Gittigidiyor
GG

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

ARAÇ İÇİ 2 HAREKETLİ KAMERALI ARAÇ KAMERASI

(#48833554)

KARA KUTU ARAÇ KAMERASINI UZMANINDAN ALIN

entrophy (192)
Satıcının Diğer Ürünleri entrophy
 • Fotoğraf 0


Sürüş güvenliğinizi sağlamak için ürünler getirmeyi kendine ilke edinmişSECRETSTORE şimdi yeni, kullanışlı ve bambaşka bir ürünle karşınızda . Dükkanımızdaki otomobil başlığı altındaki diğer ürünlerimize de bakınız.

KARGO ÖDEMEYECEKSİNİZ. 

Sipariş vermeden önce satış yöntemi bölümünü okuyunuz


En sevmediğimiz şey haklı olduğumuz halde kanıtlayamadığımız için haksız duruma düşmek. Yolda sakin sakin giderken aniden önünüze bir araç çıktı ve durma mesafesi olmadığı için çarptınız. Karşı araçtaki irice adam da geldi ve kendisine yeşil yandığını kırmızıda neden geçmeye çalıştığınızı sordu. Aslında yeşil size yanıyordu. Ya da yolun ortasında bir yaya. 8/8 suçlu ama kanıtlayamıyorsunuz. Hiçbirşey yapmanıza gerek yok. Polis gelsin ve videoyu seyrettirin


(Satıcı yorumu : Kendim kaskomdan sorunlu bir kazada haklılığımı bu kamera sayesinde kanıtlayabildiğim için paramı sorunsuz aldım. )(bir müşterim gece gelip otoparkta arabasına çarpan ve kaçan arabayı bu alet ile tespit ettiğini ve mağduriyetini giderdiğini söyledi)

Bunları biliyor musunuz :

ABD'de artık arabalara da karakutu araç kamerası  takılacak. Ulusal Ulaşım Güvenlik İdaresi, bundan böyle arabalarda hız, kemerkullanma,fren yapma ve diğer faktörlerin işleneceği kutunun arabalarda zorunlu hale gelmesini istedi.


Karar, geçtiğimiz yıl Califonia'da yaşlı bir insanın fren yerine gaza basarak pazaryerine dalması, bunun sonucunda 10 kişininöldüğü kazadan sonra alındı. Müfettişler yaşlı adamın ifadesini alamayınca, adamın sürüş alışkanlıklarının yer aldığı bir kutunun olması halinde kazanın aydınlanabileceğini savundular. 

Bunun üzerine Ulaşım Güvenlik İdaresi, arabalarda karakutu bulunması yönünde hükümetin zorlayıcı bir karar alması tavsiyesinde bulunma kararı aldı. Hükümet zorunluluk kararı alırsa, yeni arabalarda kutu zorunlu olacak.

Avusturyada sigorta şirketlerinin Karakutu kullanan sürücülerden daha az sigorta primi istemektedirler. 

Türkiye'de yeni yasa ile birlikte bütün toplu taşıma araçlarında ( otobüs servis taksi vs...) zorunlu olacaktır.

Rusyada kara kutu kullanma oranı çok ciddi boyutlardadır.


Araç kamerası iki adet lense sahiptir. Biri önü çekerken diğeri arkayı kaydetmektedir. Dilerseniz sadece ön kameraya, sadece arka kameraya ya da her ikisine de aynı anda kayıt yaptırabilirsiniz. Araç Kamerası aracınızın ön camına kutu içinden çıkan vantuzları ile güçlü birşekilde yapıştırdıktan sonra ön kamerası ile sizin görüş açınızdaki yolu arka kamerası ile de arkadaki tehditleri yolu vs herşeyi kaydeder. 

Taksiciler Dolmuşçular için arkada gerçekleşen, gerçekleşebilecek adli olaylar için araç kamerası caydırıcı bir etki yaratır. 


Image Hosted by ImageShack.us
. En sevmediğimiz şey haklı olduğumuz halde kanıtlayamadığımız için haksız duruma düşmek. Yolda sakin sakin giderken aniden önünüze bir araç çıktı ve durma mesafesi olmadığı için çarptınız. Karşı araçtaki irice adam da geldi ve kendisine yeşil yandığını kırmızıda neden geçmeye çalıştığınızı sordu. Aslında yeşil size yanıyordu. Ya da yolun ortasında bir yaya. 8/8 suçlu ama kanıtlayamıyorsunuz. Hiçbirşey yapmanıza gerek yok. Polis gelsin ve videoyu seyrettirin

(Satıcı yorumu : Kendim kaskomdan sorunlu bir kazada haklılığımı bu kamera sayesinde kanıtlayabildiğim için paramı sorunsuz aldım. Yine aynı şekilde bir müşterim ürünü pili sayesinde gece açık bıraktığını ve otoparkta çarpıp kaçan sürücüyü tespit edip mağduriyetini giderdiğini söyledi.)

