Gittigidiyor
GG

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Slimm Fitt Göbek Bandı Zayıflama Bandı 49 TL

(#58303698)

Gittigidiyor Üyelerine Özel Fiyat Ücretsiz Kargo

Satıcının Diğer Ürünleri orjinalrepublic
Fotoğraf 1
 • Fotoğraf 0

 

 

 
 


Obezite konusunda endişe duyan Dünya Sağlık Örgütleri bu duruma dur demek için sürekli çalışmalar yapıyor. Daha önceleri bulunan çözümlerin başında zayıflama kapsülleri gelmekteydi. Fakat zayıflama kapsüllerinin gün içinde tüketilen yiyeceklerle beraber kullanıyor olmasından dolayı yeterli sonuç alınamıyordu. Bu durumu göz önüne alan bilim adamları ve diyetisyenlerin senelerdir uğraştığı konu gece, uykuda kilo verme arayışıydı. 

Arayışları metabolizmanın en yavaş olduğu zamanı yani uyku anlarındaki metabolizma hızını artıracak bir yöntem üzerineydi. Uykudayken ilaç içme, jel sürme ya da hareket etme yapılmayacağı için yapılacak ürünün bedene sürekli bir temas halinde olması ve metabolizmayı tetiklemesi gerekiyordu.

Ve uzun uğraşlar, tetkikler ve deneyler sonucunda uykudayken metabolizmayı hızlandırarak kilo kaybı sağlayan yeni nesil bir ürün ortaya çıkardılar, Slimm Fiit Göbek Bandını ürettiler.
 


Slimm Fitt Göbek Bandının diğer zayıflama ürünlerinden farkı; Geceleri, uyurken kullanılmasıdır. Geceleri siz uyurken yavaşlayan metabolizmanın hızlanmasına olanak tanıyan bu bantlar kilo vermenize yardım ederken uykuda kullanıldığı için de yorgun düşmemiş olursunuz.

Araştırmalar sonucunda kilo almaya müsait olan vücudun ana merkezine yani mideye ve sindirim sitemine etki eden, gündüz tüketilen yiyecekleri ve biriken yağları ayrıştırarak vücuttan atılımını sağlamaya yardımcı olmak amacıyla üretilen Slimm Fitt Göbek Bandı ile kilo verebilirsiniz.Normal bir kişi günlük aktiviteleri kapsamında belirli bir kalori alması gerekmektedir. Bu kalorinin alımını azaltmak, gün içinde yorgun ve bitkin düşmeye sebep vermektedir. Ve beden zayıflamadığı gibi de hastalıkları beraberinde getirmektedir.

Özellikle masa başı işlerde çalışanlar ya da ev hanımları gün içinde aldıkları kiloları atamazlar. Günde ortalama 2-3 kilo alırlar, gün içinde bu kiloların daha azını uykuda atılır. Atılamayan kilolar da bünyenin genişlemesine ve yağ tutmasına neden olur. O yüzden ya gündüzleri spor yapmak ya da geceleri uykuda kilo vermeyi hızlandırmak gerekmektedir. Uykuda metabolizmanızın hızlanmasına yardımcı olan göbek bantları ile daha kolay kilo verebilirsiniz.
 
Samen Cassiae torae, Poria Cosus, Maythorm, İmmature Bitter Orange, Scutellaris baicalensis, Alisma Orientalis, Angelica Sinensis, Active Substances of Plant Extract- Dış Ambalajı Açıp Hava almaya maruz bırakmayınız.
- 14 yaş altı bebek emzirenler ve hamilelerin kullanması önerilmez.
- Adet dönemlerinde kullanmaktan kaçınınız.
- Herhangi bir alerjik durumda doktorunuza danışınız.

 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

 Günümüzün en büyük sorunlarından biri olan Obezite tüm dünya ülkeleri tarafından tehlike yaratmakta. Teknolojinin getirdiği kolaylıklar, fast food ürünler, GDOlu ve hormonlu besinler, ayaküstü beslenme gibi sebepler Obezite ve şişmanlığın hızla artmasına yol açıyor.

