Gittigidiyor
GG

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

WELLA SP PİGMENT MOUSSE,ERKEK SAÇ BOYASI (SİYAH)

(#38517846)

KARGO 1 GÜNDE KAPINIZDA (TÜM TÜRKİYE 4 TL)

yukselozdek (1152)
Satıcının Diğer Ürünleri yukselozdek
 • Fotoğraf 0


MNG KARGO İLE YAPTIĞIMIZ ANLAŞMAYLA ÜRÜNLERİMİZ TÜM TÜRKİYE’YE

4 TL ‘YE GÖNDERİLMEKTEDİR.
SİPARİŞİNİZ
1 GÜN SONRA KAPINIZDA.

(BİZİ TERCİH EDEREK, SATIŞ RAKAMLARINI ARTIRMAMIZA VE BÖYLECE KARGO FİRMALARININ DİKKATİNİ ÇEKEREK KARGO ÜCRETİNİ 4 TL ‘YE  İNDİRİLMESİNE KATKIDA  BULUNAN TÜM MÜŞTERİLERİMİZE TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM.)


ÜRÜNLERİ ÖZEL YAPTIRDIĞIMIZ KUTULARIN İÇERİSİNDE GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE GÖNDERİYORUZ. KIRILMA, ÜRÜNDE YIPRANMA V.S. OLMASI DURUMUNDA GERİ ALMA GARANTİSİ VERİYORUZ.

------------------------------------

 EURO (€) DÖVİZ KURUNDAKİ HIZLI YÜKSELİŞ NEDENİYLE, BİR SÜREDİR ÜRÜNLERİ ZARARINA GÖNDERİYORDUM. SİZE DAHA İYİ VE DAHA DOĞRU HİZMET EDEBİLMEK İÇİN, FİYATTA BİR MİKTAR ARTIŞ YAPMAK ZORUNDA KALDIM. UMARIM ANLAYIŞLA KARŞILAR VE KARŞILIKLI GÜVENİN DEVAM ETMESİNDE YARDIMCI OLURSUNUZ.. SAYGILARIMLA…

BU ÜRÜNÜN ALMANYA’DAKİ SATIŞ FİYATI BİLE BELLİYKEN UCUZA SATILAN ÜRÜNLERE ALDANIP ALMAYIN YA TARİHLERİ GEÇMİŞ/YADA SAHTEDİR. SAĞLIĞINIZLA OYNAMAYIN.  

HATTA BENİM HAZIRLADIĞIM SAYFAYI AYNEN KAYDEDEN, HATTA KARGO ÜCRETİNİ BİLE AYNI GÖSTEREN  SAHTEKARLARADA DİKKAT EDİN. RESİMLERİ KULLANMASINLAR DİYE COSMETIC WORLD  FİLİGRANI EKLEDİM MECBUREN.

SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE SATICIYI MUTLAKA SINAYIN.

------------------------------------

HAKKIMIZDA YAZILAN YORUMLARI MUTLAKA OKUYUN!!!!

                                                                                                                                                                                                                                                               

GİRİŞ BÖLÜMÜ

ÖNCELİKLE ŞUNU BELİRTEYİM. YANLIZCA KULLANDIĞIM, EMİN OLDUĞUM VE İYİ SONUÇ ALDIĞIM ÜRÜNLERİ SATIYORUM.

ÜRÜNÜ BİR AN ÖNCE SATMAK İÇİN KOPYA BİLGİLERLE, ACELEYLE YAZILMIŞ TİCARİ KURNAZLIKTAN UZAK. ADAM GİBİ BU ÜRÜNÜN NASIL OLDUĞUNU, NASIL KULLANILMASI GEREKTİĞİNİ VE DENEYİMLERİMİ ANLATIYORUM.

10 YILDAN UZUN SÜREDİR SAÇLARIMI BOYUYORUM, İYİ OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜM PEK ÇOK ÜRÜN KULLANDIM. YASAK OLDUĞUNDAN MARKA BELİRTMEDEN ANLATACAĞIM..

