Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Zayıflama kahvesi

(#84459080)
bezce (191)
Satıcının Diğer Ürünleri bezce
Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 0

Bir türlü zayıflayamıyor ve bu durumdan şikayetçi misiniz? İstediğiniz şekilde forma giremiyor, yedikleriniz maalesef bünyenizde yağ birikimine mi yol açıyor? İşte bu sorularınızın cevabının karşılığı “Evet” olarak doğrulanıyor ve yaşamınızın kilo problemi dışında gayet güzel gittiğini düşünüyor, kilo probleminizi çözmek için doğal bir ürün arıyorsanız sizlerde hemen ürünümüzü kullanabilirsiniz.
Yaşamınızın geri kalanını sağlıklı bir biçimde geçirme konusunda en hızlı işlem Yeşil Kahve Zayıflama ürünümüzü kullanmak olacaktır. Bir diyet ile maalesef zamanla kas yağlarını yakarak ciddi sağlık problemlerinin oluşmasına sebep olabildiğiniz gibi, spor yaparak da bünyenizi yorabilirsiniz. Ancak bu gibi durumlar yerine ürünümüzü oturduğunuz yerde kullanarak birkaç ay içerisinde istediğiniz kiloya düşecek, yağlardan kurtularak düz bir karın bölgesine sahip olabileceksiniz.

Yeşil kahve içerdiği kafein ve koloronejik asit sayesinde yağ yakımını hızlandırır, metobolizmayı hızlandırır, cok yüksek antioksidan etkiye sahibtir, yorgunluk ve halsizlik hissini yok eder, vücüddaki yağ moleküllerini parçalmaya yardımcı olur. Vucüdün bağışıklık sistemini korur. Bir türlü forma giremiyor başarılı ve istikrarlı şekile zayıflıyamıyorsanız sizinde bünyenizden kaynaklı bir sorun değildir. Yeşil kahve bağırsakları çalıştırır, hiç bir kimyasal içermez. Yeşil kahve diğer kahveler gibi kavrulmadığı için diğer kahvelere göre daha çok antioksidan içerir, antioksidanlar yağ hücrelerini parçalamaya yardımcı olur.

Aynı zamanda Yeşil Kahve Zayıflama ile bacak ve baldır bölgelerinde bulunan fazlalıkların da yok olmasını, kaybolmasını sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken hemen sizlerde sitemizden ürünümüzü satın almak için sipariş vererek satın almaktır.

 

KULLANIMI: BİR KAHVE FİNCANINA  BİR TATLI KAŞIĞI OLMAK ÜZERE SABAH VE AKŞAM GÜNDE İKİ DEFA ALINMASI TAVSİYE EDİLİR

 

                     KDV VE KARGO DAHİL 39TL


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Henüz yaptığı bir alışverişi yok.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X