Gittigidiyor
GG

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

OKTAN ARTIRICI

(#46778194)
doubleup (256)
Satıcının Diğer Ürünleri doubleup
 • Fotoğraf 0
Bor Double - Yağ Katkısı - Doubleup Haberler-Oktan Artırıcı


DOUBLE-UP Nano Teknoloji Ürünleriyle Liderliğini Perçinledi.Otomotiv katkılarıalanında ilklere imza atan BFN A.Ş., dünyanın 4. sanayi devrimi olarak kabul edilen Nano Teknoloji'den faydalanarak geliştirdiği DOUBLE-UP Nano Teknoloji Ürünleri'yle
sektörün öncüsü olduğunu bir kez daha kanıtladı.En iyi motor yağı katkıları alanında ilkler arasında olan DOUBLE-UP Motor Yağı Katkıları’nın motor ömrünü uzatmaya yardımcı olmak üzere geliştirdiği Lpg’li Araçlar İçin Sürtünme Azaltıcı, ticari araç sahiplerinin beğenisini kazandı.DOUBLE-UP Etkin Bir Marka Olma Yolunda Emin Adımlarla İlerliyor! Türkiye genelinde "kalitesine en çok güvenilen motor yağı katkı ürünü" seçilen DOUBLE-UP, ülke çapındaki dağılımını her geçen gün genişletiyor.Bor "DOUBLE-UP ile Buluştu!
Bor madeninin üstün özellikleriyle DOUBLE-UP kalitesinin birleşiminden oluşarak çifte koruma sağlayan Bor Double, tüketicinin hizmetine sunuldu.
Bor yağ katkısı BOR DOUBLE’ın bayilik çalışmaları son hızla devam etmektedir.DOUBLE-UP Otomotiv Fuarı'nda Dünyaca Ünlü Konukları Ağırladı. Otomotiv sektörünün lider markası DOUBLE-UP, 8 Kasım'da CNR Expo Otomotiv Fuarı'ndakistandında 'Nano Teknoloji' ürün grubunu,
Selin Boronkay'ın ortağı olduğu S Management'ındavetlisi olarak Türkiye'de bulunan dünyaca ünlü üç modelin ve Ece Gürsel'in sürpriz showlarıyla ve ilginç basın lansmanı ile tanıttı.Birçok kalite ödülü, ambalaj tasarım ödülü ve uluslararası kalite belgelerine sahip olan ve Madrid Protokolü'yle "uluslararası marka" ünvanı kazanan DOUBLE-UP, geniş bir yelpazeye sahip oto bakım ürünlerive
motor yağları ile yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da etkin bir marka olma yolunda ilerliyor.DOUBLE-UP Otomotiv Fuarı'nda Dünyaca Ünlü Konukları Ağırladı. Otomotiv sektörünün lider markası DOUBLE-UP, 8 Kasım'da CNR Expo Otomotiv Fuarı'ndaki standında 'Nano Teknoloji' ürün grubunu, Selin Boronkay'ın ortağı olduğu S Management'ın davetlisi olarak Türkiye'de bulunan dünyaca ünlü üç modelin ve
Ece Gürsel'in sürpriz showlarıyla ve ilginç basın lansmanı ile tanıttı.
Birçok kalite ödülü, ambalaj tasarım ödülü ve uluslararası kalite belgelerine sahip olan ve
Madrid Protokolü'yle "uluslararası marka" ünvanı kazanan DOUBLE-UP, geniş bir yelpazeye sahip oto bakım ürünleri ve
motor yağları ile yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da etkin bir marka olma yolunda ilerliyor.Tüketici Kalite Ödülü
DOUBLE-UP'ın oldu.