TÜM MARKA ÜRÜNLERİNİ KULLANDIM, AMA HEPSİNİ…

YAZILANLARI SABIRLA OKURSANIZ NEDEN BU ÜRÜNÜ KULLANMANIZ GEREKTİĞİNİ, HAKKIMDA YAPILAN YORUMLARI OKUDUĞUNUZDA İSE NEDEN BENDEN ALMANIZ GEREKTİĞİ VE EN ÇOK TERCİH EDİLDİĞİM KONUSUNDA BİLGİ SAHİBİ OLACAKSINIZ.

LÜTFEN HAKKIMDA YAPILAN YORUMLARI OKUYUN, BUNU DAHA İYİ ANLAYACAKSINIZ.

ŞUNUDA EKLEMELİYİM, DÜNYANIN EN ZENGİNİ BİLE OLSANIZ PARANIZLA SATIN ALABİLECEĞİNİZ EN ÖZEL ÜRÜN BU. ÜRÜNÜ SATIN ALAN ARKADAŞLARIN GENEL BİR DEĞERLENDİRMESİNİ YAPTIĞIMDA BİRÇOĞU SİYASETÇİ, FİRMA SAHİBİ VE  ÜST DÜZEY YÖNETİCİ. İYİ KONUMLARDA, EĞİTİMLİ, ENTELLEKTÜEL, YANLIZCA BİLİME VE BİLGİYE DEĞER VEREN ÇOK ÖZEL İNSANLAR.

EN ÇOK TERCİH EDİLEN SATICI OLMAMDAKİ NEDEN DE BU SANIRIM, BU İŞİ YANLIZCA TİCARİ OLARAK BAKMIYORUM. BU BİR KÜLTÜR, BİLGİ VE ENTELLEKTÜEL ÖLÇÜ AYNI ZAMANDA.

SAÇLARIN YAPISI HAKKINDA KISA BİLİMSEL ANALİZ..

SAÇ PROTEİNLERDEN OLUŞUR VE DOĞAL RENGİNİ “MELANİN” DEN ALIR, BUNA DA PİGMENT DENİR. MELANİN İSTER KOYU İSTER AÇIK RENK OLSUN TÜM SAÇLARDA BULUNUR. KOYU RENK SAÇLARDA FAZLADIR. ZAMANLA SAÇTAKİ PİGMENT AZALIR VE SAÇ BEYAZLAR. BU DURUM SAÇIN TÜMÜNDE AYNI ANDA OLUŞMAZ. TEK TEK SAÇ KILLARIYLA BAŞLAR, ZAMANLA ARTAR VE MELANİN KALMAYINCA SAÇLAR TAMAMEN BEYAZLAŞIR.

 

KULLANDIĞIM ÜRÜNLERLE İLGİLİ DENEYİMLERİM

DÜNYADA 3 FARKLI İŞLEYİŞİ OLAN SAÇ BOYASI MEVCUT

1. KİMYASAL VE BİTKİSEL BOYALAR

SAÇIMI BOYAMAYA BU TÜR ÜRÜNLERİ KULLANARAK BAŞLADIM. UZUN SÜRE ALTERNATİF OLMADIĞINDAN BU ÜRÜNLERİ KULLANDIM. BU SAÇ BOYALARI İLE SAÇIMI BOYADIĞIMDA SAÇ KIZIL TONDA YANSIMA YAPAR VE GÜNEŞ ALTINDA ÇİRKİN BİR GÖRÜNTÜ OLUŞURDU. KAFA DERİSİNDE YANMA, SAÇLARIN YIPRANMASIDA AYRI BİR ÇİLEYDİ….

