Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

VAKUMLU PENİS BÜYÜTÜCÜ PROEXTENDER PRO EXTENDER

(#69363593)
senavm (990)
Satıcının Diğer Ürünleri senavm
Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 0

VAKUMLU PENİS BÜYÜTÜCÜ

KISA BİR SÜRELİĞİNE KAMPANYALI SATIŞTIR!

SINIRLI SAYIDA HEMEN ALIN! SADECE AMA SADECE 69,90 TL

 

 

MV-X923

 

 

MV-X923_1

 

MV-X923_2

 

MV-X923_3

 

MV-X923_4

 

MV-X923_5

 

MV-X923_6

 

 

 

Kullanımı : Penisi kaydırıcı özelliği olan jel veya kremle yağlayınız. Hava mekanizmasını pompalayarak penisin cam tüp içine emilerek çekilmesini sağlayınız. Penis dibine kadar vakumlanarak emildiğinde 1-2 dakika bekledikten sonra tahliye musluğunu kullanarak penisi çıkartınız. Bu işlemi günde 1 kaç kez tekrarlayınız. Bu basit gibi görünen işlem penise uygulanan mükemmel bir masaj demektir. Ayrıca ilişki öncesi de kullanılarak güçlü bir penise ve ereksiyona ulaşılabilir.. 

 

Not : Vakum pompasının uç kısmındaki latex diyaframın uzun ömürlü olması için her kullanımdan sonra çıkarıp ılık su ile yıkayınız. Emici kağıt havlu ile üzerindeki su damlacıklarını iyice emdirin hiç nem kalmadığından emin olduktan sonra talk pudra ile diyaframı iyice pudralayıp pudrayı yediriniz. Latex kauçuk diyafram elastikeliğini hemen koruyacak ömrü uzayacak ve yüzlerce defa kullanmanızı sağlayacaktır.. (Talk pudrayı eczanelerden temin edebilirsiniz.)

 

 

 

 

 

KARGO BEDELLERİ TARAFIMIZDAN KARŞILANACAKTIR. SİZ ÜRÜNE ÖDEYECEĞİNİZ PARA DIŞINDA BAŞKA BİR PARA ÖDEMEYECEKSİNİZ. ÜRÜN TESLİM SÜRESİ 10 İŞ GÜNÜ (14-15 GÜN ) DÜR. ÇOK NADİR DE OLSA BAZIEN BU SÜRE 20 GÜNÜ BULABİLİR. ÜRÜNÜ SATININ SATIN ALINDIĞINDA BU DURUM KABUL EDİLMİŞ SAYILMAKTADIR.

 

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 61 alışverişten %66 olumlu puan aldı.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X