Türkiye'nin en köklü tüketici yayınlarından Tüketici Dergisi tarafından gerçekleştirilen "Markaların Tüketici Üzerindeki Etkileri" konulu araştırmada "en çok hatırlanan markalar" arasında yer alan ve Türk otomotiv katkı sektöründe tüketici beklentilerine verdiği önemle "Kalitesine En Çok Güvenilen Motor Yağı Katkı Ürünü" seçilen DOUBLE-UP, İstanbul Çırağan Sarayı'nda düzenlenen 19.Tüketici Zirvesi'nde ödülünü aldı.DOUBLE-UP Pazarlama Koordinatörü Füsun Ünüvar, motor performansını artırmaya yardımcı olan Viskozite Düzenleyici Motor Katkıları’na bir yenisini daha eklediklerini açıkladı. Bu ürün DOUBLE-UP Lpg’li Araçlar İçin Yağ Katkısı.Aracınız İçin Kışa Özel Koruma Ürünleri DOUBLE-UP'ta.
DOUBLE-UP ürün grubunda yer alan "Kış İçin Koruma ve Bakım Katkısı" ürünü dünyada ilk kez kışa özel koruma ve bakım katkısı olarak üretiliyor. Ürün; turbolu ya da turbosuz tüm benzinli, dizel ve lpg'li araçlarda her tür mineral yağlarla kullanılabiliyor.DOUBLE-UP Toplumsal Projelerine Devam Ediyor.
Sosyal sorumluluk projeleri geliştirmeye öncelik veren
DOUBLE-UP; oto sanayi sitelerinde çalışan ve evlenmek üzere olup maddi durumu elverişsiz olan
7 kalfanın tüm beyaz eşya, ev eşyaları, mobilyaları, gelinlik, damatlık gibi tüm ihtiyaçlarını hiçbir eksiği kalmayacak şekilde hediye ediyor.Bor Madeni DOUBLE-UP ile Buluştu. Bor madeninin üstün özellikleriyle DOUBLE-UP kalitesinin birleşiminden
oluşarak çifte koruma sağlayan Bor Double, tüketicinin hizmetine sunuldu. Otomotiv yağlayıcıları sektörünün önde gelen firmalarından DOUBLE-UP, Nano Teknolojiyle ürettiği BOR DOUBLE ürünüyle markayı ilk günden beri takip eden tüketicilerden tam not alıyor.DOUBLE-UP'a Üç Ödül Birden.
DOUBLE-UP, ambalajlarıyla ve kalitesiyle ödül aldı.
Otomotiv sektöründe "dev buluş" olarak isim yapan ve "Minimum Fiyata Maksimum Koruma" amacıyla yola çıkan
Türk markası
DOUBLE-UP,
2008 yılında da 3 ödüle layık görüldü.DOUBLE-UP, "Nano Teknoloji"'yle Katma Değer Yaratıyor.Kaydırıcılık ve koruyuculuk özelliği
test edilen, motor ve metal bakımı konusunda metal iyileştirici özelliğe sahip Nano Teknoloji ürünleriyle adını duyuran DOUBLE-UP, hızla büyümeye devam ediyor.Pazarlama Koordinatörü Füsun Ünüvar, DOUBLE-UP’ın yakıt tasarrufu sağlamaya yardımcı olan Setan Artırıcı, Enjektör Temizleyici, Dizel Yakıt Katkısı ve Oktan Artırıcı ürünlerini bayilerine tanıttı.DOUBLE-UP ile Motor Katkı Yağında Altın Çağ Başladı!
Motor yağı firmaları arasında ön plana çıkan DOUBLE-UP Motor Yağları; markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlerken, pazar payını hızlı bir şekilde artırmaya devam ediyor.DOUBLE-UP Evlendiriyor.
DOUBLE-UP'ın gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk kampanyası kapsamındaki ilk düğününü mayıs ayında gerçekleştirdi.DOUBLE-UP, 81 İlde Hizmette Sınır Tanımıyor.
Geliştirdiği satış ağı sayesinde Türkiye'nin dört bir yanına ulaşan DOUBLE-UP Ürünleri,
sadece İstanbul, Ankara, İzmirgibi büyük şehirlerle sınırlı
kalmayıp; 81 ildeki satış noktalarıyla etkinliğini sürdürüyor.
