Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

AMETİST KRİSTALİ - TAŞ DEVRİ 636 Gr. ŞOK FİYAT

(#54857500)
Satıcının Diğer Ürünleri nurdancigdem
Son Gezdiklerim
Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 0

 

TAŞDEVRİ
 
 
 
 Ametist Kristali 636 Gram, 13*11 cm.
 
 
 
AMETİST TAŞI
 
 
Etkili Olduğu Çakralar : Üçüncü Göz ve Taç
 
 
 
FİZİKSEL ETKİLERİ
 

 

Eklem ağrılarını tedavi ederek rahat hareket etmeyi sağlar.Bedeni dinç tutar, fiziksel bedenimizle duygularımız arasında denge oluşturur.Sürekli üzerinizde taşıyabileceğiniz bir taştır.Yaydığı enerji her zaman size fayda sağlar ve olumsuzluklardan korur.Göz hastalıklarına, alerjiye, migren ve diğer baş ağrılarına ve kalp rahatsızlıklarına iyi gelir.Bedendeki fazla elektrik yükünü toplayarak beyin gücünü yükseltir.Cilt dokusunu sıklaştırır.Cilt hastalıklarında kanserinde, siyah nokta ve aknelerde suyuyla cilt temizliği yapılır.Tansiyonu dengeler.Bağışıklık sistemini güçlendirir. Depresyona karşı faydalıdır.Yaydığı enerji doğrudan sinir sistemini etkiler. Fazla çalışmaktan ve stresten kaynaklanan zihinsel yorgunluğu giderir,konsantrasyonu arttırır .Kişiye iç huzuru vererek karar verme yeteneğini güçlendirir.Koyu mor yada çok açık renkli, özellikle de berrak olan ametistler en güçlü enerjiye sahip olan ametistlerdir. Pembe kuvars ile birlikte kullanıldığında aklı güçlendirdiği ve kalbi koruduğu söylenir.Uykusuzluk sorununa ve karabasanlara karşı yastığınızın altına ametist taşı koymayı deneyebilirsiniz.

 

 

RUHSAL ETKİLERİ

 

 

Bulunduğu çevredeki olumsuz enerjileri temizleyip dönüştürür.Bilinç seviyelerini aktif hale getirir. Enerjisinin odaklandığı kişide uyum ve denge oluşturur.Meditasyonlarda tercih edilen bir taştır.Ametist taşının yaydığı enerji üçüncü göz ve alın çakrasını aktive ederek sezgisel gücünüzü arttırır.Ortamda bulunması bile negatif enerjileri bertaraf eder.

 
TÜM TAŞLARIMIZ % 100 DOĞAL VE ORJİNALDİR. 
 
 
DİLEDİĞİNİZ TAKDİRDE SATIN ALDIĞINIZ TAŞLAR ÜCRETSİZ HEDİYEM OLARAK REİKİ İLE NEGATİF ENERJİLERDEN ARINDIRILIP SİZE ÖZEL UYUMLANIR. LÜTFEN MESAJLA BU İSTEĞİNİZİ BİLDİRİNİZ VE UYUMLANACAK KİŞİNİN ADI SOYADI - DOĞUM TARİHİ BİLGİLERİNİ GÜN/AY/YIL OLARAK VERİNİZ.
 
 
100 TL VE ÜSTÜ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ
 
 
 
 
 

 


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 32 alışverişten %100 olumlu puan aldı.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcıya Sorulan Sorular (4)Soru sor
  • S: Ürünün durumu nedir?
  • C: Ürünün durumu:
  • S: Ürün nereden gönderiliyor?
  • C: Bu ürünün gönderildiği yer: .
  • S: Ürünün kargo ücretini kim ödüyor?
  • C: Satıcı, kargo detaylarını ürün açıklamasında belirtmiştir.
  • Tüm sorulara bak
Sayfa Başına Dön
X