Gittigidiyor
GG

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Dizel Yakıt Katkısı

(#38554963)
doubleup (256)
Satıcının Diğer Ürünleri doubleup
 • Fotoğraf 0
Bor Double - Yağ Katkısı-Dizel Yakıt Katkısı


DOUBLE-UP Oto Cilası.
DOUBLE-UP'ın yeni ürünü DOUBLE-SHINE Oto Cilası'nı satın alan herkesin aracı, piyasada 200 TL.'ye yapılan cila uygulama hizmetinden ücretsiz olarak faydalanıyor.DOUBLE-UP Buğu Önleyici.
DOUBLE-UP Buğu Önleyici’yi, hızlı etkisi ve cam yüzeyindeki kalıcılığı ile güvenle kullanabilir, görüşünüzü uzun süreli olarak netleştirebilirsiniz.DOUBLE-UP’tan Dayanışma Örneği!DOUBLE-UP "Bayi Araç Filosu Yola Çıkıyor" kampanyası ile Van, Diyarbakır, Yalova, Kayseri, Elazığ ve Bursa yetkili bayilerine hediye edilecek olan araçları teslim etti.DOUBLE-UP Pazarlama Müdürü Füsun Ünüvar, 2008 yılı için bayilerine yönelik olan bu kampanya ile sınırlı kalmayacaklarını; bayilerine daha hızlı yol aldıracak, pek çok sürpriz projeuygulamalarını hayata geçirmeyi planladıklarını sözlerine ekledi.DOUBLE-UP Bayilerini Atık Yönetimi Konusunda Bilinçlendiriyor.DOUBLE-UP, ambalaj atıklarının değerlenmesi adına çalışmalarını Çevko ile beraber yürütmektedir.
Ayrıca; üretim makinalarından çıkan ve son kullanıcıya ulaşmayan üretim atıkları için de değişik kuruluşlarla işbirliği içindedir.DOUBLE-UP firmasının katıldığı fuar organizasyonunda Selin Boronkay
dünyaca ünlü modellerle birlikte.Yağ ve yakıt katkıları alanında önde gelen firmaların başında gelen DOUBLE-UP; dizel yakıt tasarrufu sağlamaya yardımcı olan dizel yakıt katkısı, enjektör temizleyici, setan artırıcı ve oktan artırıcı ile yakıt tasarrufuna yardımcı oluyor.DOUBLE-UP ve Ufuk Çakır...
Ufuk Çakır'ın albümüne Türkstarı'ın da sponsoru olan DOUBLE-UP destek veriyor.DOUBLE-UP Ürün Sayısını Artırdı! Minimum fiyata maksimum koruma...Motor katkı ürünlerinde bir çok ürünü bulunan DOUBLE-UP, yeni ürünleriyle araç
kullanıcılarına hizmet vermeye devam ediyor.DOUBLE-UP’tan Hediye Yağmuru.Otomotiv katkı kimyasalları sektörünün lider kuruluşu DOUBLE-UP, 5. yılında tüm ülke çapındaki bayilerine hediyeler dağıtıyor.Ünlü Model Luna DOUBLE-UP Otomotiv Ürünleri'ni Tanıtacak!
Dünya güzellerini Türkiye'ye taşıyan DOUBLE-UP'ın yeni yüzü olan Venezuella asıllı güzel model Luna, İtalya'nın Napoli şehrinde DOUBLE-UP
Otomotiv Ürünleri'nin tanıtım çalışmalarında yer almayı planlıyor.DOUBLE-UP; ürün ağında bulunan ve kullanılan yağın cinsine göre değişen 5 ayrı katkı çeşidi sayesinde; yağın özelliğini bozmadan koruma altına alıyor. DOUBLE-UP motor katkı maddelerini diğerlerinden ayıran özellik; her marka ve her sınıf yağ ile uyumlu olmasıdır. DOUBLE-UP ürünleri; motorda sürtünme ve aşınmadan kaynaklanan arızaların önüne geçilmesi, yağın etkisi azalmadan uzun süre kullanılması ve yakıtın boşa harcanmamasını sağlamak suretiyle
Türkiye ekonomisine ciddi bir fayda sunmaktadır. DOUBLE-UP, normal motor yağlarına eklenerek artı bir yağlama özelliği sergilemektedir.DOUBLE-UP; “en iyi motor yağı katkısı” araştırmalarına bir yenisini daha ekledi. Lpg’li Motor Yağı Katkısı’na özellikle ticari araçlar çok ilgi gösteriyor.DOUBLE-UP Fuarda Büyük İlgi Gördü. DOUBLE-UP
Nano Teknoloji Ürün Grubu, 8 Kasım'da CNR Expo Otomotiv Fuarı'ndadünyaca ünlü modeller Silvia Horvathova, Tatiana Marinescu, kainat güzeli Emmarys Pinto ve ünlü manken Ece Gürsel tarafından tanıtıldı.DOUBLE-UP'ın, nano teknolojiyle ürettiği "Yeni Motorlar İçin" ve "Eski Motorlar İçin" Sürtünme Azaltıcı Motor Koruyucu ürünüs, etkili bir koruma sağlamaya yardımcı olmaktadır.Otomobilinize Double Koruma.
DOUBLE-UP, Timken cihazıyla yapılan ölçümlerinde
kendinden pahalı rakipleri kadar başarılı çıktı. DOUBLE-UP yağ katkılarıyla aracınızı daha da güvenle kullanabilir ve sürüş kalitenizi artırabilirsiniz.
DOUBLE-UP ürün ağında araç sahibinin kullandığı yağın cinsine göre değişen katkılar bulunmaktadır.Bu özellik sayesinde de yağın özelliği bozulmadan koruma sağlanmaktadır.
DOUBLE-UP LPG’li Araçlara Özel Motor Yağı Katkısı,
LPG’li araçlar için özel olarak formüle edilmiştir.Otomobil Bakımı.
Otomobilinize yaptığınız her yatırım onun ömrünü uzatacaktır.
DOUBLE-UP Radyatör Onarıcı ile radyatördeki sızıntılara yol açan çatlakları ve delikleri kalıcı olarak kapatarak; yüksek bedeller ödemeden radyatör onarımı yapabilirsiniz.DOUBLE-UP markası,Nano TeknolojiÜrün Grubu'nu,
CNR Expo Otomotiv Fuarı'ndaki standında tanıttı.


