Gittigidiyor
GG

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

NORDIC - EN İYİ OMEGA-3 DHA KONSANTRE 1000mg

(#59699334)

İKİ KAT GÜÇLÜ EPA+DHA - KARGO BİZDEN

yesilex (6283)
Satıcının Diğer Ürünleri yesilex
Fotoğraf 1
Fotoğraf 0
Fotoğraf 1
 • Fotoğraf 0
 • Fotoğraf 1
       DÜNYA  LİDERİNDEN     
 
 NORDIC  NATURALS 
 
  ULTIMATE  OMEGA-3 
 
 
 
 
Neden Nordic Naturals ?
 
Bu Kadar Çok Tıp Profesyoneli ve Araştırma Enstitüsü Neden Nordic Naturals Balık Yağını ve Balık Yağı Karışımlarını Tercih Ediyor?
 
 
 
Uluslararası Farmasötik Standartlarının Ötesindedir

Standartlar tüketicileri korumak için konur, ancak Birleşik Devletlerde hükümetin balık yağı kalitesi standartları yoktur. Sürekli kaliteyi sağlamak için Nordic Naturals tüm ürünlerimizde katı kuralları olan Norveç Tıp Standardı'na (NMS), Avrupa Farmakope Standardı'na (EPS) ve aynı zamanda Sorumlu Beslenme Konseyi (CRN) ve EPA ile DHA Omega-3 Global Kuruluşu tarafından belirlenen gönüllü standartlara uygundur ve bu standardın ötesindedir. Bu standartlar peroksitler, ağır metaller, diyoksinler ve PCB'lerde maksimum payları belirleyerek ürün kalitesini garanti eder.
 
Ağır Metaller

Nordic Naturals ürünleri, Norveç Tıbbi Standardı ve Avrupa Farmakope Standardı sınırlarından 10 kat daha düşük olan, 0,01 ppm seviyesinde test edilmiş ve hiçbir kurşun veya cıva içeriği bulunmamıştır.
 
Diyoksinler

Nordic Naturals balık yağları 1,0 ppt'de test edildiğinde saptanabilir herhangi bir diyoksin içermediği görülmüştür. Diyoksin için Norveç Tıbbi Standardı ve Avrupa Farmakope Standardı sınırları 2 ppt'dir. Yapılan analizler Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından belirlenen toksisite eş değerlik testini temel alır.

 
PCB'ler

Nordic Naturals yağları 1,0 ppt'de test edildiğinde saptanabilir Diyoksin benzeri herhangi bir PCB içermediği görülmüştür. Bu tip PCB'ler için Norveç Tıp Standardı sınırı 3 ppt'dir. Yapılan analizler Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından belirlenen toksisite eş değerlik testini temel alır.
 
 
California’s Proposition 65
 
Dünya Sağlık Örgütü (WHO) insan sağlığına zararlı PCB'lere odaklanırken, California Proposition 65 (Prop 65) PCB'lerin tamamıyla ilgilenir. Prop 65 sınırı günde <0,09 ppm veya 90 nanogram olarak belirlenmiştir.
Nordic Naturals’ın saflık derecesi bağımsız analizlerin belgelendirdiği gibi Prop 65 tarafından konulan tüm standartların, EPA ve DHA-Omega 3 Ulusal Derneği (GOED) gönüllü monograf ve uluslararası standartların tamamının üzerindedir.

 
 
Olağanüstü Tazelik Düzeyleri
Balıksı koku, tat ve zararlı bağımsız radikallere karşı koruma

 
Ürünün bütünlüğünü ve biyolojik etkinliğini sağlayan tazelik, balık yağlarının en önemli kalitesi olarak sayılabilir. Nordic Naturals’ın patentli, oksijensiz üretim süreci (tazeliğin göstergesi) peroksit değerlerini ortalama 0,75 mEq/kg ile mutlak 0,0 mEq/kg düzeyine veya Norveç Tıp Standardı ve Avrupa Farmakope Standardı sınırlarının yaklaşık 14 kat altına düşürür. Peroksit değeri ne kadar düşük olursa, balık yağı da o kadar taze olur.

 

Ödüllü Saflık Düzeyleri
Zararlı çevresel toksinlerden korunma

 
Nordic Naturals ürünlerinin her bir serisi ağır metaller, diyoksinler ve PCB'ler dahil çeşitli çevresel toksinler için bağımsız kuruluşlarca test edilmiştir ve her bir ürünün en sıkı uluslararası farmasötik standartların üzerine geçtiği ve balıktan en az 750 kez daha saf olduğu kanıtlanmıştır. Nordic Naturals tazelik, saflık ve en yüksek konsantrasyon için Norveç'in en büyük 10 balık yağı markası arasında 1 numaraya yerleşmiştir.
 
