Gittigidiyor
GG

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Hidrojen yakıt tasarruf seti 12.000cc ye kadar

(#64747342)
hobidunyam (6063)
Satıcının Diğer Ürünleri hobidunyam
Fotoğraf 1
 • Fotoğraf 0

Otomobil sahipleri şimdiye kadar yapılmış en iyi hidrojen yakıt tasarruf sistemi artık Türkiye'de

 
TÜRKİYEDE İLKİZ TEKİZ.
SÖZDE HİDROJEN SİSTEMLERİ İLE LÜTFEN KARIŞTIRMAYINIZ.CİHAZIMIZIN KALİTESİNİ, GAZ ÇIKIŞ KAPASİTESİNİ KARŞILAŞTIRINIZ FARKIMIZI SİZDE ANLAYACAKSINIZ.
 
Türkiyede ve yurtdışında sistemimizi kullanan bazı müşterilerimizin aldığı sonuçlar;
 
 
sistemimizi kullanan bir müşterimizin yaptığı yorum.Profilimizden kontrolde edebilirsiniz.
 
 
Ve birbaşka müşterimizin bize ilettiği mesajı: (müşterimizin aracı Fiat palio benzinli modeldir.Hidrojen sistemini bizden almıştı ve kendi yaptığı bir oksijen sensör ayarlayıcı cihaz kullanıyordu.Sonrasında bizden Dijital yakıt ayar cihazı alarak kullandı.Aracı şuan benzinde 26 kuruş yakıyor. Arkadaşının aynı modl Lpg li aracı ise 33 kuruş yakıyor.Ve işte gelen mesajı.
 
 
ve benzer onlarca araçta mükemmel sonuçlar alındı, alınmaya devam ediliyor.
Ayrıca daha önce egzostan çıkan siyah duman tamamen kesilmiş, motor harareti düşmüş, motor sesi ve titreşimi azalmış , yağ yakma sorunu bitmiştir.Yağ ömrü iki kat uzamıştır.
 

Son teknoloji kullanılarak imal edilmiş bu sistem yüksek kaliteli ,en kapsamlı ,en güvenilir yakıt tasarruf sistemidir.3 yılda geliştirilen bu sistem 112.000 km de test edilmiştir.Sistemdeki elemanlar süper uzun ömürlü olmaları sağlamak için yüksek sıcaklıklara dayanıklı olarak imal edilmiştir.

 
DİZEL ARAÇLARA, BENZİNLİ ARAÇLARA VE LPG Lİ ARAÇLARA HİDROJEN GAZI...
ARAÇLARINIZDA SU YAKIN...YANLIŞ OKUMADINIZ SU...CİHAZ ARAÇ KONTAĞINI ÇEVİRDİĞİNİZDE OTOMATİK DEVREYE GİRER VE HİDROJEN VE OKSİJEN GAZI ÜRETİR.BU GAZ YAKITLA BERABER YANIYOR VE SİZE BÜYÜK MİKTARDA TASARRUF SAĞLIYOR.... ÖMÜR BOYU BEDAVA YAKIT...
 

-HİDROJEN SİSTEMİMİZ SUYU ELEKTROLİZ İLE HİDROJEN VE OKSİJEN GAZINA AYRIŞTIRIYOR VE YAKIT OLARAK MOTORDA YAKILIYOR. YAKITIN %100 OLARAK TAM YANMASINI SAĞLIYOR...HEM EK YAKIT GÖREVİ SAĞLIYOR HEMDE YAKITIN TAM YANMASINI SAĞLAYARAK BÜYÜK TASARRUF SAĞLIYOR...

SİSTEM ÖZELLİKLERİ

-TÜM DİZEL - BENZİNLİ VE LPG Lİ ARAÇLARINIZA(OTOBÜS,MİDİBÜS,MİNİBÜS,TIR,KAMYON,KAMYONET,ÇEKİCİ,İŞ MAKİNASI,TRAKTÖR , JENERATÖR VE OTOMOBİLLER) TAKILIR...

-MAZOT,BENZİN VE LPG PARANIZDAN %20-50 DAHA AZ ÖDEYİN...BÖYLELİKLE YAKITTA BÜYÜK AVANTAJ SAĞLAYIN . TEST SONUÇLARINA GÖRE LPG DE %30 BENZİNDE %40 MAZOTTA %50 YE VARAN TASARRUF SAĞLANABİLMEKTEDİR.....PARANIZ CEBİNİZDE KALSIN...

