Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

YAPIŞKANLI FOLYO - BANYO MUTFAK İÇİN

(#65615912)
Satıcının Diğer Ürünleri ceylanlarshop
Fotoğraf 1
Fotoğraf 0
Fotoğraf 1
Fotoğraf 2
Fotoğraf 3
Fotoğraf 4
Fotoğraf 5
  • Fotoğraf 0
  • Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 2
  • Fotoğraf 3
  • Fotoğraf 4
  • Fotoğraf 5

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

45 cm-2 mt dir.

cam,metal,ahşap,fayans yüzeylere yapışır,soyulma ve kalkma yapmaz,nemden sudan etklenmez.arkasında yapışkanlı kağıt vardır çıkartılıp yapıştırılır.

İSTEMİŞ OLDUĞUNUZ ÜRÜNÜN KODUNU LÜTFEN MESAJ İLE BELİRTİNİZ.

     

 

  

  AYAKKABILIK & KİTAPLIK RAF              SPORT MP3                   YÜZLERCE ÇEŞİT DUVAR KAĞIDI                  ELEKTRİKLİ BATTANİYE               UNNY OTO KOLTUĞU              ÇATAL KAŞIK BIÇAK TAKIMI

                                                                 

 

 

 9 PARÇALI TABLO PANO SAATLER              YAPIŞKANLI FOLYO DUVAR KAĞITLARI

                       

                     

 

Adres Hakkında Bilgilendirme :

Değerli müşterimiz teslimat aşamasında bir sorun yaşanmaması için öncelikle sipariş ekranına güncel adresinizi giriniz. Ayrıca size en hızlı ulaşılabilecek telefon numarasını yazınız. Eğer ürünü farklı bir adrese sevk etmek istiyorsanız yine sipariş ekranına teslim edilmesi gereken adresi giriniz.

Kargo Hakkında Bilgilendirme :

Kargo görevlisi size geldiğinde mutlaka koliyi veya paketi yüzeysel olarak kontrol ediniz. Eğer üzerinde Patlak, yırtık, veya ıslanma gibi fiziksel bir hasar, darbe veya herhangi bir eksik varsa hemen tutanak tutturunuz. Bu durum hem sizin hemde bizim açımızdan işlemlerin daha hızlı çözülmesine yardımcı olacaktır.

Arıza ve iadeler hakkında bilgilendirme :

Satın almış olduğunuz ürünü alır almaz bir arıza çıkması durumunda 1 hafta içerisinde yenisi ile değiştiriyoruz. Bu süreçte gidiş geliş kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Eğer ürün bir süre kullanıldıktan sonra arızalanır ise garanti sürecini başlatıp üretici/ithalatçı firmaya yolluyoruz. Bu süreçte kargo ücreti alıcıya aittir.

Satın almış olduğunuz ürünü 1 Hafta içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. Bu süreçte ürünün orijinal paketi ile yollanması gerekmektedir. Bu durumda Gittigidiyor kuralları gereği kargo ücreti alıcıya aittir.

 

 

 


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Henüz yaptığı bir alışverişi yok.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X