Gittigidiyor
GG

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

PEUGEOT (207 & 307) NAVİGASYON DVD E7521NAVI

(#44598834)
emreaktepe (6051)
Satıcının Diğer Ürünleri emreaktepe
 • Fotoğraf 0
 

Neden FlyAudio ?

%100 kalite %100 uyum

Kullanıcılarına araç içinde bir eğlence ortamı sağlamak maksadıyla tasarlanmış olan bu tip ünitelerin, genel olarak en belirgin özelliği, montaj esnasında aracın orijinal yapısına tam uyum sağlaması ve daha fazla eğlence vaat etmesidir.

Aracınızda var olan orijinal cihazlar genel olarak son derece dayanıklı ve olumsuz koşullar altında uzun süre çalışabilecek şekilde tasarlanmıştırlar. Böylelikle, daha fazla eğlence beklentisiyle aracınıza sonradan ilave ettiğiniz bu tip üniteler, en az aracınızın orijinal ünitesi kadar profesyonel tasarlanmalı ve üretilmelidirler.

FlyAudio, özellikle plastik aksamdan yazılıma kadar %100 başarı için, tam bir mühendislik çalışması sergileyerek, sonucun kusursuz kalite ilkesine tam uymasına özen göstermektedir.

Özellikle elektronik tasarımında, ünitenin kalbi sayılan birçok parçayı konusunda dünya devi markalardan tedarik ederek, elde ettiği kalite seviyesi ile diğer rakiplerinden ayrılmaktadır.Peugeot 207 - 307 için
orjinal cihaz ile FlyAudio cihazı görüntüleri

Teknik Ayrıcalıklar

HD Ekran Çözünürlüğü

Ekran çözünürlüğü, görüntü kalitesinin belirlenmesinde başta gelen faktörlerdendir. FlyAudio, ürünlerinin tamamında Ultra Yüksek Hızlı, yüksek performanslı HD (High-Definition) LED TFT 800 x 480 çözünürlükte ekran kullanmaktadır. Modellerimizin tümünde kullanılan üstün kalite paneller dünya devi üreticilerden tedarik edilmekte ve FlyAudio markasını görüntü kalitesi bakımından eşsiz kılmaktadır.

Çift İşlemci

FlyAudio, DVD ve GPS için SAMSUNG ve SIRF IV 600 Mhz (Galileo uyduları ile uyumlu) marka iki ayrı işlemci kullanarak, işlemciye gönderilen aşırı yükten kaynaklanan aksamalar, kilitlenmeler ve yavaş reaksiyon vererek kullanıcıyı sıkan yönetim problemlerinin tümünün önüne geçmiştir.

Mekanik Üstünlükler

FlyAudio, DVD yükleme - okuma mekanizmasını tek bir paket içerisinde sunmaktadır. Tamamen kapalı olan bu mekanizma yüksek kalitede bir okuyucuya sahip olup, mekanik sistemlerden kaynaklanan problemleri minimize etmiştir.

Kalite Kontrol Aşaması

Her bir FlyAudio ünitesi, imalatın her aşamasında muhtelif testlere tabii tutulduğu gibi, montajın tamamlanmasını müteakip, 90 °C 'lik test odasında minimum 4 saat çalıştırılmakta, akabinde 2 saat süre ile bir araç içinde kullanımın simule edildiği vibrasyon testine tabii tutulmaktadır.


CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-Teknik Ayrıcalıklar-

Ana menü mavi ve turuncu ekran gösterimiBir Peugeot 307 - 207 ünitesinde mavi ana menü ekranıBir Peugeot 307 - 207 ünitesinde turuncu ana menü ekranı

Profesyonel GPS Navigasyon Yazılımı

FlyAudio Türkiye olarak ürünlerimizde IGO yazılımını tercih etmiş bulunmaktayız. Bu yazılımı tercih etmemizin en önemli sebebi kullanıcı dostu bir arayüze yani kullanım ekranına sahip olmasıdır. FlyAudio Türkiye olarak dünyada kullanılmakta olan birçok yazılımı inceledik, ürünümüzde test ettik. IGO yazılımının Türk tüketicisine en uygun yazılım olacağına karar verdik. Özellikle navigasyon işini iyi yapan, kullanıcıyı ulaşmak istediği yere daha az hamle ile, daha anlaşılır menüler sunarak götüren IGO yazılımı, navigasyona dair bilinen hemen her özelliği barındırmakta ve sunduğu kullanım kolaylığı ile diğerlerinden ayrılmaktadır. Aşağıda IGO yazılımına dair birkaç ekran görünümü bulacaksınız.


CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-Profesyonel GPS Navigasyon Yazılımı-IGO başlangıç ekranı
IGO başlangıç ekranı

Başlangıç ekranından da anlaşılacağı üzere, IGO yazılımında menüler kullanım kolaylığı sağlaması bakımından büyük tuşlara sahiptir. Her seçeneğin alt menüleri de yine anlaşılır ve görsel karmaşaya sebep vermeyecek şekilde tasarlanmıştır.

Kullanıcı bir ayar değişikliği yaptığında işlem sonunda genel olarak haritaya dönceğinden neredeyse tüm ekran düzeyinde HARİTA butonu hazır olarak tutulmaktadır.

GPS Fonksiyonunun Tanıtımı


CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-GPS Fonksiyonunun Tanıtımı-IGO rota takip ekranı
IGO rota takip ekranı

GPS (Global Positioning System; Küresel Yer Belirleme Sistemi ya da Küresel Konumlandırma Sistemi), düzenli olarak kodlanmış bilgi yollayan bir uydu ağıdır ve koordinatlar arasındaki mesafeyi ölçerek dünya üzerindeki bir yeri kesin tespit etmeyi mümkün kılar. FlyAudio cihazlarında kullanılan GPS alıcıları son teknoloji ile üretilmiş en güncel donanımlara sahiptir. Kullanımı son derece kolay menüler sayesinde, şehrin karmaşık yapısı içerisinde aradığınız yeri bulmak sizin için bir eğlenceye dönüşecektir. Kayıtlı yüzbinlerce POI (Bilinen Yer) sayesinde birçok önemli noktaya, sadece birkaç hamle ile ulaşabileceksiniz.

Profesyonel GPS Navigasyon Haritası


CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-Profesyonel GPS Navigasyon Haritası-Şekil-1 : Yukarıdaki ekranda
bir harita görünümü gösterilmektedir.
Şekil-1 : Yukarıdaki ekranda
bir harita görünümü gösterilmektedir.

CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-Profesyonel GPS Navigasyon Haritası-Şekil-2 : Yukarıdaki ekranda
bir harita görünümü gösterilmektedir.
Şekil-2 : Yukarıdaki ekranda
bir harita görünümü gösterilmektedir.

GPS haritasının anlaşılır olarak görülebilmesi ve kısa süreli bakıldığında nerede olduğunuzu ve haritanın üzerindeki konumunuzu net olarak anlatabilmesi, navigasyonun kullanılabilirliğini belirleyen en önemli faktörlerden biridir. IGO harita üzerindeki her sokağın ismini normal kullanım anında göstermeyerek, ekranda bir görsel karmaşanın oluşmasına izin vermemektedir, ancak Şekil-1 de 2 numaralı el ikonu ile gösterildiği gibi geçmekte olduğunuz sokak, cadde, bulvar vs. ismi sürekli gösterilmektedir.

IGO ve Muhtelif Özellikleri

Ekran üzerindeki görsel seçenekler


CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-Görseller-Akıllı Zoom seçenekleri
Akıllı Zoom seçenekleri

CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-Görseller-Haritada daha fazla detay gösterebilen
2B ya da 3B seçeneği
Haritada daha fazla detay gösterebilen
2B ya da 3B seçeneği

CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-Görseller-Rota bilgileri
Rota bilgileri

CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-Görseller-Yol Programı
Yol Programı

Gece ve gündüz modu harita görünümleri


CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-Muhtelif Gece ve gündüz modu-Gece modu harita görünümü
Gece modu harita görünümü

CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-Muhtelif Gece ve gündüz modu-Gece modu seçimi
Gece modu seçimi

Hız Limiti UyarısıBulunduğunuz yolum hız limitini aşmanız durumunda IGO sizi uyarabilir. Bu özellik gerektiğinde kapatılabilir.

