Gittigidiyor
GG

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Tronsmart Dual Core Android 4.1.2 Wifi 3D Tv Box

(#84775868)
Satıcının Diğer Ürünleri cnrshopping
Fotoğraf 1
Fotoğraf 0
Fotoğraf 1
Fotoğraf 2
Fotoğraf 3
Fotoğraf 4
Fotoğraf 5
Fotoğraf 6
 • Fotoğraf 0
 • Fotoğraf 1
 • Fotoğraf 2
 • Fotoğraf 3
 • Fotoğraf 4
 • Fotoğraf 5
 • Fotoğraf 6

 

Tronsmart Prometheus benzerlerine göre hayli ucuz ve 3D motoru  Wifi Bluetooth DLNA ve XBMC desteği ile karşınızda! OS 4.2 ve 4.2.1'e yükseltilebiliyor!!!

 

 Hardware decoding'te benzerlerine fark atan Amlogic'in son sürüm M6 (MX) işlemcisi ile film ve videolarınızı takılmadan izleyebileceksiniz. Ayrıca Tronsmart'ın Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Yeni Firmware'leri Official tronsmart.com sitesinden takip edebilirsiniz

DLNA özelliği sayesinde tek bir kumanda ile birçok işlemi yapabilir ya da smart telefonunuzla Tronsmart'ı kontrol edebilirsiniz

Tronsmart'ı ilk defa Türkiye'de biz satıyoruz ve  şimdilik TANITIM FİYATI ile sizlerle!!!

 
 
Peki nedir XBMC?
 
 

Gelecekteki yeni televizyon formatıdır birçoklarına göre; artık diziyi internetten takip edenlerin sayısı bir hayli çoğaldı, bilgisayarı lcd ye bağlayıp televizyon tadında izleyenlerin sayısı azımsanmayacak deracede çok. Peki nedir bu XBMC denen olay?

Sevidğiniz diziyi,izlemek istediğiniz filmi internetten sitelerden izlemek için arama ve altyazı arama ameleliğinden sizi kurtarır, XBMC her türlü çokluortam dosyanızı tarayıp internetten ilgiyi veriyi otomatik indirip kategorize eder ,bir filmin posterlerinden konusuna,filmin 10 üzerinden kaç aldığını, bölüm isminden yönetmenine kadar her türlü bilgiyi o dosya ile iliştirir. Bir tuşunuzla istediğiniz dilde altyazıyı hemen iliştirir ,izlediğiniz filmleri bu izlendi , şu izlendi diye etiketleyip en son kaçıncı dakikasında durdurduğunuzu yada o filmi izlemekten vazgeçtiğiniz hatırlayıp bir dahakinde nereden başlayayım diye soran, bir çok plugini ile kendinize özel düzenleyebildiğiniz, O kadar şık olmasına göre bir o kadar hızlı uygulamadır. Filmlerinizi dizilerinizi HD olarak hiç aramadan uğraşmadan, bir tıklamayla izleyebilirsiniz.

TV BOX ALIRKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER

     Google Tv, Tv Box, Tv Dongle ya da Set Top Box olarak duyduğumuz televizyonumuzu akıllı hale getiren cihazlar artık Türkiye’de de çokça ünlenmiş durumda. Bununla beraber piyasada birçok marka ve modelde Tv Box bulmak da mümkün. Peki fiyat/performans dengesi açısından Tv Box alırken nelere dikkat edilmesi gerekir? Olabildiğince bu soruyu yanıtlayalım.

 

İŞLEMCİ AİLESİ

 

     Birçok Android tabanlı Tv Box’ta kullanılan işlemcilerden örnek verecek olursak mesela Cortex A8-A9-A10 gibi işlemcilerle karşılaşırsınız. Tabi ki bunun ne anlam ifade ettiğini ilk bakışta anlamak imkansız. Gördüğünüz bu Cortex A8-A9-A10 aslında sadece işlemci modelleridir. Bu işlemci modellerini her firma kendisi üretmektedir ve kendisine göre bazı eklemeler yapabilmektedir. A9 ve A10, Cortex A8 tabanlı bir işlemci modelidir. Mesela Rockchip RK3066 A9, Amlogic MX A9 Allwinner A10. Gördüğünüz gibi Allwinner markası kendi ürettiği işlemcilere A10 ismini vermiştir. Ama Rockchip ve Amlogic A9 ismini kullanmaktadır. A9 IPad’lerde kullanılan işlemci tipidir. Çift çekirdeklidir. Dolayısıyla performansı daha yüksek olması bekleniyor. Her chipset için farklı şeyler söylenebiliyor. Mesela Rockchip’in daha stail olduğu, Amlogic’in hardware decoding’de hepsinden iyi olduğu ve Allwinner’ın süper HD çözme kapasitesi olduğu. Tabi bunu biraz da Tv Box ile ne yapacağınıza göre seçmeniz da daha akılcı olacaktır.

