Gittigidiyor
GG

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Pioneer AVH-P6300BT 7-inç In-Dash DVD iPod / iPh

(#65331255)
tecnostar (1001)
Satıcının Diğer Ürünleri tecnostar
 • Fotoğraf 0
 • Fotoğraf 1
 • Fotoğraf 2
 • Fotoğraf 3

 

Ürün Özellikleri

 • Tek-DIN AM / FM radyo, DVD, DVD-R/RW, DVD + R / RW, CD, CD-R/RW, VCD, MP3/WMA/AAC, JPEG, DivX alıcısı
 • Sistem genişletmesi için üç 4V RCA preamp çıkışları ile MOSFET 50 Watt x 4 yüksek güç
 • 16:9 geniş ekran en-boy oranı ve WQVGA (480x240) piksel çözünürlüğünde Motorize 7-inç dokunmatik ekran
 • Bluetooth yerleşik özellikler, Pandora entegrasyonu, doğrudan iPod kontrolü, USB ve SD / SDHC çalma, yardımcı giriş
 • Uydu / HD Radyo, hazır GPS navigasyon sistemi, arka görüş kamerası

 

Teknik Detaylar

 • Marka Adı : Pioneer
 • Model : AVH-P6300BT
 • Garanti : 1 Yıl Parça ve İşçilik

 

Ürün Açıklaması

 

Pioneer'in AVH-P6300BT kısmı 2011 multimedya alıcıları özellikleri uzun bir liste için Bluetooth hands-free arama ekler ve tek-DIN alıcı bir motorlu 7 inçlik geniş dokunmatik ekran uyuyor. Pioneer'in geliştirilmiş dokunmatik kullanıcı arayüzü sizin tercihinize şeyler özelleştirmek ve kolayca favori DVD ve CD, USB flaş sürücüler ve en sevdiğiniz dosyaları tam SD Kartlar keyfini çıkarmanızı sağlar. Eğer iPod veya iPhone, ve bu sıkıştırılmış ses dosyaları geri bazı yaşam koymak Pioneer'in Gelişmiş Ses Düzeltici doğrudan kontrol alırsınız. Pioneer Oto EQ özelliği daha aracınız için alıcının EQ optimize etmek için CD-M20 mikrofon kullanmanızı sağlar. Ve büyümek için zamanı geldiğinde, Pioneer add-on cihazlar ile GPS navigasyon, uydu radyo, ve daha ekleyin.

Bluetooth ve geniş medya desteği yerleşik olan çok yönlü dokunmatik ekran DVD alıcıdan oluşur. 

Eğlenceli, kişiselleştirilebilir arayüz

Geliştirilmiş Arayüz

AVH-P6300BT gezinmek için bir esinti eğlenceli ve kullanışlı dokunmatik kullanıcı arayüzü sunuyor. Doğal dokunun tokatlamak veya sezgisel kontroller için sürükleyin. Yeni bir kullanıcı arayüzü karmaşık katmanlı seçimi görüntüler ortadan kaldırarak stressiz doğrudan işlem yapar, böylece istenen fonksiyonlara erişmek her zamankinden daha yumuşak ve kolaydır. Ayrıca, daha fazla kontrol için Tam Çalışma Modu, ya da sadece temelleri ile bir soymak aşağı Basit Mod arasında seçim yapabilirsiniz.

Doğrudan Kaynak Seçimi

Sadece istenen kaynak simgesine dokunarak başka bir kaynağa geçin. Sen menü ekranına geri varsaymak olmadan anında başka hedefli kaynak erişebilirsiniz.

Bu Kendi olun

Çeşitli özelleştirme ve dijital fotoğraf çerçevesi işlevlerini da kolay estetik tercihlerine alıcı kurmak için yapmak. Dash alıcı aydınlatma maç için ekran için beş (Mavi / Kırmızı / Amber / Yeşil / Mor) renklerde ve 112 farklı renk arasından seçim yapın. Bu USB aygıtı veya SD hafıza kartından müzik çalarken Çift Decode, alıcı JPEG görüntülerini izleyebilirsiniz. Yakalama tek bir düğmeye dokunarak ile, alıcı için bir duvar kağıdı olarak favori JPEG görüntü kaydedebilirsiniz. Sen menüden sık kullanılan özelliklere erişmek için kısayol oluşturma, çok denetimlerini özelleştirebilirsiniz.

