Gittigidiyor
GG

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

otomobiller için hidrojen yakıt tasarruf sistemi

(#34868236)

ARAÇTA %30-50 YAKIT TASARRUFU ÇEKİŞTE %20 ARTIŞ

hobidunyam (6063)
Satıcının Diğer Ürünleri hobidunyam
Fotoğraf 1
Fotoğraf 0
Fotoğraf 1
Fotoğraf 2
Fotoğraf 3
Fotoğraf 4
Fotoğraf 5
 • Fotoğraf 0
 • Fotoğraf 1
 • Fotoğraf 2
 • Fotoğraf 3
 • Fotoğraf 4
 • Fotoğraf 5

 

Otomobil sahipleri şimdiye kadar yapılmış en iyi hidrojen yakıt tasarruf sistemi artık Türkiye'de
 
BU SET 2000CC YE KADAR OLAN MOTORLU ARAÇLAR İÇİNDİR.
 
 
KISA SÜRELİ TANITIM FİYATIYLA SATIN ALMAK İÇİN ACELE EDİN
 
TÜRKİYE ÇAPINDA BAYİLİKLER VERİLECEKTİR.DETAYLI BİLGİ İÇİN MAİL ATINIZ.
 
Son teknoloji kullanılarak imal edilmiş bu sistem yüksek kaliteli ,en kapsamlı ,en güvenilir yakıt tasarruf sistemidir.3 yılda geliştirilen bu sistem 112.000 km de test edilmiştir.Sistemdeki elemanlar süper uzun ömürlü olmaları sağlamak için yüksek sıcaklıklara dayanıklı (100 derece) olarak imal edilmiştir.Cihaz Amerikan patentli olup Türkiye Distrübütörü olarak ilk defa Gittigidiyor.com da satışa sunulmuştur.
 
YAKIT GİDERİNİZ YARI YARIYA AZALDI.....DİZEL VE BENZİNLİ ARAÇLARINIZDA YAKITTA %30-50 AZALMA.DİZEL ARAÇLARA, BENZİNLİ ARAÇLARA VE LPG Lİ ARAÇLARA HİDROJEN GAZI...
ARAÇLARINIZDA SU YAKIN...YANLIŞ OKUMADINIZ SU...CİHAZ ARAÇ KONTAĞINI ÇEVİRDİĞİNİZDE OTOMATİK DEVREYE GİRER VE HİDROJEN GAZI ÜRETİR.BU GAZ YAKITLA BERABER YANIYOR... ÖMÜR BOYU BEDAVA YAKIT...
 
-HİDROJEN SİSTEMİ. ARACINIZA TAKILAN BU SİSTEMLE, SUYU ELEKTROLİZ İLE HİDROJEN VE OKSİJEN GAZINA AYRIŞTIRIYO VE YAKIT OLARAK MOTORDA YAKILIYOR. AYRICA YAKITIN %100 OLARAK TAM YANMASINI SAĞLIYOR...HEM EK YAKIT GÖREVİ SAĞLIYOR HEMDE YAKITIN TAM YANMASINI SAĞLAYARAK (KOMBILERDEKİ YOĞUŞMALI SİSTEMİ GİBİ) BÜYÜK TASARRUF SAĞLIYOR...

SİSTEM ÖZELLİKLERİ

-TÜM DİZEL - BENZİNLİ VE LPG Lİ ARAÇLARINIZA(OTOBÜS,MİDİBÜS,MİNİBÜS,TIR,KAMYON,KAMYONET,ÇEKİCİ,İŞ MAKİNASI,TRAKTÖR , JENERATÖR VE OTOMOBİLLER) TAKILIR...

-MAZOT,BENZİN VE LPG PARANIZDAN %30-50 DAHA AZ ÖDEYİN...BÖYLELİKLE YAKITTA BÜYÜK AVANTAJ SAĞLAYIN....PARANIZ CEBİNİZDE KALSIN...

