Gittigidiyor
GG

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

YEŞİM(JADE) taşı komple el örgüsü bileklik*AİNOS

(#36250758)

Bu Nedir?

Bu rozet, müşteri memnuniyetini kazanmış, çok başarılı satıcılara verilir.

jitans (15649)
Satıcının Diğer Ürünleri jitans
 • Fotoğraf 0

Alışverişinizin hediyesi olarak taşlar arındırılıp, uyumlanacak ve reiki yüklenecektir

KATEGORİLER


TAMBURLANMIŞ TAŞLAR
TAŞLI/TAŞSIZ GÜMÜŞ YÜZÜKLERTAŞLI/TAŞSIZ GÜMÜŞ SETLER
GÜMÜŞ ZİNCİRLER KORDONLER
PANDANTİF KOLYE UÇLARIBROŞLARTAŞLI/TAŞSIZ GÜMÜŞ KOLYE UÇLARIÇAKRA DENGELEME SETİDOĞAL TAŞ VE KRİSTALLERKÜRE, PANDÜL, PİRAMİTBÜTÜN KOLYELER
GÜMÜŞ/TAŞ BİLEKLİKLER
TAŞLI/TAŞSIZ GÜMÜŞ KÜPELER
DOĞAL TAŞ ANAHTARLIKLAR
DOĞALTAŞ TESPİHLER
ERKEK YÜZÜKLERİ
DOĞAL TAŞ BİBLOLAR

 
İHTİYACINIZ DOĞRULTUSUN DA GÜMÜŞ ZİNCİRLERİ BURAYA TIKLAYARAK İNCELEYİNİZ VE BİRLİKTE SİPARİŞ VERİNİZ Kİ TEK KARGO İLE YOLLAYALIMDaha önce alışveriş yapan alıcıların profilimde bıraktığı yorumları görmek için PROFİLİME TIKLAYINIZ

JADE (YEŞİM) TAŞLARINDAN HAZIRLANMIŞ
EL İŞİ
İNDİANA BİLEKLİK

FİYAT 1 ADET BİLEKLİK İÇİN GEÇERLİDİR, BİRBİRLERİNE ÇOK BENZEDİĞİNDEN HER BİLEKLİK İÇİN AYRI RESİM HAZIRLANMAMIŞTIR, TOPLU RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ BİLEKLİKLEDEN BİR TANESİ GÖNDERİLECEKTİR


DİKKAT; Aventurin taşları yada beyaz akik boyanarak yeşim diye satılmaktadır. Aventurin yeşime çok benzemektedir ve piyasada daha bol bulunmaktadaır. Işığa tuttuğunuzda içinde seyrek olarak hafif pırıltılar görüyorsanız yeşim değil aventurin taşıdır. Boyama taşlar zaten kendisini aslında hemen belli etmektedir ama daha taşlarla deneyeimi çok fazla olmayanlar bunu ayırt etmekte zorlanmaktadır.
100 TL VE ÜSTÜ ALIŞVERİŞ YAPIN KARGO PARASI ÖDEMEYİN
TANIMI Yeşim(jade) taşlarından hazırlanmış İndian bileklik
TAŞ EBATLARI
1.5 cm ortalama genişlik,
BİLEKLİK GENİŞLİĞİ
Asansörlü olduğundan hemen hemen her bileğe olur, ölçüsü standarttır. Yinede sorularınız olursa mesajla iletişime geçiniz.
TESLİMAT ŞEKLİ
Faturalı olarak özel kutusunda hediye edasıyla gönderilecektir. Lütfen Faturasını 2 nüsha olarak en az 15 gün saklayınız.
ÖZEL NOT
Minerallerin ve özellikle de kuvarsların uyumlanıp programlandıktan sonra kullanılmasını şiddetle tavsiye ederim. Kullanımında bilinçli olmak lazım yada programlatmalısınız. Bu konuda ücretsiz yardımcı olmaktayım ve kristalinizi pogramlamaktayım.
REİKİ İLE YAKLAŞIK YARIM SAAT SÜREN TEMİZLEME, PROGRAMLAMA VE KİŞİYE UYUMLAMA YAPIYORUM
ÜCRETSİZ

ÖNEMLİ
TAŞLARIN UYUMLANMASI HAKKINDA DETAY
Taşlarınızın temizlenmesini, uyumlanmasını ve reiki yüklenmesini arzu ederseniz,kullanacak olan kişinin ad, soy ad ve doğum tarihi bilgilerini özel mesajla vermeniz yeterlidir.Bu işlemi
ücretsiz alışverişinizin bir hediyesi olarak uygulamaktayım. Bu konuda detaylı bilgi için
buraya tıklayabilirsiniz
Bu linkte hazırladığım "KRİSTALLERİN REİKİ İLE TEMİZLİĞİ, UYUMLANMASI VE PROGRAMLANMASI NEDİR NİÇİN GEREKLİDİR" başlıklı yazıyı okuyabilirsiniz. Bu konuda mesaj gönderilmeyen alışverişlerde taşların sadece temizliğini yapıp pozitif sevgi enerjisi yükleyeceğim. Normalde taşlar kullanılmadan evvel mutlaka temizlenmesi gerekir, temizlemeden kullanmamanızı şiddetle tavsiye ederim. Benden alacağınız tüm taşların temizliği yapıldığından tekrar temizlemenize gerek yoktur, haftada 1 akan suda yıkamanız yeterlidir. Sonra ki bakım ve temizlikleri ile ilgili bilgi ürünlerle birlikte yollayacağım broşürde mevcut olacaktır.