Pioneer AVH-P6300BT Yüz Açısı
Tek-DIN alıcı Motorize 7-inç geniş ekran.
Pioneer AVH-P6300BT Menü
Doğal dokunun tokatlamak veya sezgisel kontroller için sürükleyin.
Pioneer AVH-P6300BT Bluetooth
Dokunmatik ekran ile 10-tuş arama ile komple Bluetooth hands-free arama,.
Büyük Resim bakın

AVH-P6300BT özellikleri kolay navigasyon için WQVGA (480x240) çözünürlük ve 16:9 en boy oranı ile parlak bir 7-inç geniş renkli dokunmatik ekranı ve eğlence için ciddi bir temeli bulunmaktadır.

Bağlantı ve çok yönlülük

Yerleşik Bluetooth

AVH-P6300BT güvenli, basit, eller serbest arama ve çoğu Bluetooth kablosuz özellikli cep telefonları ile alıcı sağlar. Sadece Bluetooth ekrana doğrudan erişim için alıcı ekranda cep telefonu simgesine dokunun. Bir Bluetooth bağlantısı kurulduğunda Özel semboller yanar ve eşleştirme kolay ve otomatiktir. Dokunmatik ekran ile 10-tuş arama da artık Pioneer Bluetooth alıcıları bulunur.

Çok yönlü Medya Oynatma

MP3/WMA/AAC ses, DivX / DVD / VCD video ve JPEG görüntüleri: Çeşitli dijital dosyaların yanı sıra en sevdiğiniz CD'leri ve DVD'leri, oynatın.

USB Port / SD Kart Yuvası

Dosyaları yüklü bir USB flaş sürücü bağlayın ve dijital kütüphane dosyaları oynatmanın keyfini çıkarın. Yoksa bir daha taşınabilir seçeneği için, bir SD kart ile aynı yapmak.

iPod Doğrudan Kontrolü

IPod / iPhone bağlayın ve alıcının sağ ünite fonksiyonlarının tam kontrolü ile, doğrudan cihazınızdan müzik dinleyebilirsiniz. Eğer tercih ederseniz, iPod / iPhone kendisini kontrol etmek için "uygulama modu" üzerinden geçiş.

Pandora Entegrasyon

İnternet müzik servisi Pandora Hayranları, sevinin! AVH-P6300BT, Pioneer'in yeni Pandora Ready özelliği sayesinde, iPhone aracılığıyla Pandora doğrudan kontrolü verebilir. Başlat, bağlanmış iPhone Pandora ve Bookmarking ve başparmak yukarı / aşağı düğmeleri ile komple, alıcınızın aracılığıyla Pandora deneyimi mümkün olacak.

Ses / Video Performansı

Dual-Zone Ses / Video

Bu alıcı, ön yolcu ve sürücü navigasyon sistemini veya aynı anda başka kaynaklardan ses dinlemek bile arka koltuktaki yolcular ek arka ekranlar ve kulaklıklar aracılığıyla DVD veya CD içeriği keyfini çıkarmanızı sağlar.

Otomatik EQ

Hoparlör konumlandırma iç mekan ve diğer koşullara göre sınırlanmıştır, çünkü bir araba iyi müzik üretmek zordur. Bu sınırlamalar faz distorsiyonu yanı sıra, gösterge tablosu ve koltuklar ile cam ve emilimine karşı hoparlör ses yansıması sesi yol açabilir. Pioneer'in eşsiz Otomatik EQ özelliği terziler özel müzik zevkinize göre özellikleri ve otomatik ardından, ince ayar, ön ve arka hoparlör dijital parametrik ekolayzer kullanarak tüm frekans bant genişlikleri akustiğini izlemek ve analiz etmek için bir mikrofon (isteğe bağlı CD-M20) kullanır. Birçok ev sinema kurulum özelliği benzer, ve size araç için sadece sağ şeyler aramak izin verir.

Pioneer AVH-P6300BT Ses Merkezi Denetim
Ses Merkezi Denetim araç kabini farklı noktalar için bir ses optimize eder.
Pioneer Gelişmiş Ses Düzelticiler
Üstü - sıkıştırılmış ses dosyalarının ses kalitesinde bozulma. Pioneer'in Gelişmiş Ses Düzeltici detay, sıcaklık ve açıklık getirir.
Sonik Merkez Denetim

Pioneer'in daha fazla ses saplantılar - bir dinleyici mükemmel bazı hoparlörlerden duyulan bir araç kabini, ses merkezli sürece diğer hoparlörlerden duyulan sesin göre lag olacaktır. Odaklanmamış bir ses ve istikrarsız frekans özelliklerini bu sonuç. Sonik Merkez Kontrol ilaçları, en fazla 15 adım ile frekans faz ve akustik özellikleri ayarlayarak daha net, odaklı bir ses sağlayarak bu.

