Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

MUNZUR PÜLÜMÜR BALI 1000 GR

(#91737638)
Satıcının Diğer Ürünleri zeytinciefe
Son Gezdiklerim
Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 0
 
 
MUNZUR PÜLÜMÜR BALI 
 
 
PÜL BAL
 
1000 GR
 
 
120 TL
 
(ÜCRETSİZ KARGO)
 
 
 
PÜLBAL (Doğal Munzur Kır Çiçek Balı) Pülümür ilçesinde üretilen balın üretim kalitesini arttırmak, üreticiyi bir çatı altında toplayıp üretilen bala marka değeri kazandırmak ve balı en doğal haliyle iç pazara sunmak amacıyla 1997 yılında Pülümür Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği bünyesinde kurulmuştur.
 Pülümür yaylalarında üretim yapan üreticinin ürünleri, birlik sayesinde bir merkezde toplanmış, Pülümür bölgesinin eşsiz özellikleri içinde üretilen balı PÜLBAL olarak markalaştırılmış ve tüketicinin hizmetine sunulmuştur. 
Pülümür bölgesinin coğrafi yapısı içerisinde 250 çeşit endemik çiçek türünün bulunması Pülümür balına eşsiz bir tat katmış ve besin değerini eşsiz kılmıştır. 
 Birliğimiz, kayıtlı üyelerimizin ürettikleri balın sezonun başından sezonun bitişine kadar üretim aşamasını takip edip, sadece birliğe kayıtlı üyelerimizden tahlillerle aldığımız balı hijyenik ortamda paketleyerek iç piyasa sunmaktadır. Bu anlamda PÜLBAL (Munzur Doğal Kır Çiçek Balı) bölgemizin tek patentli balı olma özelliğine sahiptir. 
 
BAŞKA BİR YERDE BULAMIYACAĞINIZ ÜRÜN
 
 

 


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Henüz yaptığı bir alışverişi yok.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X