ainosayirac

ŞİFALI TAŞ ETKİSİ İÇİN GENEL BİLGİDİR


YEŞİM(JADEİT)

ETKİLEDİĞİ ÇAKRALAR: 4. kalp çakrası
UYUMLU BURÇLARI:aslan,terazi,oğlak
BEDENSEL:Üstte taşınan bir yeşim taşı kalbi,dolaşım sistemini ve sinir sistemini güçlendirir.Uyumadan önce 6.çakraya konulması büyük faydalar sağlar.Kalp çakramızı da yine bu taşla dengede tutabiliriz.
RUHSAL:İyi ilişkiler vefalı dost simgesidir.Ayrıca aşk ve denge taşıdır.Şefkatli bir baba gibi size huzur verir.Hassas hissedilen zamanlarda kalp çakrasına yeşim taşı konulmalıdır.Korku ve endişeye karşı huzur ve güven verir.Kullanan kişiye akıl,adalet ve cesaret verir.İfade yeteneğini kuvvetlendirir.Konuşmacıla
r kullanmalıdır.Girişken olmayan içe dönük insanları sosyalleştirir.
Ayrıca yeşim taşı kullanan kişilerin kısmeti ve şansı daima bol olur.Bereket getirir.İşi bozulmuş,işleri yolunda gitmeyen kişilerin bu taşı kullanması önerilir.

ALIŞVERİŞ ESNASINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
Sayfalarımda görmüş olduğunuz tüm yazılar , taşlarla ilgili bilgiler ve fotoğraflar bizzat tarafımdan yazıldı ve hazırlandı. Kaynak göstermeden kullanımı yasaktır.
Fotoğraflar makro çekim(çok yakın çekim) olduğundan ürün büyüklükleri yanıltıcı olabilmektedir. Bundan dolayı mutlaka ya elim yada 1 TL, vb bilindik objelerle birlikte çekim yapıyorum. Ayrıca altta ürün özelliklerinde de cm olarak ölçülerini vermekteyim. Bu ölçülere dikkat etmeden sipariş verildiğinde, ürünün düşünüldüğünden daha küçük yada daha büyük olduğu vurgulandığında dikkate alınmayacaktır. İade koşullarını lütfen okuyunuz. Ölçümler en uzun uçlardan yapılmaktadır, kolye ucu sapı ile birlikte, küpe ise kancası ile birlikte uzunluk ölçüsü alınmaktadır. Ürün fotoğrafları ise hem flaşlı hem de flaşsız doğal ışık altında çekilmektedir dijital ortamda sizlere sunulan fotoğrafların renkleri dijital ortam olması nedeniyle gözün gördüğü ile birebir aynı olamamaktadır. Özellikle her bilgisayarın renk ayarlarında farklılıklar olduğundan farklı da görülebilmektedir. Tüm bunlara rağmen yine de ürün resimlerinde %98 e yakın orijinal rengini yakalamaktayım. Satışa sunduğum taşlar arasında sentetik taş yoktur. Bu konuda özellikle çok hassas olduğumu belirtmek istiyorum. 1996 yılından bu yana taşlarla içiçe olduğum taşların dünyasında, kristal terapi de yapmaktayım ve gerçek olmayan taşları da enerjilerinden çok net algılamaktayım. Amacım sadece taş satmak değil, insanların taşların enerjisinden faydalanmasını sağlamaktır. Ayrıca bazı taşlı ürünlerde 925 ayar gümüş madeni olmayan ürünlerimde mevcuttur ve böyle ürünlerde, ürün açıklamasında yada başlığında gümüş ibaresi dahi kullanılmamaktadır. 925 ayar gümüş olan ürünler kesinlikle hem başlıkta hem de ürün içeriğinde belirtilmektedir. Tüm bunların ürün alışverişinde göz önünde bulundurulmasını rica ederim. Ayrıca aklınıza takılan her konu da sorularınızı hiç tereddütsüz sorabilirsiniz. İletişimi seven, önem veren ve büyük bir özveri ve sabırla cevaplayan beni bulacaksınız karşınızda :))))

Reiki Master & Kristal Terapist & Kimyager
Ayla Aydın

ainosayirac

 

x

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, vade farkı ile 4 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farkı ile 3 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; vade farkı ile 3 veya 4 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; vade farkı ile 3 veya 4 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; vade farkı ile 3 veya 4 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3, vade farkı ile 4 taksitle alışveriş yapabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 787 alışverişten %100 olumlu puan aldı.

Satışları için aldığı yorumlar ()


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcıya Sorulan Sorular (4)Soru sor
 • S: Ürünün durumu nedir?
 • C: Ürünün durumu: %s
 • S: Ürün nereden gönderiliyor?
 • C: Bu ürünün gönderildiği yer: .
 • S: Ürünün kargo ücretini kim ödüyor?
 • C: Bu ürünün kargo ücretini "Alıcı" öder.
 • Tüm sorulara bak
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X