Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

sıklaştırma v Güçlendirme İçin Egzersiz Tekerlek

(#59059690)
Satıcının Diğer Ürünleri bizdeneararsanvar
Son Gezdiklerim
Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 0

 

 Ab Tekerlek

 Abs sıkılaştırma ve Güçlendirilmesi İçin Egzersiz Tekerlek

Vücudun geri kalanı ile kombinasyon halinde çekirdek çalışma için iyi bir araç. Sen, diz rolü başlar ve tekrar içeri Sonunda doğru yayıyoruz ve geri, ayakta kadar çalışabilirsiniz. Vücudun tek bir birim gibi çalışarak, tüm vücut gerginliği öğretir. İyi mücadele

 

Ab Egzersiz Wheel sabit altı paketi abs kaya elde etmenize yardımcı olabilir! Kolaylıkla taşınabilir ve evde ya da spor salonunda kullanımı kolay, sizin Abs bu Egzersiz Tekerlek, karın kasları sadece çalışır, aynı zamanda tüm üst gövde Eğer sözleşme olarak ve sırt kasları, omuz, göğüs ve kollarda streç çok.

Lütfen tekrarları ve saplarından sırasında üstün dengesi ile Ab dingil yardımları maksimum yol tutuş için tasarlanmıştır. Bu hafif Ab Tekerlek Ayrıca seyahat ve hareket halindeyken egzersiz için idealdir.

Ab Tekerlek nasıl kullanılır?

Işe başlamak için, sadece dizlerinin üstünde öne doğru eğilin ve yavaşça ileri ve geri döndürün. Bu Ab Egzersiz Wheel ile karnınızı hiçbir zaman yanma olacak, ve sonunda, hatta tam vücut tekrar ayakta kadar işe yarayabilir!

 

 

 

ÖNEMLİ ! KARGO HAKKINDA;

KARGO ÜCRETİNİ SATIN ALMAK

İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYINIZ

SATIN ALDIĞINIZ ÜRÜN 3 (ÜÇ) İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE TESLİM EDİLİR .ALIMINI YAPTIGINIZ TÜM ÜRÜNLER TEK PAKETTE GÖNDERİLİR  ÜRÜNÜNÜZ KARGOYA VERİLDİKTEN SONRA SİSTEME KARGO TAKİP NUMARANIZ GİRİLİR .BU AŞAMADAN SONRA KARGO TAKİP NUMARANIZLA TESLİMATI VE TAKİBİNİ YAPABİLİRSİNİZ.

ADRES DEĞİŞLİKLERİ İÇİN MESAJ ATMADAN ÖNCE SİSTEMDEKİ KAYITLI ADRES VE TELEFON NUMARALARINIZI KONTROL EDİN TESLİMATINIZIN HIZI AÇISINDAN BU ÖNEMLİDİR.

Sıkça Sorulan Sorular
 elektronik ürünleri kargodan alırken, herhangi bir eksik aksesuar (kulaklık, pil vs.) tespit etmeniz veya ürünü kırık teslim almanız halinde mutlaka kargo görevlisine tutanak tutturmanız gerekmektedir.aksı taktırde  iadeniz kabul edilmez begnilmeyen ve ya vaz geçilen iyade edilen ürünlerin kargo bedeli iyade eden kişiler tarafından ödenir kargo bedeli ödenmeyen ürünler kargodan alınmaz.

GİTTİGİDİYOR HARİCİ PERAKENDE SATIŞ YAPMIYORUZ

*ALIŞVERİŞLERİMİZDE GİTTİGİDİYOR TİCARET KURALLARI GEÇERLİDİR

KARGO SORGULA
SORGULAMAK İÇİN  444 25 52 NOLU TELEFONLA ARAS KARGO İLE
İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ

VEYA BU LİNK ÜZERİNDEN SORGULAYIN

http://www.araskargo.com.tr/web_18712_1/index.aspx

 


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Henüz yaptığı bir alışverişi yok.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X