2. PİGMENT(MELANİN)YÜKLEYEN SAÇTA BEKLETİLEN ÜRÜNLER.

SAÇLARA ADIM ADIM PİGMENT YÜKLEDİĞİNİ SÖYLEYEN 3 FARKLI MARKAYI BELLİ ARALIKLARLA 6 AY SABIRLA KULLANDIM. GÜNEŞ ALTINDA, AÇIK HAVADA KALDIM. ÖNCE SARI, 1 AY SONUNDA İSE İSTEDİĞİNİZ RENKTE OLDUĞUNU SÖYLÜYORDU, SAÇTA 2-3 GÜN BEKLETİLEREK PİGMENT YÜKLEYEN LOSYONLARDI BUNLAR. AMA KİRLİ SAÇLARLA GEZİNMEKTEN, KAŞINTIDAN VE GÜNEŞTE SARI-KUMRAL TONLARDAKİ YANSIMADAN BAŞKA BİRŞEY ELDE EDEMİYORSUNUZ. KÖTÜ BİR DÖNEMDİ…SAÇINIZI EN FAZLA SARI TONDA BIRAKIYOR, GÜNEŞ ALTINDA BEYAZLAR TAMAMEN GÖRÜNÜYOR. ÜRÜN 3 GÜN SAÇINIZDA BEKLEMESİ GEREKTİĞİNDEN SAÇINIZI YIKIYAMIYORSUNUZ, KAŞINTI YAPIYOR, TERLİYKEN SAÇINIZDAN AKAN KURŞUN CİLDİNİ RAHATSIZ EDİYOR. YANİ BU ÜRÜN DURURKEN BÖYLE BİR ÜRÜNE NASIL İZİN VERİLİYOR ANLAMIYORUM.

3. 5DK İÇİNDE SAÇA PİGMENT YÜKLEYEN,YIKANDIKTAN SONRA DA ETKİ EDEN ÜRÜNLER.

BU ÜRÜN VE TAKLİT EDEN 2 DİĞER ÜNLÜ MARKAYIDA KULLANDIM. YANLIZCA BU ÜRÜNÜ TAKLİT ETMİŞLER. AMA BAŞARARILI OLAMAMIŞ KOPYACILAR YANLIZCA. SAÇA PİGMENT YÜKLEME KONUSUNDAKİ, TEKNOLOJİDE ÖNCÜLÜĞÜ WELLA YAPMIŞTIR. KİMYA’DA ALMANYA’NIN LİDER BİR ÜLKE OLMASIDA TESADÜF OLMASA GEREK. SAÇINIZDA SAATLERCE, GÜNLERCE BIRAKMAK ZORUNDA KALMADAN SAÇINIZDA 5DK BEKLETTİKTEN SONRA YIKAYIP SAÇIN RENGİNDE DEĞİŞİMİ GÖZLÜYORSUNUZ. SAÇTA KALINTI BIRAKMIYOR, SAÇI YIPRATMIYOR VE GÜZEL BİR KOKUSU VAR. MAX. 15 GÜN SONRA SAÇINIZ DOĞAL RENGİNE KAVUŞUYOR. SAÇLARIM UZUN, HEMDE AT KUYRUĞU YAPACAK KADAR UZUN VE GÜR. ÜRÜNÜN BU KADAR BÜYÜK HACİMLİ SAÇTA ETKİSİ OLMAYACAĞINI DÜŞÜNÜRDÜM. (ÖNCEKİ PİGMENT ÜRETEN LOSYONLARDAN ÇOK ÇEKMİŞTİM ÇÜNKÜ). AMA %70’DEN FAZLA BEYAZ OLAN SAÇIMDA MÜKEMMEL ETKİ ETTİ. TAMAMI DOĞAL RENGİNE KAVUŞTU. ALTTAN BEYAZLAR ÇIKTIKÇA, HER HAFTA SONU PİGMENT MOUSSE ÜRÜNÜ KULLANIYORUM YANLIZCA. KUAFÖRLER DAHA PROFESYONEL YÖNTEMLERLE SAÇA SÜRÜYOR, TAVSİYEM ÜRÜNÜ KUAFÖRÜNÜZE SÜRDÜRÜN.

