Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Balık Sırtı Anten En uygun fiyat. Farklı renkler

(#50846138)
Satıcının Diğer Ürünleri otomarket_tuning
  • Fotoğraf 0
  • Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 2
PATRON ÇILDIRDI ! ! !  
KISA SÜRELİĞİNE KAMPANYALI ! ! !
TOPTANCISINDAN SİZLERE..
 
Merhabalar saygıdeğer müşterilerimiz.. İlkleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz..
İLGİNİZ VE TERCİĞİNİZDEN ÖTÜRÜ OTOMARKET_TUNİNG SİZE ŞÜKRANLARINI SUNMAKTADIR...

İlk elden İndirimli Fiyatlı 1000`e yakın Kendi İthalatımız ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Edirne`den Kars`a Tüm Türkiye`ye İndirimli Kargo. Pazar günü hariç siparişlerinizi saat 16:00` a kadar bildirdiğinizde aynı gün kargo olacaktır.
Siyah - Gri - Krom renklerindedir. Boyanabilir. Satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra lütfen istediğiniz rengi bize belirtiniz.

Shark anten; dayanıklı plastik malzemeden yapılmış olan dış yüzeyi,krom parlak görünüme sahiptir. ·Shark anten gerçek “köpek balığı sırt yüzgeci” esasa alınarak tasarlanmıştır. · shark anten,sahip olduğu ürkütücü “köpek balığı yüzgeç” görünümü ile aracınızda,agresif ve sportif bir görünüm sağlar. · Sağlam bir gövde yapısına sahip olması ile birlikte paslanmazdır. · Shark anteni;aracınızda dekoratif amaçlı kullanarak,parlak krom görünümü ile modern bir imaj kazandırabilirsiniz. · Ürün yapışacağı montaj yüzeyinde bulunan güçlü çift taraflı bant ile montajı yapabilirsiniz. · Önerilen montaj yeri tavan bitimine yakın yada isteğe göre arka cam üstüne yapıştırabilirsiniz. · Shark anten dekoratif (görünüş) amaçlıdır.Anten görevi yapmaz. · Montajı yapacağınız yüzeyin temiz olmasına dikkat ediniz.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 2377 alışverişten %93 olumlu puan aldı.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Sayfa Başına Dön
X