 
Mükemmel Tat
Benzersiz tazelik özelliği harika lezzete eş değerdir, balık yağı tadı hissedilmez
 
Balık yağı alma konusunda en sık rastlanan itirazlar tadı ve alındıktan sonra ağızda kalan tattır. Nordic Naturals tamamen orijinal bir ürün yaratıldığından emin olmak için patentli enzimatik ve oksijensiz işleme teknolojileri kullanmaktadır.
Patentli kapsülleme sürecimiz hafif, meyveli bir tat için doğal meyve esanslarını hem yumuşak jel, hem de yağ içerisine ekler. Sağlık profesyonelleri ve aynı şekilde müşterilerden uzun yıllardır gelen yorumlar çocuklar, gençler ve her yaştan yetişkinlerin Nordic Naturals balık yağlarının temiz, hafif, gaz yapmayan tadını çok beğendiğini göstermektedir.

 
 
 
Özel ve Benzersiz Hammadde
Mükemmel bir son ürün elde etmek için işe en taze ve en saf hammaddelerle başlanır.
 
Nordic Naturals işe mevcut en iyi hammaddelerle başlar: gıda zincirinin alt kısımlarındaki doğal olarak düşük düzeyde kirliliğe sahip balık (ve kısa üreme döngüleri göz önüne alınınca uzun vadede sürdürülebilirlik için idealdir) kullanılır. Ürünlerimizin tamamı özellikle üç balık çeşidinden üretilmektedir ve bunların hiçbiri nesli tükenen canlılardan değildir: vahşi avlanan Arktik Morina Balığı (Skrei), sürdürülebilir şekilde Norveç sularından avlanmaktadır ve yine vahşi avlanan ançuezler ve sardalyalar Güney Pasifik Okyanusu'ndan tutulmaktadır.
 
 
 
Çok Patentli Üretim Süreci
Kimyasallar veya aşırı ısı kullanılmaz

 
Nordic Naturals’ın çok patentli üretim süreçleri sayesinde balık yağını sektörün lideri olan tazelik ve saflık düzeylerinde sunabilmekteyiz. Herhangi bir kimyasal veya aşırı ısı olmadan ve aynı zamanda yağın doğal unsurlarını mümkün olan en yüksek derecede korurken, yağlarımızı su ve kil filtrelerinden enzimatik damıtma süreçlerine kadar çeşitli işlemlerden geçirirken birçok adım kullanmaktayız. Patentli enzimatik sürecimiz çevresel toksinleri (ağır metaller, diyoksinler, PCB'ler vs), doymuş yağları ve diğer istenmeyen organik bileşikleri ortadan kaldırmakta ve sadece balık yağının (omega-3, 5, 6, 7, 9, 11 gibi) yararlı bileşiklerini bırakmaktadır. Ayrıca sektör lideri tazelik düzeylerimize ulaşmak ve ısı gereksinimlerini daha da azaltıp yağların saflığını korumak için de patentli (oksijensiz) nitrojen ortamı kullanmaktayız. Buna ek olarak, yüksek konsantre halindeki tüm ürünlerimiz için trigliseridler oluşturmak üzere yalnızca doğal enzimlerden faydalanırız ve yağı en iyi şekilde muhafaza etmek, emilimini ve kullanımını artırmak için tüm ürünlerimiz trigliserid biçiminde üretilmektedir.
 
 
 
Doğal Trigliserid karşısında Balık Yağının Etil Ester Biçimi
İdeal emilim ve kullanım sağlar
 
Omega-3'lerin sağlık için belirli yararları uzun yıllardır toplanan verilere dayanır ve bunların çoğu doğal gliserid omega-3'leri temel alır. Bugün piyasanın en konsantre balık yağlarının çoğunluğu, bireylerin gıda rejimlerinde yalnızca 18 yıldır bulunan "doğaya yeni" bir yağ olan etil ester formundayken tüm Nordic Naturals formülleri emilim ve yerinde kullanım ve dolayısıyla ideal sonuçlar sağlandığından emin olunması için doğal trigliserid formunda üretilmektedir.
 