 

GENETİK OLAN MİRAS SAYESİNDE 20’Lİ YAŞLARDAN İTİBAREN SAÇLARIM BEYAZLADI. 29 YAŞINDA SAÇIMI BOYAMAYA BAŞLADIM. SAÇIMI BOYAMAK, RENGİNİ KORUMAK İÇİN BÜYÜK ÇABALAR HARCADIM. 10 YILDIR DÜZENLİ OLARAK SAÇIMI BOYUYORUM. HEP YENİLİKÇİ, ARAŞTIRMACI OLDUM. BİLİM İNSANLARI 2 YIL ÖNCE SAÇIN BEYAZLAMASINA NEDEN OLAN FAKTÖRÜ BULDULAR, HIDROJEN PEROKSIT(H2O2) SAÇIN BEYAZLAMASINA NEDEN OLUYORDU. SAÇ KÖKÜNDE RENK VEREN AKTİF MADDELERİN ETKİSİNİ AZALTIYORMUŞ.  ÜNLÜ BİR MARKANIN YETKİLİLERİ PİYASAYA SÜRECEKLERİ BİR HAPLA BUNU ÇÖZECEKLERİNİ SÖYLÜYORLARDI. GEÇEN SÜREDE BİR GELİŞME OLMADI. ÇIKTIĞI ANDA İLK KULLANAN BEN OLACAĞIM HERHALDE.

AMA DAHA İYİSİ ÇIKANA KADAR EN İYİ ÜRÜN BU SANIRIM. ONCA TECRÜBE, ARAŞTIRMA, UYGULAMADAN SONRA KULLANDIĞIM BU ÜRÜNE HAYRAN KALDIM. SAÇINIZIN RENGİNİ DEĞİŞTİRİRKEN SAÇINIZI BESLİYOR, GENÇLEŞTİRİYOR AYNI ZAMANDA. İÇERİĞİNDE C VİTAMİNİ VE AKTİF PİGMENTLER İÇEREN ANTİ-AGİNG TEKNOLOJİSİ SAYESİNDE SAÇLARINIZ BESLENİRKEN RENK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞİYOR.

BU ÜRÜNÜN BAŞARISINI ÜZERİMDE TEST ETTİKTEN SONRA ÇEVREMDEKİ HERKESE TANITMAK İÇİN BÜYÜK GAYRET GÖSTERDİM. TİCARETİNİ YAPMAYI AKLIMDAN BİLE GEÇİRMİYORDUM, AMA TİCARİ KAYGILARLA İNSANLARI KANDIRAN KİŞİLERE MEYDANI BIRAKMAK TA İSTEMEDİM.

 

10 YILDIR SAÇ BOYASI KULLANAN BİRİ OLARAK ÇOK DENEYİM KAZANDIM. SAÇ YAPISI, ÜRÜNLERİN ETKİSİ, GELİŞEN TEKNOLOJİK YENİLİK, SAÇ DÖKÜLMESİ V.S.  TÜM BU KONULARDA ÇOK ÖNEMLİ BİLGİ VE TECRÜBEYE SAHİBİM ŞİMDİ.

HERZAMAN MESAJ GÖNDEREBİLİRSİNİZ, ÜRÜNLE İLGİLİ VE DİĞER TÜM KONULARDAKİ  SORULARINIZA YANIT VERMEYE HAZIRIM.

FOTOĞRAFLAR SATIŞINI YAPTIĞIM ÜRÜNLERE AİTTİR, KENDİM ÇEKTİM HEPSİNİ.

TÜM ÜRÜNLERİM  %ORJİNAL VE  SON KULLANMA TARİHLERİ 09.2013’tür

HIZLI KARGO, 1 İŞ GÜNÜ SONRA ÜRÜN KAPINIZDA OLACAĞINIZA HİÇ ŞÜPHENİZ OLMASIN

 

KULLANIM:

SAÇINIZA İLK SÜRDÜĞÜNÜZDE SAÇ RENGİNDE BİR DEĞİŞİKLİK GÖRMEYECEKSİNİZ. SONRA ŞOKA UĞRAMAYIN DİYE SÖYLÜYORUM.

