Gittigidiyor
GG

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

WELLA SP PİGMENT MOUSSE, SAÇ-SAKAL BOYASI(SİYAH)

(#57519177)
yukselozdek (1152)
Satıcının Diğer Ürünleri yukselozdek
Fotoğraf 1
 • Fotoğraf 0

 

WELLA SP® PİGMENT MOUSSE SİYAH 60ML

Üretildiği Ülke : ALMANYA
WELLA 1880 yılında Almanya’da kurulmuş, dünyanın en büyük saç bakım ürünleri üreticisi.

ÖZELLİKLERİ:

Erkeklerin beyazlaşmış saçlarını doğal rengine döndüren eşsiz bir ürün.

saçınıza ilk sürdüğünüzde saç renginde bir değişiklik görmeyeceksiniz. sonra şoka uğramayın diye söylüyorum.

saçınıza adım adım pigment yüklüyor. 15 gün sonra saçınız doğal rengine kavuşur.

hava da okside oluyor, sürdükten 5dk sonra ürünün renginin koyulaştığını gözlemlersiniz.

KULLANIMI

Ürünü saçınıza sürerken eldivenleri giyiniz.

Ürünü iyice çalkalayınız.

Şişeyi baş aşağı Tutarak istediğiniz miktarı fırçaya sıkınız.Ürünü fırçayla beraber saç uçlarına yayın ve kuru saç üzerine uygulayın.

Miktarı arzu edilen renge ve kalıcılığa göre ayarlayın.

5-10dk arasında süre beklettikten sonra iyice durulayın.

Kurutma makinesi ile kurutun.

3 günde bir uygulayın, 5 kez uyguladıktan yani 15 gün sonra saçlarınız doğal rengine kavuşucaktır.

sonrasında 15 günde bir yapmanız yeterli.

pigment mousse ürünü temizlenmiş ve kurutulmuş saça uygulayın.(mümkünse kuaförünüz sürsün)

bu ürün havada okside oluyor, özellikle açık havada bulunmaya çalışın.

bu ürünü kullandığınız süre yanlızca boyanın yanında verilen wella sp gentle şampuanı kullanın

iyi günlerde kullanın

PİYASADA SATILAN 3 ÇEŞİT SAÇ BOYASI VAR.

1. kimyasal ve bitkisel boyalar

saçımı boyamaya bu tür ürünleri kullanarak başladım. uzun süre alternatif olmadığından bu ürünleri kullandım. bu saç boyaları ile saçımı boyadığımda saç kızıl tonda yansıma yapar ve güneş altında çirkin bir görüntü oluşurdu. kafa derisinde yanma, saçların yıpranmasıda ayrı bir çileydi….Kimyasal boyalar 30-45dk arasında saçta bekletilir, bitkisel boyalar ise 2saat saçta bekletilir. Bu uzun süre içinde saç derinizde yanma, saç tellerinde yıpranmalar olur. Sonuç hiçte memnun edici değildir. Çünkü doğal saçlarınızda boyanır ve kötü bir görüntü oluşur.

2. pigment(melanin)yükleyen saçta bekletilen ürünler.

saçlara adım adım pigment yüklediğini söyleyen 3 farklı markayı belli aralıklarla 6 ay sabırla kullandım.

Bu tür ürünleri saçınızda 2-3 gün beklettikten sonra yıkıyorsunuz. Geçen süre içinde saçınızda kaldığından, saç derinizde yanma, terlediğinizde yüzünüze; yani cildinize temas söz konusu.

Bu ürünleri denediğim sürece; güneş altında, açık havada kaldım. önce sarı, 1 ay sonunda ise istediğiniz renkte olduğunu söylüyordu, saçta 2-3 gün bekletilerek pigment yükleyen losyonlardı bunlar. ama kirli saçlarla gezinmekten, kaşıntıdan ve güneşte sarı-kumral tonlardaki yansımadan başka birşey elde edemiyorsunuz. kötü bir dönemdi…saçınızı en fazla sarı tonda bırakıyor, güneş altında beyazlar tamamen görünüyor. ürün 2-3 gün saçınızda beklemesi gerektiğinden saçınızı yıkıyamıyorsunuz, kaşıntı yapıyor, terliyken saçınızdan akan kurşun cildini rahatsız ediyor. WELLA SP PİGMENT MOUSSE gibi bir ürün dururken böyle bir ürüne nasıl izin veriliyor anlayamıyorum.