 
 
Araştırmaya Dayalı Yenilikler
Bilimin son gelişmelerine paralel hareket edilir

Nordic Naturals, üretim teknolojisinin ve ürün formülasyonlarının en yeni gelişmelerle desteklendiği ve gücünü yaptığı araştırmalardan alan bir şirkettir. Bu temel hedeflerin yanında yenilik konusuna bağlılığımız, dünya çapında ünlü uzmanların onayladığı emsal denetiminden geçmiş klinik çalışmalara aktif katılımla güvence altına alınan bilimsel araştırmalarla desteklenmektedir. Nordic Naturals'ın etkinlik ve güç konusundaki ününe uygun olarak, üretilen balık yağları hakkında 13 yayınlanmış ve 30'dan fazlası hazırlık aşamasındaki bilimsel çalışma ile Harvard Üniversitesi, Columbia Üniversitesi, Milli Sağlık Enstitüsü (NIH), Stanford Üniversitesi, Duke Üniversitesi, UCLA ve Cedars-Sınai Tıp Merkezi gibi bağımsız araştırma kuruluşları ve üniversiteler tarafından düzenli olarak seçilmektedir.
 
 
 
 
Çevre Bilinci
Sürdürülebilir Balıkçılık Uygulamaları ve Çevresel Müdahalecilik

Nordic Naturals, kurulduğu günden bu yana eylemlerimizin -okyanuslarımızda, imalat sürecimizde, ofislerimizde, ortaklıklarımızda ve toplumlarımızda- çevreye olan etkisi hakkındaki sorumluluğun etkin bir şekilde bilincindedir.
 

 

 

 

 
Doğal Stabilizörlerin Optimum Karışımı
E vitamini ve biberiye özü yağlarımızın uzun süreli tazeliğini en iyi şekilde korumaktadır

Nordic Naturals çeşitli doğal stabilizörlerin balık yağı üzerindeki etkisini araştırmak için beş yıldan uzun bir süredir çalışmaktadır. Nutrasource Diagnostics'te 2005 yılında tamamlanan yeni bir çalışma Nordic Naturals ürünlerindeki (peroksit değeriyle ölçülen) tazelik düzeyinin 36 aylık süre içerisinde yalnızca %6 oranında arttığını göstermektedir; diğer ürünler 18 aylık süre içerisinde %50'den fazla artış göstermişlerdir. Bu istisnai tazelik özelliği; herhangi bir balıksı koku ve lezzet olmamasını, gelişmiş uyumluluğu ve ideal sonuçların alınmasını sağlar.

 

 

 
 
 
* Katı kuralları olan Norveç Tıp Standardı'na ;  NMS uygundur , kayıtlıdır .
 
Avrupa Farmakope Standardı'na  ;  EPS  uygundur , kayıtlıdır .
 
*  Avrupa Sorumlu Beslenme Konseyi ;  CRN uygundur , kayıtlıdır .
 
*  Eczane ürünüdür . Kutu açılmadığı müddetçe ; iade garantilidir.
 
* Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı Onaylıdır.
 
 
 
 
*  Ürünler , MNG Kargo  ile  indirimli adresinize  teslim gönderilir .   Kargo satıcıya aittir .
    Cumartesi ve Pazar günü alınan ürün : Pazartesi günü kargolanır.
    Kargo şehir ( İlçe , Kasaba , Köy ) ve mesafeye göre : 1 - 2  gün'de
    En geç ;  3 gün içinde adresinize ulaşır.
    
    
 
 
 
 
                 
 
ABD'de  fason üretim yaptırılarak , yurdumuza ithal edilen ,  ABD markası olmayan ürünler :
 
  *   FDA , NNFA ve CMP'e   onaylı  ürünler  değildir .
 
  *  ABD'de  bu onayları  almamış  ürünlerin  satışı  kesinlikle  yasaktır , suçtur.
       
  *  ABD'de  markası olmayan Türk markalı ürünler (Marka tescili Türkiye) : 
       Sadece Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı onaylı ürünlerdir. 
       ABD'de hiçbir sitede bu ürünlerin satışını göremezsiniz .
                                                                                        
  ABD'den  gelen , ithal  ürünleri alırken : Markasına  dikkat  ediniz .
 
 
 
 
 
 
 
  Tanım 
 
 
 
Daha az yumuşak jelde daha fazla Omega-3 yararı için iki kat güçlü EPA+DHA
Limon aromalı .
 
 
 
 
  İçerik 
 
Resimli karede yazmaktadır .
 
 
 
  Son kullanma tarihi 
 
  03 / 2014
 
 
 
 
  Kullanım önerisi 
 
Her gün yemekle birlikte iki yumuşak jel veya doktorunuzun ya da eczacınızın önerdiği doz.
 
 
 


 

SAĞLIK BAKANLIĞI 
 
Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların  kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır .
 
 
 
  Sağlığınız için , NORDIC NATURALS  ile :  Siz ve çocuğunuz en iyisine layıksınız . 
 
                                   
                                                   5000 SATIŞ    %100   MÜŞTERİ   MEMNUNİYETİ      
 
 
 

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 43 alışverişten %100 olumlu puan aldı.

Satışları için aldığı yorumlar ()

Sayfa Başına Dön
X