Ana bayilere bölge sınırlaması da getiren DOUBLE-UP,böylece hizmet kalitesini de koruyor.Bor Madeni DOUBLE-UP ile Buluştu. Bor madeninin üstün özellikleriyle DOUBLE-UP kalitesinin birleşiminden oluşarak
çifte koruma sağlayan Bor Double, tüketicinin hizmetine sunuldu.
DOUBLE-UP, nano teknolojiyle ürettiği BOR DOUBLE ürünüyle yurt çapında hızla yayılmaya devam ediyor.Bor Double bor motor yağı katkısı kullanıldığı zaman; egzoz emisyonunu azaltarak çevrenin korunmasına da katkıda bulunuyor ve motorunuzun çok daha yeni, aşıntısız ve verimli olmasına yardımcı oluyor.Adım Adım Bir Başarı Öyküsü.
Türkiye’nin en güçlü otomotiv markalarından DOUBLE-UP, yüksek teknolojik özelliklere sahip ürünlerine yenilerini de ekleyerek pazardaki liderliğini korumaya devam ediyor.DOUBLE-UP Pazarlama Koordinatörü Füsun Ünüvar, motor performansını artırmaya yardımcı olacak çalışmalarını sürdürdüklerini açıkladı. Bor madeninin nano teknolojisiyle buluşmasıyla oluşturdukları nano bor ürünü, “Bor Double” markasıyla raflardaki yerini aldı.Yeşilköy CNR Expo Fuar Merkezi'nde düzenlenen Otomotiv 2007 Fuarı'nın açılış gününde
DOUBLE-UP motor yağlarının tanıtımına katılan ünlü manken Ece Gürsel, ilginç açıklamalar yaptı.DOUBLE-UP Tüketiciyle Buluştu.Bor yağ katkısı BOR DOUBLE’ıniçindeki nanobor partikülleri,yüksek bedellerle satın alınan araçları motorlarının sürtünme ve aşınmadan
kaynaklanan yıpranmaları azaltmaya yardımcı oluyor.Türkstar ve DOUBLE-UP!
Türkstar'ın ana sponsoru motor koruma ürünü DOUBLE-UP'ın
Pazarlama Müdürü Füsun Ünüvar ve Basın Halkla İlişkiler Müdürü Betül Altan, Türkstar jürisine Anadolu gezisinde eşlik etti.DOUBLE-UP Kış İçin Maksimum Koruma ve Bakım Katkısı, içerdiği'İleri Teknoloji Katıkları' sayesinde aşınmayı azaltmaya yardımcı oluyor.Fuarda Öne Çıkan Firma: DOUBLE-UP.
Türkstar yarışmasısponsorluğuyla dikkatleri üzerine çeken motor koruması uzmanı DOUBLE-UP, İtaf Otomotiv Fuarı'nda birbirinden ilgi çekici tanıtımlar gerçekleştirdi.DOUBLE-UP, Yağ Katkıları alanındaki tecrübesini Bor Yağ Katkısı üretiminde de kullandı. Bor Double markasıyla üretilen ve motor yağına katılarak kullanılan nano yağlayıcı, iki tip üründen oluşuyor.DOUBLE-UP'ın Başarı Hikayesi.
DOUBLE-UP yetkilileri düzenlediği basın toplantısında firma hakkında bilgiler vererek; başarıya giden yolda uyguladıkları planlardan bahsettiler.İşte DOUBLE-UP'ın Öyküsü!
Üstlendiği sponsorluklar, aktif fuar etkinlikleri ve uzun süreli yoğun tanıtım stratejileri ile DOUBLE-UP tüm Türkiye'de tanınan bir marka. İşte DOUBLE-UP'ınsıradışı öyküsü!Tüketici Kalite Ödülleri Verildi.
Tüketici Dergisi tarafından yapılan anketlerle tespit edilen tüketici kalite ödülleri sahiplerini buldu. DOUBLE-UP, her yıl olduğu gibi ödül alan firmalar arasındaydı.DOUBLE-UP, Dünyaca Ünlü Modelleri Biraraya Getiriyor...
DOUBLE-UP, Otomotiv Fuarı'nda dünyaca ünlü modelleri ağırlayacak! DOUBLE-UP, CNR Expo Otomotiv Fuarı’ndaki aktivitesinde dünyaca ünlü modeller Silvia Horvathova, Emmarys Pinto ve Tatiana Marinescu'yu ağırladı.


