Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

MÜZEYYEN SENAR - YAYINLANMAMIŞ ŞARKILAR

(#65880578)
gramofonevi (4064)
Satıcının Diğer Ürünleri gramofonevi
  • Fotoğraf 0
MÜZEYYEN SENAR
 
BİR İHTİMAL DAHA VAR
YİNE BU YIL ADA SENSİZ
BEN KÜSKÜNÜM FELEĞE
NİHANSIN DİDEDEN
KİMSEYE ETMEM ŞİKAYET

KADER BÖYLE İMİŞ
GELSE O ŞUH MECLİSE
KARLI DAĞI AŞTIM GELDİM
AMAN CANA BENİ ŞADET
HABGAH-I YARE GİRDİM
GÖNÜL NEDİR BİLENE

 
PLAK:SS (10/10)
KAPAK: SS (10/10)
 
 
"GEÇMİŞİN EZGİLERİ BİZDE YENİDEN CANLANDI"
 
GRAMOFON EVİ
 
İZMİR'DE HER MARKA FONOGRAF, GRAMOFON,PİKAP TAMİR VE BAKIMI TAŞPLAK,45'LİK,33'LÜK PLAK SATIŞI YAPMAKTAYIZ
GRAMOFON EVİ  NDE HER TÜR PİKAP VE GRAMOFON İĞNESİDE BULABİLİRSİNİZ,ARADIĞINIZI BİRDE BİZE SORUN"

DİĞER ÜRÜNLERİMEDE BAKIN

PLAK VE KAPAK KONDİSYON DEĞERLENDİRMELERİ

SS (Still Sealed – Orjinal Ambalajı Açılmamış): Orjinal fabrika ambalajı hiç bir şekilde açılmamış plaklar için kullanılır.

M (Mint – Hiç Kullanılmamış): SS’den tek farkı orjinal ambalajının olmaması yahut açılmış olmasıdır. Hiç iğne değmemiş plaklar için kullanılır.

M- (Mint Minus): En yüksek derecede itina ile kullanılmış, en ufak defosu bulunmayan plaklardır. Kapak ve etiket için de aynı tanımlama geçerlidir.

EX (Excellent – Mükemmel): Minimum derecede kullanılmışlık belirtileri bulunur. Herhangi bir çizik bulunduğu takdirde bu tanımlama kesinlikle kullanılmaz; sadece çok hafif bir kaç sıyrık varsa kullanılabilir.

EX- (Excellent Minus): Plağın ve kapağın çeşitli yerlerindeki (sırt, etiket, disk yüzeyi...) kullanılmışlık belirtileri görülebilir ölçüdedir. Plakta rahatsız edici bir çizik veya dipses bulunmamalıdır.

VG+ (Very Good Plus – İyi Durumda): Plak ve kapak belirgin bir kullanılmışlık arz eder. Disk yüzeyinde çeşitli sıyrık ve izler vardır, ve parlaklık hafifçe kaybolmuştur. Herhangi bir atlama ve takılma kesinlikle bulunmaz. Kapakta çeşitli aşınmalar ve hafif bükülmeler olabilir ama herhangi bir yırtık veya eksik olmamalıdır.

VG (Very Good – Vasatın Üstü): Plak ve kapak oldukça fazla derecede kullanılmıştır. Disk yüzeyi parlaklıklığını kaybetmiştir, çeşitli çizik ve izler içerir. Hafif iğne ağırlığında takılmalar olabilir ama hiçbir atlama olmaması gerekir. Plak kapağı aşınmıştır, rengi solmuş olabilir. Diskin izi (ring wear) belirgin şekilde görülür.

G (Good - Vasat): Plak ve kapak aşırı derecede kullanılmıştır. Plakta derin çizikler bulunabilir, atlamalar ve takılmalar vardır. Kapak çok yıpranmıştır, disk izi çok belirgindir ve kapakta çeşitli bükülmeler ve yırtıklar vardır.

P (Poor – Kötü Durumda): Plaktaki çizikler çok fazla ve derindir. Disk yüzeyi ve etiket çok yıpranmıştır. Hatta kapak yırtık ve eksik; plak, kırık olabilir. Bu durumdaki bir plak zaten sık olarak satışa sunulmaz; ancak tarihi veya arşivsel önemi büyük olan plaklarda mevzu bahis olabilir.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 508 alışverişten %99 olumlu puan aldı.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Sayfa Başına Dön
X