Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

TILSIMLI ESMA-ÜL HÜSNA MADALYONU

(#44512179)

Esmaül Hüsna Çift taraflı

erbakis70 (743)
Satıcının Diğer Ürünleri erbakis70
Son Gezdiklerim
Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 0

Esma-ül Hüsna

Selam Dost,

 

Tılsım,  Güneş  saatinde, 925 ayar gümüş döküm yapılarak hazırlanmıştır. Güneş saati ile ilgili detaylı bilgiyi tilsimcinet adlı sitemizde detaylı olarak inceleyebilirsiniz.  Esmalar astrolojik bir takvim ile  sıralanmıştır, döküm Güneş  zamanı dikkate alınarak yapılmıştır. Esma-ül hüsna'nın anlamı Cenab-ı Allahın 99 sıfatına verilen addır. Okunması, vird edilmesi, üzerimizde taşınmasının faydası çok fazladır. En çok yararı hafıza kuvvetlendirmede görülmüştür. İmtihan korkusu ve stresi yenmek için, derslerde başarı, işte başarı, disiplinli bir yaşam sağlayabilmek için tavsiye edilir. Bu ürünle birlikte Hz. Süleyman Mührü ise hediyemiz olarak gönderilir. Hz. Süleyman mührü ise zenginlik için çok tesirlidir. Uyarı:

Üzerinde Allah ayetleri olan objelerle tuvalete girildiğinde üzerini kapayın, gömlek veya giysinizin içinde kalsın .Üzerinizde bulunurken kesinlikle İçki içmeyin, içerseniz üzerinizden çıkarın.

Çok önemli :Önceden başkaları tarafından kullanılmış ürünleri kesinlikle almayın ve taşımayın. Ürünler Dervişcollection güvencesi altında uluslar arası sertifikalı ve garantilidir.

Gittigidiyor taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz ve Türkiye’nin her yerine kargo tarafımızdan karşılanmaktadır. Yurt dışında ise bizden beş adet ürün alana Amerika ve Avustralya  dahil kargo ücretsizdir.

Selam ve Dua ile...

 
 
 
 

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 45 alışverişten %100 olumlu puan aldı.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X