DOUBLE-UP DİZEL YAKIT KATKISI

Bor Double - Yağ Katkısı-Dizel Yakıt Katkısı-Dizel Yakıt Katkısı

ÜRÜN TANIMI:

Setan sayısını artırmaya ve yakıt tasarrufu sağlamaya yardımcı olan akaryakıt katkısı.
ÜRÜN GRUBU: Yakıt Katkısı
ÜRÜN AMBALAJ: 350 ml.

Ürünümüz şapka anahtarlık hediyelidir.

Daha fazla bilgi için ;
DOUBLE-UP Portal Web Sitesini Ziyaret Edin...

DOUBLE-UP İLE YAKITINIZA KATKIMIZ VAR!

Aracınızda DOUBLE-UP benzin-mazot katkılarını kullanarak yakıt sisteminde oluşabilecek paslanmayı ve aşınmayı azaltmaya etki edebilirsiniz.

  FAYDALARI:

 • Depodaki buharlaşmadan dolayı oluşan suyun yakıta karışarak depodan atılmasına yardımcı olur.
 • Yakıttaki köpürmeyi azaltmada fayda sağlar.
 • Yakıt sisteminde aracın performansını düşüren pas, korozyon ve kir oluşumunu engelleyerek tüm yakıt sistemini temiz tutmaya etki eder.
 • Atık gazları ve hava kirliliğini azaltmaya yardımcı olur.

 

 

Bor Double - Yağ Katkısı-Dizel Yakıt Katkısı

TSE’DEN ÖDÜLLÜ AMBALAJ

Üzerindeki tüplerle, sağladığı faydaları tüketicilere anlatmaya yardımcı olan ve TSE tarafından Altın Ambalaj’la ödüllendirilen DOUBLE-UP yakıt katkısı ambalajlarının şapkaları anahtarlık olarak da kullanılabilmektedir.

