Gittigidiyor
GG

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Kristal terapi sembollü çakra dengeleme seti

(#75768515)

kılavuz + reiki uyumlama + çakra sembollü taşlar

Bu Nedir?

Bu rozet, müşteri memnuniyetini kazanmış, çok başarılı satıcılara verilir.

jitans (15637)
Satıcının Diğer Ürünleri jitans
 • Fotoğraf 0

Alışverişinizin hediyesi olarak taşlar arındırılıp, uyumlanacak ve reiki yüklenecektir

KATEGORİLER


TAMBURLANMIŞ TAŞLAR
TAŞLI/TAŞSIZ GÜMÜŞ YÜZÜKLER
TAŞLI/TAŞSIZ GÜMÜŞ SETLER
GÜMÜŞ ZİNCİRLER KORDONLER
PANDANTİF KOLYE UÇLARIBROŞLARTAŞLI/TAŞSIZ GÜMÜŞ KOLYE UÇLARIÇAKRA DENGELEME SETİDOĞAL TAŞ VE KRİSTALLERKÜRE, PANDÜL, PİRAMİTBÜTÜN KOLYELER
GÜMÜŞ/TAŞ BİLEKLİKLER
TAŞLI/TAŞSIZ GÜMÜŞ KÜPELER
DOĞAL TAŞ ANAHTARLIKLAR
DOĞALTAŞ TESPİHLER
ERKEK YÜZÜKLERİ
DOĞAL TAŞ BİBLOLAR

 
İHTİYACINIZ DOĞRULTUSUN DA GÜMÜŞ ZİNCİRLERİ BURAYA TIKLAYARAK İNCELEYİNİZ VE BİRLİKTE SİPARİŞ VERİNİZ Kİ TEK KARGO İLE YOLLAYALIMDaha önce alışveriş yapan alıcıların profilimde bıraktığı yorumları görmek için PROFİLİME TIKLAYINIZ

KRİSTAL TERAPİ ÇAKRA DENGELEME SETİ
(KRİSTAL TERAPİ ÇAKRA DENGELEME SETİ İÇERİĞİ
ALTTADIR İNCELEYİNİZ)
ÖZEL KESESİ İÇİNDE
+
KRİSTAL TERAPİ UYGULAMA KILAVUZU
RESİMLİ VE AÇIKLAMALI


+
KRİSTAL TERAPİ İÇİN ÇAKRA DENGELEYECEK ŞEKİLDE UYUMLAMA, PROGRAMLAMA VE REİKİ YÜKLEME

BU İŞLEM İÇİN GEREKLİ OLAN AD SOYAD VE DOĞUM TARİHİ BİLGİLERİNİ LÜTFEN MESAJLA BİLDİRİNİZ.HER ÇAKRANIN BİRDEN FAZLA UYGUN TAŞI OLDUĞUNDAN TAŞLAR BİRBİRİNE GÖRE UYUMLU OLACAK ŞEKİLDE SEÇİLMİŞTİR.

100 TL VE ÜSTÜ ALIŞVERİŞ YAPIN KARGO PARASI ÖDEMEYİN
TANIMI Kristal terapi ile çakra dengelemek için temizlenmiş, uyumlanmış, dengelenmiş, programlanmış ve reiki yüklenmiş çakra sembollü kristal set.
Vücudumuzda bulunan 7 ana çakra merkezinde ki blokajları (tıkanıklık), dengesizlikleri hem fiziksel hem duygusal hem de ruhsal boyutta rahatsızlanmamıza sebebiyet verir. Bu çakraların düzgün ve dengeli çalışması , sağlığımız açısından çok önemlidir. Çakraların açılması, dengelenmesi için bir çok yöntem vardır. Bu yöntemlerden bir tanesi de kristal terapidir.
Kristal terapi ile çakra dengeleme, ancak bu konu da uzman birisinin eşliğinde yapılabilen bir işlemdir.
Günümüzde kristal terapi yaptırmak hem madden külfetli olabilmektedir hem de her an her yerde çok uygulanan bir şey değildir. Göndereceğim kılavuz ve çakra dengeleme kristal seti ile terapiyi kendi evinizde kendi kendinize sanki kristal terapistiniz yanınızdaymış gibi rahatlıkla uygulayabileceksiniz. Kristal terapistiniz olarak, kristal terapistin yapacağı işlemleri ben önceden kristallere uygulayacağım ve size öyle göndereceğim. Unutulmamalıdır ki bu terapi, bir terapistin yapacağı terapinin yerini tutmayacaktır. Birebir seanslar herzaman tercih edilmelidir. Ancak buna imkanı olmayanlar için birebir terapilere yakın etki görülecektir. Kristallere yüklediğim reiki sayesinde bu kristallerin vasıtası ile reiki size akacak, çakralarınızı açacak, dengeleyecek ve şifa olacaktır. Kristal seti özel kesesi ve kullanım kılavuzu ile birlikte göndereceğim. İhtiyacınız olan kristaller ve bilgi tümüyle elinizin altında mevcut olacak.
İÇERİĞİ KRİSTAL TERAPİ ÇAKRA DENGELEME SETİ İÇERİĞİ
1.)
7 adet kalp kesim taşlar, her biri her bir çakraya uygun olup her bir kalp çakra taşının üstünde o çakranın sembolü mevcuttur . Taşlar sırası ile jasper, turuncu aventurin, sitrin, yosunlu agat, sodalit, lapis, ametist
Ayrıca 4 adet kristal kuvars sete dahildir,

2.)BU KRİSTALLERİ MUHAFAZA ETMEYE YARAYACAK OLAN ŞIK KESESİ
3.)KRİSTAL TERAPİ İLE NASIL ÇAKRA DENGELEMESİ YAPACAĞINIZI ANLATAN RESİMLİ VE AÇIKLAMALI KILAVUZ
TESLİMAT ŞEKLİ Faturalı olarak özel kutusunda hediye edasıyla gönderilecektir. Lütfen Faturasını 2 nüsha olarak en az 15 gün saklayınız.

