Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

NİTROFULL Whey Protein - 2.5 Kg MUZ AROMALI

(#54216113)

***165TL DEĞİL***ŞOK FİYAT***ÜCRETSİZ KARGO***

Bu Nedir?

Bu rozet, müşteri memnuniyetini kazanmış, başarılı satıcılara verilir.

fykorkmaz (9690)
Satıcının Diğer Ürünleri fykorkmaz
Fotoğraf 1
Fotoğraf 0
Fotoğraf 1
Fotoğraf 2
Fotoğraf 3
  • Fotoğraf 0
  • Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 2
  • Fotoğraf 3
İnsan metabolizmasının beslenme büyüme ve enerji faktörleri açısından ihtiyaç duyduğu ve bilhassa yoğun güç ve kuvvet gerektiren sporlarla uğraşan sporcuların protein ihtiyacına yönelik olarak üretilen Nitrofull WHEY şimdiye kadar geliştirilmiş en iyi protein olan (WPI) peynir altı suyu izolesini mümkün olan en yüksek değerde (porsiyon başına 25 gr. protein) içermektedir.

Proteinler vücutta kuvvet ve gelişimi sağlayan organizmadaki her hücrenin oluşumunda hayati öneme sahip olan besin kaynaklarıdır ve bir anlamda hücrelerin yapı taşlandır. Yoğun antrenman yapan bir sporcu yeterli miktarda protein almazsa vücut protein ihtiyacını karşılamak için kas dokularında bulunan proteinleri kullanır ve kaslarda yıkım meydana gelir. Kasların yıkıma uğramadan oluşup büyümesi için antrenman öncesi ve sonrası vücuda protein takviyesi yapmak gerekir. Bu proteinlerin emilimini kolaylaştırmak için Nitrofull WHEY bünyesinde çok çabuk emilim sağlayan kısa zincirli (WPI) peynir altı suyu peptitleri ve yine emilimi arttırmak için laktoz ve sindirimi kolaylaştıran aminogen enzimleri bulundurmaktadır.

Ayrıca protein sentezini arttırmak, hücre hidrasyonunu arttırmak, kaslarda protein azalmasını önlemek ve kas yıkımını engellemek için her porsiyonda glutamin, glutamin öncüleri, yüksek oranlarda vitamin, mineral ve 5 gr.dan fazla BCAA (leucin, isoleucin, valin) eklenmiştir.

Günümüzde Nitrofull WHEY sadece sporcular tarafından değil, geniş bir kullanıcı potansiyeli tarafından tercih edilen ürün haline gelmiştir.

Son Kullanma Tarihi: 10-2013

ÜCRETSİZ KARGO

Diğer İndirimli Ürünlerimzi Görmek İçin Lütfen Aşağıdaki Linke Tıklayınız...

http://dukkanlar.gittigidiyor.com/fykorkmaz/


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 221 alışverişten %99 olumlu puan aldı.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Sayfa Başına Dön
X