SAÇINIZA ADIM ADIM PİGMENT YÜKLÜYOR. HAVA DA OKSİDE OLUYOR. SİZ SAÇINIZA KULLANMAYA BAŞLADIĞINIZ ANDAN İTİBAREN SAÇINIZDA RENK DEĞİŞİKLİĞİ BAŞLIYOR.

 

ÜRÜNÜ KULLANMA SIKLIĞI

İLK KULLANIMDA SAÇA 3 GÜNDE BİR SÜRÜN. 5 KEZ KULLANDIKTAN SONRA EN KOYU SAÇ RENGİNE KAVUŞURSUNUZ. DOĞAL SAÇ RENGİNİ SİYAHSA SİYAH, KAHVE İSE KAHVENİN EN KOYU RENGİ OLUŞUR.

İLK KULLANMAYA BAŞLADIĞINIZDA 3 GÜNDE BİR SÜRÜN MUTLAKA. İSTEDİĞİNİZ RENGİ ELDE ETTİĞİNİZDE BIRAKABİLİRSİNİZ. KULLANMA KLAVUZUNDA 5 KEZ KULANIN DER, AMA SAÇ RENGİ İSTEDİĞİNİZ TONDA OLDUĞUNDA ÜRÜNÜ BIRAKABİLİRSİNİZ. ÜRETİCİ FİRMA EN KÖTÜ KOŞULA GÖRE BİLGİ VERİR, HELE BÜYÜK CİDDİ FİRMALAR ÇOK DİKKAT EDERLER BU TÜR SÜRELERE.

ÜRÜNÜ SÜRDÜKTEN 5DK -10DK SONRA SAÇINIZI YIKAYIP DURULAYABİLİRSİNİZ,GÜNLERCE BIRAKMANIZA GEREK YOK. EN GÜZEL ÖZELLİĞİ BU SANIRIM. YANİ SAÇINIZI YIKADIKTAN SONRA BİLE SAÇINIZDA PİGMENT YÜKLEMESİ DEVAM EDİYOR. ÜRÜN İÇERİĞİNDEKİ AKTİF MADDELER SAÇINIZA İŞLİYOR VE HAVADA OKSİDE OLARAK SAÇINIZIN RENGİNİN DEĞİŞMESİNİ SAĞLIYOR.

SAÇ RENGİNİZİ ELDE ETTİKTEN SONRA SÜRME SIKLIĞI KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞİR. TAVSİYEM SAÇLARINIZIN RENGİ AÇILMAYA BAŞLADIĞINDA VEYAZ DİP BEYAZLAR ÇIKTIĞINDA SÜRMENİZDİR. BU SÜREYİ EN İYİ KULLANAN KİŞİ BELİRLEYEBİLİR.

 

KUTUNUN ALTINDA BOYA KALMASINI ÖNLEMEK İÇİN ÇÖZÜMLER

Bazı arkadaşlardan; kutunun altında boya kaldığını duyuyorum. Kabın içinde basınç bitince, Kalan ürün dibinde sıvı halde birikir. Ancak kabı kırıp kalanı bir kerede tüketmeniz gerekir. Ürünü hakkıyla kullanmış olmazsınız. Doğru metodlarla ürünü sonuna kadar kullanabilirsiniz.

Ürünü kullanmaya başlarken iyice çalkalayın, ağzı aşağıya gelecek şekilde dik tutun. Saçınıza süreceğiniz miktar kadarını bir kerede plastik bir kabın içine boşaltın. Bu şekilde kullandığınızda ürünün tamamını kullanırsınız ve hiç sorun yaşamazsınız.


