Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

GOLDMASTER 4100-4150-9400-9450 UYDU KUMANDA

(#48234375)
bsbtek (13749)
Satıcının Diğer Ürünleri bsbtek
 • Fotoğraf 0

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  GOLDMASTER 4100-4150-9400-9450 UYDU KUMANDA

  7 METREDEN ÇEKER GERÇEK ENTEĞRELİ

  NOT. SİPARİŞ VERİRKEN MEVCUT KUMADANIZIN ŞEKLİ SİPARİŞ VERDİĞİNİZ KUMANDANIN ŞEKLİNİN AYNI OLUP OLMADIĞINI KONTROL EDİNİZ TÜM ÜRÜNLERİN RESMİ ORJİNAL RESMİDİR.


ANLAŞMALI KARGOLAR TAŞIMA BEDELİ FİYAT LİSTESİ

  ANLAŞMALI KARGO İLE AYNI GÜN GÖNDERİ

  Taşıma Bedelleri Tablosunu Görmek için Tıklayın!


DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

  Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

  Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Önce kargo paketinin fiziksel durumuna bir göz atın paket ufaksa kolay olucaktır. Paket büyükse sadece göz atmayın iyice kontrol edin darbe, kutuda yırtık, ezik bir yer var mı diye. Yoksa kargo formunu imzalayın ve ürününüzü teslim alın.  Teslim edilen pakette deformasyon varmı?

  Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz. (Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. Teknosit ’e ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

  Kargo firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik,yırtık ve darbeli olduğunu farkettik ne yapmalıyız?

  Kargo firmasının görevi Teknosit ’den yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Paketi size teslim eden kargo firması , kargo faturasını size imzalattıktan sonra kargoyla ilgili yapacağınız şikayet ve hasar taleplerinden sorumlu değildir. Bu yüzden kargo paketini teslim almadan evvel paketinizin kontrolünü yapmak büyük önem arz etmektedir. Bu konuda sadece sizlerin değil, sizin yokluğunuzda kargo firmasından paketinizi alabilecek 1.derece yakınlarınızın da haberdar edilmesi kargo paketinizin doğru ve sorunsuz teslim alınmasını sağlar...


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 280 alışverişten %99 olumlu puan aldı.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcıya Sorulan Sorular (4)Soru sor
 • S: Ürünün durumu nedir?
 • C: Ürünün durumu:
 • S: Ürün nereden gönderiliyor?
 • C: Bu ürünün gönderildiği yer: .
 • S: Ürünün kargo ücretini kim ödüyor?
 • C: Bu ürünün kargo ücretini "Alıcı" öder.
 • Tüm sorulara bak
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X