-HİDROJEN GÜÇLÜ BİR YAKITTIR.MOTOR ÇEKİŞİNİZ %20 ORANINDA ARTACAKTIR...DÜŞÜK PERFORMANSLI ARAÇLARDA BİLE YÜKSEK PERFORMANS ARTIŞI SAĞLAR...ÖZELLİKLE LPG TAKILMIŞ ARAÇLARDA YAŞANAN PERFORMANS DÜŞMESİ SORUNUNU BÜYÜK ÖLÇÜDE GİDERİR ARACINIZ BENZİNLİ PERFORMANSINI VERİRKEN LPG MASRAFINIZDA %30 DÜŞER.

-PİSTONLARDAKİ VE YANMA ODASINDAKİ KURUMU TEMİZLER, MOTORU YENİLER VE ÖMRÜNÜ UZATIR...ARACINIZI DAHA UZUN SÜRE KULLANIRSINIZ...ARACINIZIN KONTAĞINI ÇEVİRDİĞİNİZDE, ARACINIZIN BAKIMI BAŞLAMIŞ OLUR...MOTORU TEMİZLER...YENİ KURUM OLUŞMASI ÖNLENİR.

-BAKIM VE SERVİS GİDERLERİNİZ %50 AZALIR...SANAYİYİ UNUTACAKSINIZ...BİR TASARRUF DA BAKIM GİDERLERİNDE...PARANIZ CEBİNİZDE KALACAK...

-MOTOR YAĞINIZIN ÖMRÜ İKİ KAT UZAR ...MOTOR HARARETİ DÜŞER.BUDA YAĞIN ÖMRÜNÜN UZAMASINA YARDIMCI OLUR.AYRICA DAHA ÖNCE TAM YANMA SAĞLANAMADIĞINDAN OLUŞAN KURUMLARIN ZAMANLA MOTOR YAĞINA KARIŞARAK YAĞI BOZMAKTA İKEN HİDROJEN KULLANIMI SONRASI KURUM OLUŞUMU SIFIRA İNDİĞİNDEN YAĞDA KİRLENMEDE OLMAZ.YAPILAN TESTLERDE YAĞ YAKMA SORUNU OLAN MOTORLARDA DAHİ EGZOSTAN ÇIKAN SİYAH DUMANIN TAMAMEN KESİLDİĞİ GÖRÜLMÜŞTÜR. YAĞ GİDERİNİZ BİTTİ...PARANIZ CEBİNİZDE KALACAK...

-ÇEVRECİDİR, TAM YANMA SAĞLAR VE EGSOZDAN ÇIKAN ZEHİRLİ GAZLARI %0 A İNDİRİR.EKSOZDAN ÇIKAN KARA DUMANA SON...

-ÜLKE EKONOMİMİZ MİLYONLARCA TON YAKIT VE MİLYARLARCA DOLAR TASARRUF SAĞLAMIŞ OLUR...ÜLKEMİZ REFAHA VE FERAHA ERİŞECEK...EKONOMİMİZE DESTEK OLACAĞIZ...DAHA GÜÇLÜ-GÜVENLİ-SAĞLAM YILLARA, YARINLARA ZEMİN HAZIRLAMIŞ OLURUZ...

PEKİ BÜTÜN BUNLAR NASIL OLUYOR DİYECEKSİNİZ.

MOTORA YETERLİ MİKTARDA VERİLEN HİDROJEN BENZİN, MAZOT, LPG DEN YAKLAŞIK 10 KAT DAHA HIZLI YANMA ÖZELLİĞİ OLMASINDAN DOLAYI MOTOR İÇERİSİNDE HIZLA YANARAK ALEVİN SİLİNDİR İÇERİSİNDE HER YERE HIZLA ULAŞMASINI SAĞLAYARAK SİLİNDİR İÇERİSİNDEKİ YAKITINIZIN TAMAMEN YANMASINI SAĞLAR.BÖYLECE NORMALDE YANMADAN MOTORDAN DIŞARI ATILAN YAKITINIZDA YANDIĞINDAN SİZE EKSTRA BİR GÜÇ SAĞLAR.EKSTRA GÜÇDE SİZE OTOMATİKMAN YAKIT TASARRUFU SAĞLAMIŞ OLUR.ARTIK ARACINIZ DAHA GÜÇLÜ OLDUĞUNDAN DAHA AZ GAZ VEREREK AYNI HIZI ELDE EDEBİLECEKSİNİZ.NORMALDE GÜNÜMÜZDEKİ EN VERİMLİ MOTORLAR DAHİ %80 CİVARINDA YAKITI YAKABİLMEKTEDİRLER.%20 LİK KISIM MOTORDAN YANMADAN ATILMAKTADIR.SİZ BU %20 YİDE YAKABİLDİĞİNİZDE BÜYÜK ÖLÇÜDE TASARRUF SAĞLAYABİLİRSİNİZ.HİDROJEN ESKİ TİP ARAÇLARDA DAHA YÜKSEK BİR VERİM SAĞLAMAKTADIR.SEBEBİDE ESKİ ARAÇLARDAKİ YANMA ORANININ YENİ ARAÇLARDAKİ KADAR İYİ OLMAMASIDIR.YİNE DİZEL ARAÇLARDADA DAHA YÜKSEK TASARRUF SAĞLANABİLMEKTEDİR.BUNUN SEBEBİDE MAZOTUN BENZİNE GÖRE YANMA HIZININ DAHA DÜŞÜK OLMASIDIR.