DOUBLE-UP OKTAN ARTIRICI

Bor Double - Yağ Katkısı - Doubleup Haberler-Oktan Artırıcı

 

ÜRÜN TANIMI:

Oktan sayısının ve yakıt kalitesinin artmasına yardımcı olan, yanma odasını temizlemeye, motorun teklemesini ve vuruntulu çalışmasını önlemeye etki eden akaryakıt katkısı.
ÜRÜN GRUBU:
Yakıt Katkısı
ÜRÜN AMBALAJ: 350 ml.

Ürünümüz şapka anahtarlık hediyelidir.

Daha fazla bilgi için ;
DOUBLE-UP Portal Web Sitesini Ziyaret Edin...

YAKIT BEDAVA OLSAYDI, DOUBLE-UP KULLANMAYA GEREK OLMAZDI!

Yakıt sarfiyatının artmasının birçok sebebi olabilir. Aşınmadan dolayı düşen piston basıncı, oluşan kompresyon basıncı, düşük kaliteli akaryakıt ve ayarsız kullanım bu sebeplerin en önemlilerindendir.

İyi bir yakıt katkısı, bu etkileri gidermek suretiyle yakıt tasarrufu sağlamaya ve normalde bir depo yakıt ile gittiğinizden daha çok km. gitmenize yardımcı olur.

Ancak bunun için belli bir yüzde vermek çok doğru değildir. Çünkü sağlanan tasarruf; araca, kullanıma ve diğer etkenlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

FAYDALARI:

 • Motorun yanma odasındaki artıkların neden olduğu tekleme, vuruntulu çalışma ve stop etmeyi önlemeye etki eder.
 • DOUBLE-UP Oktan Artırıcı yakıtınızın oktan sayısını artırmaya, enjektörleri, yanma odasını ve yakıt sistemini temiz tutarak yakıt tüketimini azaltmanıza da yardımcı olur.
Bor Double - Yağ Katkısı - Doubleup Haberler-Oktan Artırıcı

BU KATKI NEDEN ÖZEL ?

Yakıtın daha iyi yanmasını sağlayarak; bakım masraflarını azaltmada fayda sağlayan, yoğunlaşma sonucu benzin deposunda oluşan suyu dağıtarak yakıt sisteminde oluşacak pas ve korozyonu önlemeye etki eden yakıt katkısıdır.

Bor Double - Yağ Katkısı - Doubleup Haberler-Oktan Artırıcı
NEDEN KULLANMALISINIZ ?
 • Buji ömrünün uzamasına yardımcı olur.
 • Karbüratör, emme supapları, enjektör ve yataklardaki kir, tortu, yosunlaşma, vernik oluşumu, sakızlaşma ve kurumları temizleyerek motorun maksimum performansla çalışmasına ve bu atıkların tekrar oluşumunu engellemeye etki eder.
 • Yakıtın kalitesini artırmada fayda sağlar.
 • Motor gücünü, verimliliğini ve ivmelenmeyi artırmaya yardımcı olur.
 • Egzoz gazlarının sebebiyet verdiği hava kirliliğini azaltmaya ve emisyon kontrolü sağlamaya etki eder.
Bor Double - Yağ Katkısı - Doubleup Haberler-Oktan Artırıcı
Bor Double - Yağ Katkısı - Doubleup Haberler-Oktan Artırıcı

KULLANIMI:

 • Depoyu doldurmadan önce kutunun tamamı eklenir.
 • 1 kutu 40-60 litre yakıt için yeterlidir.
 • Turbolu, katalitik konvertörlü ve enjektörlü araçlarda, kurşunlu ve kurşunsuz her derecedeki benzinle güvenli bir şekilde kullanılabilir.

GÜVENLİK ÖNLEMLERİ:

 • Yutmayın.
 • Göz ve deriyle temastan ve solumaktan kaçının.
 • İyi havalandırılmış bir mekanda kullanın.
 • Çocuklardan ve hayvanlardan uzak tutun.

Bor Double - Yağ Katkısı - Doubleup Haberler-Oktan Artırıcı

TSE’DEN ÖDÜLLÜ AMBALAJ

TSE Altın Ambalaj Tasarım Ödüllü DOUBLE-UP katkı ürünlerinin şapkaları anahtarlık olarak da kullanılabilmektedir.

DOUBLE-UP katkıları; “TSE Uygunluk Belgesi”, “ISO 9001:2000”, “Katkı Ürünleri Tüketici Kalite Ödülü”, “TSE Ambalaj Tasarım Ödülü” gibi kaliteyi destekleyen yerel ve uluslararası birçok belge ve ödüle sahip ürünlerdir.

Bor Double - Yağ Katkısı - DOUBLE-UP
TÜKETİCİ KALİTE ve TASARIM ÖDÜLLERİMİZ:

Bor Double - Yağ Katkısı - Doubleup Haberler-Oktan Artırıcı

TÜV:
Bor Double - Yağ Katkısı - Doubleup Haberler-Oktan Artırıcı
NOT: www.doubleuphaberler.com - www.double-up.net 'den alıntıdır.

ÜRÜN VİDEO


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Satıcı Bilgileri:

Henüz yaptığı bir alışverişi yok.

Satışları için aldığı yorumlar ()


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X