Yardım Satış Yap

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

RODRİGONUN GİTAR KONÇERTOSU.

(#68179213)
Benzer Ürün
Aradığınıza çok benzeyen bir ürün var!
BEETHOVEN KONÇERTOLAR KUTULU 6 LP DG

BEETHOVEN KONÇERTOLAR KUTULU 6 LP DG

(#108792897)
Kargo
: Alıcı Öder - Ertesi Gün Kargo
Durum
: Kullanılmış ürün

119,90 TL

Benzer Ürünler
 • : 12" (inch)Plak Türü
 • : KlasikMüzik Türü
 • : Var, AçılmışAmbalaj
 • : KullanılmışDurum
 • RODRİGONUN GİTAR KONÇERTOSU.
 • RODRİGONUN GİTAR KONÇERTOSU. (#68179213)

 • 17,90 TL

  1 teklif

RODRİGONUN GİTAR KONÇERTOSU.

RODRİGONUN GİTAR KONÇERTOSU.

.

 Lp.

zarf kapak.

kapak   

incert    

plak      

obi         

      değerlendirme tablosu

ss (still sealed – ambalajı açılmamış)10/10      :jelatini yada fabrika ambalajı açılmamış demektir.
 

m (mint – hiç kullanılmamış)10/10-9,5              :jelatini yoktur yada ambalajı açılmıştır.ama kesinlikle kullanılmamıştır.

m- (mint minus)10/9,5                                      :çok dikkatlice kullanılmış,hiç bir eskime olmamıştır.

nm+(near mind plus.)10/9,5-9                          :kapakta biraz elden geçme hissi vardır.belki çatlama izi olabilir.plak tertemizdir.

nm(near mind)10/9                                           :kapakta boya çatlağı olabilir.izler belli belirsiz görülebilir.plakta statiklenme olabilir.

nm-(mükemmelden çok iyi)10/9-8,5                  :kapak ve plak mükemmelden çok iyi durumdadır.

ex+ (excellent plus–mükemmelden iyi )10/-8,5 :asgari manada kullanılmışlık hissi verir.

ex (excellendmükemmel.)10/8,5-8                     :kesinlikle çok dikkatlice kullanılmıştır ve pek belli olmaz ama belki plakta incert izi yada bir iki statik tozlanma olmuştur.

ex- (excellent minusmükemmele yakın.)10/8     :plakta ve kapakta bazı kullanılmıdığı belirtileri hissedilebilir.belki kapıt çiziği (izler) olabilir.ASLA DİP SES,HIŞIRTI,SES DEFORMASYONU YOKTUR.

vg+ (very good plus –çok iyi durumda)10/8-7,5 : hem kapağın  ve hemde plağın  kullanıldığı belirgin olarak anlaşılmaktadır.atlama ve takılma asla yapmamalıdır.hışırtı,tıkırdama olmaz ama azda olsa dip ses olabilmektedir.

vg(very good.iyi durumda.)10/7                         :plak ve kapak solma,parlaklığını yitirme sürecine girmiştir.çizikler ve izler belirginleşmeye başlamıştır.atlama olmamalıdır.

vg- (very good minus – vasatın üstü)10/6          : plağın ve kapağın kullanıldığı OLDUKÇA BELİRGİNDİR. Plak matlaşmış,parlaklığını yitirmitir, çizikler ve izler mevcuttur.takılmalar hafif iğnede olabilir ama hiçbir atlama olmaması gerekir. plak kapağı aşınmış ve solmuştur.  

g (good - vasat)10/5                                           :plak ve kapak aşırı derecede yıpranmıştır.kapakta bükülmeler,karton kırılmaları yada yırtıklar mevcuttur.plakta çizikler vardır.dip ses ve hışırtı belirginleşmiştir.atlama ve takılmalar olabilir.

p (poor – kötü durumda)10/4                             :genellikle bulunması imkansız olan bir plak ise arşivde bulunması amacıyla alınabilir.başkaca bir işlevi olamaz.plaktaki çizikler çok fazla ve derindir. disk yüzeyi ve etiket çok yıpranmıştır. hatta kapak yırtık ve eksik; plak, kırık olabilir.

 

orjinal baskı

bu temizlikte asla bulunamaz. 

muhteşem bir plak

baskı yılı        :

baskı yeri      :

dikkat açıklamalarımı mutlaka ama mutlaka okuyunuz.çok teşekkürler

merhaba kıymetli müzikseverler.aşağıda bazı ricalarımı sunuyorum.lütfen dikkate alınız.şimdiden teşekkür ederim.

