Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

ALET SETİ 27 PARÇA + ALET KUTUSU

(#63407964)
Satıcının Diğer Ürünleri kelepircim
Son Gezdiklerim
Fotoğraf 1
Fotoğraf 0
Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 0
  • Fotoğraf 1

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

• 13 inch takım çantası
• Pense, yankeski, kargaburun, çekiç, 6 lı elektrikçi tornavida, makas, maket bıçağı, el testeresi, mini su terazisi, kontrol kalemi, bits tutucu ve bits uçlar.

 

---DİKKAT --- Rahat ve huzurlu bir alışveriş için :

Kargo bilgileri ertesi sabah 10:00 kadar girilecektir .Cumartesi saat 12:00 kadar alınan ürünlerin kargo bilgisi pazartesi girilecektir.12:00 dan sonra alınan ürünler pazartesi kargoya verilecektir.

Yoğunluktan mesaj atlama olabilir o yüzden ürün siparişi verirken ürün gideceği adresi mesaj yerine siparişi girmeniz sizin ve bizim açımızdan daha sağlıklı ve hızlı sonuç almamızı sağlayacakdır..

Sisteme girilen kargo bilgisinden kargonuzu takip edebilirsiniz.Kargo firmaları bir kere evinize gelip sizi evde bulamazsa ürünü şubeden almak zorunda kalabilirsiniz onun için devamlı bir kişinin evde olacağı bir adres ve size ulaşılabilecek bir telefon numarası yazmalısınız.

Ürün kutusunda darbe ve ezilme varsa kargodan teslim almayıp tutunak tutturmanız rica olunur. Darbe olan kutuyu alırsanız tüm sorumluluk kargodan size geçmektedir ve faturasız ürün teslim etmek isterse kargo sakın teslim almayın ürünlerimiz hepsi faturalı gönderilmektedir.Boşver fatura ne işime yarayacak diye düşünmeyin ürünlerin garantisinde fatura sormaktadır.


Dükkanımızda ikinci el, defolu, sıfırlanmış ürün satılmamaktadır. Tüm ürünlerimiz orjinal kolisinde ve sıfırdır ve Markaların yetkili servislerince garanti süresince tamir edilmektedir.

Ürün iadesinde kullanmadan kargo sizin tarafınızdan karşılanmak üzere iadesi yapılabilir.Kullanılmış ve bozuk olmayan ürünlerde Firmalar servis raporu olmadan ürün iadesi almamaktadır o yüzden aldığınız ürünlerin aradığınız kriterlere uyup uymadığını iyi analiz edip. Gerek bize gerek diğer satıcılara ürünle ilgili bilgi alabilirsiniz.Böylelikle zaman ve para kaybı yaşanmamış olur.

HAYIRLI ALIŞVERİŞLER…..

NOT: MAĞZAMIZIN DİĞER ( FIRSAT ) ÜRÜNLERİNE BAKMADAN GEÇMEYİNİZ LÜTFEN.....

Ürün kodu : K-2000010486

 

 

 


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Henüz yaptığı bir alışverişi yok.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X