ÖNEMLİ
TAŞLARIN UYUMLANMASI HAKKINDA DETAY
Taşlarınızın temizlenmesini, uyumlanmasını ve reiki yüklenmesini arzu ederseniz,kullanacak olan kişinin ad, soy ad ve doğum tarihi bilgilerini özel mesajla vermeniz yeterlidir.Bu işlemi
ücretsiz alışverişinizin bir hediyesi olarak uygulamaktayım. Bu konuda detaylı bilgi için
buraya tıklayabilirsiniz
Bu linkte hazırladığım "KRİSTALLERİN REİKİ İLE TEMİZLİĞİ, UYUMLANMASI VE PROGRAMLANMASI NEDİR NİÇİN GEREKLİDİR" başlıklı yazıyı okuyabilirsiniz. Bu konuda mesaj gönderilmeyen alışverişlerde taşların sadece temizliğini yapıp pozitif sevgi enerjisi yükleyeceğim. Normalde taşlar kullanılmadan evvel mutlaka temizlenmesi gerekir, temizlemeden kullanmamanızı şiddetle tavsiye ederim. Benden alacağınız tüm taşların temizliği yapıldığından tekrar temizlemenize gerek yoktur, haftada 1 akan suda yıkamanız yeterlidir. Sonra ki bakım ve temizlikleri ile ilgili bilgi ürünlerle birlikte yollayacağım broşürde mevcut olacaktır.

ainosayirac

ALIŞVERİŞ ESNASINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
Sayfalarımda görmüş olduğunuz tüm yazılar , taşlarla ilgili bilgiler ve fotoğraflar bizzat tarafımdan yazıldı ve hazırlandı. Kaynak göstermeden kullanımı yasaktır.
Fotoğraflar makro çekim(çok yakın çekim) olduğundan ürün büyüklükleri yanıltıcı olabilmektedir. Bundan dolayı mutlaka ya elim yada 1 TL, vb bilindik objelerle birlikte çekim yapıyorum. Ayrıca altta ürün özelliklerinde de cm olarak ölçülerini vermekteyim. Bu ölçülere dikkat etmeden sipariş verildiğinde, ürünün düşünüldüğünden daha küçük yada daha büyük olduğu vurgulandığında dikkate alınmayacaktır. İade koşullarını lütfen okuyunuz. Ölçümler en uzun uçlardan yapılmaktadır, kolye ucu sapı ile birlikte, küpe ise kancası ile birlikte uzunluk ölçüsü alınmaktadır. Ürün fotoğrafları ise hem flaşlı hem de flaşsız doğal ışık altında çekilmektedir dijital ortamda sizlere sunulan fotoğrafların renkleri dijital ortam olması nedeniyle gözün gördüğü ile birebir aynı olamamaktadır. Özellikle her bilgisayarın renk ayarlarında farklılıklar olduğundan farklı da görülebilmektedir. Tüm bunlara rağmen yine de ürün resimlerinde %98 e yakın orijinal rengini yakalamaktayım. Satışa sunduğum taşlar arasında sentetik taş yoktur. Bu konuda özellikle çok hassas olduğumu belirtmek istiyorum. 1996 yılından bu yana taşlarla içiçe olduğum taşların dünyasında, kristal terapi de yapmaktayım ve gerçek olmayan taşları da enerjilerinden çok net algılamaktayım. Amacım sadece taş satmak değil, insanların taşların enerjisinden faydalanmasını sağlamaktır. Ayrıca bazı taşlı ürünlerde 925 ayar gümüş madeni olmayan ürünlerimde mevcuttur ve böyle ürünlerde, ürün açıklamasında yada başlığında gümüş ibaresi dahi kullanılmamaktadır. 925 ayar gümüş olan ürünler kesinlikle hem başlıkta hem de ürün içeriğinde belirtilmektedir. Tüm bunların ürün alışverişinde göz önünde bulundurulmasını rica ederim. Ayrıca aklınıza takılan her konu da sorularınızı hiç tereddütsüz sorabilirsiniz. İletişimi seven, önem veren ve büyük bir özveri ve sabırla cevaplayan beni bulacaksınız karşınızda :))))

Reiki Master & Kristal Terapist & Kimyager
Ayla Aydın


ainosayirac


 

ainosayirac

 

Bu sayfa jitans tarafından dizayn edilmiştir, her hakkı saklıdır

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, vade farkı ile 4 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farkı ile 3 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; vade farkı ile 3 veya 4 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; vade farkı ile 3 veya 4 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; vade farkı ile 3 veya 4 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3, vade farkı ile 4 taksitle alışveriş yapabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 792 alışverişten %100 olumlu puan aldı.

Satışları için aldığı yorumlar ()


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcıya Sorulan Sorular (4)Soru sor
 • S: Ürünün durumu nedir?
 • C: Ürünün durumu: %s
 • S: Ürün nereden gönderiliyor?
 • C: Bu ürünün gönderildiği yer: .
 • S: Ürünün kargo ücretini kim ödüyor?
 • C: Bu ürünün kargo ücretini "Alıcı" öder.
 • Tüm sorulara bak
Sayfa Başına Dön
X