Yardım Satış Yap

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Gerçek Doğal Aytaşı Kolye ucu - TAŞDEVRİ

(#36802517)
Benzer Ürün
Aradığınıza çok benzeyen bir ürün var!
GERÇEK DOĞAL AMETİST TAŞLI GÜMÜŞ KOLYE UÇ

GERÇEK DOĞAL AMETİST TAŞLI GÜMÜŞ KOLYE UÇ

(#132424733)
Kargo
: Alıcı Öder - 2 - 3 Gün İçinde Kargo
Durum
: Sıfır ürün

115,50 TL

Benzer Ürünler
 • : DiğerMateryal
 • : DiğerTaş
 • : DiğerTaş Şekli
 • : SıfırDurum
 • Gerçek Doğal Aytaşı Kolye ucu - TAŞDEVRİ
 • Gerçek Doğal Aytaşı Kolye ucu - TAŞDEVRİ (#36802517)

 • 8,50 TL

  Sıfır Ürün

Gerçek Doğal Aytaşı Kolye ucu - TAŞDEVRİ

Image and video hosting by TinyPic

 
TAŞDEVRİ

 
Doğal Aytaşı Kolye Ucu (HİNDİSTAN)
 

Doğada turuncu, kırmızı, siyah, beyaz, şampanya ve çeşitli renklerde de aytaşları bulunur. Bunların birçoğunun orijini Hindistan'dır.

 

Etkili Olduğu Çakralar : Güneş Sinirağı,Üçüncü Göz ve Taç

FİZİKSEL ETKİLERİ
 
Doğum sancılarını hafifletir .Obeziteye karşı etkilidir.Kadınların aylık periyotlarının düzenli olmasını sağlar ve şikayetlerini azaltır.Özellikle cinsel organların korunmasında etkisi vardır. Kramplara, bacak ağrılarına ve sırt ağrılarına iyi gelir.Hormonları dengeler.Çocuk isteyenlere, İyi hamilelik geçirmeye, menapoza faydalıdır.Troid bezini etkileyerek metabolizmayı hızlandırır, sindirimi düzenler.
 
RUHSAL ETKİLERİ
 
Diğer insanların hislerine karşı duyarlı olmayı sağlar.Taşıyan kişiye sempati kazandırır.Nazara karşı etkilidir.Yıldızı düşük olanların taşıdır.Başkalarına aşırıtepki verdiğiniz ve endişeli olduğunuz durumlarda aytaşı sizi dengeler ve empati yaratır.Aytaşı,kişinin duygusal gerilimden kurtulmasına ve duygularını kabullenmesine yardımcı olur.Duygusal dengeyi sağlar ve egoya karşı iyi gelir.Rüyaların daha net hatırlanmasını sağlar bunun için gece yastığınızın altına koyabilirsiniz. Sevgililerin daha ihtiraslı olmasını sağlar.Sezgileri ve iletişimi kuvvetlendirir.
 
 
Taşlar; bünyesinde bulundurduğu mineraller yardımı ile bedenimizde mineral bakımından eksiklikler var ise bunları tamamlamaya yardımcı olur ,diğer bir taraftan da vücut sağlığımızı etraflarına yaymış oldukları enerji ile dengelemeye çalışırken , ruh sağlığımızı da vücudumuzda ve çevremizde bulunan negatif enerjileri emip, pozitif bir enerji halinde vucudumuza ve bizi çevreleyen dış dünyaya aktarırlar.Taşlar; fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal alanlarda şifa amaçlı kullanılabildiği gibi, enerjinin temizlenmesi, dengelenmesi, yükselmesi, sezgilerin güçlenmesi ve başarı, bereket, şans gibi birçok alanda da kullanılmaktadır.
Her biri ayrı özelliğe sahip olan taşlar ne kadar temiz olurlarsa yaydıkları enerji de o derece saf olur. Taşlar olumlu enerji yaymak için ya da negatif enerjileri, titreşimleri toplamak için evde, iş yerlerinde bulundurulabilir. Takı olarak kullanıldığında ise taşıyan kişiyi enerjiyle destekler ve bedendeki olumsuz enerjileri emerler Doğal taşlar bir çok hastalığa iyi gelmektedir. Sahip olduğu enerji alanının güçlü olması ve kişinin kendi enerji alanını etkilemesi taşların kişideki bloke olmuş ve hastalığa yol açan enerjiyi dengelemesini sağlamaktadır. Hastalıklar vücuttaki enerji dengesizliklerinden oluşmaktadır. Enerji alanı dengeye kavuştukça kişi canlanır ve kendisini çok daha iyi hisseder.
 
 
DİLEDİĞİNİZ TAKDİRDE SATIN ALDIĞINIZ TAŞLAR ÜCRETSİZ HEDİYEM OLARAK REİKİ İLE NEGATİF ENERJİLERDEN ARINDIRILIP SİZE ÖZEL UYUMLANIR. LÜTFEN MESAJLA BU İSTEĞİNİZİ BİLDİRİNİZ VE UYUMLANACAK KİŞİNİN ADI SOYADI - DOĞUM TARİHİ BİLGİLERİNİ GÜN/AY/YIL OLARAK VERİNİZ.

 
100 TL VE ÜSTÜ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ !!!

 
tıklayınız.
0
0
0
4
4
1

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Tüm sorulara bak | Soru sor Satıcıya Sorulan Sorular (9)
 • S: Ürünün durumu nedir?
 • C: Ürünün durumu: Sıfır
 • S: Ürün nereden gönderiliyor?
 • C: Bu ürünün gönderildiği yer: İstanbul.
 • S: Ürünün kargo ücretini kim ödüyor?
 • C: Satıcı, kargo detaylarını ürün açıklamasında belirtmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi

Sayfanın başına dön