Gittigidiyor
GG

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

0.75 Karat VS-H Beştaş Pırlanta Yüzük .

(#62433988)

Toptan Fiyat Kaliteli Hizmet...Liva Pırlanta..

Satıcının Diğer Ürünleri livapirlanta
Fotoğraf 1
 • Fotoğraf 0

LİVA PIRLANTA

 

Yüzük üzerinde 0.15x5 = 0.75 karat VS berraklık H renk pırlanta kullanılmıştır. Altın 3.50 gr 18 ayar olup rengi beyazdır.

 

Dilediğiniz montür ile yakın gramajlarda üretim yapılabilmektedir. Yüzük 3 İş günü içersinde lüks ahşap mücevher kutusu, garanti sertifikası ve  fatura ile birlikte kargoya verilecektir.

 

0.01 gr dahi olsa hakkınız bize geçmeyecektir..

 

 

Ürün İadesi ;Ürünlerimiz siparişlerinizde belirtilen özelliklerde verilen sözlere harfiyen uygun olarak itina ile emek verilerek üretilmektedir .Bu nedenle 7 gün iade hakkı sadece üretimden kaynaklanan bir hata,yanlışlık oluşmasında geçerlidir.Bir hata, yanlışlık olması durumunda koşulsuz-şartsız iade edebilirsiniz. Firmamızın misyonu her zaman açık,net ve doğru bilgiyi sizlerle en şeffaf şekilde paylaşmak olmuştur.Bu gibi durumlarda siz iade talebinde bulunduğunuz taktirde dürüstlüğü ilke edinen firmamız bu talebinizi olumlu karşılayacaktır.İade işlemleri sırasında bizimle irtibata geçip bilgi verdikten sonra ürüne ait lüks ahşap mücevher kutusu,garanti sertifikası ve faturayı da ürünle birlikte anlaşmalı kargo firmamıza mutlaka eksiksiz teslim ediniz.İade edilecek ürün kullanılmış,hasar görmüş ve fiziksel değişikliğe uğramış ise kesinlikle iade kabul edilmeyecektir.

 

Peki kime nasıl kontrol ettirebilirsiniz?

 

Öncelikle burada belirtilmesi gereken ana husus; mücevherat bilgisine hâkim olan mücevherat ağırlıklı satış yapan firma ile altın ağırlıklı satış yapan kuyumcu arasındaki farklılıkların anlaşılmasıdır. Buna arabanızı bakıma götürdüğünüzde motor ustasının motor, elektrik ustasının elektrik gibi ayrı aksamlara bakmasını, tamir etmesini örnek verebiliriz. Kontrollerinizi yaptırırken vitrinlere bakın pırlanta ağırlıklı vitrinler firmanın aynası olacaktır.

Kontrol esnasında en doğru ,net ve artniyetsiz bilgiler alabilmeniz için verdiğimiz 4C ve diğer önemli bilgiler ışığında bilgi sahibi olduğunuzu belli etmeden en az 3–4 farklı mücevherat firmasında mutlaka ve önemle çift yönlü karşılaştırma yaptırın; sadece fiyat belirleyerek karşılaştırma yaptırıp daha sonra mağduriyet yaşamayın.

 1. Fiyat belirlemeElinizdeki ürünün özelliklerini belirtmeden modelin bir arkadaşınıza ait olduğunu aynısından kendinize veya bir yakınınıza almak yada yaptırmak istediğinizi belirtin.Örneğin; eşim bu yüzüğü arkadaşında görmüş ve çok beğenmiş bende eşime sürpriz yapmak ve bu yüzüğün aynısından almak istiyorum acaba fiyatı ne kadar olur?
 2.  Özellik belirleme ;  Elinizdeki modelin özelliklerin belirtilmesini ve aynı özelliklere sahip pırlanta ve modelden kendinize yada bir yakınınıza almak yada yaptırmak istediğinizi belirtin.Örneğin; Eşim bu yüzükteki pırlantayı arkadaşınınki ile mutlaka karşılaştırma yapacaktır bu nedenle aynı özelliklere sahip bir pırlanta almak istiyorum .Taşın özellikleri hususunda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bu noktada;