 

MARKA ADI VE FIRMWARE DESTEĞİ

 

    Sizin de fark ettiğiniz gibi Tv Box dünyasına “official” olarak ünlü elektronik markaları tarafından bir giriş yok. Bir sıra Logitech vs gibi bazı isimler çıksa da daha sonra üretimleri durdu. Bunda televizyon üreticilerinin Smart Tv satma çabasının da etkisi var diyebiliriz. Ancak Çin her zamanki gibi yine yerinde durmuyor. Tv Box sektörünün liderleri zaten kendileri. Rockchip, Amlogic, Allwinner bunların hepsi Çin’de üretiliyor ve Çin menşeililer. Yani ben Çin malı elektronik kullanmam diyorsanız, sizin için üzgünüm. Konuya dönecek olursak, en çok bilinen ve dünyada kabul gören Tv Box’lar Tronsmart Prometheus, MK Serileri, UG Serileri, Rikomagic, Neo gibi Tv Box modelleridir. Bunun sebebi ise bu modellerin sürekli firmware desteği almaları. Bildiğiniz gibi (ya da bilmiyor da olabilirsiniz) Tv Box cihazını aldığınızda herşey bitmez ve hatta herşey aldığınızda başlar. Mesela Microsoft Windows’un her yıl bir yeni sürümünün çıkması gibi Apple ve Android de işletim sistemlerini sürekli güncelliyorlar. Aldığınız cihazın üretici firması ise Tv Box cihazındaki mevcut işletim sistemini bir üst sürüme yükseltebilmek için firmware yayınlamaktadırlar. Mesela Android 4.0 , 4.1.2 ve 4.2 Jelly Bean sürümleri. Eğer cihazınız yükseltilebilir bir cihaz değilse elinizdeki cihazın aldığınız özelliklerle sınırlı kalması mümkündür. Bunun dışında bir de üretici firmanın müşterilerinden gelen şikayet ya da önerileri dinleyerek yazılım yayınlama durumu vardır. Mesela kimi cihazlarda işletim sistemi güncellemesi yapıldığında Wifi, Bluetooth ya da 1080p sorunları çokça görülen sorunlardır. Üretici firma ise acilen bunlara çözüm üretmek için hemen yeni bir firmware çalışmasına başlar ve sorunu çözdüğünde bunu internet üzerinden yayınlar. Bu güncellemeyi yüklediğinizde bahsetmiş olduğumuz sorunlar ortadan kalkar. Yani aslında önemli olan hangi modeldeki cihazın gerçekten desteklendiğidir. Ürünler genelde 1 yıl garantili satılır. Ancak hiçbirinin içinden garanti belgesi çıkmaz. Çünkü aslında garantili değildir. Ürünle ilgili sorun yaşadığınızda aldığınız kişiye başvurarak çözümü halledeceksiniz. Emin olun ürünleri Türkiye’de satanlar da ithalatçıları ile iletişime geçerek bu sorunları halletmektedirler. Uluslararası birçok forumda mk, tronsmart, ug gibi modellere ilişkin bilgileri bulabilirken Tv Box, Tomato, Fujigoto vs gibi sadece “brand name” ile satılan ürünlerin güncellemelerinde sorun yaşanabilir. Yani bir Tv Box alırken en dikkat edeceğiniz şey işlemci ailesi ve garantinin de ötesinde hangi model ve markayı aldığınızdır.

Highlights:

 • Android 4.1.2 OS, Google Play Store pre-installed;(cab be upgraded to android 4.2 now, pls note: all send from us is with Android 4.1 now, if you need android 4.2 you can download and flash yourself.)
 • Amlogic-M6 Dual Core CPU, max 1.5Ghz, Support full hardware decoding;
 • Build in 3 USB port, can connect with USB wireless keyboard/mouse, USB HDD etc;
 • Build in RJ45 port, support Ethernet;
 • Build in AV port, can connect with your TV via AV Port;
 • Build in Power on / off button;
 • Wifi can reach 150Mbps, and no drops;
 • Support usb camera

Özellikler:

 

System  
CPU Amlogic-8726M6 Cortex A9 CPU Max.1.5GHz
RAM DDR3-1G
Storage NAND Flash 4GB
OS Android 4.1.2 (4.2'ye yükseltilebilir)
UI Android system User Interface(can develop customized UI)
Main Functions  
Web Browser Google Chrome
File system FAT(RW),FAT32(RW),NTFS
Flash Player Var, Hardware decoder
SAMBA/DLNA Var
Video  Internet (çevrimiçi) ya da yerel diskten
Music Internet (çevrimiçi) ya da yerel diskten
Picture viewer Internet (çevrimiçi) ya da yerel diskten
Market Download applications and games from Android market
Firmware upgrade SD card'dan upgrade yapılabilir
Wi-Fi  802.11b/g/n
GPU Integrated Mali-400 GPU(3D Acceleration Engine)
Video MPEG-2, H.264,MPEG-4,VC-1 at 1080P
Audio MP3, WMA, OGG, WAVE,…
Multi Language Var Multi language
Interface definition  
USB 3 x USB 2.0 HS(outside); 2 x USB 2.0HS(inside)
SD card slot 1 x SD/MMC/MS memory card slot
RJ45 Wire Ethernet connection
HDMI output HDMI output 1.3 version; can support 1.4version HDMI cable
AV output Evet. Eski CRT TV SET destekler
Input Voltage  
Consumption  
Color box dimensions  
Accessories  
Power Adaptor *1
User Manual *1
Mini HDMI Cable *1