KÖPÜĞÜN NASIL SÜRÜLMESİ GEREKTİĞİ HAKKINDA

Plastik kabın içine boşalttığınız köpüklü ürünü Tarak veya parmaklarınızla tutam tutam alıp saçınıza sürün. Köpük şeklinde olduğundan saça rahat sürülür. Tarakla saçınıza dağıtabilirsiniz rahatlıkla. (Mümkünse Kuaförünüz sürsün)

 

SAÇTA BEKLEME SÜRELERİ HAKKINDA GERÇEKÇİ BİLGİLER:

Bekleme süreleri ile ilgili pek çok metod var. Tavsiye edilen 5dk. Saçın durumuna beyazlığın çokluğuna göre değişebilir aslında. Saçınızda gri tonda sonuçlar almak istiyorsanız bekletme süresi 5dk. Çünkü saçınızda beklettikçe rengin koyulaştığını görürsünüz. Ve ne kadar uzun bekletirseniz saçınızın rengide aslında okadar koyu oluyor. Gri saç rengi isteyen birisi için tavsiyem 5dk bekletmeleri.

Çok sert beyazları olan ve saçın rengini sarı/kahve/siyah olmasını isteyen arkadaşlar 30dk bekletebilirler.

Doğal saç rengi isteyen birisi için en ideal bekleme süresi, edindiğim tecrübeyle söylüyorum 10dk. Saçınızda en iyi sonucu böyle alabilirsiniz.

 

PİGMENTİN SAÇTAN AKMASINI ÖNLEMEK İÇİN ÇÖZÜM ÖNERİLERİ

Boyanın saçtan akması ile ilgili sorunla ilgili de şunu söyleyebilirim. Özellikle gözenekli saçlar boyayı, daha doğrusu saçında içindeki pigmentleri tutamazlar. Saçtan akar. Yaşlanmayla birlikte saçlar zayıflar, gözenekli olur. Gençleştirici yani Anti-aging ürünler kullanmanız halinde saçınız sıkılaşır, gözenekler kapanır ve boya saçta daha uzun süre kalır. Yastığınıza, elbisenize akmaz.

Profesyonel saç bakım ürünleri kullanın derim. Saç kremleri, maske, losyon gibi farklı şekillerdeki uygun ürünleri kullanmanızı tavsiye ederim.

Saçı daha kökünde besleyen, sağlıklı saç oluşumunu destekleyen ürünlerden de kullanın. Saçınız sağlıklı olduğunda bu ürünün etkisi inanın çok daha iyi oluyor.

 

Özetle

Pigment Mousse ürünü TEMİZLENMİŞ VE KURUTULMUŞ SAÇA UYGULAYIN.(Mümkünse kuaförünüz sürsün)

3 GÜNDE BİR UYGULAYIN, 5 KEZ UYGULADIKTAN SONRA SAÇLARINIZ DOĞAL RENGİNE KAVUŞUYOR.

SONRASINDA 15 GÜNDE BİR YAPMANIZ YETERLİ.

**BU ÜRÜN HAVADA OKSİDE OLUYOR, ÖZELLİKLE AÇIK HAVADA BULUNMAYA ÇALIŞIN.

** BOYAYA İHTİYAÇ DUYMADAN SAÇA ADIM ADIM DOĞAL RENGİNİ VERİR

**BU ÜRÜNÜ KULLANDIĞINIZ SÜRE YANLIZCA BOYANIN YANINDA VERİLEN WELLA SP GENTLE ŞAMPUANI KULLANIN

***İYİ GÜNLERDE KULLANIN


 

ÜRÜN İADE ŞARTLARI

ÜRÜNÜ KULLANMADIĞINIZ SÜRECE,HİÇ TEREDDÜT ETMEDEN İADE EDEBİLİRSİNİZ.

İADELERDE KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR.

HİÇ BİR ŞART KURAL KOYMUYORUM, %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLE SİZE HİZMET SUNUYORUZ.

 

GENEL BİLGİLER

ÜRÜNLERİMİZ %100 ORJİNALDİR.

TAKLİT VEYA TARİHİ GEÇMİŞ DEĞİLDİR.

HAKKIMIZDA YAPILAN YORUMLARI OKURSANIZ, MÜŞTERİ MEMNUNİYETLERİNİ GÖREBİLİRSİNİZ.

KARGO GÖNDERİM SÜRESİ


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 11 alışverişten %100 olumlu puan aldı.

Satışları için aldığı yorumlar ()


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X