Zoom in & Zoom out özelliği


CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-Muhtelif Özellikleri Zoom in Zoom out-Zoom ayarı ile 
çok geniş alanların bile ekranda görülebilmesi
Zoom ayarı ile
çok geniş alanların bile ekranda görülebilmesi

CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-Muhtelif Özellikleri Zoom in Zoom out-Zoom ayarı ile 
çok geniş alanların bile ekranda görülebilmesi
Zoom ayarı ile
çok geniş alanların bile ekranda görülebilmesi

Kayıtlı rotaların İş, arkadaş, şirket gibi gruplanabilmesi ve yeni grupların oluşturulabilmesi

- Kaydettiğiniz rotaların gruplanabilmesi, aradığınız rotanın tekrar bulunabilmesinde önemli kolaylık sağlayan bir özelliktir. Bu özellik sayesinde rotaları kendi aralarında gruplayabilir, isterseniz kayıt sırasına göre, ya da alfabetik olarak listeleyebilirsiniz.

Hedeflenen rotanın simulasyon şeklinde gösterilmesi

- Rotanın değiştirilmesi

- Rota içindeki örneğin bir caddenin engellenerek alternatif rotadan gitme talebi vs..

Belirlenen rotanın dışına çıkılması durumunda yeni rotanın çok hızlı hesaplanabilmesi.

- Bu özelliğin hızlı çalışması kulanım anında birçok karmaşanın oluşmasını engelleyecektir. Yeni rotanın yavaş hesaplanması, önerilecek yeni rotanın ekranda belirmesine kadar bir karmaşaya sürükleyecektir. IGO, alternatif yeni rotayı siz farketmeden hesaplayacaktır..

400.000 civarında kayıtlı POI (bilinen Yer) seçeneği

- POI; bir şehirde varolan devlet daireleri, belediyeler, bankalar, hastaneler, eczaneler, parklar, otoparklar vs. gibi belirli bir özelliği olan tüm lokasyonların kaydedilmesidir ve gerektiğinde kolay hamleler ile ulaşılabilmesi olayıdır. Bir adresin bulunması için bazen POI lerden faydalanmak durumunda kalabilirsiniz. POI lerin sayısının çokluğu ve güncelliği harita tedarikçisi ile alakalıdır. FlyAudio olarak ürünlerimizde en güncel data bilgilerini tedarik etmekteyiz.

Seyahat Programları Yönetimi

- Birden fazla yere uğrayacak olmanız durumunda oluşturacağınız seyahat programı sayesinde, uğranacak noktalar arasında en ideal rota hazırlanarak kullanımınıza sunulacaktır. Örneğin bir tahsildarın bayilerine yapacağı tahsilat ziyaretlerinin programlanması ve bayiler arasındaki rotanın oluşturulması gibi.

Rotanın belirlenme kıstasları

- Rotanın oluşturulmasında belirleyeceğiniz Hızlı, Kısa, Yaya Modu gibi seçenekler sayesinde rotanın en kısa mesafe üzerinden ya da en konforlu güzergah üzerinden hesaplanması gibi tercihlerinizi belirleyebilirsiniz. Rotanın güzergahında varolan otoyollar, asfaltsız yollar, feribot kullanımı gibi seçenekler de planlamaya dahil edilebilir ya da planlamadan çıkarılabilirler.

HD 800 x 480 Çözünürlükte LED TFT yüksek kalite ekran


CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-HD 800 x 480 Çözünürlükte LED TFT yüksek kalite ekran-FlyAudio - HD (High-Definition) LED TFT Ekran 
800 x 480 Resolution (Çözünürlük)
FlyAudio - HD (High-Definition) LED TFT Ekran
800 x 480 Resolution (Çözünürlük)

CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-HD 800 x 480 Çözünürlükte LED TFT yüksek kalite ekran-HD olmayan düşük çözünürlüklü klasik 
TFT ekran görüntüsü (480 x 234)
HD olmayan düşük çözünürlüklü klasik
TFT ekran görüntüsü (480 x 234)

FlyAudio kullandığı LED TFT panel ünitesini konusunda dünya devi markalardan tedarik etmekte olup, araç içi multimedya ürünleri üreten birçok markanın kullandığı düşük çözünürlüklü ekranlara göre, görüntü kalitesini mükemmele ulaştıran HD teknolojisini kullanan ilk markadır. Yukarıdaki resimlerde HD olan ve HD olmayan iki görüntü arasında netlik farkı gösterilmektedir. Düşük çözünürlüğe sahip bir ekranda bir film izlerken, netlikten ödün vermek zorunda olduğunuzu ve araç içi multimedya cihazınızın beklentilerinizi tam anlamıyla yerine getiremeyeceğini unutmayınız.