 
LPG SİSTEMİNDEN ÜSTÜNLÜKLERİ:
-SİSTEMİ RUHSATA İŞLETME DERDİNİZ OLMAYACAK.ARAÇ ÜZERİNDE DEĞİŞİKLİK YAPMADIĞINDAN, BASINÇLI GAZ BULUNMADIĞINDAN RUHSATA İŞLETMEK GEREKMİYOR.
 
-LPG GİBİ KAPALI ALANLARA PARK EDEMEME SORUNUNUZ YOKTUR.
 
-LPG GİBİ AYDA BİR AYARA GİTMEYE GEREK YOKTUR.BAKIMINI KENDİNİZ YAPABİLİRSİNİZ.LPG SERVİSLERİNE MUHTAÇ KALMAYIN.
 
-LPG GİBİ MOTOR ISISINI YÜKSELTEREK MOTOR ELEMANLARINA ZARAR VERMEZ.AKSİNE MOTOR ISISINI DÜŞÜREREK MOTOR ÖMRÜNÜ UZATIR.
 
-LPG YE GELEN ZAMLAR SİZİ ETRKİLEMEZ.LPG FİYATININ YAKIN ZAMANDA BENZİN FİYATINA ULAŞTIĞINDA YAPTIĞINIZ MASRAF BOŞA GİTMEMİŞ OLUR.
 
-LPG TAKILAN ARAÇLARDA PERFORMANS DÜŞER.ÖZELLİKLE BUNU YOKUŞLARDA HİSSEDERSİNİZ.ANİ HIZLANMALARDA YETERSİZ KALIR.HİDROJEN SİSTEMİNDE PERFORMANS DÜŞMESİNİN AKSİNE ARAÇ ÇEKİŞİNİZ 10-15 HP ARTAR. 1. VİTES ÇIKTIĞINIZ YOKUŞU 2 VİTES İLE ÇIKARSINIZ.
 
-LPG TAKMIŞ ARKADAŞLAR ÜZÜLMEYİN.HİDROJEN SİSTEMİNİDE ARACINIZA TAKARAK HEM EKSTRA YAKIT MİKTARINDA %30 DAHA TASARRUF SAĞLAYABİLİR HEMDE YAŞADIĞINIZ PERFORMANS DÜŞMESİNİ BU SİSTEM İLE TELAFİ EDEBİLİR , LPG DE BİLE BENZİNLİ PERFORMANSINDAN DAHA YÜKSEK PERFORMANS ALABİLİRSİNİZ.
 
-LPG GİBİ KAZA ANINDA DEPO PATLAMASI, YANGIN ÇIKMA RİSKİ OLUŞTURMAZ.SİSTEMDE BİRİKEN GAZ MİKTARI MAKSİMUM YARIM LİTREDİR.BUDA YANSA BİLE NE SİZE NEDE ARACINIZA CİDDİ BİR ZARAR VERMEZ.
 
-LPG GİBİ BAGAJINIZI İŞGAL ETMEZ.SİSTEM ARACINIZIN MOTOR KISMINDAKİ BOŞLUKLARA YERLEŞTİRİLİR.MOTORDA YERMİ YOK ? SİSTEMİ BİR KUTUYA MONTAJLAYIP BAGAJDA ÇOK KÜÇÜK BİR ALANA YERLEŞTİREBİLİRSİNİZ.(20X35CM BİR KUTU) KUTULU SİSTEMLERİMİZDE BULUNMAKTADIR.
 