SAÇLARIN YAPISI HAKKINDA BİLİMSEL ANALİZ..

saç proteinlerden oluşur ve doğal rengini “melanin” den alır, buna da pigment denir. melanin ister koyu ister açık renk olsun tüm saçlarda bulunur. koyu renk saçlarda fazladır. zamanla saçtaki pigment azalır ve saç beyazlar. bu durum saçın tümünde aynı anda oluşmaz. tek tek saç kıllarıyla başlar, zamanla artar ve melanin kalmayınca saçlar tamamen beyazlaşır.

Ve hepsinden aynı tepkiyi aldım. 1 kez kullandıktan sonra yanıltıcı ifadelerle reklamı yapılan erkek saç boyalarının bir çoğu yazılanları sabırla okursanız neden bu ürünü kullanmanız gerektiğini, hakkımda yapılan yorumları okuduğunuzda ise neden benden almanız gerektiği ve en çok tercih edildiğim konusunda bilgi sahibi olacaksınız.

ama daha iyisi çıkana kadar en iyi ürün bu sanırım. onca tecrübe, araştırma, uygulamadan sonra kullandığım bu ürüne hayran kaldım. saçınızın rengini değiştirirken saçınızı besliyor, gençleştiriyor aynı zamanda. içeriğinde c vitamini ve aktif pigmentler içeren anti-aging teknolojisi sayesinde saçlarınız beslenirken renk değişikliği gerçekleşiyor.

ilk kullanımda saça 3 günde bir sürün. 5 kez kullandıktan sonra en koyu saç rengine kavuşursunuz. doğal saç rengini siyahsa siyah, kahve ise kahvenin en koyu rengi oluşur.

ilk kullanmaya başladığınızda 3 günde bir sürün mutlaka. istediğiniz rengi elde ettiğinizde bırakabilirsiniz. kullanma klavuzunda 5 kez kulanın der, ama saç rengi istediğiniz tonda olduğunda ürünü bırakabilirsiniz. üretici firma en kötü koşula göre bilgi verir, hele büyük ciddi firmalar çok dikkat ederler bu tür sürelere.

saç renginizi elde ettikten sonra sürme sıklığı kişiden kişiye değişir. tavsiyem saçlarınızın rengi açılmaya başladığında veyaz dip beyazlar çıktığında sürmenizdir. bu süreyi en iyi kullanan kişi belirleyebilir.

KUTUNUN ALTINDA BOYA KALMASINI ÖNLEMEK İÇİN ÖNERİ

bazı arkadaşlardan; kutunun altında boya kaldığını duyuyorum. kabın içinde basınç bitince, kalan ürün dibinde sıvı halde birikir. ancak kabı kırıp kalanı bir kerede tüketmeniz gerekir. ürünü hakkıyla kullanmış olmazsınız. doğru metodlarla ürünü sonuna kadar kullanabilirsiniz.

ürünü kullanmaya başlarken iyice çalkalayın, ağzı aşağıya gelecek şekilde dik tutun. saçınıza süreceğiniz miktar kadarını bir kerede plastik bir kabın içine boşaltın. bu şekilde kullandığınızda ürünün tamamını kullanırsınız ve hiç sorun yaşamazsınız.

KÖPÜĞÜN NASIL SÜRÜLMESİ GEREKTİĞİ HAKKINDA

plastik kabın içine boşalttığınız köpüklü ürünü tarak veya parmaklarınızla tutam tutam alıp saçınıza sürün. köpük şeklinde olduğundan saça rahat sürülür. tarakla saçınıza dağıtabilirsiniz rahatlıkla. (mümkünse kuaförünüz sürsün)

SAÇINIZDA BEKLEME SÜRESİ

Bekleme süreleri ile ilgili pek çok metod var. tavsiye edilen 5dk. saçın durumuna beyazlığın çokluğuna göre değişebilir aslında. saçınızda gri tonda sonuçlar almak istiyorsanız bekletme süresi 5dk. çünkü saçınızda beklettikçe rengin koyulaştığını görürsünüz. ve ne kadar uzun bekletirseniz saçınızın rengide aslında o kadar koyu oluyor. gri saç rengi isteyen birisi için tavsiyem 5dk bekletmeleri.