Gelişmiş Ses Retreiver

Detay, sıcaklık ve sanatçı başlangıçta sıkıştırılmış MP3, WMA ve AAC dosyaları diskte saklanan, USB cihazı, iPod / iPhone ve taşınabilir medya oynatıcılarından gelen duymak istedim netlik duyun. Pioneer'in Gelişmiş Ses Düzeltici teknoloji dijital sıkıştırma sürecinde kaybolmak eğilimindedir verilerin (özellikle yüksek frekanslı veri) geri yükler.

Sekiz-Band EQ

Pioneer'in sekiz-bant grafik ekolayzır ile, en iyi aracınızın akustik eşleşecek dengeleme düzeylerini özelleştirebilirsiniz.

MOSFET Amplifikasyon

AVH-P6300BT kranklar 4 üzerinden verimli MOSFET amplifikasyon ile 50 Watt kanal, ve sistem büyüyen üç 4V RCA preamp çıkışları sunuyor.

Büyümek için Oda

AVH-P6300BT sizinle başlamak için harika bir featureset verir, ancak sizin gereksinimlerinize uyacak şekilde genişletmek için hazır. Yukarıda belirtildiği gibi GPS navigasyon, uydu radyo, HD radyo ve bir çırpıda bir arka görüş kamerası ile birlikte Bluetooth ekleyebilirsiniz. Büyük başlayın, büyük gitmek.

Kutuda neler var

Pioneer AVH-P6300BT 7 "In-Dash Tek Din DVD AV Alıcısı, Uzaktan Kumanda, Trim Halkalı, Kablolama Harness, Kurulum Donanım, Dokümantasyon

 Pioneer 2011 A / V Alıcısı Karşılaştırması

 
DIN Boyutu
Göstermek
Preamp Çıkışlar
Disk Biçimleri
SD / SDHC 
Bellek 
Kartı Yuvası
USB Arayüzü
IPod ve iPhone için USBControl
App Modu
Dijital Biçimleri
AUX Girişi
(Mini Jack)
Çift Bölgeli A / V
Gelişmiş Ses Düzelticiler
Otomatik EQ (CD-M20 gerektirir)
Bluetooth
(HFP)
Back-Up Kamera Hazır
Pandora Hazır
AVH-P6300BT
1-DIN
7-inç
3 (4 V)
DVD / CD
Built-In
Ön
DivX, MP3, WMA, AAC
Ön
Built-In
AVH-P4300DVD
2-DIN
7-inç
3 (4 V)
DVD / CD
Built-In
Arka
DivX, MP3, WMA, AAC
Arka
Hazır (Add CD-BTB200)
AVH-P3300BT
2-DIN
5.8-inç
3 (4 V)
DVD / CD
Built-In
Ön
DivX, MP3, WMA, AAC
Ön
Built-In
AVH-P2300DVD
2-DIN
5.8-inç
2 (2V)
DVD / CD
 
Ön
DivX, MP3, WMA, AAC
Ön
 
 
Hazır (Add CD-BTB200)
 
MVH-P8300BT
1-DIN
3-inç
3 (4 V)
 
Built-In
Ön
DivX, MP3, WMA, AAC
Ön
 
Built-In
 
MVH-P7300
1-DIN
3-inç
3 (4 V)
 
Built-In
Ön
DivX, MP3, WMA, AAC
Ön
 
Hazır (Add CD-BTB200)
 
 

Ürün Açıklaması

Motorlu Pioneer AVH-P6300BT Tek Din DVD / CD Alıcısı 7 "Dokunmatik Ekran LCD Ekran, USB yoluyla Dahili Bluetooth, Pandora Link, MP3 / WMA / AAC Oynatma, iPod / iPhone Audio Video, 3 Çifti Hi-Volt RCA ön çıkış, Çift Bölgeli ve Navigasyon Seçeneği.

 

Lütfen açıklamaları okuyun;
 
Tüm ürünlerimiz kesinlikle orjinal ve hiç kullanılmamıştır
 

Ürünlerimizin tümü stoklarda varsa lütfen mesaj atınız  mümkün olan en hızlı kargo ile adınıza düzenlenmişfatura-garanti belgesi birlikte gönderilir. 

Ücretsiz Kargo 

Bu ürün için TESLİMAT SÜRESİ 7-9  gün arasındadır

İade Garantisi

tüm ürünlerimiz 1 yıl üretici firma garantilidir
herhangi bir sebepten dolayı memnun kalmadığınız ürünü; etiket-ambalaj zarar görmemesi ve kullanılmaması şartı ile 3 gün içerisinde iade edebilirsiniz

İade durumunda kargo ücreti site kuralları gereği alıcıya aittir

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 592 alışverişten %99 olumlu puan aldı.

Satışları için aldığı yorumlar ()

Sayfa Başına Dön
X