-EN KALİTESİZ LPG SİSTEMLERİ BİLE 1000TL DEN BAŞLARKEN NEDEN BU KADAR ÇOK SORUNU OLAN BİR SİSTEMİ TERCİH EDESİNİZ Kİ ? HİDROJEN İLE ÇAĞI YAKALAYIN.
 


-CİHAZ GARANTİLİDİR BİR YIL SÜRE İLE ARIZA HALİNDE ARIZALI PARÇA BİRE BİR DEĞİŞTİRİLMEKTEDİR.
 
ARACINIZA EN UYGUN SETİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ARAÇ BİLGİLERİNİZİ MAİL İLE BİZE BİLDİRİN SİZE EN UYGUN KOMBİNASYONU OLUŞTURALIM.

Bildirilmesi gereken bilgiler:araç marka, model, motor hacmi, kullanılmakta olan yakıt türü, oksijen sensörü olup olmadığı , turbo olup olmadığı.
 
SET ALINIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER:
-Motor hacminize uygun seti aldığınızdan emin olunuz
-Benzinli araçlarda oksijen sensörü var ise mutlaka bunu bildiriniz.
-Benzinli oksijen sensörlü araçlarda LPG yok ise dijital yakıt ayar cihazı veya Volo FS2 HHO Edition çip kullanılması gerekmektedir.Aracınızda oksijen sensörü varsa mutlaka bizimle iletişime geçiniz.En doğru tercihi yapmanıza yardımcı olabiliriz.
 

Set içeriği:

3,3 lt kapasiteli elektroliz hücresi
Ana Tank
Bubbler Nötralizasyon tüpleri
Analog Ampermetre
Özel şeffaf hortum
Radyatör
Bağlantı parçaları
Ayrıntılı, Kurulum kılavuzu Türkçe
Haftanın her günü Email ve telefon destekli Teknik yardım

 

ELEKTROLİZ HÜCRESİ:
Hücrelerimizde yüksek ısıya ve kimyasal aşınmaya direnci yüksek materyallar kullanmaktayız. Hücrede kullanılan contalar kimyasal dayanımı yüksek özel üretim contalardır. Yıllarca kaçak yapmadan sorunsuzca kullanılabilir.Hücremizdeki plakalar özel alaşımlı levhalardan oluşur. Biz gerçek otomobil kullanıcıları ile yaptığımız denemelerde 112.000 km'ye kadar test edilmiş olup halen kullanıma devam etmektedirler. Sistemde kullanılan sudan sızan tek damla yoktur.Özel don engelleyici alkol ile Kışın sıfırın altındaki sıcaklıklarda dahi kullanımda herhangi bir sorun olmaz. Tüm cıvata, somun ve pullar PASLANMAZDIR. Elektroliz hücresi oldukça küçük boyutlu olduğundan aracın hemen her yerine rahatça monte edilebilir.30 ampere kadar akım verilebilir. 10X10 CM EBADINDADIR.
 
Yakıt hücresi 15 amperde dakikada 1 litre , 30 amperde dakikada 2 litre 45 amperde 3,3 litre  hidrojen gazı üretebilmektedir.

Türkiyede bazı kişiler pet şişelerde hidrojen gazı üretip bunu araçlarında kullanmayı denemişler ancak yeterli gaz çıkışı olmaması, motora verilen gazın kirli olması ve sistemin birkaç günden uzun süre sağlıklı çalışmaması nedeniyle hüsrana uğramışlar bu nedenlede halkımızda hidrojen gazının işe yaramadığı düşüncesi hakim olmuştur.Bizim sistemimiz pet şişe sisteminden en az 10-20 kat daha fazla gaz üretmekte, çıkan gaz %99'a kadar temizlenerek motora verilmekte ve sadece ayda bir (veya 2000km de bir) kimyasal sıvının değişimiyle yıllarca sorunsuz olarak kullanılabilen bir sistemdir.Sistemin Ortalama kullanım ömrü 5 yıldır.Bu süre sonunda elektroliz hücresinin değişimi ile sistemi ilk günkü verimliliğinde kullanıma devam edebilirsiniz.
 

ANA TANK:

Ana tank özel imalat olup yüksek basınca dayanıklıdır (48 oz) Elektroliz hücresinden gelen fazla elektroliti tutarak tekrar yakıt hücresine gönderir.

 

Bublers nötralizasyon sistemi:

Olası elektrolit buharlarını temizlemek ve motora hidrojen gazının girmeden önce temizlenmesi için kullanılır.Tescilli bu ikili tank sistemi gazı temizler , sistemi kirlenmelere karşı korur.Ayrıca motordan olası bir kıvılcımda alevin ana tanka ulaşmasını önler.
 