Şaşırtıcı Ses Tonu ve Maksimum Eğlence


CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-Şaşırtıcı Ses Tonu ve Maksimum Eğlence-Tek tuşla ulaşılabilir BASS - TİZ ayarı
Tek tuşla ulaşılabilir BASS - TİZ ayarı

CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-Şaşırtıcı Ses Tonu ve Maksimum Eğlence-DVD filmlerinin vazgeçilmezi 
SURROUND ses sistemi menüsü
DVD filmlerinin vazgeçilmezi
SURROUND ses sistemi menüsü

FlyAudio, üretim aşamasında sadece ürün kalitesine önem vermemiş, kullanım esnasında kullanıcıya sunabileceği fonksiyonların kalitesine de gereken önemi vermiştir. Tek tuşla ulaşılabilir BASS - TİZ fonksiyonunun yanında DVD film izlerken seçebileceğiniz dinleme ortamları sayesinde SURROUND özelliğini de kullanıcısına sunmuştur. Yukarıdaki ekranlarda bu fonksiyonlar ile ilgili görsel yapılar gösterilmektedir.

Kullanıcı Kontrolleri ve Fonksiyonları


CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-Kullanıcı Kontrolleri ve Fonksiyonları-Yukarıdaki ekranda kullanım anında 
kontrol edebileceğiniz ekran görüntüsü fonksiyonları gösterilmektedir.
Yukarıdaki ekranda kullanım anında
kontrol edebileceğiniz ekran görüntüsü fonksiyonları gösterilmektedir.

CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-Kullanıcı Kontrolleri ve Fonksiyonları-Yukarıdaki ekranda kullanım anında DVD işletimi 
ile ilgili kullanıcı fonksiyonları gösterilmektedir.
Yukarıdaki ekranda kullanım anında DVD işletimi
ile ilgili kullanıcı fonksiyonları gösterilmektedir.

CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-Kullanıcı kontrolleri resim ortalama-İzleme anında direksiyondaki orjinal volume 
kontrol butonundan ya da cihaz üzerinden ses yükseklik ayarı yapabilirsiniz.
İzleme anında direksiyondaki orjinal volume
kontrol butonundan ya da cihaz üzerinden ses yükseklik ayarı yapabilirsiniz.

Başlık Arkası İlave Monitör ve Kontrolü


CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-Başlık Arkası İlave Monitör ve Kontrolü-Arka monitörde izlenilmesini istediğiniz 
kaynağın seçilmesi
Arka monitörde izlenilmesini istediğiniz
kaynağın seçilmesi

CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-Başlık Arkası İlave Monitör ve Kontrolü-Sonradan ilave edilmiş 
bir arka başlık monitörü
Sonradan ilave edilmiş
bir arka başlık monitörü

FlyAudio araç içi eğlence üniteleri arka başlık monitörlerine bağımsız görüntü gönderebilmektedir. Örneğin; siz navigayson yardımı ile gideceğiniz rotayı izlerken, arkada oturan minik yolcularımız bir DVD çizgifilmi izleyebilmektedirler.

Akılcı ve Kullanımı Kolay Arayüzler


CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-Akılcı ve Kullanımı Kolay Arayüzler-FlyAudio ünitelerde kullanılan ana menü
FlyAudio ünitelerde kullanılan ana menü

CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-Akılcı ve Kullanımı Kolay Arayüzler-Bir DVD ekranında bulunan fonksiyonlar
Bir DVD ekranında bulunan fonksiyonlar

FlyAudio arayüzlerini kullanıcı dostu ve kolay anlaşılır menüler olarak hazırlamaktadır. Kullandığı tüm fonksiyonlar evrensel ifadelerle gösterilmektedir. Bu tip akılcı fonksiyonları ile kullanılması daha zor olan diğer cihazlara göre lider konumdadır.

