Garmin Vivomove HR Premium - Deri Kayış Akıllı Saat (#394960879)

  • Durum
  • :
   Sıfır Ürün - Yeni Etiketli
  • Adet
  • :
   2 adet ürün stokta
   Lütfen Adet giriniz.
  • Kargo
  • :

   Ücretsiz - 2-3 gün içinde kargo

  • Paranız %100 GittiGidiyor Güvencesi Altındadır.

Satıcı Bilgileri:
sarp_01 (19064)

Son 12 ayda 490 değerlendirmede %92 olumlu puan aldı.

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız

 • : Garmin Marka
 • : T Seri
 • : S Model
 • : Belirtilmemiş Renk
 • : Akıllı Saat Türü
 • : Belirtilmemiş Dahili Depolama
 • : Belirtilmemiş Ekran
 • : Belirtilmemiş Ekran Boyutu
 • : Belirtilmemiş Kamera
 • : Belirtilmemiş Titreşim
 • : Belirtilmemiş Suya Dayanıklılık
 • : Belirtilmemiş Mikrofon
 • : Belirtilmemiş Cihaz İşletim Sistemi
 • : Belirtilmemiş SIM Desteği
 • : Belirtilmemiş Konum Bilgisi (GPS)
 • : Belirtilmemiş Bluetooth
 • : Belirtilmemiş Wi-Fi
 • : Belirtilmemiş USB
 • : Belirtilmemiş Hafıza Kartı Desteği
 • : Belirtilmemiş Hazfıza Kartı Biçimi
 • : Belirtilmemiş NFC
 • : Belirtilmemiş Şarj Biçimi
 • : Sıfır Durum
 • : Var, Başlamamış Garanti
 • : 2 Yıl - 3 Yıl Garanti Süresi
 • : Türkiye Garanti Geçerlilik Yeri
Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu : Belirtilmemiş
Uyumlu İşletim Sistemi : Belirtilmemiş
Fotoğraf 1
 • Garmin Vivomove HR Premium - Deri Kayış Akıllı Saat 394960879


Garmin Vivomove HR Premium - Deri Kayış Akıllı Saat

Garmin Vivomove HR Premium - Deri Kayış Akıllı Saat

Garmin Vivomove HR Akıllı Saat Özellikleri

Şık tasarımı ile klasik bir tarz yansıtan Garmin Vivomove HR akıllı saat, yakılan kalori miktarı, kalp atış hızı ve uyku izleme gibi günlük aktivitelerini takip etmek isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Gidilen mesafe, adımı sayısı, fitness seviyesi, yaş, stres düzeyi hesaplama görevlerini başarıyla yerine getiren akıllı saat, egzersiz, antrenman, kardiyo eğitimi gibi önceden yüklenmiş spor salonu aktivite profillerini içeriyor. Akıllı saat, elde ettiği verileri, uyumlu olduğu akıllı telefon uygulamalarına kablosuz olarak aktarabiliyor. Tüm gün stres izleme, gevşeme zamanlayıcısı, sağlık izleme araçları özellikleri sayesinde, stresini yönetmek isteyen kullanıcılara yardımcı oluyor. Sadeliğin getirdiği şıklıktan taviz vermek istemeyenler için özel olarak dizayn edilmiş olan hibrit saat, gizli dokunmatik ekranı sayesinde, size gelen bildirimleri, mesajları anında görüntülemenize imkan sağlayarak, kullanılmadığında formal görünümüne geri dönüyor. Günlük rutin işlerinin arasında, sportif faaliyetlerini de sürdüren kullanıcılar için saatlerce tükenmeyen pil ömrü ile uzun süreli etkinliklerde süreklilik sunuyor. Garmin Vivomove HR akıllı saat modelleri arasında deri ve paslanmaz çelik kayış seçeneği olanlar ile Sport ve Premium olmak üzere farklı tarzlara uygun çeşitler bulunuyor. Ürünün size sağlayacağı avantajları öğrenmek için özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Şık Dizayn, Çok Yönlü Kullanım Ayrıcalığı

Formda Kalmak İçin Bir Dokunuş Yeter: Vivomove HR, şıklıktan ödün vermeden, formda kalmanızı sağlıyor. Dokunmatik gizli ekran, parmaklarınızı ekrandaki nesneleri doğrudan işaret ederek pratik şekilde kullanmanıza imkan veriyor. Akıllı ekran, saatinize bakmak için bileğinizi hızlıca çevirdiğiniz anda görüntüleniyor. Dokunmatik ekran ile etkileşime girdiğinizde, üzerindeki ibreler dinamik olarak çekiliyor ve işinizi bitirdiğinizde, zamanı gösteren forma geri dönüyor.

Move IQ Özelliği ile Otomatik Hedefleme: Garmin Vivomove HR ile etkinlik zamanlayıcınızı başlatmanıza ya da durdurmanıza gerek kalmıyor. Saat, yürüyüş etkinliklerinizi otomatik olarak başlatıyor ve Garmin Connect uygulaması üzerinden günlük aktivitelerinizi gözden geçirmenizi sağlıyor. Move IQ özelliği ile sağlanan otomatik hedefleme, aynı zamanda, aktivite düzeyinizi hesaplayarak, günlük adım hedefinizi belirliyor ve sizi formda tutmak için harekete teşvik ediyor.