1-lütfen ve hiç bir şekilde GİTTİGİDİYORU DEVREDEN ÇIKARMAYI ÖNERMEYİNİZ.bu sizin ve benim için bir sigortadır.

2-lütfen ve hiç bir şekilde indirim talep etmeyiniz.plak fiyatları kesinlikle makul tutulmuştur.kısaca lütfen şunları düşününüz.....

a-bu palklar GG ye aylık 100 tl listeleme ücreti ödenerek listelenmektedir.

b-ayrıca her plak için ücret ödenmektedir.(10 krş ile 60 kuruş arası)

c-her 2. fotoğraf ücretlidir.

d-tüm bunlara ilave PLAĞIN SATIŞ BEDELİNDENDE %10 KOMİSYON ÖDENMEKTEDİR.

e-dükkan aboneliği ayrıca aylık ücretlendirmeye tabi tutulmaktadır.

3-diğer taraftan nasıl bir plak ve kimden aldığınız konusunda bilgi vereyim.kişisel arşivini titizlikle koruyan bir plak hastası AHMAKTAN plak alıyorsunuz.artık sadece VERTİGO SWİRL (girdap göbek) , FONTANA BLUE LABEL , ISLAND PINK LABEL ve JAPON BASKI topladığım için bir plağı örneğin swirl göbek bulduğumda arşive onu koyuyor ve sonrada arşivimdeki önceki plağı satış için ayırıyorum.

4-satışların bitiş tarihi cuma,cumartesi ve pazar gününe denk geldi ise aldığınız ürün ancak pazartesi günü kargolanabilecektir bilgilerinize sunulur.ayrıca açık arttırma ile ürün aldı iseniz ödeme süresi 24 SAATTİR bu GG nin standart uygulamasıdır ve süre sonunda iptal edilebilmektedir.bu durumdada profilinize olumsuz yorum bırakılmaktadır.ANCAK ÜRÜNÜ (ARTTIRMA SİZDE KALSA BİLE) aldıktan sonra vaz geçme hakkınıza ben saygı duyuyorum.eğer mesaj atarsanız iptal ederim.

5-ŞU AN SATILIK 1000 den FAZLA PLAK AYRILMIŞ DURUMDADIR.hepsini youtube dan müziğini ekleyerek listeleyeceğim.mutlaka dinlemenizi öneriyorum.çünkü ülkemizde adları pek bilinmeyen yada fazla dinleyici kitlesi olmayan ama ÇOOOOOOOK ZOR BULUNABİLECEK plaklar listeleyeceğim.ve öyleki dinlediğinizde hayran kalacaksınız.örneğin murphy blend,cressida,agıtatıon free,country jack and the fish,2066 and than,light of darkness,jane,novalıs,fuzzy duck,ırısh koffe,G.A.A. ,rufush zuphal,sweet smoke,los natas,tlön,casua sui,hypnoz,melon pie vs vs.

6-progressive kraut,psyhdelıc kraut,hard rock,psyhdelıc progressive,undergrount,pop,beat tür plaklar ve yerli LP ler sırasıyla satışa sunulacaktır.2.resimde satılmayı bekleyen plaklar görülmektedir.lütfen arttırmalarımızı takip ediniz.

hakkımda YORUM yazarken :

Lütfen 2 dakikanızı ayırarak,kargo,kapak,plak,ambalaj ve fiyat konusunda -RİCA EDİYORUM-ayrı ayrı fikrinizi belirtiniz.bu sizden sonra plak alacaklar için bir rehber olacaktır.bizleride titiz ve dikkatli olmaya yönlendirecektir.

kargo için not:her ne kadar kargo ücreti 10 tl olarak belirlenmiş isede bu en uzak noktayı kapsamaktadır.ortalama 7-7,50 tl tutmaktadır.

arkadaşlar plaklarımı takip ediniz.iddia ediyorum TÜRKİYEDEKİ EN KALİTELİ ARŞİVDİR.AMA TEKRAR YAZIYORUM FİYATLAR GAYET MAKULDUR LÜTFEN İNDİRİM TALEP ETMEYİNİZ.teşekkürler.

            BOL ŞANSLAR DİLERİZ.

    

 

 

 

0
0
0
1
8
1

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
 • Satıldığı Bölge
 • :Muğla
 • Gönderim Alanları
 • :Tüm Türkiye'ye gönderilir
 • Kargo Ücreti
 • :Alıcı Öder - Tüm Türkiye: 10,00 TL
 • Kargo Süresi
 • :Saat 17:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
 • Kargo Şirketleri
 • :Yurtiçi Kargo
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi

Sayfanın başına dön