Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

DOĞALSAN YULAF KEPEĞİ 400 GR SİTEDE EN UCUZ!!!

(#71694543)
Satıcının Diğer Ürünleri eugrandet_ist
Son Gezdiklerim
Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 0

En Seçilmiş, En Hoş, En Çeşitli, En Orjinal ve En Kaliteli Ürünleri; En Uygun Fiyata, Hatta Çoook Uygun Fiyata, En Ucuza Bulabileceğiniz Yerdesiniz. Keyifli Alışverişler!
 
 
 

DOĞALSAN YULAF KEPEĞİ OAT BRAN 400 GR

Sabah Kahvaltıda Yediğinizde Gün Boyu Acıkmayacağınız GARANTİ!

Oat Bran, Yulaf Kepeği, Günümüz diyetlerinin olmazsa olmazı, 400 Gr. Dünya sağlık örgütü yulaftaki proteinin süt, et ve yumurta kadar değerli olduğunu ortaya koymuştur.
Yulaf kepeği yulaf tanesini saran ve koruyan lifli kılıftır. Yulaf kepeği hızlı şeker açısından zayıf , protein ve özellikle çözünebilir lifler açısından zengin olan kabuktur. Yulaf kepeğine tıbbi özellik veren iki niteliği vardır.
Birincisi; hacminin 25 katından fazla suyu emebilir olması, bundan dolayı mideye inen yulaf kepeği şişer ve hızlı bir doygunluk hissi vermesine yetecek kadar yer kaplar.
İkincisi; fazlasıyla yapışkan oluşudur ki bulamaç haline gelmiş besinlerle birlikte ince bağırsağa ulaştığında kendisini çevreleyen bütün besin maddelerine yapışır. Bunların kana geçişini önleyerek kendisiyle beraber atılmasını sağlar. Yulaf kepeği bu özelliklerinden ötürü çoğu diyette açlıktan kaynaklanan yoksunluk hissini engeller.

 
Besin Değerleri; (100gr)
Enerji: 300 kcal
Protein: 12 gr
Cho: 38gr
Lif: 28gr
Yağ: 28gr
 
TEK ÜRÜNDÜR VE ASGARİSİZ FIRSAT FİYATTIR!

Bu fiyatları kaçıranlar ÇOK üzülüyor. Satıldıktan sonra mesaj atıp "elinizde başka yok mu, fırsatı kaçırmışım" diye yazan çok kişi oluyor.
En Güzel, Kaçırılmayacak Fırsat Ürünler için, lütfen satıştaki diğer listelenen ürünlere de bakmayı ihmal etmeyin.

Değerinin ve Mağaza Fiyatlarının Çok Çok Altında, En Uygun Fiyatlar,
En Orjinal, En Kaliteli, ve aynı zamanda "En Seçilmiş" Ürünler Burada.

Ürünler arasından ne kadar ürün alırsanız alın, hepsi aynı ve "tek" kargo paketi içerisinde, direk ve bizzat kargo şubesine gidilerek, Yurtiçi Kargo ile %35 indirimli olarak gönderilir. Daha fazla adette ürün alarak, kargo ücretinden tasarruf da sağlayabilirsiniz. Tek bir ürün de alsanız, birden fazla ürün de alsanız, aynı kargo ücreti dahilinde, aynı pakette ürünleriniz gönderilmektedir.

Satıştaki ürünlerin "hiçbirinde" asla defo veya kusur bulunmaz, eğer ikinci el ürün ise, zaten ürün açıklamasında detaylıca second hand/ikinci el olduğu belirtilir, bunun dışında yer alan tüm ürünler sıfır ve yepyenidir. Asla hatalı, kusurlu, vb ürünlere yer verilmemektedir. Hafif tozlanma, hafif tüylenme vb durumlar olabilmektedir, bunlar ürünün doğal olarak kendiliğinden mağaza rafında bulunurken oluşan durumlardır. Asla ve asla kullanım dahilinde değillerdir, ürün fotoğraflarında ve açıklamalarında her şey çok detaylıca belirtilmektedir. Yüzlerce, binlerce ürün satışı yaptım, çok olumlu profilim de gönül rahatlığıyla güvenebileceğinizin kanıtıdır.

Satın Almaya Karar Verdiyseniz, Şimdiden, Çok Mutlu Günlerde Kullanılsın :)Diğer Fırsat Ürünleri Görmek İçin Aşağıdaki Linke Tıklamanız Yeterli:

http://arama.gittigidiyor.com/?aramasatici=eugrandet_ist

 

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 341 alışverişten %98 olumlu puan aldı.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X