Ampermetre:
Tercihen araç içine yerleştirilir.Böylece kullanıcı sistemin çalışmasını takip edebilir.
 
Radyatör:
Sistemdeki sıvının minimum sıcaklıkta kalmasını sağlayarak buharlaşma ile su kaybını minimize eder.Sistemin sabit bir akımda stabil çalışması için gereklidir.
 
Bağlantı Hortumları:
Hortumlar yüksek sıcaklığa dayanıklı olarak üretilmiştir.Yıllarca sorunsuz kullanılabilirler.
 
Röle:
40 ampere kadar güvenle kullanabileceğiniz röledir. Sistemdeki görevi araç motoru çalıştığında elektroliz hücresine elektrik vererek sistemi çalıştırır.Motor durdurulduğunda sistemi kapatır.
 
Küresel vana :
Sistemdeki suyu kolayca boşaltmanız içindir.
 
 
Gaz bağlantı aparatı:
Sistemde üretilen hidrojen gazının motora bağlıntısında kullanılır. Bu aparat hava filtresi ile emme manifoldu arasındaki hava borusuna bağlanmaktadır. Emme manifoldunu delmeye gerek yoktur.
 
 
Kimyasal:
Sistemle birlikte 12 paket verilmektedir. Ayda bir komple su değişimi yaptığınızda size bir yıl yetecektir.Ayda 2000km altında yol yapıyorsanız değişmenize gerek yoktur.2000km dolduğunda komple değişim yapabilirsiniz.
 
 
 
SIKÇA SORULAN SORULAR
Sistem nasıl çalışıyor?
Cihazımızın deposuna özel kimyasal ile karıştırarak koyacağınız 1 litre kadar su cihazın yakıt hücresinde elektroliz edilir.Yakıt hücresi dakikada 1 litre gaz üretir.Bu gaz cihazın deposuna gider.Daha sonra çiftli buhar temizleme (bubler) tüplerine gider.Gaz tamemen temizlendikten sonra bir hortum vasıtasıyla aracınızın hava giriş yerinden ( hava filtresi) motora verilir.

Aracım dizel. Bu sistem aracıma olurmu ? Turboya zarar verirmi ?

Sistemimiz tüm dizel, benzinli ve LPG li araçlara uygundur.Motorunuzun hararetinide düşürdüğünden turboya herhangibir zarar vermesi mümkün değildir.

 

Aracım sıfır? Aracıma zarar verirmi ?

Cihazın araçlara hiçbir zararı yoktur.Hidrojen gazı çok yanıcı olmasına rağmen verilen miktar oldukça düşüktür.Bu nedenle motorda herhangi bir zarar meydana getirmez.Motorun herhangibir yerinde depolanmadığından metal, plastik aksamlara hiçbir zararı sözkonusu değildir.

 

Montajı kim yapacak ?

cihazı kendiniz montajlayabilir veya bir oto elektrikçisine montajlatabilirsiniz.Montaj işlemi oldukça kolaydır.Detaylı kullanım klavuzu ürünle birlikte göndermekteyiz.İstanbul içinde iseniz avcılarda bize montajlatabilir veya isterseniz bulunduğunuz yerdede montaj yapabiliriz.

 

Montajı biz yaparsak ürün garanti dışı kalırmı ?

Bayilikler verilinceye kadar yapılan montajlardada ürün garantimizdedir.Bulunduğunuz ilde bayilik verildikten sonra montajı bayi dışında biri yaparsa garanti kapsamına girmeyecektir.ürünün garanti süresi 1 yıldır.

 

Ayda bir değişen kimyasal sıvı nedir? Nasıl temin edilecek?

Kimyasal sıvı saf su veya damacana su ve buna karıştırılan özel bir kimyasal tozdur.Su benzinliklerde satılan saf sudur.Ütü suyu diyede piyasada satılmaktadır.Bulunmadığı durumlarda damacana suda kullanılabilir.Kimyasal toz ise ilk alımda cihazla birlikte gönderilmektedir.Bu size bir yıl yetecek miktardadır.Bir yıl sonra ise tekrar bizden ve bayilerimizden temin edebilirsiniz.12 paketi 25 tl olup bu size bir yıl yetecek miktardadır.

 

Kimyasal sıvı nasıl değişecek,Her seferinde servisemi gitmem gerek ?