Kalp Atış Hızınızı ve Fitness Seviyenizi Ölçün: Elevate, bilek kalp atış hızı teknolojisi, 7 / 24 kalp atış hızınızı izleme olanağı sunuyor. Adımlarınızı sayma ve uykunuzun takibini yapmanın yanı sıra yakılan kalori bilgilerini ve fitness aktivitelerinizin yoğunluğunu ölçmek için kalp atış hızınızı kullanıyor. Gerçekten iyi görünmek ve iyi hissetmenize yardımcı olmak için geliştirilen ürün, sıkı bir antrenman döngüsü içindeyseniz, diyet yapıyorsanız ya da kilo vermek istiyorsanız, Elevate özelliği ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik size hizmet ediyor. Bu kullanışlı akıllı saat, bilek kalp hızı monitörü sayesinde mevcut fitness seviyenize dair fikir veren bir fitness izleme aracı olarak, motivasyonunuzu artırıyor. Uyku izleme özelliği ile toplam uykunuzu, hareket periyotlarınızı ve dinlenme uykularınızı izliyor. Bu sayede, uyku kalitenizi görmek ve iyileştirme yapmak için size yardımcı oluyor.

Stres Takipçiniz Gün Boyu Yanınızda: Vivomove HR akıllı saat, tüm gün stres seviyenizi izleyerek, sakin, dengeli ya da stresli olduğunuzda sizi bilgilendiriyor. Böylece, stres seviyeniz arttığında, gelişebilecek baş ağrısı, mide krampları, bitkinlik ve diğer istenmeyen fiziksel semptomları yaşamanızın önüne geçiyor. Stres düzeyiniz gün içinde yükseldiğinde, mola vermeniz için sizi yönlendiriyor. Gevşeme zamanlayıcısı ise stresli anınızda, derin nefes alıştırması yapmanız için size yardımcı oluyor.

Anında Bildirim Alın: Akıllı saat, nerede olursanız olun günlük yaşamla bağlı kalmanızı sağlıyor. Dijital ekranda görünen akıllı bildirimler ile size gelen mesajlar, elektronik postalar ve bildirimlerden anında haberiniz oluyor. Garmin Connect çevrimiçi topluluğu üzerinden, sosyal medyada paylaşım yapabilmenize imkan veriyor. Bunun yanında, canlı izleme ve çevrimiçi fitness yapmanız için de gereken dijital ortamı sunuyor. Ayrıca, sevdiğiniz müzikleri saatinizden kontrol edebilmenizi sağlıyor.

Paylaşmanın ve Yarışmanın Tadını Çıkarın: Garmin Connect, verilerinizi depolamaktan daha fazlasını sunuyor. Egzersiz ve antrenman verilerinizi saklayarak, çevrimiçi sosyal topluluk üzerinden, başarılarınızı diğer kişilerle paylaşmanızı sağlıyor. Bu sayede eğlenceli bir rekabet ortamı yaratarak, daha çok zafer elde etmeniz için sizi teşvik ediyor. Formda kalmayı ya da yarışlara hazırlanmayı daha keyifli hale getiren Garmin Connect, arkadaşlarınızın sizi spor yaparken canlı olarak izlemesine de imkan tanıyor. Garmin Connect Mobile uygulaması, ücretsiz olarak akıllı telefona indirilerek, kullanılabiliyor. Aynı uygulamayı kullanan arkadaşlarınızla rekabet etmeniz için hesabınız ile entegre edilebiliyor.

 • Garmin Vivomove HR akıllı saat, kimyasal olarak güçlendirilmiş cam lens materyali, paslanmaz çelik çerçeve, fiber ilaveli polimer veya çelikten üretilmiş kasası sayesinde, değişen hava ve ortam koşullarına dayanıklılık göstererek, uzun süre sorunsuz bir kullanım sunuyor.
 • 43 x 43 x 11.6 mm boyutlarındaki ürünün, Sport serisi 40.8 g ağırlıkta olup, dilediğiniz yerde ve etkinlikte rahatça bileğinizde taşıyabilme avantajı sağlıyor.
 • 0.38 " x 0.76 " (9.6 mm x 19.2 mm) ebadındaki, 64 x 128 piksel çözünürlüğe sahip OLED ekran, gereksinim duyduğunuz görüntü kalitesiyle, rahatça görüntüleme yapmanıza olanak sağlıyor. Ekranın OLED özellikte oluşu, LCD/LED gibi diğer ekran teknolojilerden daha az enerji kullanarak, daha parlak ışık oluşturmanıza yardımcı oluyor.
 • Vivomove HR, akıllı saat modunda 5 güne kadar; saat modunda ise 2 haftaya kadar dayanabilen pil ömrü sayesinde, etkinliklerinizi rahatça sürdürmenize ve verilerinizi güvenli şekilde saklamanıza imkan veriyor.
 • Garmin Vivomove HR akıllı saat özellikleri arasında, çevre birimlerle bağlantı kurmanızı kolaylaştıran Bluetooth Smart ve ANT+ bağlantıları bulunuyor. Vivomove HR, ANT + üzerinden eşleştirilmiş cihazlara veri yayınlayarak, akıllı telefon gibi çevre birimlerle arasında, kablosuz şekilde, kolaylıkla veri alışverişi yapmaya imkan veriyor. Bluetooth Smart da benzer bir kablosuz protokol olarak, kalp hızı monitörleri ve ritim sensörleri gibi spor izleme cihazlarına bağlanmak için kullanılabiliyor.