çok sert beyazları olan ve saçın rengini sarı/kahve/siyah olmasını isteyen arkadaşlar 30dk bekletebilirler.

doğal saç rengi isteyen birisi için en ideal bekleme süresi, edindiğim tecrübeyle söylüyorum 10dk. saçınızda en iyi sonucu böyle alabilirsiniz.

BOYANIN SAÇTAN AKMASINI ÖNLEME

Boyanın saçtan akması ile ilgili sorunla ilgili de şunu söyleyebilirim. özellikle gözenekli saçlar boyayı, daha doğrusu saçında içindeki pigmentleri tutamazlar. saçtan akar. yaşlanmayla birlikte saçlar zayıflar, gözenekli olur. gençleştirici yani anti-aging ürünler kullanmanız halinde saçınız sıkılaşır, gözenekler kapanır ve boya saçta daha uzun süre kalır. yastığınıza, elbisenize akmaz.

profesyonel saç bakım ürünleri kullanın derim. saç kremleri, maske, losyon gibi farklı şekillerdeki uygun ürünleri kullanmanızı tavsiye ederim.

saçı daha kökünde besleyen, sağlıklı saç oluşumunu destekleyen ürünlerden de kullanın. saçınız sağlıklı olduğunda bu ürünün etkisi inanın çok daha iyi oluyor.

BU ÜRÜNÜN ALMANYA’DAKİ SATIŞ FİYATI BİLE BELLİYKEN UCUZA SATILAN ÜRÜNLERE ALDANIP ALMAYIN YA TARİHLERİ GEÇMİŞ/YADA SAHTEDİR. SAĞLIĞINIZLA OYNAMAYIN.

HATTA BENİM HAZIRLADIĞIM SAYFAYI AYNEN KAYDEDEN, HATTA KARGO ÜCRETİNİ BİLE AYNI GÖSTEREN SAHTEKARLARA DA DİKKAT EDİN. RESİMLERİ KULLANMASINLAR DİYE “yukselozdek” FİLİGRANI EKLEDİM MECBUREN.

SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE SATICIYI MUTLAKA SINAYIN. DAHA BİRKAÇ SORUDA NASIL BİRİ OLDUĞUNU ANLARSINIZ.

ÜRÜNLERİ ÖZEL YAPTIRDIĞIMIZ KUTULARIN İÇERİSİNDE GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE GÖNDERİYORUZ. ÜRÜNDE KIRILMA, YIPRANMA V.S. OLMASI DURUMUNDA GERİ ALMA GARANTİSİ VERİYORUZ.

İADE ve DEĞİŞİM ŞARTLARI

Ürünü kullanmadığınız sürece, Hiç tereddüt etmeden iade edebilirsiniz.

İadelerde kargo ücreti alıcıya aittir.

Hiçbir şart kural koymuyor, %100 Müşteri memnuniyeti ile size hizmet sunuyoruz.


KARGO

Satın aldığınız ürünler aynı gün kargo’ya verilir.

Haftaiçi 18:00, Cumartesi 14:00’e kadar alınan siparişler gün içinde kargoya verilir.

O gün kargoya verdiğimiz ürünler, 1 iş günü sonra elinizde olur.

Kargonuz yola çıktıktan sonra "Bana Özel" ekranında görebileceğiniz Kargo takip numarası ile paketinizi online olarak takip edebilirsiniz.

Kargo firması yetkilisinin teslimatı sırasında muhakkak paketi açarak ürünü kontrol ediniz ve herhangi bir kusur görmeniz durumunda tutanak tutulmasını isteyiniz.

GARANTİ

Ürünlerimiz %100 Orjinaldir.

Taklit veya tarihi geçmiş değildir.

Her ürünümüz için birebir değişim garantisi veriyoruz.

Hakkımızda yapılan yorumları mutlaka okuyunuz.

 


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 11 alışverişten %100 olumlu puan aldı.

Satışları için aldığı yorumlar ()


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X