Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

YAŞAM ÇİÇEĞİ KOLYE, KÜPE VE YÜZÜK TAKIMI

(#94955955)
Satıcının Diğer Ürünleri safirdanismanlik
Fotoğraf 1
Fotoğraf 0
Fotoğraf 1
Fotoğraf 2
  • Fotoğraf 0
  • Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 2
Yaşam Çiçeği Küpesi: 5 Gram ağırlığında 925 ayar gümüşten imal edilmiştir. radyum kaplama yapılmıştır. Kulağınızda şık bir görünüş, kalbinizde yumuşak bir iz bırakır.
 
Yaşam Çiçeği Kolyesi: 925 Ayar Gümüşten 8 Gram olarak 3.5 Çapında ve 70 cm gümüş zincirle beraber gönderilecektir. Ayrıca Gümüş üzerine Rodyum kaplama yapılmıştır.
 
Yaşam Çiçeği Yüzüğü: 10 Gram ağırlığında 925 ayar gümüşten imal edilmiştir. radyum kaplama yapılmıştır. Etraf çemberi Yakut Renginde sentetik taşlarla kaplı olup parmağınızda şık bir  görünüş, kalbinizde yumuşak bir iz bırakır.
 
sizin için özel imal edilmiştir.
 
Yaşam Çiçeğinin desenleri evrendeki her şeyi oluşturan kutsal oranların çıkış noktasıdır. Aslı

En dış çember dahil, iç içe gecmis 20 cemberden olusur ve herseyin sırrını icinde sakladığına inanılır. Resimlerde görülen şekiller kürenin iki boyuta indirgenmis halidir.

Üç boyutlu olarak hatta çok boyutlu olarak düşünülmelidir. Yaşam çiçeği içinde platon’nun 5 cismini ve metatron’un kübü’nü barındırır. O şekiller de tüm varoluşu inşa ederler.

 

ÖNEMLİ NOT: YAŞAM ÇİÇEĞİ nin tüm şartlarından istifade etmek için sadece 1 aylığına 2 alana 1 hediye kampanyamız başlamıştır.

 

 

avmbiziz.com güvencesiyle...


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Henüz yaptığı bir alışverişi yok.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X