Bunun sonucunda özellikle bayanlar tarafından bilinçsiz diyetler, aç kalarak zayıflama gibi sağlığa zarar veren zayıflama yöntemleri uyguluyorlar. Çok etkili olmayan bu zayıflama yöntemleri, başta şeker ve kalp damar hastalıkları olmak üzere, birçok sağlık sorununu da beraberinde getiriyor.

Obezite konusunda endişe duyan Dünya Sağlık Örgütleri bu duruma dur demek için sürekli çalışmalar yapıyor. Daha önceleri bulunan çözümlerin başında zayıflama kapsülleri gelmekteydi. Fakat zayıflama kapsüllerinin gün içinde tüketilen yiyeceklerle beraber kullanıyor olmasından dolayı yeterli sonuç alınamıyordu. Bu durumu göz önüne alan bilim adamları ve diyetisyenlerin senelerdir uğraştığı konu gece, uykuda kilo verme arayışıydı.
 


Slimm Fitt Göbek Bandı nın diğer inceltici ve kilo verme ürünlerinden farkı; kilo almaya sebep olan ana merkeze yani mide ve sindirim sistemine etki ederek tüketilmiş gıdalarda bulunan yağları ayrıştırarak vücuttan atılmasını sağlayarak kilo oluşumunu engelleyen ve incelmenize yardımcı olan gece kullanılmak üzere geliştirilmiş yeni nesil zayıflama ürünüdür.

Slimm Fitt Göbek Bandı Amerikan bilim adamlarınca uzun uğraşılar sonucu ortaya çakmış diğer zayıflama ürünlerinin aksine daha güvenli ve kullanımı daha kolay kullanılması açısından kendini kanıtlamış güvenli bir üründür.İlk 12 Gün İçerisinde bir değişiklik fark edeceksiniz. Sonraki 30 gün içerisinde kilo verdiğinizi gözlemleyebilirsiniz. Bu sonuçları görmek için talimatlara uymanız ve düzenli kullanmanız önemlidir.

Bildiğimiz gibi en çok kilo aldığımız durum uyurken kilo almak. Uyuduğumuzda kan dolaşımı ve metabolizma yavaşlar bunun sonucunda alınan kaloriler yakılmaz. Tüketilen gıdalar direk yağ hücresine dönüşerek kilo alımına sebep olur. Slimm Fitt Göbek Bandı midenin üstüne veya göbeğin üstüne akşam yatmadan önce yapıştırılır ve içerdiği bileşenler sayesinde alınan gıdalarda bulunan gereksiz ve fazla yağları ayrıştırarak kana karışmasını önleyerek vücutta yağa dönüşmesine engel olur aynı zamanda sindirim sistemi ve metabolizmayı düzenleyerek zayıflamaya ve sıkılaşmaya yardımcı olur.
 


 


 

 30 adet ve 1 ay kullanımlık içindir.

Ambalajı açınız ve göbeğin üstüne gelecek şekilde akşamları 1 adet yapıştırınız 12 saat vücudunuzda kalacak şekilde bırakınız 12 saat sonra çıkarınız ve bir sonraki günde yine aynı şekilde uygulamayı yapınız fazla bant yapıştırmaktan kaçınınız.
Dış Ambalajı Açıp Hava almaya maruz bırakmayınız.

14 yaş altı bebek emzirenler ve hamilelerin kullanması önerilmez.

Adet dönemlerinde kullanmaktan kaçınınız.

Herhangi bir alerjik durumda doktorunuza danışınız.

Uykudayken metabolizma en düşük seviyeye iner bu sebepten dolayı vücut uykuda aşırı yağ depolama eğilimindedir. Bu nedenle geceleri kilo kaybını başlatmak önemlidir. Ağızdan alınan ilaçlar 2-4 saat metabolizmaya etki eder ve etkisi kaybolduğunda metabolizma tembelleşme sürecine girer ancak Slimm Fitt göbek bandı 12 saat boyunca yağ sentezini engelleyerek ve yağı ayrıştırarak gece kilo almayı engeller.