 

Kutu İçeriği:

 • 1 x Tronsmart Prometheus Amlogic M6 TV Box
 • 1 x Adaptör
 • 1 x Kullanım Kılavuzu
 • 1 x HDMI Kablo
SORULARINIZ VE RUSSİAN Rİİ MİNİ KUMANDA TALEBİNİZ İÇİN LÜTFEN
05326962540
 

Önemli Not:

CNR SHOPPING şeffaf ticaret anlayışıyla sizlere hizmet etmeye çalışmaktadır. Bu nedenle belirtmek gerekir ki CNR SHOPPING sipariş-kargo yöntemiyle çalışmaktadır. Fahiş fiyatlardan kaçınabilmek için üretici firma ile anlaşılarak alacağınız ürünler direkt olarak üretici firmanın stoklarından gönderilecektir. Bu yüzden gönderim süresi 12-15 gün olarak belirlenmiştir. Amacımız müşterilerimizin bilgisizliğinden faydalanmak değil; müşterilerimizi bilinçli alış-verişe yönlendirmektir.

 

Teşekkürler

SIKÇA SORULAN SORULAR

1) Kargo ne kadar sürede ve nasıl elime ulaşır?

Kargo yaklaşık 7-15 iş günü süresi içerisinde elinize PTT kargo tarafından ulaştırılır. 

2) Kargo neden 15 gün içerisinde elime ulaşıyor?

Müşterilerimize daha iyi fiyat sunabilmek amacıyla üretici/tedarikçi firmalarla birebir temas kurulup sipariş edilen ürünlerin kendi stoklarından yani yurt dışından adınıza gönderilmesini sağlıyoruz. Bu yüzden gönderim işlemi yaklaşık 15 gün sürmektedir. Bu süre zarfında ürün öncelikle gönderilen ülkenin Registered Air Mail şirketlerinin kargolarından biri tarafından Türkiye'ye kargolanmakta, Türkiye'ye gelen kargolar da PTT kargo tarafından dağıtıma çıkarılmaktadır.

3) Ürün hala elime gelmedi/Kargo PTT takip sorgu sisteminde neden görünmüyor?

Kargo gönderim süresi iş günü olarak tanımladığı için mesela cuma günü vermiş olduğunuz bir sipariş için iş günü başlangıcı bir sonraki haftanın ilk günü olan pazartesi günü işleme koyulmaktadır. Ayrıca kimi resmi tatillerde de bu süre uzayabilmektedir. PTT kargo takip ekranında gönderinizin görünmeme nedeni işlemlerin yaklaşık 2-3 gün geriden gelerek sisteme girilmesinden kaynaklanmaktadır. Bu gibi durumlarda tarafımıza ulaşarak ürünün gönderildiği ülkenin kargo şirketine ait sorgu ekranının linkini tarafımızdan talep ediniz.

4) İşlemi nasıl iptal edebilirim veya ürünü hangi şartlar altında iade edebilirim?

 Öncelikle bilmelisiniz ki "hemen al" linkine tıkladığınız andan itibaren işlemi iptal etmek istiyorsanız öncelikle tarafımıza başvurmanız gerekmektedir. Ürünler direkt olarak adresinize gönderildiği için kargolama işlemi yapılmadan işlemi iade etme şansına sahipsiniz. Ancak kargolama işlemi yapıldığı andan itibaren ürün adresinize doğru yola çıkmış olacağından işlemi iptal etme şansınız bulunmamaktadır. Aksi takdirde ürün iptal işlemine rağmen tarafınıza teslim edileceğinden ürünün ücreti tarafınızdan tahsil edilecek kötü niyetli durumlar algılandığında da 5237 Sayılı Türk Ceza Kanunu'nun Nitelikli Dolandırıcılık başlıklı 158/f maddesince "Bilişim sistemlerinin, banka ve kredi kurumlarının araç olarak kullanılması suretiyle"  Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunulacaktır. Bununla birlikte ürün iadesinde kargo masrafı alıcıya ait olduğundan parça başına 40 $ kargo ücreti alınacak ve ürün tedarikçi/üreticiye  geri gönderilecektir. Bunun haricinde sadece ürünün kargo sürecinde hasar görmesi halinde ve posta memuru nezaretinde tutanak tutulması şartıyla ürün iade edilebilecektir.

 
 

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Satıcı Bilgileri:

Henüz yaptığı bir alışverişi yok.

Satışları için aldığı yorumlar ()


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X