Gittigidiyor
GG

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

"MAXIMUM POWER" YAKIT TASARRUF CİHAZI %12-%35

(#36578809)

GARANTİLİ HEM YAKIT TASARRUFU HEM ÇEKİŞTE ARTIŞ

Satıcının Diğer Ürünleri efendy1969
 • Fotoğraf 0
 • Fotoğraf 1
 • Fotoğraf 2
 • Fotoğraf 3
 • Fotoğraf 4
 • Fotoğraf 5
 • Fotoğraf 6
 • Fotoğraf 7

ARACINIZ KARBÜRATÖRLÜ/TEK NOKTADAN ENJEKSİYONLU MU? (Benzin veya LPG'li)

 EVET

 

 HAFTASONUNDAN HAFTASONUNA DA OLSA ARACINIZA BİNİYOR MUSUNUZ?                           EVET                                                               

 

LPG'NİN BİLE LİTRE FİYATININ 2.3 TL OLDUĞU GÜZEL ÜLKEMDE YAKIT TASARRUFUNU DÜŞÜNMEME

GİBİ BİR LÜKSÜNÜZ VAR MI?

YOK

 

MAXIMUM POWER YAKIT TASARRUF CİHAZINI DUYDUNUZ MU?

EVET

 

ÜRÜN HAKKINDA DETAYLI BİLGİNİZ VARMI?

AŞAĞIDAKİ BİLGİLERİ OKUDUM,BİLGİ SAHİBİ OLDUM

 

ÜRÜNÜN FİYATI UYGUN MU?

EVET ,ÇOK UYGUN

 

ÜRÜNÜN DENEME SÜRESİ VAR MI?

EVET 1 AY DENEME SÜRESİ VAR

 

MEMNUN KALMAZSANIZ ÜRÜNÜ ARACINA TAKIP KULLANMIŞ OLMANA RAĞMEN GERİ İADE EDİP

PARANIN TAMAMINI GERİ ALABİLİYO MUSUNUZ?

EVET

 

PARANIZI KAYBETME, RİSKE ATMA,İŞE YARAMAYAN BİR ÜRÜNE BOŞ YERE PARA HARCAMA GİBİ BİR

DURUM SÖZ KONUSU MU?

HAYIR

 

BU ÜRÜNÜ ALIP SIRF MERAKTAN BİLE OLSA DENEMEMENİZ İÇİN BİR BAHANENİZ VAR MI?

YOK

 

*** zamlara dur diyebilmek için***

                                                          İŞTE... TEK NOKTA İNJEKSİYON VE KARBÜRATÖRLÜ ARAÇLAR İÇİN

                                                                GERÇEKTEN İŞ YAPAN VE UYGUN FİYATIYLA GERÇEK

                                                                  GÜÇ ARTTIRICI VE YAKIT TASARRUF APARATI

                                                                                                    *** politikamız***

                                                                 **HİZMET**KALİTE**DÜŞÜK MALİYET**MEMNUNİYET**

                                                                       eğer aracınızda performans düşüklüğü olduğunu,

                                                           çok yaktığını düşünüyorsanız çözüm için bize ulaşın

                                                           &&  artık daha fazla araştırmayın emin olun doğru adrestesiniz  &&

 

                                    MAXİMUM  POWER - TAM  GÜÇ

                                                     GÜCÜNÜZÜ ARTTIRIR / YAKITINIZI AZALTIR / SİZİ MEMNUN EDER

                                                                                   ***MIKNATIS DEĞİLDİR, ELEKTRİKSEL BİR BAĞLANTI İÇERMEZ***

                                                                                                    *** ALANINDA TEKTİR BENZERİ YOKTUR***

                                                                                ***ŞİMDİLİK MARKA VE MODELE GÖRE 47 ÇEŞİT  ÜRETTİK***

 

 

MAXIMUM  POWER

YAKIT TASARRUF CİHAZI VE PERFORMANS ARTTIRICI

 

Maximum Power Nedir ?

