuz bir geciktirici sprey sizi sadece cinsel yönden tatmin etmemekle birlikte çeşitli yararları da bünyesinde bulundurduğundan, metabolizmanızdaki dengeyi de sağlamanızda yardımcı olur. Tamamen doğal bitki özlerinden oluşması ve hiçbir yan etkisinin olmaması, geciktirici spreyleringünümüzde cinsel sağlık yönünden ne kadar önemli bir görevi üstlendiğinin de bir göstergesi olmuştur. Amerikalı bilim adamlarının yapmış olduğu bir araştırmada kullanılan geciktirici spreylerin prostat kanserine yakalanma riskini % 80lere varan oranlarda azalttığı ve kılcal damarlarda oluşan kan pıhtılaşmasını % 100lere varan oranlarda çözüme kavuşturduğunu açıklamışlardır. Kullanım sonucu orgazmı yaşayan bayanların sayısının artması, bu araştırmaların ne denli gerçekçi kanıtlar olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiştir.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 345 alışverişten %100 olumlu puan aldı.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X