Kimyasal sıvının değişimi çok kolaydır.Sistemde bulunan bir vana açılarak sıvı boşlatılıp yeni sıvı ana tanka ilave edilir.Bu işlem yaklaşık 2 dakikanızı alır.

 

Sisteminizin Türkiyedeki sistemlerden farkı nedir ?

Cihazın en büyük farkı gaz üretim kapasitesi ve kullanım ömrüdür.Cihazımız dakikada 2,2 litreye kadar gaz üretebilmektedir.Bu miktar verilen akım değiştirilerek üretilen gaz miktarı ayarlanabilmektedir.Türkiyedeki sistemler ortalama 70-120 mililitre gaz üretebilmektedirler.Hidrojenin tasarruf sağlaması için 1600cc hacmindeki benzinli bir motora dakikada en az 800 mililitre gaz verilmesi gerekir. Daha büyük motorlar için gaz miktarı daha fazla olmalıdır.Bir diğer farkıda cihazın ömrüdür.Cihazımız 5 yıl boyunca herhangibir parça değişimi gerektirmeyecek yapıdadır.5 yıl sonra hidrojen üreten yakıt hücresi değiştirilerek sistem ilk günkü performansında kullanılmaya devam edilebilir.Ayrıca satışı apılan diğer marka sistemlerde bubler sistemi yoktur. Bu nedenle motora hidrojenle birlikte bol miktarda kimyasalda gider. Bu ise motorun 10-15 km sonra yıpranarak çekişinin düşmesine ve fazla yakmaya başlamasına neden olur.Bizim sistemde bulunan bubler ile bu sorun tamame çözümlenmiştir. Motora kesinlikle kimyasal gitmemektedir.

 

Kaza anında bir tehlike oluştururmu ?

Sistemde çok fazla gaz biriktirilmediğinden bir kazada az miktardaki gaz yansa bile ciddi bir tehlike doğurmaz.Ayrıca sistemde alınmış olan güvenlik önlemleri nedeni ile elketroliz hücresi, ana tank ve bubler sistemindeki gazın motordan alev alma ihtimali sıfırdır.

Aracım 1996 sonrası model ve oksijen sensörü var? Nasıl bir sistem gerekiyor?

oksijen sensörlü araçlarda (bu sensör egzos manifoldu üzerinde ve katalitik konvertör üzerinde olur) hidrojen sistemi dışında aracın hidrojenle uyumlu çalışması için Volo FS2-hho edition çip veya dijital yakıt ayar cihazı kullanılması gerekir. Aksi halde tasarruf sağlanamaz. Bunun nedeni motora hidrojenle birlikte oksijen gazıda verildiğinden egzos gazında fazladan oksijen bulunur.Sensör bunu tesbit ettiğinde araç beyni (ecu) yakıtın fakir olduğunu sanarak motora daha fazla yakıt gönderir. Bu sorunu çözmek için çip veya yakıt ayar cihazı kullanılması zorunludur.Bu cihazlarla ecu yu kandırarak fazla yakıt göndermesi engellenir.

 

Aracım LPG li ve oksijen sensörüde var .Bu durumda ne yapılmalı?

Lpg li araçlarda lpg sistemi kendini ayarlayabildiğinden çip veya yakıt ayar cihazı kullanmaya gerek yoktur.Sadece hidrojen sisteminin takılması yüksek performans ve yakıt tasarrufu için yeterlidir.

 

Bu sistem jeneratör, tekne gibi yerlerde de kullanılabilirmi ?

Kesinlikle evet.İçten yanmalı tüm motorlarda kullanılabilir. Kullanmayı düşündüğünüz motorun silindir hacmi ve diğer özellikleri bize bildirilirse motorunuza uygun sistem tasarlayabiliriz. Motor hacmi büyüdükçe tasarruf oranlarınında arttığı unutulmamalıdır.2500cc turbosuz bir dizel motorda %60'a varan tasarruf sağlanabildiği düşünülürse 200 litrelik bir jeneratör veya gemi motorunda sağlanacak tasarrufun ne kadar büyük tutarda olacağı anlaşılabilir.Yapılması tek gereken uygun motora uygun sistem kullanmak.Özel ihtiyaçlarınız için mail atabilirsiniz.

 

 

 

Ürün siparişinizi takiben stokta yok ise 3-5 işgünü içinde teslim edilmektedir.Stok durumunu sorunuz
 

 


Hidrojen Yakt Tasarruf Sistemi- FULL set !!!
 
 

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 1290 alışverişten %98 olumlu puan aldı.

Satışları için aldığı yorumlar ()


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X