Ulusal gazetelerde (sabah,hürriyet,posta,habertürk...) ve bu gazetelerin 10 Ağustos 2010 sayılarında ve birçok internet paylaşım sitesinde haber yapılan,patenti 35 yıllık karbüratör ustası Şimşekler karbüratörün sahibi İbrahim ŞİMŞEK ustamıza ait olan "Maximum Power"- Tam Güç tek noktadan enjeksiyonlu ve karbüratörlü araçlarınız için geliştirilmiştir. Basit ama zekice yapılan tasarımı ve yaptığı şaşırtıcı etkisiyle, motora hiçbir modifiye yapılmadan karbüratörün altındaki emme manifolduna son derece kolayca takılan GÜÇ (performans) arttırıcı ve YAKIT tasarrufu sağlayan bir aparattır.

Maximum Power ne işe yarar,nasıl çalışır?

 Maximum Power, karbüratör tarafından 1/15 oranında karıştırılıp hazırlanan ve emme manifoldu üzerine püskürtülen hava ve yakıtı, Zamak çubuklar arasından geçirerek parçalar,türbülansa sokar.Bu türbülans sonucunda hava-yakıt karışımı çok iyi bir şekilde karışır, moleküller arasındaki mesafe açılır eskisinden çok daha hızlı bir  ivmeyle hava-yakıt karışımı pistonlara doğru gider. Karışımın hızının artması ve moleküllerinin arasının açılması pistonlarda mükemmel kalitede bir patlamaya sebebiyet verir. Bu sayede aynı yakıt oranıyla daha fazla güç ve yol dolayısıyla yakıt tasarrufu sağlanır.Ayrıca hava+yakıt karışımı tüm pistonlara eşit oranda dağıtılır. Motor daha düşük devirde yüksek güç ürettiği için, yüzde 12-18 oranında yakıt tasarrufu sağlayan Maximum Power, performans düşüklüğüne son verir.Aracınız enjeksiyonlu araçlar gibi çalışır.

Maximum Power’ın Ömrü ne kadardır?Bakım gerektirir mi?

Çok uzun yıllar tereddütsüz,masrafsız kullanılabilir, araca hiçbir zararı olmaz, herhangi bir deformasyona yol açmaz.Bakım gerektirmez.

Maximum Power aparatının Emme manifoldu yuvasına oturan kısmındaki vidaya benzeyen çubuklar kopup pistonlara gitse aracıma zarar vermez mi?

 Maximum Power, dökümü de motora uygun olacak şekilde özel olarak yapılmaktadır.Hava ve yakıtı parçalayan çubuklar ZAMAK adı verilen malzemedir ve 600 derecede erir.(Çalışma esnasında motor sıcaklığı 612 derecedir).Kopup pistonlara gitse bile hiçbir şekilde zarar vermez.Anında erir.Ayrıca çubuklar alt tablaya presle basılarak sabitlenmektedir.

 

Maximum Power’ın Faydaları Nelerdir?

Aracınızın bir vites ileri gitmesini sağlar,
Performans düşüklüğüne son verir,
%12 ile %18 arasında yakıt tasarrufu sağlar,(aracınızın motorunun durumuna göre bu oran %35’e kadar çıkabilir)
Hararetin düşük kalmasına yardımcı olur
Motorun sessiz çalışmasını sağlar
Sabahları ilk çalıştırmanızın daha kolay olmasını sağlar
Eksozdan çıkan zararlı gazların azalmasına sebep olur .                                      Lpg den kaynaklanan güç kaybını giderir aracınız benzinde çalışıyor gibi çalışır
Çok uzun yıllar tereddütsüz, masrafsız kullanım olanağı sağlar
. Km'de 300-350 krş arası yakan Tofaş aracınızın yakıtı 190-230 krş'a düşer.(En çok maximum power taktığımız araç olduğu için örnek olarak Tofaş'ı verdim) LÜTFEN AŞAĞIDAKİ KULLANICI YORUMLARINI OKUYUN.

Maximum Power’ı aracıma Nerede ve Nasıl Taktıracağım?

