Gittigidiyor
GG

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

YAŞAM ÇİÇEĞİ KOLYE, KÜPE VE YÜZÜK TAKIMI

(#94955955)
Satıcının Diğer Ürünleri safirdanismanlik
Fotoğraf 1
Fotoğraf 0
Fotoğraf 1
Fotoğraf 2
 • Fotoğraf 0
 • Fotoğraf 1
 • Fotoğraf 2
Yaşam Çiçeği Küpesi: 5 Gram ağırlığında 925 ayar gümüşten imal edilmiştir. radyum kaplama yapılmıştır. Kulağınızda şık bir görünüş, kalbinizde yumuşak bir iz bırakır.
 
Yaşam Çiçeği Kolyesi: 925 Ayar Gümüşten 8 Gram olarak 3.5 Çapında ve 70 cm gümüş zincirle beraber gönderilecektir. Ayrıca Gümüş üzerine Rodyum kaplama yapılmıştır.
 
Yaşam Çiçeği Yüzüğü: 10 Gram ağırlığında 925 ayar gümüşten imal edilmiştir. radyum kaplama yapılmıştır. Etraf çemberi Yakut Renginde sentetik taşlarla kaplı olup parmağınızda şık bir  görünüş, kalbinizde yumuşak bir iz bırakır.
 
sizin için özel imal edilmiştir.
 
Yaşam Çiçeğinin desenleri evrendeki her şeyi oluşturan kutsal oranların çıkış noktasıdır. Aslı

En dış çember dahil, iç içe gecmis 20 cemberden olusur ve herseyin sırrını icinde sakladığına inanılır. Resimlerde görülen şekiller kürenin iki boyuta indirgenmis halidir.

Üç boyutlu olarak hatta çok boyutlu olarak düşünülmelidir. Yaşam çiçeği içinde platon’nun 5 cismini ve metatron’un kübü’nü barındırır. O şekiller de tüm varoluşu inşa ederler.

 

ÖNEMLİ NOT: YAŞAM ÇİÇEĞİ nin tüm şartlarından istifade etmek için sadece 1 aylığına 2 alana 1 hediye kampanyamız başlamıştır.

 

 

avmbiziz.com güvencesiyle...


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, vade farkı ile 4 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farkı ile 3 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; vade farkı ile 3 veya 4 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; vade farkı ile 3 veya 4 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; vade farkı ile 3 veya 4 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3, vade farkı ile 4 taksitle alışveriş yapabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Satıcı Bilgileri:

Henüz yaptığı bir alışverişi yok.

Satışları için aldığı yorumlar ()


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X