-HİDROJEN GÜÇLÜ BİR YAKITTIR.MOTOR ÇEKİŞİNİZ %20 ORANINDA ARTACAKTIR...DÜŞÜK PERFORMANSLI ARAÇLARDA BİLE YÜKSEK PERFORMANS ARTIŞI SAĞLAR...

-PİSTONLARDAKİ VE YANMA ODASINDAKİ KURUMU TEMİZLER, MOTORU YENİLER VE ÖMRÜNÜ UZATIR...ARACINIZI DAHA UZUN SÜRE KULLANIRSINIZ...ARACINIZIN KONTAĞINI ÇEVİRDİĞİNİZDE, ARACINIZIN BAKIMI BAŞLAMIŞ OLUR...MOTORU TEMİZLER...

-BAKIM VE SERVİS GİDERLERİNİZ %50 AZALIR...SANAYİYİ UNUTACAKSINIZ...BİR TASARRUF DA BAKIM GİDERLERİNDE...PARANIZ CEBİNİZDE KALACAK...

-MOTOR YAĞINIZIN ÖMRÜ UZAR, 50.000 KM DE BİR DEĞİŞTİRİRSİNİZ...YAĞ GİDERİNİZ BİTTİ...PARANIZ CEBİNİZDE KALACAK...

-ÇEVRECİDİR, TAM YANMA SAĞLAR VE
EGSOZDAN ÇIKAN ZEHİRLİ GAZLARI %0 A İNDİRİR.EKSOZDAN ÇIKAN KARA DUMANA SON...

-ÜLKE EKONOMİMİZ MİLYONLARCA TON YAKIT VE MİLYARLARCA DOLAR TASARRUF SAĞLAMIŞ OLUR...ÜLKEMİZ REFAHA VE FERAHA ERİŞECEK...EKONOMİMİZE DESTEK OLACAĞIZ...DAHA GÜÇLÜ-GÜVENLİ-SAĞLAM YILLARA, YARINLARA ZEMİN HAZIRLAMIŞ OLURUZ...

-CİHAZ GARANTİLİDİR,MEMNUN KALACAĞINIZDAN EMİNİZ.MEMNUN KALMAZSANIZ PARANIZI İADE EDERİZ.NE SÖYLÜYORSAK ARACINIZDA HARFİYEN AYNISINI GÖRECEKSİNİZ...
 

Set içeriği:

316L PASLANMAZ 9-plakalı lazer kesim Yakıt Pili
35 amper HHO elektronik Kontrol cihazı
Hava--atık Tankı
Soğutucu
Bubbler sistem Nötralizasyon tank
Yüksek ısıya dayanıklı hortum
Ampermetre
Tahliye Valfi
Bağlantı parçaları
Ayrıntılı, Kurulum anlatımlı CD ROM (İngilizcedir)
Haftanın her günü Email destekli Teknik Destek

 
YAKIT HÜCRESİ:

Bizim yakıt hücresi çok sağlam HDPE
malzemeli, 9 adet Lazer kesim paslanmaz 316L plakalardan oluşur. Bizim hücreler elektronik 0,001 tolerans dahilinde direnci vardır. Bu demektirki KESİNLİKLE kaçak yapmaz. Tescilli O-ring conta asla değiştirme ihtiyacı göstermez.Biz gerçek otomobil kullanıcıları ile yaptığımız denemelerde 112.000 km test edilmiş olup halen kullanıma devam etmektedirler. Sistemde kullanılan sudan sızan tek damla yoktur.Kışın sıfırın altındaki sıcaklıklarda dahi kullanımda herhangi bir sorun olmaz. Tüm cıvata, somun ve pullar PASLANMAZDIR. Yakıt hücresi oldukça küçük boyutlu olduğundan aracın hemen her yerine rahatça monte edilebilir.
 