Montajı çok kolaydır.Montaj işlemi sırasında araca hiçbir modifiye yapılmaz. Aracınızın karbüratörünü blok olarak söküp takabilecek kadar el melekeniz varsa kendiniz dahi takabilirsiniz.Veya sanayide istediğiniz bir oto tamircisine 10-20 TL vererek taktırabilirsiniz. Veya bulunduğunuz ilçe/şehirde 7-8 kişi biraraya gelebilirseniz satın aldığınız maximum power'ın montajını bulunduğunuz yere gelerek ben yapabilirim(Montaj için 10 TL alıyorum).Maximum power’ın aracınıza montajı yapılmadan önce aracınızın motorunun soğuması gerekmektedir, aksi takdirde Zamak isimli malzemeden üretilmiş olan karbüratör zarar görebilir. Montaj işleminden sonra benzin/gaz ayarı yaptırılması tavsiye edilir.İki depo yakıt tüketiminden sonra LPG’li araçlarda beyin üzerinde bulunan gaz ayar vanası çeyrek tur geri çevrilerek kısılır.( Maximum Power’ı aracınıza taktırdıktan sonra ilk iki depo yakıt tüketiminde yakıt tasarruf oranı tam olarak hesaplanamayabilir.İki depodan sonra yakıt tasarruf oranı %12 ile %18 değerleri arasında olacaktır.) Yakıt tasarruf oranı aracınızın motorunun durumuna göre %35’e kadar çıkabilir. Fakat maximum power'ı aracınıza takar takmaz çekişte yarattığı farkı anında görürsünüz.LPG'li aracınız benzinde çalışıyormuşçasına çekişi artar. Rampaları çıkarken bayılmaz.

Maximum Power LPG’li araçlara takılabilir mi?

Evet.Benzinli veya LPG’li tüm karbüratörlü araçlara(tek noktadan enjeksiyonlu araçlar dahil) takılabilir.(RENAULT,TOFAŞ,FIAT,LADA,FORD,MAZDA,HYUNDAI,SKODA, TOYOTA, OPEL,VOLKSWAGEN,ANADOL,HONDA,NISSAN,MITSUBISHI,MERCEDES)

Maximum Power’ın Araca Montajı Nasıl Yapılacak?

Maximum Power’ın montajına başlamadan önce motorunuzun soğumasını bekleyin.Motor soğuduktan sonra karbüratör üzerinde bulunan hava alığını sökün.(LPG’li araçlarda hava alığı altında bulunan mixer’i hortumundan sökmeden bir kenara çekin).Daha sonra karbüratörü emme manifoldu üzerine sabitleyen vidaları ( FORD,RENAULT,ANADOL,WOLKSVAGEN de 2 adet,OPEL de 3 adet ve diğer araç modellerinde 4 adet vidayı) söküp çıkarın. Karbüratör üzerinde bulunan yakıt+hava,vs. hortumları, gaz teli bağlantılarını söküp karbüratörü blok olarak yerinden çıkartın. Karbüratörün altında bulunan conta,bakalit takoz,metal tava vs.yi çıkartın.(Doğan SLX ve Tempra-Tipo_Uno marka araçlarda Maximum Power karbüratör altında bulunan takozun üzerine monte edilecektir.)Maximum Power’ı üzerinde çubuklar olan alt tablası emme manifold yuvasına tam olarak oturacak şekilde yerleştirin.(Bu işlemi yapmadan emme manifold yuvası üzerinde conta,vs. kalıntısı varsa temizleyin.Bu işlemler sırasında emme manifold yuvasından içeriye conta artığı,pul,cıvata,somun,vs.yabancı maddenin düşmemesi için tedbir alın).Maximum Power’ı emme manifold yuvası üzerine oturttuktan sonra daha önce sökmüş olduğunuz conta,bakalit takoz,metal tava vs’yi maximum Power üzerine yerleştirin.(Maximum Power’ın her iki yüzünde bulunan conta üzerine sızdırmazlığı sağlamak amacıyla silikon sıvı conta/yapıştırıcı sürülebilir.)Daha sonra dikkatli bir şekilde karbüratörü yerine takın ve sökmüş olduğunuz hortum,vs. bağlantıları yapın ve vidalarını karşılıklı olarak iyice sıkın.Karbüratör üzerine (LPG’li araçlarda mixer’i) hava alığını takıp montaj işlemini tamamlayın.

Maximum Power montajını yaparken araçlarda karşılaştığım genel kusurlar;(Bu kusurlar aracınızın çekişini,yakıt sarfiyatını ve güvenliğini olumsuz yönde etkileyen faktörlerdir.)

