Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

DEMİR DEPOSU KARA ÜZÜM KURUSU DOĞAL GÜN KURUSU

(#53041188)
Satıcının Diğer Ürünleri yoresel_bazaar
  • Fotoğraf 0
KÖY GÜN KURUSU
ÇEKİRDEKLİ KARA ÜZÜM
 
ŞİFA KAYNAĞI DENİZLİ ÇAL YÖRESİNDEN
TAMAMEN DOĞAL
KESİNLİKLE KİMYASAL İLAVE HİÇBİRŞEY YOKTUR
 
KURU ÜZÜMÜN FAYDALARI
- Üzüm ürünlerindeki demir, kalsiyum ve potasyum minerallerinin, kemik gelişimi yanında kansızlığı, halsizliği, zayıflığı ve ishali tedavi edici özelliği bulunmaktadır.
- Kilo almak isteyen de rejim yapmak isteyen de üzüm yemelidir çünkü enerji verir.
- Protein ve karbonhidrat kaynağıdır. A,B1,B2,B6, C vitaminleri ile fosfat, kalsiyum, demir, fosforik asit, organik asitler, formik asit minerallerini
içerir. Günlük kalsiyumun 1/5’ini ve demirin ise 1/3’ünü karşılar. Mineraller halsizliği, kansızlığı, ishali ve zayıflığı tedavi eder.
- Karaciğer zafiyetine, öksürüğe, bronşite iyi gelir.
- Unutkanlığı azaltıcı etkileri olduğu gölemlenmiştir.
- Diş çürümelerini engeller.
- Üzümde yüzde 20 oranında direk olarak kana karışan şeker vardır. Bu özelliği ile bedenen ve zihnen çalışanlar için iyi bir gıdadır.
- Gıda şekli anne sütüne benzer.
- Üzümdeki bol demir kan yapar.

LÜTFEN KATKISIZ DOĞAL OLANINDAN ALINIZ
 
ÇOCUKLARINIZA MEYVEYLE BİRLİKTE MUTLAKA SERVİS EDİNİZ TAVSİYE EDERİM.
 
DEMİR DEPOSU ŞİFA KAYNAĞI ÖZELLİKLE ÇEKİRDEKLİ KARA ÜZÜMÜ TAVSİYE EDERİM
 
ÇEKİRDEKSİZ ÜZÜMDE VARDIR SATIŞLARIMIZDA GÖREBİLİRSİNİZ
AŞŞAGIDA SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİĞİM BİR YAZI VARDIR VAKTİNİZ VARSA
OKUMANIZI TAVSİYE EDERİM NE YAZIKKİ GIDADA OLAN BİTENDEN KESİNLİKLE HABERİMİZ YOK TEKRAR DOĞAL YAŞAMA DÖNME VAKTİ ÇOKTAN GELMİŞŞ
BEN OKUYUNCA İNANIN ÇOK ŞANSLI OLDUGUMU DÜŞÜNDÜM

 
Gıda endüstrisinde 80 bin çeşit katkı maddesi kullanılmasına rağmen bunların henüz binde biri hakkında bile yeterli bilimsel araştırmanın yapılamamış olması !!!
Metabolizma hastalıklarının artışı,  13 yılda şeker hastalığı görülme sıklığının ise yüzde 90 yükselmesi, yetkilileri mevzuatın düzenleyici değil, önleyici nitelikte olması gerçeğinde birleştirdi

Türkiye'de 13 yıl aradan sonra ikincisi yapılan Diyabet, Hipertansiyon, Obezite ve Endokrinolojik Hastalıklar Prevalans Çalışması'nın (TURDEP) ikincisine göre Türk insanının kilosu arttı, bel ve kalça çevresi genişledi. Diyabet (Şeker) hastalığı görülme sıklığı ise 13 yılda yüzde 90 arttı. Yani toplum hızla obez oluyor, eskiden yaşlılık hastalığı olarak bilinen şeker, daha çocuk denecek yaşlarda görülüyor.

BİLİNMEYEN 80 BİN KATKI

Yaşam tarzının da etkisi olabilecek bu sonuçlar, dikkatleri yediklerimize ve içtiklerimize çevirmemize neden oluyor. Çünkü Biyolog Hamit Akçay'a göre şu anda raflardaki ürünlerde 80 bin çeşit katkı maddesi kullanılıyor. Ancak bunların henüz binde biri hakkında bile yeteri kadar bilimsel araştırma yapılabilmiş değil.

GIDADA İNOVATİF GİZLEME

Gıda konusunda gündeme gelen hilelerin inovatif ürünlerdekine göre masum kalacağını vurgulayan Hamit Akçay, bunun gerekçesini şöyle açıkladı: "Kaşara her şey katılıyor. Patates karışımı masum bir şey. En çok atık ürünlerin katılmasıdır. Onun dışında protein denen ürünler var. Gıda ürünlerindeki temel felsefe, bir şeyi önce özünden kopar, ana formundan çıkar, başka bir şekle sok. Sonra bunu mamül hale getir. Çünkü böyle bir durumda yaptığınız müdahaleleri insanlar anlayamayacak duruma geliyor. Siz istediğiniz kârlılığı yapabilirsiniz."


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 25 alışverişten %47 olumlu puan aldı.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X