Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Zürafa Kişiye Özel 3D Peluşlar

(#65473574)

Kişiye Özel Hediyelik Eşya Türkiyede İlk!

meto33 (59)
Satıcının Diğer Ürünleri meto33
Fotoğraf 1
Fotoğraf 0
Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 0
  • Fotoğraf 1

 

Ürün Bilgisi

12 cm

 

 

Hoşgeldiniz...

Sevdiklerinizi yanınızdan ayırmayın...

Kendinizi veya sevdiklerinizin 3 boyutlu resimlerini Minimate'ler üzerine uygulayabilir, eğlenceli ve komik hediyeler, hatıralar hazırlayabilirsiniz.

Minimate'in farkı herhangi bir peluş oyuncağın yüzüne sizin resminizin koyulması değil, farkı sizin resminizin 3 boyutlu hale getirilip yani burnunuzu, alnınızı dışarı doğru çıkartıp oluşan maskemsi yüzleri bu iş için özel üretilmiş olan peluş oyuncaklara yerleştirmemizdir.

Sepette Minimate

 

Örnek Minimateler 

En Güzel Kişiye Özel Hediye

 

                                                                 

 

 

 

Resim Yükleme

Bize resmi yollarken dikkat etmeniz gereken birkaç unsur vardır. Bunlar;

1.   Yolladığınız resmin net ve kaliteli bir görüntüye sahip olması. Unutmayın yolladığınız resim ne kadar net ise 3 boyutlu resmide o kadar net olacaktır.

2.   Resmini yolladığınız kişinin yüzü kameraya doğru bakmalıdır.

3.   Resimde yüzünü herhangi bir madde veya saç kapamıyor olması gerekmektedir.

4.   Yolladığınız resimlerde kişinin yüzü küçük ve uzakta olmamalı tam tersine resmin büyük bir kısmını kaplamalı yani yakından çekilmiş bir fotoğraf olmalıdır.

5.   Yoladığınız resim küçük olmamalı, özellikle yüzünüzün olduğu bölüm resimde büyük yer kaplamalı ve net olmalıdır.

 

Öneri: Yolladığınız resimde yüz haliniz ne kadar komik ve sıradışıysa Minimate'in üzerinde de resminiz o kadar komik ve sıradışı olacaktır.

Aşağıda örnek resimler vardır. Üzerinde çarpı olan resimler yukarıda yazılanlara uymayan türlerdir ve o tarz resimler yollanmamalıdır. Üzerinde tik olan resimler ise yukarıdaki yazılanlara uyan ve sizinde bu şekilde yollamanız gereken resimlerdir.

 

 

 

Minimate Aşamaları

1-  ​Ürünü satın aldıktan sonra resminizi    " "    mail adresine yolluyorsunuz. Resminizi yollarken yukarıdaki Resim yükleme yazısını okuyunuz ve orada belirtilen şekilde resim yollayınız. Mailde isim bilgilerinizide giriniz.

 

2-  Biz resminizi özel bir işlemden geçirerek üzerine koruyucu film koyup yüz resminizi 3 boyutlu hale getiriyoruz. Yani yüzünüz adeta bir maskeye dönüşüyor.

3-  Daha sonra yüzünüzün 3 boyutlu halini alıp sizin seçmiş olduğunuz Minimate modellerimizden birine koyuyor ve size kargoluyoruz.

 

 

Dükkanımıza gelerek sahip olduğumuz tüm Minimate modellerini görüp kendinize en uygun olanını seçebilirsiniz. Dükkana gitmek için Tıklayın.

 

 

En sık Sorulan Sorular

 

Peluşun üzerine koyulan üç boyutlu resmimin dokusu nasıldır?

Resminizi 3 boyutlu hale getirirken üzerini özel bir film ile kaplıyoruz bu sayede maskeye benzeyen yüzünüz sert bir hale geliyor, bozulmuyor ve su geçirmiyor.

3 boyutlu resmim peluşun üzerinden düşer mi?

Küçük bir maske şekline gelen yüzünüz özel olarak üretilmiş olan peluşların baş kısmına içe doğru monte edilir vesiz çıkarmak istemedikçe çıkmazlar.

Siparişimin hazırlanması ne kadar sürecek?

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde hazırlanıp kargoya verilecektir.

Doğum günümde, düğünümde, sünnette davetlilere bu günün anısına 3D yüzlü peluşlarımı vermek istiyorum. Çok sayıda ürün aldığımda herhangi bir indirim yapılabilir mi?

Bazen müşterilerimiz bizden bu tip parti veya benzeri aktivitelerde kullanmak için çok sayıda ürün siparişi verebiliyor. Bu gibi durumlarda verilen sipariş adedine göre bir indirim uygulanır. Detaylı bilgi için lütfen bize mail atarak ulaşınız. Bu gibi durumlarda siparişinizi bize olacak olan aktiviteden bir süre önce bildirmeniz gerekmektedir.

Bayilik veriyor musunuz?

Bayilik veriyoruz. Eğer sizde bizim bayimiz olmak isterseniz bize ulaşarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Ürünlerimiz anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile sizlere teslim ediliyor.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Henüz yaptığı bir alışverişi yok.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X