Gittigidiyor
GG

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Korax X- Mini Uydu Alıcısı Usb+Güncelleme+Altın

(#39981496)
rotadtm (15585)
Satıcının Diğer Ürünleri rotadtm
 • Fotoğraf 0
http://www.upload.gen.tr/uploads/1tbyntmw/giris.jpg

Korax X-Mini

Tüm Mini Uydu Alıcılarından Bulunmaktadır. Abartısız Türkiyedeki En İyi Scart Mini Uydu Alıcısıdır.

En İyisini Alırım Bir Kere Alırım Diyenlere İdeal

Ürün Özellikleri:

Korax XMİNİ USB PVR Uydu Alıcısı
MiniX yer kaplamasını veya görülmesini istemediğiniz alanlarda kullanmak için tasarlanmış çok özel uydu alıcısıdır..
Smart kart girişi ile şifreli kanalları izleyebilme özelliği
Scart bağlantısı ve USB 2.0 Girişi
180 derece dönme özellikli mafsallı scart
USB diske canlı yayını kayıt
USB disten MP3 çalma özelliği
USB diskten yazılım güncelleme
JPEG resim dosya formatı desteği
Time shift (geri al yeniden izle)desteği
Kayıt programlama özelliği
Kayıt sırasında başka kanalı izleme ( Aynı TP içerisinde )
4000 kanal kapasitesi
USB Aygıttan Network den (opsiyonel) ve Uydudan ( opsiyonel) Yazılım Güncelleme
Hızlı arama ve kanal geçişi
256 renk OSD menü ile kullanıcı dostu
LCD TV ve Plazma TV kullanımında,uydu alıcı cihazının gizlenmesini arzu eden kullanıcılar için
SCART konnektör ile doğrudan TV alıcısına entegre edilebilen farklı bir çözüm..
DVB-S / MPEG-2 tam uyum
8 favori kanal grubu
C / Ku band uydulardan SCPC&MCPS alış desteği
DİSEqC 1.0/1.2 desteği
USALS desteği
Çoklu Dil desteği olan yayınlarda dil seçeneği
Alt yazı Desteği
VBI ve OSD üzerinden Teletext desteği
Grafik ekran (PIG) desteği
Otomatik ve manuel arama NIT desteği
Timer Fonsiyonu
X9 Mozaik ekran


FİYATI 109 TL 2 Yıl Garantili Korax'ın Yeni Modeli Korax X-Mini FTA+USB Uydu Cihazı; özellikle LCD ve Plazma kullanıcıları için vazgeçilmez bir cihaz olup, TV'nin altında veya sağında, solundaki cihazı kirliliğini tamamen ortadan kaldırmaktadır. Bu cihazı TV'nizin arkasındaki skart girişine takıyorsunuz ve TV'nin önüne gelen yapıştırmalı gözüyle cihazı kumanda ediyorsunuz.
Cihazın başlığı 90 derecelik bir açıyla dönebiliyor. Teletex ve radyosuda mevcuttur. OTA Güncelleme sayesinde Düzenli kanal listelerini ve k eyleri otamatik olarak cihazınıza yükleyebileceksiniz, sök-tak derdiniz olmayacaktır. Cihazda Emu mevcuttur. Cihazda en son kanalları ve Tp leri Detaylı Kör Arama şeklinde, yapma özelliğide vardır..

Kendinize göre kanal sıralarsanız eğer, USB nize kopyalayıp, tekrardan cihazınıza yükleyebilirsiniz.
Kanallarınızı Usb nize yedeklemek için, Menü, OTA Güncellemeyi OK.eyleyin, USB ye Yedek Almayı OK.eyleyin tamamdır. Yedeklediğiniz Kanal Listenizi Yüklemek içinse, Yine Menü, OTA Güncellemeyi OK.eyleyin, USB den Yazılım Yüklemeyi OK.eyleyince, USERDB.SSU (Yedeklenen Kanal Listesinin Usb nizde görünen dosya Adıdır) olarak görünen dosya üzerinde kumandanızdan OK.eyleyince, Yedek Kanal Listeniz yeniden cihazınıza yüklenmiş olur..

Ayrıca 40 cm lik uzatmalı USB kablosu mevcut olup, Tv nizin her tarafından ulaşabilirsiniz. 16 GB Usb yi dahi desteklemekte olup, DiVX, AVİ,MPEG2, TS formatlarındaki kayıtları direkt olarak oynatır. Ayrıca cihazınız kayıta başladığında başlarında kaçırdığınız yerleri geri sardırıp izleyebilme imkanınızda vardır, bu arada cihazınız kayıda devam ediyor olacaktır.
Ayrıca resimlerinize Usb den takıp bakar, ayrıcada Mp3 müziklerinizide dinleyebilirsiniz.

Cihazda 4 şekilde kayıt yapma imkanınız vardır
:
Birinci seçenek olarak,
izlediğiniz kanalı kayıt yapabilirsiniz. Mesela ATV izlerken, Usb niz cihaza takılırsa, Kumandanızdaki REC tuşuna basarsanız cihaz kayıt yapmaya başlar. Exit tuşuylada kayıttan çıkar.

İkinci seçenek olarak,
izlediğiniz kanalın TP' sindeki başka bir kanalı kayıt yapabilirsiniz. Mesela KanalD izlerken, Star kanalını veya Cartoon Network kanalını kayıt yapar, ne zaman yeter derseniz, exit tuşuyla çıkarsınız, kayıtı biter.