Yakıt hücresi 16-20 amperde dakikada 1 litre , 35-40 amperde dakikada 2,2 litre hidrojen gazı üretebilmektedir.Türkiyede bazı kişiler pet şişelerde hidrojen gazı üretip bunu araçlarında kullanmayı denemişler ancak yeterli gaz çıkışı olmaması ve sistemin 1-2 günden uzun süre sağlıklı çalışmaması nedeniyle hüsrana uğramışlar bu nedenlede hidrejen gazının işe yaramadığını söylemektedirler.Bizim sistemimiz pet şişe sisteminden en az 10-20 kat daha fazla gaz üretmekte ve sadece ayda bir kimyasal sıvının değişimiyle yıllarca sorunsuz olarak kullanılabilen bir sistemdir.

 

REZERVUAR TANK:

Rezervuar tankı özel imalat olup yüksek basınca dayanıklıdır (48 oz) Yakıt hücresinden gelen fazla elektroliti tutarak tekrar yakıt hücresine gönderir.. Tank ölçüleri r 6.5 x 5 x 4 olup hemen her yere monte edilebilir.

 

Soğutucu :

Sistem aluminyum soğutucu sayesinde uzun kullanımlarda bile serin kalır.Pompa sistemi gerektirmeyen tasarım sayesinde yakıt hücresi elektroliti sürekli düşük sıcaklılarda kalır.. Soğutucu boruları bakır olup sadece soğutucu plakalar aluminyumdur.Sistemin düşük ısıda kalması için soğutucu radyatör aracın ön tarafına yerleştirilir.

 

Bublers nötralizasyon sistemi:

Olası elektrolit buharlarını temizlemek ve motora hidrojen gazının girmeden önce temizlenmesi için kullanılır.Tescilli bu ikiz tank sistemi buharı temizler , sistemi kirlenmelere karşı korur, ve elektroliz sıvısını tekrar sisteme gönderir.Ayrıca motordan olası bir kıvılcımda alevin rezarvuar tankına ulaşmasını önler.
 
Ampermetre:
Araç içine yerleştirilir.Böylece kullanıcı sistemin çalışmasını takip edebilir.
 
Bağlantı Hortumları:
Hortumlar yüksek sıcaklığa dayanıklı olarak özel üretimdir.Yıllarca sorunsuz kullanılabilirler.
 
Tahliye Valfi:
Sistemde kullanılan kimyasal sıvının ayda bir değiştirilmesi önerilmektedir.Bu valf ile çok kolay bir şekilde tüm sıvı boşaltılmaktadır.
(Not:Tasarruf oranı aracın marka, model, motor sisteminin yenilik eskilik gibi koşullara bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.Ortalama tasarruf oranı %40 civarıdır)
 
 
SIKÇA SORULAN SORULAR
sistem nasıl çalışıyor?
Cihazımızın deposuna özel kimyasal ile karıştırarak koyacağınız 1 litre kadar su cihazın yakıt hücresinde elektroliz edilir.Yakıt hücresi dakikada 1 litre gaz üretir.Bu gaz önce soğutucu radyatöre ordanda cihazın deposuna gider.Daha sonra  çiftli buhar temizleme (bubler) tüplerine gider.Gaz tamemen temizlendikten sonra bir hortum vasıtasıyla aracınızın hava giriş yerinden ( hava filtresi) motora verilir.

Aracım dizel. Bu sistem aracıma olurmu ?

Sistemimiz tüm dizel, benzinli ve LPG li araçlara uygundur.

 

Aracım sıfır? Aracıma zarar verirmi ?

Cihazın araçlara hiçbir zararı yoktur.Hidrojen gazı çok yanıcı olmasına rağmen verdiği ısı miktarı oldukça düşüktür.Bu nedenle motorda herhangi bir zarar meydana getirmez.

 

Montajı kim yapacak ?

Şuan bayilikler verilme aşamasındadır.Bayilikler verilinceye kadar  üründen satın almanız halinde cihazı kendiniz montajlayabilir veya bir oto elektrikçisine montajlatabilirsiniz.Montaj işleemi oldukça kolaydır.Detaylı kullanım klavuzu ve montajı gösterir video cd ürünle birlikte göndermekteyiz.