Araç üzerindeki hava filtresi,buji,plastik bağlantı hortumları gibi fiatı çok düşük ama değişim zamanı geldiğinde değiştirilmesinin faydası çok büyük olan sarf malzemelerin çok eski,yıpranmış,kötü durumda olması, 

LPG'li araçlarda mixer'in karbüratör üzerine tam olarak oturmaması,arada 1cm'e kadar varan boşlukların olması,mixerin kırık veya çatlak olması,vidalarının eksik olması,

 

Özellikle 92 öncesi Tofaşlarda karbüratör vidalarının eksik olması,karbüratörün dağılmaya yakın durumda olması,

 

LPG'li araçlarda hava alığı içine giren LPG hortumunun giriş yerinin silikonla kapatılmamış olması,

 

Karbüratör üzerinde bulunan hava alıklarının çatlak,kırık olması,hava alığının karbüratör üzerine arada boşluk olmayacak şekilde sıkı sıkıya oturmaması,contalarının olmaması veya yıpranmış olması,hortumların çatlak,delik olması veya bol olması,

 

Ürün montajını biz yaptığımızda aracınızı bu tür aksaklıklar yönünden de kontrol edip sizi bilgilendiriyoruz

Memnun kalmazsanız 1 ay içinde ürünü iade edip paranızı geri alabilirsiniz.

KULLANICI GÖRÜŞLERİ

halil yazar
from muğla

Tarih: Prş 17 Şub 2011 23:31:35 EET


1 aydır cihazı kullanıyorum.aracım benzinliyken taktırmış ve aracın çekişindeki artışı fark etmiştim.1 hafta evvel aracıma lpg taktırdım. benzinli iken nasıl kullanıyorsam aynı performansla kullanıyorum.94 tempram var. arkadaşlarımda da 92 ve 93 model var.uzun yolda km de arkadaşlarım 25 krş yakıyor. benim aracım 17,5 krş lpg tüketimi var,ve yokuşlarda aracım yüklüyken bile zorlanmıyorum.iki arkadaşım içinde sipariş verdik yarın onların araçlarına da takacağız.performans ve yakıt için teşekkürler.

rate1.gifrate1.gifrate1.gifrate1.gifrate1.gif

adnan
from ankara

Tarih: Çrş 16 Şub 2011 21:51:43 EET


evet bu aparatı görünce inanmadı idim ben diğer aparatları (mıknatız vb..) cihazları denedim hiç bir şekilde randımanlı olmadı bu aparatı denedim mükemmel aracım benzinli tasaruf ise 100/15 oranında performas ise büyük vites az devir ile mükemmel her zaman 1 vites ileride rampada bayılma yok.

rate1.gifrate1.gifrate1.gifrate1.gifrate1.gif

abdullah keskin
from manisa

Tarih: Cts 12 Şub 2011 22:10:55 EET


bende toros var benzinli 1.4 daha önce mıknatıslı bir tasarruf cihazı denedim. %2 tasarruf oldu ama aracımın gücü düştü. 6 ay kullandım sonra çıkardım bir hafta önce bu aparatı denedim %15 tasarruf yaptım dahada güzeli performans çok hoş oldu çok memnunum gerçekten tavsiye ederim

rate1.gifrate1.gifrate1.gifrate1.gifrate1.gif

ahmet aktan
from ankara

Tarih: Çrş 09 Şub 2011 23:11:51 EET


ben 92 şahine taktırdım. benim amacım performans artısıydı.aracımın şuan 3. viteste 135 km yi görüyor.ayrıca 2. viteste çıktığım yokuşları şuan 3. viteste çok daha rahatlıkla çıkabiliyorum.

rate1.gifrate1.gifrate1.gifrate0.gifrate0.gif

musa
from ankara

Tarih: Çrş 09 Şub 2011 23:08:36 EET


92 model tempra sx aracım lpg de 400 krş yakıyordu. maxımum power aracıma çok yaradı.aracımın çekişinde artış oldu.yakıtı tam ölçmedim ama sanırım 350 krş a düştü gibi ama kesin sonucu hafta sonu anlayacağım.

rate1.gifrate1.gifrate1.gifrate1.gifrate0.gif

dursun ŞEN
from AYDIN

Tarih: Sal 08 Şub 2011 18:51:29 EET


92 model şahinime takıldı, %10 tasarrufu gördüm, ayrıca rampalarda farkı hissettim. ucuz olmasa denemezdim, icat edene tşkler.

rate1.gifrate1.gifrate1.gifrate1.gifrate1.gif

Cem YALÇIN
from izmir


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Satıcı Bilgileri:

Henüz yaptığı bir alışverişi yok.

Satışları için aldığı yorumlar ()

Sayfa Başına Dön
X