Üçüncü seçenek olarak,
EPG bölümündeki yayın akışında OK.eylediğiniz yayını kayıt edebilirsiniz. Mesela Lig Tv de maç yayınını OK.eylerseniz, PVR otomatik olarak hafızaya alır. Maç başlarken (Tv Kapalıda olsa) devreye girer, maçı kaydeder, maç bitince kapanır..

Dördüncü seçenek olarakta,
rezerveli 10 adet Kayıt imkanınız vardır. Mesela herhangi bir gün, herhangi bir saatte, herhangi bir kanaldaki yayını ne kadar kayıt yapmak isterseniz, onları hafızaya alır, ne zaman isterseniz izleyebilirsiniz.
Yani evden ayrılırken, akşam maç var diyelim ; Maç saatini, süresini ve kanalını cihaza yazarsınız. Televizyon kapalıda olsa, cihazınız açılır, yayını Usb'ye hafızaya alır. Süresi tamamlanınca, cihazınız otomatik olarak kapanır. Daha sonra diğer Rezerve yaptığınız yayın varsa onuda, istediğiniz süre için kayıt yapar, tekrardan cihazınız kapalı hale gelir. Bunu Menü, Zamanlayıcı/Kayıt bölümünü OK.eyleyin, Burada kumandanızdaki KIRMIZI tuşa (Ekle) basınca, açılan listede Kanal No yazan yeri Ses açma tuşuyla hangi kanalı istiyorsanız oranın üzerine gelip, aşağıdaki başlangıç tarih ve saatini ayarlamanız yeterlidir... (Bu işlemi yaparken cihazı fişten çekmeyin,Sand by konumunda kapalı olsun yeterli, zaten cihaz ve TV açıkta olsa otomatikma hangi zamanı ayarladıysanız kayıda başlar ve bitirir..)

Cihazın resmi aşağıdaki gibidir:


Cihaz Uydudan OTA Güncellemeli olup, sürekli Turksat uydusundan güncelleme yaparak cihazınıza yazılım, kanal listesi ve k ey listesi yükleyebilirsiniz. Yapmanız gereken Ana Menü'de OTA bölümüne gidip, Uydudan OTA Güncelleme'yi OK'lemektir. Anten kablosunu cihazınızın LNB İN yazan yerine takmalısınız.
Çanak ayarı iyi yaptırın, dikkat ediniz, 12729 H 30000 frekansından iyi sinyal almalısınız. Bu frekanstaki, Meltem (77.nci kanal olacaktır.) veya Mesaj Tv (78.nci kanal olacaktır.) kanalları mutlaka iyi göstermeli, kırılma yapmamalı ve cihazınıza usb ile ilk mesajdaki yazılımı yüklerseniz, artık cihazınızda Ota Güncelleme bölümüne gelip ok.eyleyin ve açılan listedede yine Ota Güncellemeyi Ok.eyleyin ve yine üst satır Manuel yazar , yine Ok.eyleyin ve bekleyin. Cihazınız 2-10 dakika arasında Ota Güncellemeyi yapar, kapanıp, açılır yeniden ve kanalları ve k eyleri Otomatik olarak yüklenir..


Cihazınıza OTA Güncelleme yaptırdığınızda Türksat_Hotbird_Sirüs_Hellessat2 kanalları hazır halde gelecektir..
Mutlaka DiseqC çıkışınızı, Türksat LNB1, Hotbird LNB2, Sirus LNB3, Hellesat2 LNB4 olarak bağlamalısınızki, kanalları sorunsuz izleyebilesiniz...Fiyatı ve Ayrıntılı İnceleme Yapmanız İçin Link :

http://www.ankaramerkeziuydu.com/

Stok Bulunan En Ucuz Fiyat: 119 TL

Siz Değerli Müşterilemiz İçin Fiyat Araştırması Yapıyor Piyasa Fiyatını Görebileceğiniz Siteleri Sizin İçin Buluyor,
Bizi Tercih Etmekle Ne Kadar Kârda Olacağınızı Size Gösteriyoruz.

(Linkin Çalışmaması Durumunda İnternet Programınızın Adres Çubuğuna Kopyala-Yapıştır Yapınız).

Tahmini Kargo Ücreti: 4,40 TL


http://www.upload.gen.tr/uploads/1tbyntmw/kargo.jpg

http://www.upload.gen.tr/uploads/1tbyntmw/bilgi.jpg

Ürüne ait katalog bilgileri

Ana Özellikler

Fonksiyon
: Dijital Tv Receiver
Yayın Türü
: Uydu
Kanal Sayısı
: 2500 Kanal Hafızası
Ses
: SPDIF 5.1

Ek Özellikler

Dil
: Çoklu Menü Dil Desteği
Yazılım Güncelleme
: STB den Yazılım Yükleme
Diğer
: DISEqC 1.0 - 1.2 Desteği
KORAX NIGHTBLUE UYDU ALICISI

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 910 alışverişten %90 olumlu puan aldı.

Satışları için aldığı yorumlar ()


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcıya Sorulan Sorular (4)Soru sor
 • S: Ürünün durumu nedir?
 • C: Ürünün durumu: %s
 • S: Ürün nereden gönderiliyor?
 • C: Bu ürünün gönderildiği yer: .
 • S: Ürünün kargo ücretini kim ödüyor?
 • C: Bu ürünün kargo ücretini "Alıcı" öder.
 • Tüm sorulara bak
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X