Slimm Fitt göbek bandı iştah kontrolünü sağlar, metabolizmayı hızlandırır, fazla yağları yakar, yağ emilimini azaltır ve vücutta zararlı toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Aynı zamanda kan basıncını ve kolestrol düzeyini dengelemeye yardımcı olur.
Samen Cassiae torae, Poria Cosus, Maythorm, İmmature Bitter Orange, Scutellaris baicalensis, Alisma Orientalis, Angelica Sinensis, Active Substances of Plant Extract

 Slimm Fitt Göbek Bandı Güvenli midir?
Evet güvenlidir.
%100 Doğaldır.
Harici Midenin veya Göbeğin Üstüne Uygulanır.
3 Yıl Boyunca Test Edilmiştir.
Kafein ve efedra içermez.


Slimm Fitt Göbek Bandının Sonuçlarını Nasıl Fark ederim?
İlk 12 Gün İçerisinde bir değişiklik fark edeceksiniz. Sonraki 30 gün içerisinde kilo verdiğinizi gözlemleyeceksiniz. Bu sonuçları görmek için talimatlara uymanız ve düzenli kullanmanız önemlidir.


Slimm Fitt Göbek Bandı İlaçlarla birlikte kullanılabilir mi?
Slimm Fitt Göbek Bandı dışarıdan uygulanan bir yama ve tamamen doğal olduğu için ilaçlarla birlikte kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur.


Slimm Fitt Göbek Bandı Neden Göbeğe Uygulanır?
Göbek Bölgesine Yama Uygulaması Zaman içinde gelişen ve 2 000 yıllık geçmişe sahip geleneksel tıpçılar tarafından uygulanmış tedavi yöntemidir. Göbek Bölgesine yamanın uygulanması içerisindeki bileşenlerin deri altına hızlı şekilde nüfuz ederek buradan kılcal damarlara ve kana hızlı şekilde karışır bu sebeple daha çabuk etki ederek metabolizmayı ve sindirim sistemini düzenleyerek yağ yakımına destek olur.


Slimm Fitt Göbek Bandı Neden Geceleri Kullanılır?
Uykudayken Metabolizma en düşük seviyeye iner bu sebepten dolayı vücut uykuda aşırı yağ depolama eğilimindedir. Bu nedenle geceleri kilo kaybını başlatmak önemlidir. Ağızdan alınan ilaçlar 2-4 saat metabolizmaya etki eder ve etkisi kaybolduğunda metabolizma tembelleşme sürecine girer ancak Slimm Fitt Göbek Bandı 12 Saat Boyunca Yağ Sentezini Engelleyerek ve Yağı Ayrıştırarak Gece Kilo almayı engellemeye yardımcı olur.


Slimm Fitt Göbek Bandı Nasıl Çalışır?
Slimm Fitt Göbek Bandı İştah Kontrolünü Sağlar, metabolizmayı hızlandırır, Fazla Yağları Yakar, Yağ Emilimini Azaltır ve Vücutta zararlı toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Aynı zamanda kan basıncınıcını ve kolestrol düzeyini dengelemeye yardımcı olur.


Slimm Fitt Göbek Bandı Kullanırken Diyet ve Egzersiz Yamak Gerekir Mi?
Hayır. Sadece Her Zamanki Gibi Yaşamaya Devam Ederken Sağlık Kurallarını uygulamak ve zararlı gıdalardan uzak durmak önemlidir.


Slimm Fitt Göbek Bandını Herkes Kullanabilir Mi?
Hayır. 14 Yaş Üstü insanlar kullanabilir. Hamileliğin Herhangi bir aşamasında olan kadınlar kullanamaz.


Slimm Fitt Göbek Bandını Ne Kadar Süre Kullanılabilir?
Etkili Bir Sonuç alabilmek için en az 1-2 ay kullanılması önerilmektedir.

 

 


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 254 alışverişten %89 olumlu puan aldı.

Satışları için aldığı yorumlar ()


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X