Tüm Donanım Bir Pakette

Garmin Vivomove HR akıllı saat, taşıma koşullarına uygun şekilde paketlenerek adresinize gönderiliyor. İhtiyacınız olan tüm donanım ınbir arada bulunduğu pakette, Vivomove HR, şarj kablosu ve ürün bilgilerini içeren kullanım kılavuzu yer alıyor.

Stil ve Sporu Buluşturan Teknolojinin Adresi: Garmin

Gary Burrell ve Min Kao tarafından kurulan Garmin, ismini kurularının isimlerinin birleşiminden alıyor. Kansas merkezli olarak, 1989 yılında faaliyete başlayan firma, denizcilik sektöründen havacılığa, otomotiv sektöründen sportif faaliyetlere kadar pek çok alana hizmet eden ürünleri sayesinde, bugün, dünya çapında beğeni topluyor. GPS geliştirme üzerindeki uzmanlığının yanı sıra, piyasaya sunduğu akıllı saatler ve aktivite takipçileri ile dikkat çekiyor.

iPhone ve Android ile Uyumlu Hibrit Akıllı Saat

Ürünü, iPhone ve Android telefonunuz ile kolayca senkronize edebilirsiniz. Garmin Connect Mobile ile uyumlu olan ürün sayesinde, otomatik yüklemeler, müzik kontrolleri, akıllı bildirimler ve daha fazlasını sunan akıllı özelliklerden faydalanabilirsiniz. Tüm verilerinizi, kablo ihtiyacı olmaksızın kablosuz olarak senkronize edebilirsiniz. Garmin Elevate, bilek kalp hızı monitörü ile gün boyu kalp atış hızınızı takip etmenin yanında, barometrik altimetre ve ivme ölçer sensörlerini kullanabilir, hava durumu bilgisini edinebilirsiniz. Dilerseniz, tarih, otomatik gün ışığından yararlanma saati, çalar saat ve süreölçer gibi saat özelliklerini kullanabilirsiniz. Bu cihazla, akıllı telefonunuzu bir yerde unutsanız dahi, onu kolaylıkla bulabilirsiniz. Modelin yaşam kalitenizi artıran üstün niteliklerden ve Garmin Vivomove HR akıllı saat fiyatları üzerine çıkan çok yönlü kullanım avantajlarından siz de faydalanmak istiyorsanız, ürünü inceleyip hızlıca satın alabilirsiniz.``Ürün isminde ve açıklamasında aksi belirtilmediği sürece paket içeriğinde sadece data kablosu bulunmakta olup, şarj adaptörü bulunmamaktadır.``
Adımsayar Var
Garanti Tipi Resmi Distribütör Garantili
GPS (Küresel Konumlama Sistemi) Var
Kalp Ritmi Ölçme Var
Kamera Yok
Sesli Görüşme Yok
Su Geçirmezlik Var
Titreşim Var
Uyku Takibi Var
Uyumlu Marka Universal


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bireysel Kredi Kartları
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Anadolubank ve Worldcard dahil) kullanarak; Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; Peşin fiyatına 4 taksit hesap ekstresine 3 + 1 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak;
 • CardFinans : Finansbank ve Advantage kredi kartlarınızı kullanarak;
 • Axess : Axess, Wings ve Free kartlarınızı kullanarak; Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Anadolubank ve Worldcard dahil) kullanarak; Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; Peşin fiyatına 4 taksit hesap ekstresine 3 + 1 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak;
 • CardFinans : Finansbank ve Advantage kredi kartlarınızı kullanarak;
 • Axess : Axess, Wings ve Free kartlarınızı kullanarak; Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Satışları için aldığı yorumlar ()

 • Satıldığı Bölge
 • :
 • Gönderim Alanları
 • :Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • :Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • :2 - 3 Gün içinde kargoya verilir.
 • Kargo Şirketleri
 • :

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Satıcının Diğer Ürünleri sarp_01
Son Gezdiklerim
 • Garmin Vivomove HR Premium - Deri Kayış Akıllı Saat
 • Garmin Vivomove HR Premium - Deri Kayış Akıllı Saat (#394960879)

 • 2.696,04 TL

  Ücretsiz Kargo - Sıfır Ürün

 • Hemen AL!

GittiGidiyor'u kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Sayfa Başına Dön