Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

2 Kutu Osteo Bi-flex Glucosamine 5-Loxin Advance

(#104696538)
Satıcının Diğer Ürünleri indirimliecza
  • Fotoğraf 0

Osteo Bi-Flex Triple Strenght Patentli formülasyon 5-Loxin 80 TABLET

Joint Shield ile güçlü etki

Patentli formülasyon 5-Loxin®

 

Doktorların ilk tercihi  
 

Kolay açılabilir Flip-Top CapTM 
 

Osteo Bi-Flex Flip-Top CapTM 

 

 

 

 

• Joint Shield™ ile güçlü etki 
Osteo Bi-Flex Advanced Triple Strength, eklem sağlığında önemli olan Glukozamin HCL ve Joint Shield™ içeren besin takviyesidir. Joint Shield™ içerisinde bulunan Kondroitin/MSM kompleksi, eklem sağlığında önemli olan Tip 2 kollajen ve Hyaluronik asit gibi etken maddeler bulundurmaktadır. Tip 2 kollajen, kıkırdak dokusununun sağlamlılığını ve gerilme direncini arttırır. Böylelikle kireçlenme gibi dejeneratif eklem hastalıklarının tedavisine destek olarak kullanılır. Doğal bir sülfür kaynağı olan MSM; Ağrı ve inflamasyon varlığında, ağrı impulslarının iletimini azaltarak semptomatik tedaviye yardımcı olur. Hyaluronik asit; eklemlerin onarılması, dayanıklılığın artırılması ve kıkırdağın bütünlüğünün sağlanmasında görev almaktadır. 
5-Loxin® içeren Joint Shield™ formülü ile Osteo Bi-Flex® Advanced Triple Strenght, osteoartritte ağrı skorlarında 7 gün gibi kısa bir sürede anlamlı iyileşme sağlar*. 

• Patentli formülasyon 5-Loxin® ile güçlü antiinflamatuvar ve analjezik etki 
5-Loxin® , Boswellia serrata bitkisinin kök tozundan elde edilen patentli bir formülasyondur.Etkisi doğal olarak yapısında bulunan %30 oranında AKBA (asetil keto boswelik asit) maddesinden gelmektedir. AKBA inflamasyondan sorumlu olan modülatörlerin sentezini azaltarak antiinflamatuvar etkinlik gösterir. Güçlü antiinflamatuvar etkisinin yanında kıkırdak dokusunun yıkımını arttıran enzim aktivitesini azaltır. Bu etkisi ile kıkırdak dokusunun yıkımı azalmış olur. Glukozamin ve kondroitin ile beraber kullanıldığında sinerjik etki göstererek eklem sağlığını destekler..

• Doktorların ilk tercihi 
Osteo Bi-Flex® Amerika da doktorların eklem sağlığı için önerdiği ilk markadır**. Osteo Bi-Flex® Advanced Triple Strenght günde sadece 2 tablet kullanımı ile Joint Shield™karışımı, eklem sağlığını destekler. 

• Kolay açılabilir Flip-Top CapTM 
Osteo Bi-Flex Flip-Top CapTM şişe kapakları, tek elle kolaylıkla açılır ve kullanımda kolaylık sağlar.

 

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 16 alışverişten %54 olumlu puan aldı.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X