 

Montajı biz yaparsak ürün garanti dışı kalırmı ?

Bayilikler verilinceye kadar yapılan montajlardada ürün garantimizdedir.Bulunduğunuz ilde bayilik verildikten sonra montajı bayi dışında biri yaparsa garanti kapsamına girmeyecektir.

 

Ayda bir değişen kimyasal sıvı nedir? Nasıl temin edilecek?

Kimyasal sıvı  su ve buna karıştırılan özel bir kimyasal tozdur.Su normal damacana sudur.Klorsuz olması gerekmektedir.Kimyasal toz ise ilk alımda cihazla birlikte gönderilmektedir.Bu size bir yıl yetecek miktardadır.Bir yıl sonra ise tekrar bizden ve bayilerimizden temin edebilirsiniz.Kutusu 25 tl olup bu size bir yıl yetecek miktardadır.

 

Kimyasal sıvı nasıl değişecek,Her seferinde servisemi gitmem gerek ?

Kimyasal sıvının değişimi çok kolaydır.Sistemde bulunan bir  valf açılarak sıvı boşlatılıp yeni sıvı ana tanka ilave edilir.Bu işlem yaklaşık 2 dakikanızı alır.

 

Sisteminizin Türkiyedeki sistemlerden farkı nedir ?

Cihazın en büyük farkı gaz üretim kapasitesi ve kullanım ömrüdür.Cihazımız  dakikada 1 ila 2,2 litre gaz üretim kapasitesine sahiptir.Bu miktar verilen akım değiştirilerek üretilen gaz miktarı ayarlanabilmektedir.Türkiyedeki sistemler ortalama 70-120 mililitre gaz üretebilmektedirler.Hidrojenin tasarruf sağlaması için 1600cc hacmindeki  motora dakikada en az 1 litre gaz verilmesi gerekir. Daha büyük motorlar için gaz miktarı daha fazla olmalıdır.Bir diğer farkıda cihazın ömrüdür.Cihazımız 5 yıl boyunca herhangibir parça değişimi gerektirmeyecek yapıdadır.5 yıl sonra hidrojen üreten yakıt hücresi değiştirilerek sistem ilk günkü performansında kullanılmaya devam edilebilir.Türkiyedeki sistemler ortalama 6 ayda bir hücre değişimi geretirmektedirler.

 

Kaza anında bir tehlike oluştururmu ?

Sistemde çok fazla gaz biriktirilmediğinden bir kazada az miktardaki gaz yansa bile ciddi bir tehlike doğurmaz.

 

Bayiniz olmak istiyorum. Şartlarınız nelerdir ?

Bayimiz olmak için limited şirket olmak, Montaj ve bakım yapabilecek yeterli kalifiyede eleman bulundurmak ve cihazın tanıtım ve satışını yapmak için en az bir adet satın almış olmak gerekmektedir.

 

Kargolama süresi neden bu kadar uzun ?

Şuan cihazın ithalatı için gerekli izinler alınmaktadır.Bunlar tamamlanıp toplu ithalat yapılıncaya kadar olan süreçte az miktarda da olsa cihazı tanıtmak adına müşteri siparişine istinaden  ürün Amerikadan getirtilmektedir.Cihaz ortalama olarak   siparişten 15 gün sonra  elimize ulaşmaktadır.

Ürün siparişinizi takiben 10-15 işgünü içinde teslim edilmektedir.
Ürünü beğenmemek gibi sebeplerden dolayı yapılan geri iadelerde geliş ve dönüş kargo ücreti alıcıya aittir.

 

Hidrojen yakıt üretimi - FULL set !!!Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 1290 alışverişten %98 olumlu puan aldı.

Satışları için aldığı yorumlar ()

Sayfa Başına Dön
X