KAMERALAR VE GECE KAYIT PERFORMANSI

Hareketli kameralı ARaç kamerası iki kamera sistemiyle çalışmaktadır. Kameraları istediğiniz gibi yönlendirebilmektesiniz. Şöyle ki bir kamera ileriyi kaydederken diğer kamera kamera tercihinize bağlı olarak solu sağı veya arkayı rahatça kaydedebilmektedir. Böylece arkadan gelen riskleri de kayıt altına alabileceksiniz. Her bir kamerada 4 adet infrared göz olup gece kayıt için dizayn edilmiştir. Gece de gündüz gibi kayıt yapılabilmektedir. Minibüsçüler ve taksiciler için ideal. Kayıtlar sesli olarak yapılmaktadır.GÖRÜNTÜ KALİTESİ 

1280x 480 ve saniyede maksimum 30 fps ile kayıt yapabilmektedir. Yani özetle görüntüler çok net kaydedilmektedir. (not: aşağıdaki örnek videolar çok yer kapladığı için gösterilmesi kolay olsun diye sıkıştırılmıştır. )


HAFIZA

Siz müdahale etmediğiniz sürece cycle modunda kayıt sürekli yapılır. Yani hafızası dolduysa eğer geriden gelerek silip bir daha üzerine yazar. Böylelikle gerekli bir durum olmadıysa siz müdahale etmediğiniz sürece kart hafızası yetecektir. Satıcı yorumu: 8 gb lık bir kart yetecektir. Bu size 5-6 saatlik kayıt peryod süresi verecektir. Ekstra masrafa gerek yok.  (kart tercihinize bırakılmıştır. Kart kutuya dahil değildir. )


Image Hosted by ImageShack.us

GÖRÜŞ AÇISI

Kameramızın Lensleri balık gözü diye tabir ettiğimiz lenslerdir. Bunun avantajını şöyle açıklayalım. Normal kameralar sadece karşıyı görür. 60 derecelik bir açıyla çekim yaparlar İnsan gözü de aynı açıya sahiptir. Ancak birçok balık gözlü kameralar 90 derece arası kayıt yaparlar. Yani ön camın her yerini sağ ve sol köşelerini bütün kör noktaları görebilirler.


Kutu içeriği

1 adet çift hareketli kameralı araç kamerası

1 adet çakmak şarjı

1 adet cam emme vantuzu

1 adet kullanma kılavuzu (talep etmeniz halinde Türkçe kılavuz epostanıza gönderilebilmektedir. 


Image Hosted by ImageShack.us


Image Hosted by ImageShack.us Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us

Güçlü vantuzları ile ön camınıza kuvvetle yapışır. 4+4 infrared led göz sayesinde Gece görüşü özelliği ile akşam sürüşleriniz de kayıt altında. Hafıza dolduğunda geriden gelerek üzerine yazmaya devam ettiği için hafıza sorunu olmamaktadır.

Kendi içinde yerleşik lithium Polymer bataryası sayesinde aralıksız 4 saat kayıt yapabiliyor. Şarjı bittiğinde dolumunu aracınızın çakmak girişinden alabilmektedir. Çakmak şarjına takılı olarak çalıştırdığınızda kontağı çevirdiğiniz anda çalışmaya başlar. Kontak kapandığında kapanır. • Image Hosted by ImageShack.us
    SATIŞ YÖNTEMİ

·         Ürünlerimizin hiçbiri aksi belirtilmediği sürece Refurbished/Sıfırlanmış/ Yenilenmiş değildir.  Orijinal ambalajındadır.

·         Ürünlerimizin tamamı aksi belirtilmediği durumda 1 yıl Uluslar arası Garantiye sahiptir. 

·         Aksi belirtilmediği durumda Dropshipping denilen yöntemle ticaret yapmaktayız.  İşleyiş şu şekildedir.

1.  Tüketici ürünü beğenir sipariş eder. Ürün sizin adınıza yurtdışındaki temsilciğimizden /tedarikçilerimizden 3 iş günü içerisinde satın alınır. Ürünün  nev’ine göre tedarikçilerimiz tarafından tarafımıza kargolanır.  Bu aşamada kargo takip numarası Alıcı/ Tüketici ile paylaşılır *. Tarafımıza geldikten sonra kontrol edilen ürün adresinize gönderilir.  Bu aşamaların hiçbiri için ilan metninde açıkça aksi belirtilmediği sürece ücret  talep edilmez.

2.  Bütün bu aşamalar 14-20 iş günü sürebilmektedir. Bu süre Hava/ Yol/Resmi Tatil koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

3.  *Kargo takip numaraları yurtdışındaki kargo işleme merkezleri tarafından  genelde sisteme geç yansımaktadır. Ancak bu ürünün kargolanma veya ulaşımda olmadığı anlamına gelmez. 

4.  Ürün yurtdışından peşin para ile satın alındığı için kargo numarası paylaşıldıktan sonra iptal kabul edilemez.  Ancak iade şartlarında iade kabul edilir.

5.  Renk biçim teyidi alınmamış ise depolarımızdaki en çok tercih edilen renk ve biçimdeki ürün gönderilmektedir.

 

 

·         


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 8 alışverişten %88 olumlu puan aldı.

Satışları için aldığı yorumlar ()


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcıya Sorulan Sorular (4)Soru sor
 • S: Ürünün durumu nedir?
 • C: Ürünün durumu: %s
 • S: Ürün nereden gönderiliyor?
 • C: Bu ürünün gönderildiği yer: .
 • S: Ürünün kargo ücretini kim ödüyor?
 • C: Bu ürünün kargo ücretini "Satıcı" öder.
 • Tüm sorulara bak
Sayfa Başına Dön
X