Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Pilates Lastiği Pilates Bandı 2 Ayrı Sertlik 107

(#48116319)

TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA ORJİNAL FATURALI

Satıcının Diğer Ürünleri
  • Fotoğraf 0

Pilates Lastiği Pilates Bandı 2 Farklı Sertlik 107

Egzersiz bantları latexten imal edilmiş kuvvet, mobilite ve esnekliği geliştirmek üzere dizay edilmişlerdir.

Bilimsel temellere dayanan egzersizler yaralanmaların rehabilitasyonunda, yaşlı bireylerin fonksiyonel kapasitelerini arttırmada, kronik hastalıklarda yada sporcularin performanslarını arttırmada kullanılabilmektedir.

Pilates egzersizleri birbirinden farklı zorluklarda hareket içerir. Başlangıç seviyesinden başlayarak her hareket için özel tasarlanmış bu bantlar size pilatesi en iyi şekilde yapmanız konusunda yardımcı olacaktır.

Pilates bantlarımızın et kalınlıkları orjinaldir. Piyasada ucuza satılan adi balon plastikelerinden değildir. Kopmaz ve yırtılmaz dayanaklı bir malzemeden üretilmiştir. Piyasada bulunan diğer pilates bantları ile karşılaştırınca zaten farkını sizde göreceksiniz.

Pilates Bantı Ne İşe Yarar :

Pilates bantları ayak parmağından baş bölümüne kadar vücudun tüm kas gruplarının hareket etmesini sağlayan, vücudu geliştiren, dengede tutan ve sağlamlaştıran; minimum hareket ile vücudumuzun maksimum performansını sağlayan kişisel kullanım ve hafif jimnastik ürünüdür. Son zamanların en gözde sporudur pilates bantı. Pilatesi evinizde yapmak için gerekli ürünlerden biridir. Pilates egzersizlerine ek olarak kullanılabildiği gibi, aerobik ve diğer spor çalışmaları öncesi kasları ısıtmak için mükemmel bir yardımcıdır. Kapalı vakumlu ambalajında sarı, mavi ve yeşil olmak üzere 3 adet farklı sertlikte latex pilates bant içerir.

Ebatlar : 119 cm x 15 cm

Paket İçeriği : 2 Farklı sertlikte pilates bandı

Not : Renk stok durumuna göre gönderilecektir.
Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 8458 alışverişten %98 olumlu puan aldı.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X