CD Changer (Değiştirici) Kontrolü


CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-CD Changer (Değiştirici) Kontrolü-Bu resimde CD Değiştirici arayüzü gösterilmektedir.
Bu resimde CD Değiştirici arayüzü gösterilmektedir.

CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-CD Changer (Değiştirici) Kontrolü-Sonradan ilave edilebileceğiniz 
bir CD değiştirici
Sonradan ilave edilebileceğiniz
bir CD değiştirici

FlyAudio araç içi eğlence ünitelerine bir CD değiştirici ilave edebilir, değiştiriciye yerleştirdiğiniz CD lerin formatını ekrandaki arayüzde görebilirsiniz.. Yerleştirilen 6 adet CD' den seçeceğiniz herhangi biri otomatik olarak yüklenecek, gösterim ekranı olarak arka panel (Başlık Monitörü) seçilmemişse cihaz üzerindeki ekranda CD içeriği gösterilmeye ya da çalınmaya başlayacaktır. Eğer görüntü varolan arka ekrana yönlendirilmişse ana cihazda gösterilmekte olan uygulama devam edecek ve görüntü başlık monitörüne yönlendirilecektir.

Tam Desteklenen DVD/VCD/CD/MP3 ve diğer A/V multimedia formatları


CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-Tam Desteklenen DVD/VCD/CD/MP3 ve diğer A/V multimedia formatları-Desteklelen disk formatları
Desteklelen disk formatları

CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-Tam Desteklenen DVD/VCD/CD/MP3 ve diğer A/V multimedia formatları-Desteklenen multimedya formatları
Desteklenen multimedya formatları

FlyAudio araç multimedya üniteleri tablolarda gösterilen formatların tümünü desteklemektedir. 4 x 45 Watt 'lık HI-FI amfisi, mükemmel audio ve video kalitesi, Surround ortam seçenekleri ile sizlere full sterio hissi yaşatacaktır. Bütün bu görsel aktiviteler yürütülürken diğer yandan mükemmel görünümlü haritasıyla GPS sistemi de çalışmaya devam edecektir.

Auto Memory Fonksiyonu

Bir DVD ya da CD gösterimi esnasında seçeceğiniz diğer bir uygulamaya geçmeniz durumunda, Auto Memory Fonksiyonu bulunduğunuz konumu hafızaya alarak bir önceki uygulamaya tekrar dönmeniz durumunda kaldığı yerden devam edecektir.

Üniteye Bir Ipod Eklenmesi


CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-Üniteye Bir Ipod Eklenmesi-Cihazınıza Ipod ekleyerek 
aracınızda sonsuz bir müzik şöleni oluşturabilirsiniz
Cihazınıza Ipod ekleyerek
aracınızda sonsuz bir müzik şöleni oluşturabilirsiniz

Cihazınıza ekleyeceğiniz bir Ipod sayesinde, Ipodunuzun kapasitesine bağlı olarak 10 binlerce parçayı birarada saklayabilir, dilediğinizde albüme, sanatçıya göre çalma tercihleri yapabilirsiniz. FlyAudio cihazlarının tümünde, herhangi bir değişiklik yapmanıza gerek kalmaksızın, mükemmel ses kalitesiyle müzik dinleyebileceksiniz. Hem de, Auto identify (Otomatik Tanıma) fonksiyonu sayesinde hiçbir ekstra gereksinime ihtiyaç duymadan. Bunun yanında Ipodunuz cihaza bağlı olduğu süre zarfında şarj olacaktır.

Ipod´la İlgili Bazı Fonksiyonların Tanıtımı


CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-Ipod´la İlgili Bazı Fonksiyonların Tanıtımı-Parça, sanatçı ya da albüm ismine göre tarama
Parça, sanatçı ya da albüm ismine göre tarama

CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-Ipod´la İlgili Bazı Fonksiyonların Tanıtımı-Tek tuşla parça seçimi
Tek tuşla parça seçimi

CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-Ipodla ilgili bazı fonk.. 3 resmin ortaya alınması-Araç torpidosuna yerleştirilmiş Ipod
Araç torpidosuna yerleştirilmiş Ipod

Radyo İle İlgili Tanıtımlar

FlyAudio ürünlerinin tümünde, radyo alıcıları tasarlanırken, araçların orjinal cihazlarının radyo alıcıları baz alındığından, birçok markada yaşanan zayıf sinyal alma problemi yaşanmamaktadır. Cihazınız FM1 / FM2 / AM bandlarıyla ve her biri için 6 kanal frekans kaydıyla, aracınızda sizin için bir eğlence kaynağı olacaktır.


CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-Radyo İle İlgili Tanıtımlar-6 Kanal Hafızalı FM1 ekranı
6 Kanal Hafızalı FM1 ekranı

CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-Radyo İle İlgili Tanıtımlar-Radyo kullanımında da aktif olan Ekolayzer ayarları
Radyo kullanımında da aktif olan Ekolayzer ayarları

TARAMA (SCAN) Fonksiyonu

FM1 / FM2 / AM ekranlarından herhangibirinde TARAMA butonu ile sinyal gücü kuvvetli olan bir sonraki radyo istasyonunu tarayabilirsiniz. Yeniden TARAMA tuşuna basmadığınız müddetçe, bulduğu her kanalı 6 Sn. dinlettikten sonra bir sonraki istasyona geçecektir.

RDS

Radyo Data System kelimelerinin kısaltması olan bu fonksiyon radyo yayıncısının göndereceği bir bilgiyi ekran üzerinde gösterebilir.

TA

Traffic Anouncment kelimelerinin kısaltması olan bu fonksiyon ile eğer bulunduğunuz ülkede yayın yapılıyorsa trafik ile ilgili anons bilgilerini alabilirsiniz.

AF

Alternative Frequance kelimelerinin kısaltması olan bu fonksiyon sayesinde, seyahat halinde dinlemekte olduğunuz istasyon yayınlarının zayıflaması durumunda, varsa o frekansın alternatifi olan fekansa otomatik olarak geçiş yapacaktır.

Bluetooth Hands Free Araç Kiti


CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-Bluetooth Hands Free Araç Kiti-Bluetooth Hands Free araç kiti ekranı
Bluetooth Hands Free araç kiti ekranı

CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-Bluetooth Hands Free Araç Kiti-Phone Book Fonksiyonu
Phone Book Fonksiyonu

- FlyAudio ürünlerinin tümünde Bluetooth Araç Kiti standarttır.

- Telefon görüşmelerinizi, telefonunuzu çantanızdan çıkarmadan yapabilirsiniz.

- Numarayı ekrandan çevirebilirsiniz.

- Görüşme esnasında, ses yükseklik ayarını cihaz üzerindeki volume kontrolden yapabilirsiniz.

- Aranan ve arayan numaralar otomatik olarak kaydedilecektir. İstenildiğinde tümü tek tuşla silinebilir.

- 3 Farklı telefon tanıtılabilir.

- Görüşme esnasında ses hoparlörden telefona ya da telefondan hoparlöre transfer edilebilir.

Phone Book Fonksiyonu (Uyumlu cep telefonlarıyla)

Uyumlu cep telefonlarında kayıtlı bulunan kişi ve numara bilgileri cihaza kopyalanarak, arayan numaranaın yanısıra isim bilgilerinin de ekranda gösterilmesini sağlayan fonksiyondur.

Audio Echo Clear Up Fonksiyonu

Araç içinde, bluetooth araç kiti ile ilgili 2 ünitenin, çalışma esnasında oluşturduğu ses türbülansının, görüşme kalitesine etkisi, handsfree araç kitinin çalışmasını olumsuz etkilemektedir. Hoparlörden üretilen sesin mikrofondan alınarak tekrar hoparlöre yönlendirilmesi şeklinde özetlenebilecek bu olay FlyAudio ürünlerinde varolan elektronik bir donanım sayesinde engellenerek görüşme kalitesi maksimum düzeye ulaştırılmıştır. Ancak unutulmamalıdır ki, araç kiti ile konuşma yapmak sürüş güvenliğini tehdit eden birçok riski ortadan kaldırmakla beraber, konuşma kalitesinde az da olsa kayıplara sebebiyet verecektir. Bunun başlıca nedeni, mikrofonun size olan uzaklığı, telefonla standart konuşma esnasındakine göre daha fazla olmasıdır. Mikrofonun algılama hassasiyetinin artırılması da araç içinde oluşan motor sesi, asfalt sesi, rüzgar sesi gibi istenilmeyen gürültüleri de algılamaya sebep olacağından bu mümkün olan optimum seviyede tutulmak zorundadır. Aşağıdaki şemada istenilmeyen gürültülerin ses kalitesine etkisi gösterilmektedir.


CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-Audio Echo Clear Up Fonksiyonu-Araç içinde echo oluşması
Araç içinde echo oluşması

Yukarıdaki resimde, ses dalgalarının çarparak yön değiştirmesi ve nihayetinde tekrardan mikrofona ulaşması şematik olarak gösterilmektedir. Araç içinde varolan sert nesneler, istenilmeyen sesleri daha fazla yansıtırken daha soft olan nesneler bu gürültüleri daha fazla absorbe ederler.

Bluetooth parametreleri

 • compatible with Bluetooth 2.0 +EDR criterion
 • Class 2 power
 • built-in antenna
 • effective distance--10 M
 • temperature: -25℃~85℃
 • built-in DSP echo clear-up chip
 • echo clear-up: Linetype Echo Clear-Up and 25—35dB,52-65dB Acoustic Echo Clear- Up, the noise within 200mS and realize the perfect hands-free calling
 • noise clear-up: 18dB,and get a loud and clear voice
 • A/D,D/A:72dB SNR,sampling speed 8-11K

  LM、LC、L2cap、SDP、RFCOMM
  Bluetooth HandsFree Profile
  Bluetooth Headset Profile

 • USB Diskten Çalma Fonksiyonu


  CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-USB Diskten Çalma Fonksiyonu-DVD uygulama menüsünden 
USB disk uygulamasına geşiç menüsü
  DVD uygulama menüsünden
  USB disk uygulamasına geşiç menüsü

  CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-USB Diskten Çalma Fonksiyonu-USB disk menü alanına giriş
  USB disk menü alanına giriş

  AVI, MPG, MP3 vs. formatları destekleyen bu özellik sayesinde, küçük ve maliyeti düşük bir USB ünitesine yükleyeceğiniz, binlerce parçayı FlyAudio cihazınızla dinleyebilirsiniz. Fotoğrafları ekranda gösterebilir, isterseniz slayt show yapabilirsiniz. Bağlantı için gereken parçalar cihazınızla birlikte gelecektir. USB bağlantı kablosunu araç torpidosunda saklayabilir, USB diskinizi gerektiğinde çıkararak bilgisayarınızdan güncelleyebilirsiniz.

  Geri Vites Kamerası (OPSİYONEL)


  CHEVROLETCAPTIVA - E7518NAVI-1-Geri Vites Kamerası (OPSİYONEL)-Geri vites camerasından elde edilen 
ekran görüntüsü
  Geri vites camerasından elde edilen
  ekran görüntüsü

  Sisteme ilave edilecek bir geri vites kamerasıyla, özellikle geri manevralarda ekrandan geriyi izleyebilmenizi ve varolan bir engeli vaktinde görmenizi sağlayabilirsiniz.

  İLANLARIMIZ ARASINDA OLMAYAN BİRÇOK ÜRÜN MEVCUTTUR.
  HANGİ ÜRÜNÜ İSTİYORSANIZ MESAJ ATARAK SORABİLİR,
  FİYAT ALABİLİRSİNİZ,
  ÖZEL SATIŞ AÇABİLİRİZ.
  AktepeSound güvencesiyle

  SATIŞINI YAPTIĞIMIZ TÜM ÜRÜNLER SIFIR OLMAKLA
  BİRLİKTE ORJİNAL VE TÜM MALZEMELERİ EKSİKSİZ
  OLARAK TARAFINIZA SUNULMASI FİRMAMIZ
  TARAFINDAN GARANTİ EDİLMİŞTİR!


  Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
  • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
  • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
  • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
  • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
  • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
  • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
  • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
  • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
  • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
  • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
  • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
  • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
  • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
  • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
  Güvenli alışveriş
  Satıcı Bilgileri:

  Yaptığı 258 alışverişten %97 olumlu puan aldı.

  Satışları için aldığı yorumlar ()


  Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
  Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
  Sayfa Başına Dön
  X