Tüm mücevherlerinizi özel danışmanlık hizmetimiz çerçevesinde bize,
Büyük alışveriş merkezlerinde, şehir merkezlerinde esas olarak mücevherat yönü ağır basan firmalara,
İstanbul ‘da temsilciliği bulunan uluslar arası ve tarafsız, saygın kurumlar olan IDL ve EGL ‘nin mücevher laboratuarlarında cüzzi bir ücret karşılığında kontrol ettirebilirsiniz.

 

Peki verilen pırlantanın aynı pırlanta olup olmadığından nasıl emin olabiliriz?

 

  Almış olduğunuz ürünleri pırlantadan anlayan genel olarak mücevherat yönü ağır basan firmalarda kontrol ettirebilirsiniz. Hatalı,sorunlu bir ürünü siz iade talebinde bulunduğunuz taktirde dürüst tüm firmalar bu talebinizi olumlu karşılayacak,sorun çıkarmayacaktır.Bizim anlayışımızda ticaret karşılıklı rıza ve hoşnutluktur.Aksi halde kazanılan paranın temiz olamayacağı düşüncesi içersindeyiz. Güven iyidir ama kontrol daha iyidir.Maalesef bazı artniyetli kişiler karşısındaki insanın güvenini kazandıktan sonra nasılsa güvenini kazandım fazla bir sorun çıkmaz yada çıkartmaz düşüncesi ile bu güveni suistimal edebilmektedir.İnsanımız da iyi niyetli olarak ürünlerini kontrol ettirmeyerek hayal kırıklıkları ve mağduriyetler yaşayabilmektedir aman dikkat!. Değerli misafirlerimiz 10 ‘uncu hatta 100‘üncü alışverişiniz dahi olsa kimden,nerden alırsanız alın kanuni süreniz içersinde mutlaka kontrol ettirin.

Bu suiistimalleri önlemenin tek yolu IDL Diamond Safe Vakumlanmış Pırlanta satın almak yada HRD de olduğu gibi taşın kenarına lazerle kayıt numarasının yazılmasıdır. Bizde liva mücevherat olarak dünya çapında HRD-IGL gibi alanında söz sahibi olan ve Türkiye de temsilciliği bulunan IDL ile Vakumlanmış Pırlanta satmakta ,0.30 ve 0.99 karat üzeri verdiğimiz tüm tektaşlara garanti sertifikamız ve IDL raporlarının yanı sıra pırlanta kenarına da müşteri isteği doğrultusunda lazerle kayıt numarasını yazdırabilmekteyiz. Bu şekilde size verilen taşın sorumluluğuna hem firma olarak biz hem de IDL girmektedir.Diamond Safe (Vakumlanmış Mühürlü Pırlanta)Özel bir yöntemle IDL tarafından vakumlanan pırlanta paketi açıldığı zaman ''seal open''( mühür açılmıştır) ibaresi çıkar.Pırlanta paketi aynı zamanda UV altında parlar. Taşa ait % 100 gerçek ve doğru özellikler laboratuarda mühürlenerek el değmeden size ulaşır ve böylece içinizdeki şüphe ve sorular tamamen ortadan kalkmış olur.İstediğiniz pırlantayı mühürlü olarak bizden satın alabilirsiniz. 

 

 

En derin sevgi ve saygılarımızla....

 

 

 

 

 


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, vade farkı ile 4 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farkı ile 3 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; vade farkı ile 3 veya 4 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; vade farkı ile 3 veya 4 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; vade farkı ile 3 veya 4 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3, vade farkı ile 4 taksitle alışveriş yapabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Satıcı Bilgileri:

Henüz yaptığı bir alışverişi yok.

Satışları için aldığı yorumlar ()

Sayfa Başına Dön
X