Gittigidiyor
GG

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Turrata Osmanlı Takı Seti - Gönül Damlası Serisİ

(#95860525)
Satıcının Diğer Ürünleri
Fotoğraf 1
 • Fotoğraf 0

 

100% Türk malı ve el işçiliği. Tek tek mıhlama yöntemiyle yerleştirilmiş taşlar.

Özel kesim kök Yakut, Zümrüt ve Zirkon'dan oluşan sette ortalama 198 adet taş.

Çift tarafı da kullanılabilen Kolye

Özel metal alaşım, Gümüş + Altın.

Kararma yapmayan dış yüzey.

Toplamda Kolye, Yüzük, Bileklik ve Küpelerden oluşan 5 parça set sadece 750 TL.

Şimdi siz değerli kullanıcılarımıza tecrübe, bilgi ve birikimimizle %100 Türk Malı ve el işçiliği olan Turrata Osmanlı Takı Seti’ni sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Turrata Osmanlı Takı Seti’nde yer alan Osmanlı’nın orijinal cami ve çini motifleri, Osmanlıca harfler, semboller, özel sırlı simgeleri ile kullanıcılarımıza tarihi atmosferi yaşatarak huzur verecektir.
Turrata Osmanlı Takı Seti’nin imalat evreleri; Model çizimi, model çıkarma, madenin dökümü, ayar evi veri sonucu çıkartılması, kalıp hazırlığı, mumlama, kauçuk kalıba koyma, fırınlama, döküm, kaynak, taşların mıhlaması, yıkama, parlatma, cilalama, kaplama gibi 15’e yakın işlemden geçmektedir.

Turrata Osmanlı Takı Seti; Küpeler, Kolye, Bileklik ve Yüzük bulunan 5 parçadan oluşmaktadır.
Takı setimizin kolyesi, kolye ucu, küpesi, küpe ucu, bilekliği ve yüzüğün tamamı özel alaşım altın ve gümüşten hazırlanarak meydana getirilmiştir. Ayrıca setimizin tamamı altın kaplamadır. Kararma yapmaz ve rengi solmaz. Taşlar parlaklığını kaybetmez.

Bileklik, her bileğe ayarlanabilecek bir özelliğe sahiptir ve dayanıklıdır.
Yüzük, her parmağa ayarlanır özelliğe sahiptir.
Kolye, çift yönlü kullanılabilecek özellikte olup, arka kısmında Osmanlı’nın simgesi lale yer almaktadır. Kolye başlığı üzerinde kök zümrüt taş bulunmaktadır. Kolye zinciri setin hediyesidir.
Küpeler, küpe başlığı ve teli dahi altın ve gümüşten oluşan özel alaşım ile imal edilmiştir.

Turrata Gönül Damlası Serisi

TAKI SETİNDEKİ TAŞLAR VE ÖZELLİKLERİ

Beyaz Taş; Zirkondur. 1600 °C dereceye kadar ısıya dayanıklı olup, ışıltı ve parlaklığını hiç kaybetmez. Zirkon taş ayrıca stres için kullanılan etkili bir taştır.

Yeşil Taş; Kök Zümrüttür ve kristalize özel kesimdir. Göze hoş görünen taş, tarihin derinliklerinde göz tedavisi için de kullanılmıştır. Ayrıca Zümrüt Taşı zarafeti, temizliği ve doğallığı ifade etmektedir.

Kırmızı Taş; Kök Yakuttur ve kristalize özel kesimdir. Aşkın taşıdır. Sevgiyi sembolize eder. Taşın kullanıldığı tüm dönemlerde gözde bir taş olarak takılarda yer almıştır.

Turrata Osmanlı Takı Seti'ndeki ortalama 198 taşın tamamı ciddi emek harcanarak mıhlama yöntemi ile takı üzerine yerleştirilmiştir.

ÜRÜN KENDİ FİYATININ ÇOK ALTINDA SATIŞA SUNULMAKTADIR. HİÇBİR DEFOSU HASARI YOKTUR SADECE KUTUSU YOKTUR...

 


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, vade farkı ile 4 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farkı ile 3 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; vade farkı ile 3 veya 4 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; vade farkı ile 3 veya 4 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; vade farkı ile 3 veya 4 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3, vade farkı ile 4 taksitle alışveriş yapabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 17 alışverişten %94 olumlu puan aldı.

Satışları için aldığı yorumlar ()


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X