DOUBLE-UP "Test Tüplü Akaryakıt Katkısı Ambalajı", suyu absorbe edici katıkları barındıran ürünlerin bu işlemi nasıl gerçekleştirdiğini görsel olarak anlatmak üzere tasarlanmıştır.

Ürün ambalajının üzerinde bulunan bu iki test tüpü sayesinde aracınıza yakıt katkısı koymadan önce ve koyduktan sonra depodaki su birikintisinin katkı vasıtasıyla nasıl emildiğine ürünü kullanmadan önce görebilirsiniz.

Tüketici beklentilerine verdiği önemle “Kalitesine En Çok Güvenilen Katkı Ürün Grubu” seçilen DOUBLE-UP otomotiv katkı ürünleri; “TSE Uygunluk Belgesi”, “ISO 9001:2000”, “Tüketici Kalite Ödülü”, “TSE Ambalaj Tasarım Ödülü” gibi kaliteyi destekleyen yerel ve uluslararası birçok belge ve ödüle sahip ürünlerdir.

Bor Double - Yağ Katkısı-Dizel Yakıt Katkısı
   NEDEN KULLANMALISINIZ ?
 • Aracınızda DOUBLE-UP Dizel Yakıt Katkısı kullanarak setan sayısını artırmaya yardımcı olurken; motorun ilk çalışmasını kolaylaştırabilirsiniz.
 • Maksimum performans sağlamaya etki eder.
 • Yakıt filtresinin ömrünü uzatmada fayda sağlar.
 • Soğuk havalarda yakıtın akışını iyileştirmeye yardımcı olur.
 • Motorun teklemesini ve ters çalışmasını önlemeye ve motor gürültüsünü azaltmaya etki eder.
 • Mazottaki nemi, suyu ve kükürdü temizlemede fayda sağlar.
Bor Double - Yağ Katkısı-Dizel Yakıt Katkısı

BU KATKI NEDEN ÖZEL?

Enjektör memelerini, süzgeçleri, filtreleri, yakıt borularını ve supapları temiz tutarak bakım masraflarının düşmesine etki eder. Piyasadaki yakıt katkısı ürünleri içerisinde daha iyi yanma ve yakıt tasarrufu sağlamaya yardımcı olan en uygun fiyatlı ürünlerdendir.

DOUBLE-UP, ulusal ve uluslararası katkı ürünleri pazarında tek bir ürünle satışa başladığı günden bugüne, birçok ürün çeşidiyle etkin bir marka olarak sektördeki yerini perçinlemiştir.

Bor Double - Yağ Katkısı-Dizel Yakıt Katkısı

       KULLANIMI:

 • Turbolu, turbosuz ve katalitik konvertörlü tüm dizel araçlarda kullanılır.
 • Depoyu doldurmadan önce kutunun tamamını depoya ekleyin.
 • Bir kutu 40 ila 60 litre mazot için yeterlidir.

GÜVENLİK ÖNLEMLERİ:

 • Yutmayın.
 • Göz ve deriyle temastan ve solumaktan kaçının.
 • İyi havalandırılmış bir mekanda kullanın.
 • Çocuklardan ve hayvanlardan uzak tutun.

Bor Double - Yağ Katkısı-Dizel Yakıt Katkısı

Bor Double - Yağ Katkısı - DOUBLE-UP
TÜKETİCİ KALİTE ve TASARIM ÖDÜLLERİMİZ:

Bor Double - Yağ Katkısı-Dizel Yakıt Katkısı

TÜV:
Bor Double - Yağ Katkısı-Dizel Yakıt Katkısı
         NOT: www.doubleuphaberler.com - www.double-up.net 'den alıntıdır.

ÜRÜN VİDEO


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Satıcı Bilgileri:

Henüz yaptığı bir alışverişi yok.

Satışları için aldığı yorumlar ()

Sayfa Başına Dön
X